Speciální server

  • Settie, píšeš hlouposti... Jak můžeš lákat hráče, mající svůj národní server na jiný jen proto, že nás v tomto diskriminují? Tato možnost má být umožněna všem stejně, už jenom z principu mají dát možnost tento server i československé komunitě. Takto poukazují na to, jak si která země stojí. To je normálně na žalobu k soudu pro lidská práva.


    To že by tam šli boteři je chyba na straně GF, že to vůbec nezarazí, pochybuju, že nemají mzdu na to vyplatit jednoho ajtáka, který jim bude neustále updatovat zabezpečení před hacky, asi to je spíš jen tak na oko? Že se za to banuje, ale jedinej bob stále fungovat prostě bude... Od členů týmu se čeká, že s tím něco dělat budou a boteři jsou úplně všude.


    Pochybuju, že UK server je hranější, když už jenom Fenix má 6 chček, jak už zde zmíněno bylo. Že to je mezinárodní, nemezinárodní server je úplně jedno, stačí vidět jak hrané to je... To že má někdo zapnuto 1 nebo 10 stánků na to vliv nemá, protože i tak je to orientační důkaz o tom, jak to na tom serveru funguje nebo snad na UK se stavět stánky nepotřebují? Mají extra něco navíc, co je nenutí stánkovat? Že proto mají chudý náměstí?


    Asi napíšu i na německé foro, aby se mi k tomu i oni vyjádřili.


    Nehledě na tohle... stále mě zajímá, jak je možný, že se neřeší otázka hráčů, kteří díky sloučení mají na účtu více postav než 5, pokud to tak má být natrvalo, tak to umožním i ostatním, ne?

  • Založ si učet a na něm 5 postav, víc ti to nedovolí, ale díky sloučení, když si měl postavy i jinde, tak jich můžeš mít až 15

    Tak tohle si třeba začínám uvědomovat až teď.
    Hodně nefér vůči ostatním, hlavně vzhledem k tomu, že můžou mít teoreticky 15x5 corů denně oproti klasickým 5x5.. Bez tebe bych si to asi ani neuvědomil, ale o důvod víc být naštvanej. :D

    Aura 92lvl P P P P M8 žena

    Tělo 55lvl P P M7 žena

    MODRÁ
    :-S

  • Přesně tak, a o to se tu celou dobu snažím, aby se komunita probrala a začala s tím vším něco dělat, to, co je řešeno tady by mělo být jen začátkem. Pořád jsme co se týču Metinu velká komunita. Na ticketu mi bylo řečeno, Natikem, že nedojde k zrovnoprávnění... Čili pokud je to pravda, nezbývá nic jinýho, než že s tím bude chtít komunita něco udělat, protože to je velká nespravedlnost.


    Snad můj impulz něco vyvolá.

  • Snad můj impulz něco vyvolá.

    Nerad tě zklamu, ale nevyvolá vůbec nic. Před hodně rokama jsem měl taky aktivní snahu něco změnit a zdejší "komunitu" hecnout, vyburcovat k nějaký aktivní
    hromadný zpětný vazbě do GF (jakože je neustále prudit s bugama, boterama atd atd atd, prostě se všim co tu lidi permanentně štve a nic se s tim nedělá), stejně tak se o to pokoušelo několik dalších lidí
    a vždy to zkončilo jen u siláckých řečí Tady a u nadávek a urážení, ale nikdy se nic nezměnilo...Zdejší komunita je moc zhejčkaná, líná, a hlavně z 90% až moc mladá.

  • Je to smutné, že hra, která vydělává takové peníze není schopná zajistit takovou ochranu, aby tu žádní boteři nebyli a zajistit opravu chyb, které dle mého skromného názoru šly vyřešit během pár minut.
    No zkusím dát na tvoji radu a trochu to tam rozjet, třeba se zadaří. :))

