Speciální server

  • Dračí alchymie a úkoly pro koně se započítávají v záložkách jako herní úkoly (nikoliv jako hlavní, vedlejší či biologické) takže bych je spíš nepočítal. Ale radši si je udělej.

    Stranger107 - Šaman healer , Thalion (Chunjo)

  • Sice dělám doublepost, ale je čas na závěrečné zhodnocení jelikož dorazily odměny. Po celou dobu účinkování jsem se soustředil jen na úkoly a expení. Neměl jsem možnost si vydělat na výbavu ( mé vybavení se pohybovalo od +4 do +6), jelikož jsem kvůli eventům na offiku nechtěl ztrácet čas na speed serveru.


    můj hrdina


    K dosažení 80 splněných questů mi stačil lvl. 60 (hlavní úkoly jsem měl splněné všechny, vedlejší jsem nesplnil špičky šípu, biologa jsem dal jen zuby) naneštěstí se počítali i některé herní úkoly. například úkoly na rozšíření skladu se započítali všechny 3.



    vybrání kódu


    K dosažení cíle jsem nakonec přeci jen obětoval nějaké ty okey sady co jsem v tu danou chvíli mohl uhrát na offiku ,ale nakonec toho v žádném případě nelituji. Jelikož hra na speedserveru mě rozhodně bavila víc než být uvězněný v katakombách na offiku. A získané odměny byli luxusnější než bývá můj průměr při otvírání okey truhel (kolik z toho padá yangu).


    Takže ode mě získává speedserver velké +. Jen by bývalo lepší, kdyby nekolidoval s vánočním eventem na offiku.
    Podobné nápady bych rád uvítal i v budoucnosti.

    Stranger107 - Šaman healer , Thalion (Chunjo)

    Edited once, last by pista107 ().

  • Je to uplně stejne jako Thalonhir, počitaji se všechny :) kazdy splněny ukol / krome lv koně , a knih misi-/ a je součastí Q ktere zadaly NPC se počita. Nevim zda tam maji podobne odmeny , nebo jine - nez sme meli na Thalonhiru , ale v te době to bylo prakticke a hodně to pomohlo, pokud ste se drzeli do 3 mista :) ja se snazila drzet si 2 místo kazdy tyden. Jedine co nechapu :) tyto servery se budou slučovat jen s těmi kde se nachazi- německo -německo- , pragmaticky chapu ze je to zabava :) ale o ty postavy přijdete, pokud nebudete nadale hrat v polsku, či nemecku a sem na český server se vam ty postavy nepřevedou- ani veci ktere dostanete za odmeny :)

    „Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy.“
    Romain Rolland