Speciální server

  • Může mi někdo vysvětlit, proč bude otevřen jen na zmiňovaných serverech a pro českou komunitu ne? A ještě k tomu to tu budeme mít postovaný? Když nám nebude umožněn? To je docela drzost, dost by mě zajímalo, jestli taková Anglie má větší komunitu než máme my na serveru

  • V Anglii je malá komunita, tam největší boom byl cca 2 roky zpátky s globálem, teď je tam doslova pár lidí na tom jejich universalisu. Tohle dost nechápu, zrovna cz komunita je dostatečně velká, aby si nějaký tenhle server zasloužila, taky bych se tam šel podívat a o Vánocích si zahrál.

    :borg:

  • Přesně tak, nemá ji tak velkou a má nám být nadřazená? To je výsměch, jestli to GF dělá kvůli velikosti zemi a jejímu vlivu na společnost. Země která je 10x menší má větší komunitu, čili jí půjde z ní víc peněz a takhle to tu oserou a dělají z čechoslováků podřadnej národ, kterej si tohle nezaslouží. Klasický příklad diskriminace.

  • Súhlas, ako nechcelo sa mi verit ked som videl ze nas sa oznam toho eventu netyka popis k nemu bol asi ciste provokacneho charakteru "aha o co ste prisli lebo medved na 4 je maco" thalohiru poseru s prepacenim to co si tam budovali ci uz časom alebo realom ktory sem tlacili aby boli tam kde boli nakoniec ich spoja ku nam potom pridde oznam na vianocny event, obdobie kedy by sa rozdiely robit nemali :), ale to by GF muselo poznat zaklady tychto principov ako sa tyka aj inych eventov že :) napriklad počas roka od 18 do 22h drop rybarskej skladačky...

  • Se sem po delší době přijdu podívat, ikdyž tuhle (ty vole tomu se nedá říkat hra) kravinu nehraju :D Ale musim se aspon vysmát :D Koukám že pánové z Německa se inspirují dle arabsko-českýho youtubera a vývojáře privatů :D Oni jako sloučej všechny servery do jednoho? Ok podělali nás s Thalohirem (nebo co to bylo) a Hydrou...Ano spustili to jen proto aby si hráči dělali vše odznovu a německá "firma", která tuto "hru" spravuje (nebo aspon se snaží), si nahrabala zase pár Euráků...Tak věřím, že tím docela dost naštvali zbytek hráčů co tuto "hru" ještě hrají...Ale to není vše, ona ta "firma", který všechny hry pod rukou totálně propadají, spustí za 2 DNY opět nové servery? :D:D:D:D:D A ještě už narovinu řeknou, že jen nachvilku :D WTF? Já jako vím, že gameforge krachuje (jejich hry nikdo nehraje takže asi to tak bude), ale aby se snažili vydělávat takhle? :D Proč tu "hru" už nenechají vklidu dojít? Však tohle musí dojít i tomu ,kdo má IQ -30 ne? Ten kdo tam začne a bude jim cpát prachy tak už musí být vážně nemocnej, takový "firmě", která se neumí o hry starat? To bych jim nedal ani pytel :shit: . Ale mě to neskutečně těší, líbí se mi, když neschopná "firma" musí zacházet do takových extrémů :D

    Ok, změněna signatura, protože to hafo let nikomu nevadí a nová podržtaška s tím má problém :-S:thumbsup:

  • Co vás vede k takovému rozhořčení? Na jednu stranu je mi to líto ale na druhou, proč si nestáhnout např UK klient a neregnout se tam a změnit si jazyk? Pokud vyhrajete zmiňované kupóny, dostanete je na mail a můžete je využít kdekoliv a lépe tak pro naší komunitu a náš Team. Máte vůbec představu kolik hackerů by na tom serveru bylo? To, že si nepřehodíte postavu bych nějak neřešil. Podstatné pro vás by byly stejně jen kupony. Neřekl bych, že GF přihlíží na počet hráčů ale na počet koupených DM na jednoho hráče. Za mě je to prostě dobře, že to tady není.

    K lidem se chovej s úctou, pokorou a respektem.
    Nikdy nevíš, kdo je na druhé straně.