    Spíš je smutné, že když hra tolik peněz nevydělává tak si GF dovolí udělat takovou svinárnu a spustit servery na 8 týdnů jen aby si nahrabali...Jo a co se týče botů tak jsou tu 2 varianty: 1) Gameforge je firma plná neschopných lidí, co to prostě neumí provozovat (což na tom něco bude když VŠECHNY hry,které tato firma vlastní jsou na upadku a nebo už upadly)
    2) GF má z placených hacků nějaký ten zisk...Vem si, proč by firma jako GF, který jde jen o peníze měla platit někoho kdo by jim dělal ochranu? Neni lepší se domluvit s vývojářem placených hacků a táhnout za jeden provaz? Oba ušetří, nemusí pořád upgradovat funkčnosti programů a vývojáři hacků tak platí nějaký to % za to, že tam jejich "klienti" mužou hackovat :)

    Ok, změněna signatura, protože to hafo let nikomu nevadí a nová podržtaška s tím má problém :-S:thumbsup:

  • Nebo jednoduše nebudou utrácet prachy za něco co jim nebrání ve vydělávání a nemusí se v tom hledat konspirační teorie ;)


    A na jednu stranu není fér, že někdo si udělá více corů za den jak já, ale zase ti dotyční museli mít rozehráno na dalším serveru a ten se jim teď sloučil, takže asi něco za něco.

  • K nám by postavu převedl jen ten kdo má na učtu jen 5 postav no a teď jich má u nás asi většina hráčů 15/pokud si přečetli informaci o slučování a včas reagovali a postavy popřípadě dodělali/ takže by ji stejně nepřevedli

  • No, řekl bych, že jsem jeden z vyvolených, který má dostatečné množství postav a výbavu na to, že si může dovolit dropovat úlomky fakt rychle a ve velkém, ale věř mi, že těch 10 15 postav bys určitě dělat nechtěl :D


    A k tomu sloučení... Připadá mi, že to bylo celé narychlo, nedomyšlené... Minulé sloučení se dělaly nové účty, tak proč je to najednou takhle..



    Ale to už se zas moje rozhořčenost dostává na povrch a vytahuje věci, které se netýkají tématu, čili se omlouvám, snad to nebude warn. :)

  • 1) Rozdíl mezi (1 účet x 15 x 5) cor dragonis denně a (3 účty x 5 x 5 ) coru denně je jen v okamžitém nevyužiti kamenu menších než je úroveň starověká. Tahle věc by vás ani tak neměla trápit. Podle mě děláte z komára velblouda.


    2)proč chcete mít speciální server v každé zemi? V jiných hrách se obvykle dělá jen 1 speciální eventový server pro všechny. Tady jich je 6 (asi se báli že jen 1 server by nemusel stačit).A vy hned v tom hledáte diskriminaci.


    Co by bylo na českém eventovém serveru tak zvláštního, že odmítáme hrát jinde?

    Stranger107 - Šaman healer , Thalion (Chunjo)

  • 1) Rozdíl mezi (1 účet x 15 x 5) cor dragonis denně a (3 účty x 5 x 5 ) coru denně je jen v okamžitém nevyužiti kamenu menších než je úroveň starověká. Tahle věc by vás ani tak neměla trápit. Podle mě děláte z komára velblouda.


    2)proč chcete mít speciální server v každé zemi? V jiných hrách se obvykle dělá jen 1 speciální eventový server pro všechny. Tady jich je 6 (asi se báli že jen 1 server by nemusel stačit).A vy hned v tom hledáte diskriminaci.


    Co by bylo na českém eventovém serveru tak zvláštního, že odmítáme hrát jinde?

    No mě třeba vadí, že nemohu spustit anglický klient společně s českým. Nezlob se na mě, ale já opravdu nebudu hrát na nějakým serveru, který poběží dva měsíce místo toho, abych využil akcí na českém offiku, který si prostě nezahraju...

  • Tak to se divím, protože mi polský s českým spustit najednou jdou úplně stejně dobře jako bych spustil jen 2 české okna.Jen při inicializaci nesmí být spuštěny současně.

    Stranger107 - Šaman healer , Thalion (Chunjo)

  • Tatsuhime..


    Ty postavy mohli mít rozehraný, ale taky je stačilo mít jen založený a teď je dát na nějaký level schopný to nadropovat. Nic těžkého.


    Pisto..


