[ÚKOL] Zvýšení síly

  • Ahoj,


    dělám nyní úkol Zvýšení síly. Vyzvedávám si u velitele nějaké jemné plátno každé tři hodinky. Na wiki jsem nic o tomto úkolu nenašel, ale proklikal jsem se k tomuto úkolu Speciální plátno. Domnívám se, že se jedná právě o tento úkol, akortát se nyní jmenuje jinak? Zajímá mě totiž, kdy se toho úkolu zbavím (dokončím), jestli to bude opravdu až potom, co mi Velitel dá dohromady 40 jmených pláten, nebo splnění úkolu spočívá v něčem jiném? Děkuji za odpovědi :)

  • toho jse zbavit nedá a dokončit taky nejde ani kdybys udělal 1000 pláten.


    Každé 3 herní hodiny se to resetuje aby se to dalo dělat znova stejně jako úlomky kazdych 24h.

  • Úkol jsi našel správně. Splnění úkolu ti má přinést jednu základní šerpu (40 pláten). Pak se ten úkol spustí znovu a opět ti bude Theowahdan blikat na mapě. Vyzvedávání pláten není zase tak časově náročné a můžeš pak získat šerpu. S kombinací nějakého eventu, kdy dostáváš taky šerpy se to může hodit. Jinak je to na dlouho a rozhodně bych nedoporučovala tímto úkolem se snažit dostat konečnou šerpu, je to ukrutně na dlouho :S

  • Jak napsali ostatní, ten úkol se neustále opakuje a nedá se zrušit. Ale mně to třeba nevadí, každý tři hodiny hraní skočím pro plátno a pak dostanu šerpu. Sice je to běh na dlouhou trať, ale časem z toho třeba něco uděláš. :-)