  • Co vás vede k takovému rozhořčení? Na jednu stranu je mi to líto ale na druhou, proč si nestáhnout např UK klient a neregnout se tam a změnit si jazyk? Pokud vyhrajete zmiňované kupóny, dostanete je na mail a můžete je využít kdekoliv a lépe tak pro naší komunitu a náš Team. Máte vůbec představu kolik hackerů by na tom serveru bylo? To, že si nepřehodíte postavu bych nějak neřešil. Podstatné pro vás by byly stejně jen kupony. Neřekl bych, že GF přihlíží na počet hráčů ale na počet koupených DM na jednoho hráče. Za mě je to prostě dobře, že to tady není.

    K prvnímu řádku.... To by tady totiž museli lidi umět aspoň trochu přemýšlet :)
    Co se týče toho, že pro Nás samostatný supermegahafohustý server neni, je to dobře, stejně by tam byli jen samí boteři a podobná chamrať, stejně jako na Thalohiru...a GF to podle mě řeší opravdu velikostí komunity, respektive přísunem peněz z jednotlivých komunit a podle toho dál pracuje.


    @Lousos neřekl bych že těch asi 350lidí (reálných, fyzických) který tu Hrajou jsou dostatečně velká hráčská základna. Ano, ve hře je stovky účtů současně, možná i něco přes tisíc... ale jen opravdový idiot (neni to mířenýho na nikoho konkrétního) by předpokládal, že co účet to hráč, kor když jsou tu lidi který maj spuštěných třeba i 7 účtů najednou - stánky,věž,kata, atd atd atd...... Co se týče UK komunity, furt v porovnání s tou českou je mnohem větší.

  • Budou a ne v malém počtu. Proto lépe pro náš team, že tu vánoční server nebude. :) Na UK a ostatních vánočních serverech, ať se s tím poperou sami. :)

    K lidem se chovej s úctou, pokorou a respektem.
    Nikdy nevíš, kdo je na druhé straně.

  • A myslíš, že na UK serveru nebudou ?

    No to by moje najivita musela hraničit s mentální imbecilitou :D abych si myslel že tam, nebo u jiných komunit nebudou... :) budou, šmejdi jsou všude....Ale dám ruku do ohně za to, že oproti tomu kolik by jich bylo u nás, jich tam bude minimum.

  • K prvnímu řádku.... To by tady totiž museli lidi umět aspoň trochu přemýšlet :) Co se týče toho, že pro Nás samostatný supermegahafohustý server neni, je to dobře, stejně by tam byli jen samí boteři a podobná chamrať, stejně jako na Thalohiru...a GF to podle mě řeší opravdu velikostí komunity, respektive přísunem peněz z jednotlivých komunit a podle toho dál pracuje.


    @Lousos neřekl bych že těch asi 350lidí (reálných, fyzických) který tu Hrajou jsou dostatečně velká hráčská základna. Ano, ve hře je stovky účtů současně, možná i něco přes tisíc... ale jen opravdový idiot (neni to mířenýho na nikoho konkrétního) by předpokládal, že co účet to hráč, kor když jsou tu lidi který maj spuštěných třeba i 7 účtů najednou - stánky,věž,kata, atd atd atd...... Co se týče UK komunity, furt v porovnání s tou českou je mnohem větší.

    A proto má Universalis 3 cháčka a Fénix 6. No tak to jooo, tam asi chtějí koncentrovat tu obrovskou komunitu na ještě menším prostoru :D. Když o tom nevíš, tak pomlč, česká komunita je několikanásobně větší než komunita na UK serverech. Počet ch je asi takový nejviditelnější důkaz (Mithgard měl u nás 3 ch, jen aby si si to mohl porovnat, pokud si někdy vytáhl paty z Fénixu). A počtem boterů bych se ani nezabýval, když se GF chová tak, jak se chová. Tu hru už jinou cestou pořádně nemá cenu ani hrát.