    Tohle není jediný rozdíl, když to ukážu na svým účtu, tak.. mám level 91 + výbavu (tzn. dropuju ulomky, jezdím metiny) a 4xlvl30 + jednu výbavu na prcka. Když budeš dropovat úlomky na jiným účtu, není žádná možnost si jednodušše přendat zlodějky z hlavní na prcka, bez čehož bych už úlomky dropovat vážně nechtěl. Druhá věc co mě napadá je jezdecký zvíře, pokud nemáš koupeného kance, ale něco z IS, opět to na druhej účet nedostaneš.


    Takže jako jasně, pochybuju, že někdo bude denodenně dropovat za 15 postav, ale nevýhoda oproti ostatním to je..

    Aura 92lvl P P P P M8 žena

    Tělo 55lvl P P M7 žena

    MODRÁ
    :-S

  • me by tedy zajimalo kdyz uz pujdu treba pro ten nazaret na jiny server si ho udelat abych si ho pak dal na svuj ucet na fenixu tak jak to asi provedu kdyz se pise v informacich toto "● Bohužel hráči, v jejichž zemích nebude akce vánočního serveru probíhat, nebudou mít možnost si přenést postavy na existující server."


    potom take tam asi budu zakladat novy ucet a ne prenest svuj tak jak muzu dostat odmenu pro svuj hlavni ucet kde by se mi odmena hodila??

  • A jo :)
    Já jsem neitemák a problém se zlodějkama na 3 účtech mě ani nenapadal. Já mam zlodějky jen tam kde si je dropnu ^^ . Tak v tom má Kontramann pravdu. :beer:

    Stranger107 - Šaman healer , Thalion (Chunjo)

  • @Kontramann co ti bránilo si tam ty postavy taky vytvořit? Asi si je založili lidi co tam pak hráli, že... Takže to co jsem chtěla vyjádřit bylo, že ti dotyční do toho investovali více úsilí popřípadě DM, aby se někam dostali. A teď po sloučení došlo jakoby k znehodnocení jejich práce, dropu, výbavy. Osobně mě netrápí, že někdo udělá víc corů. Když se mu s tím chce párat. Aspoň se může snížit cena alchy, pokud zrovna nejste ti co na ni vydělávají :P Vše má své pro i proti. Ale výhoda jednoho účtu na neobchodovatelné věci je nepopiratelná.


    @Vitalis přečti si ten příspěvek pořádně a dojdeš na to, že se dostávají kupony. Ovšem doporučuji si projít vlákno v de forku, tam je většina informací, z toho oficiálního oznámení není dost věcí jasných :)


    A ještě mě napadla jedna věc ke speciálnímu serveru. Prvních 500 má dostat ještě něco, to se prý bude upřesňovat, ale ta výhra bude opět tak přendatelná jako kupon nebo se to bude vázat na účet? A to by mě v toto chvilku asi trápilo nejvíc. Jako proč se snažit být mezi prvními, když pak dostanu něco co na Fénix nedostanu :D

  • Upřesnění informací.
    K započteným úkolům patří hlavní , vedlejší a biologické questy.
    Questy z knih misí , lovecké úkoly a počáteční úkoly Lykanů se nezapočítavájí.


    Pro přehled počtu splněných úkolů slouží tabulka na oficiálních stránkách komunit.
    např. Polsko kde jsem já je to Ranklist
    ( Pokud se vám zdá že daný ranklist pro nové servery nic nezobrazuje tak se nedivte. Konec konců ho vytvořilo GF takže nefunguje nikde a UK ani žádný ranklist nemá :pillepalle: ).


    Kupóny by měli být odeslány na váš email až po skončení serveru.


    Oproti normálním serverům běží okey event na nich už teď, po dobu 43 dnů. Což je nám úplně k ničemu. Nám by to mělo začít 29.


    Ale abych nebyl úplně škarohlíd, tak je tam hodně eventu, které dokáží zabavit. Teda pokud člověk nepatří do skupiny věčných stěžovatelů jako zdejší komunita :dead: .


    Pokud jde o boty tak jsou z nich Poláci snad ještě víc nešťastní než my (není nad to když vám vysoký lvl 50 chodí přes textury).
    Co se týče mě tak už se jeden divil proč hraje Čech na polském serveru. Kdybych hrál na UK asi by se nedivil nikdo ^^ .

    Stranger107 - Šaman healer , Thalion (Chunjo)