    Budou a ne v malém počtu. Proto lépe pro náš team, že tu vánoční server nebude. :) Na UK a ostatních vánočních serverech, ať se s tím poperou sami. :)

    Takovýhle člověk má nějaká práva? Se pak nemůžeme divit, že naše česká wiki zamrzla v roce 2012. To je přístup jako u člověka, co kope kanály za minimální mzdu.
    Že si nechceme přehodit postavy? Spousta z nás své postavy nevlastní a na Fénixu pořádnou postavu nemá. Na kódy vám sere bílý tesák, tady si chtějí lidé na chvíli zahrát na novém serveru od začátku, v české komunitě a s českými hráči. Na Fénixu se teď nedá ani pořádně expit postava, když na každém ch stojí s malými postavami nějaký 90+ level...

    :borg:

  • A proto má Universalis 3 cháčka a Fénix 6. No tak to jooo, tam asi chtějí koncentrovat tu obrovskou komunitu na ještě menším prostoru :D. Když o tom nevíš, tak pomlč, česká komunita je několikanásobně větší než komunita na UK serverech. Počet ch je asi takový nejviditelnější důkaz (Mithgard měl u nás 3 ch, jen aby si si to mohl porovnat, pokud si někdy vytáhl paty z Fénixu). A počtem boterů bych se ani nezabýval, když se GF chová tak, jak se chová. Tu hru už jinou cestou pořádně nemá cenu ani hrát.

    Ale noták :D že bych chlapečkovi šlápnul na kuří očíčko? :D Ty hele kydy o tom Jestli jsi někdy vytáhnul paty z Fenixu... chmmmm... čoveče...dost se tim schazuješ víš :) No možná maj 3 ch a Fenix 6... ale jestli to chceš porovnávat
    zrovna podle tohohle, páni.... :D No...doteď jsem tě měl za relativně rozumnýho člověka... ale po tomhle divadýlku :D Nemám čeče co bych ti k tomu víc řekl, fakt těžce postrádám slov :D :D

  • na novy server si máš preniest celu postavu s vybavou a pod. urcite pojdem sa tam prplat s vecami +6 na to som uz zlenivel, bola nam zobrana moznost toho co maju ine komunity a my nie nechápem čoho ste sa dokazali opriet aby ste sa tohoto zastali, to ze yb tam pobiehali boteri pardon ako, pozerali ste ine forka? prekladali ste si co pisu nemci v prispevkoch? Kazdy tyzden sa niekto banuje jak u nich tak u nas u nich boteri budu tak isto... ALE maju tu moznost sa na ten server zaradit, to je to co nas "pohorsuje" vysvetli mi teda nejakym lepsim argumentom v com tento krok zastavas. Ak ides na UK server od 0 robit ulohy do 80 pre finalnu odmenu ktore netusis ake obtiazne budu... tak všetká česť nech sa darí. :dash:

  • A proto má Universalis 3 cháčka a Fénix 6. No tak to jooo, tam asi chtějí koncentrovat tu obrovskou komunitu na ještě menším prostoru :D. Když o tom nevíš, tak pomlč, česká komunita je několikanásobně větší než komunita na UK serverech. Počet ch je asi takový nejviditelnější důkaz (Mithgard měl u nás 3 ch, jen aby si si to mohl porovnat, pokud si někdy vytáhl paty z Fénixu). A počtem boterů bych se ani nezabýval, když se GF chová tak, jak se chová. Tu hru už jinou cestou pořádně nemá cenu ani hrát.

    Takovýhle člověk má nějaká práva? Se pak nemůžeme divit, že naše česká wiki zamrzla v roce 2012. To je přístup jako u člověka, co kope kanály za minimální mzdu.Že si nechceme přehodit postavy? Spousta z nás své postavy nevlastní a na Fénixu pořádnou postavu nemá. Na kódy vám sere bílý tesák, tady si chtějí lidé na chvíli zahrát na novém serveru od začátku, v české komunitě a s českými hráči. Na Fénixu se teď nedá ani pořádně expit postava, když na každém ch stojí s malými postavami nějaký 90+ level...

    Nech si ty urážky ano? Chceš snad aby jim náš team šel pomoct? Když mají něco extra tak ať si to užijí, nic víc v tom nebylo. Pomáhá někdo z jiných komunit nám? Ne, nepomáhá. Pokud někdo nevlastní žádnou postavu tak asi moc nebude koukat na fóro ne? A v poslední řadě, Wiki je doplňována především hráči ale jelikož se k tomu moc hráčů nemá například ty tak to vypadá tak jak to vypadá a pokud vím, dost jsme s tím v posledních pár měsících pohnuli. To co tam nemůžeš najít neznamená, že to tam není a my nemůžeme přidávat novinky hned ten den co vyjdou protože k tomu máme stejné informace jako hráči.

    K lidem se chovej s úctou, pokorou a respektem.
    Nikdy nevíš, kdo je na druhé straně.

  • Já jsem na straně těch, kterým nevadí že tu spec. server není. Za chvíli budou eventy typu měsíční a Okey. Co z toho byste si asi mohli přenést na Fenix?? Nic. Jediné věci které budou přeneseny s postavou jsou nasazená výbava a alchymie (jinými slovy brnění a zbraně co byste měli po vypnutí serveru na sobě by se přenesli a ty v inventáři nikoliv). Tam se moc nevyplatí ani hrát Němcům, Polákům, Turkům....
    Další věc server na UK. UK servery jsou celkově chápany jako mezinárodní jelikož v zemích kde metin není se hráči díky angličtině registrují tam. Takže ten spec. server je jakoby pro všechny ostatní (Jestli dáváte přednost azbuce smůla :D ).
    Já jsem se už registroval v Polsku. Získat amulet za 20 úkolů pro neitemáka jako jsem já...zkusím.


    Sice ještě nevím jak to přesně funguje, takže plním poctivě všechno. Kam dojdu tam dojdu.
    Při eventech budu 100% jen Fenix.

    Stranger107 - Šaman healer , Thalion (Chunjo)

  • Budou a ne v malém počtu. Proto lépe pro náš team, že tu vánoční server nebude. :) Na UK a ostatních vánočních serverech, ať se s tím poperou sami. :)

    Je to smutné, že hra, která vydělává takové peníze není schopná zajistit takovou ochranu, aby tu žádní boteři nebyli a zajistit opravu chyb, které dle mého skromného názoru šly vyřešit během pár minut.


    No zkusím dát na tvoji radu a trochu to tam rozjet, třeba se zadaří. :))

  • Settie, to co tu píšeš je sice pravda, je ale dost smutné, že tohle píše člen týmu.


    Ano, můžeme si stáhnout např. UK metin, ale ruku na srdce, udělá to maximálně takových 10-20% z těch, kteří by na tento speciální server šli, pokud by byl v CZ klientu. Jak píšeš, kupóny bychom získali stejně, ale málokdo by to hrál od začátku jen kvůli kupónům nebo věcem, které by měl na sobě. Myslím, že jde spíš o tu zábavu, kvůli které metin stále hrajeme a o kterou tímto způsobem přijdeme.


    Je sice hezké, že chceš ulevit svým přátelům a ušetřit jim práci s boty, nicméně se k této povinnosti zavázali sami a dobrovolně a měli by dělat vše proto, aby je ze hry eliminovali, ať už se jedná o normální server nebo speciální. Pokud jsi rád, že tu tenhle server nebude kvůli tomu, že by to bylo moc práce, je to vážně dost nemístné a lítostivé a to nejen vůči CZ komunitě, ale i vůči GF.


    K té wiki... no co k tomu dodat, možná se to poslední dobou zlepšuje, nicméně pokud chcete úplné a nevyvratitelné informace, musíte navštívit wiki z jiné země (komunity), protože na té naší toho vážně dost chybí.


    Osobně mi vůbec nevadí, že tu tenhle server nebude a stejně bych na něm asi nehrál, ale ať už jste na jakékoliv straně, tak musíte uznat, že s námi GF opět pěkně vyje*alo.

    Aura 92lvl P P P P M8 žena

    Tělo 55lvl P P M7 žena

    MODRÁ
    :-S

  • Tak nejsme jediní kdo nemá speciální server. Jako vyšší lvl mi ani nevadí, že nebudu mít možnost přehodit si postavu s nějakými splácanými věcmi. Stáhla jsem si UK klienta a uvidíme jak to bude s kupony, pro plnění úkolů nemusí být člověk itemák :) Čeho se ovšem obávám, tak jste si jistí, že budou i jiné významnější eventy i na trvalých serverech? Na speciálních je nebo bude snad všechno :huh: