Přicházející update! - Sloučení serverů

  • Zdravím,
    nikde jsem nenašel odpověď, tak snad zde jí dostanu.
    Jak to bude s postavami z Thalohiru.
    Jelikož mám stejný účet jak na Fénixu, tak na Thalohiru, tak jak to bude s postavami? Postavy z Thalohiru už neuvidím nebo jak? Protože na Fenixu mám seznam postav plný, takže nevím, nevím, kam se asi ty z Thalohiru vejdou?
    Možná... že mi postavy hodí taky do IS skladu, jak je všude psáno. To jsem ale pak zvědavej, kdo ten bordel bude tahat ven. (JÁ :cursing::whistling: )

  • Asi jako naposled co ? :D věci za x tisíc kč v p**** nemluvě o tom když má člověk na učte 3 postavy se stejným jménem jak má po sloučení poznat která je ta na které byly itemi ? :D:D ****** te se z toho nazdar

    Edited once, last by Lucyana ().

  • Krásný vánoční dárek.Lidi do toho naházejí prachy,aby tak nějak mohli hrát a po pár měsících dají sloučení se serverem kde je tuna věcí bezcenná.Tímhle pro mě metin skončil a docela už začínám chápat proč je tolik privátu.Aby lidi udrželi v metinu tak místo toho je akorát odrazují.Kdo z Thalohir bude po tomhle dál hrát?Každej se jim na tohle vysere a i kdyby v budoucnu byl jesště nějaký nový server už jim tam nikdo nepůjde.Krásná prace fakt IQ nuly pro GF.
    Bez mozku bez morálky,neřeknu kdyby jste dali třeba hlasování jestli lidi to sloučení chtějí-ne nechtěji.Zároveň se i vy připravíte o to co je vám nejsvatější-prachy.Na fénixu kdo tam jede item?Na thalohir tam sypal každý a málo lidí tam teda nebylo a tímhle jste to akorát zabili.

  • Moc to hrotíte všichni... Jméno bude buď upřednostněno vyššímu levlu nebo logicky výběr, jako to bylo kdysi, typu postava a215sfy354 a přejmenuješ si jí prostě a kdo dřív přijde, ten dřív mele. Nic rozhodně mazáno nebude.


    Btw, jedinej kdo brečí, jsou nerdi z Thalohiru, už koncem srpna/začátkem září se vědělo, že se servery budou jednou slučovat a ještě před vytvořením Thalohiru o tom zmínka byla, tak nechápu proč teď brečíte. To že je Thalohir zaostalej je každýmu jasný, ale vaše volba byla tam jít, nikdo vás nenutil, mohli jste zůstat na Fenixu a hrát tam. Některý věci ano, ztratily hodnoty a mají menší hodnoty, ale teď těžko můžete hádat, co bude a nebude. "Prece" ty si akorát chceš syslit podle tvojeho komentáře, aspoň o hráče tvýho typu méně, nehraj, hra je dobrovolná, raději si běž na ten privátek, kterej bude mít 3-měsíční boom a pak ho vypnou, tam pak plakej, kde jsou ty tisíce. Já sloučení schvaluju, za mě je to velký +.

  • O sloučeni serverů se vi uz od června - kdo to nečetl ted se divi. Naš cech je již ted připraven- uz od června - a nemame problem :) ti co četli vi o teto veci uz od června ( PS hledejte ono to tu je :)) )a jsou připraveni a neni to pro ně překvapenim :) a ja sem pro, aspon bude klid a GM se budou moci plně venovat 1 serveru a řešit veškere problemy jednotně a efektivněji :)

    „Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy.“
    Romain Rolland

  • Nekonečný koloběh freeplay MMORPG her

    Krásný vánoční dárek.Lidi do toho naházejí prachy,aby tak nějak mohli hrát a po pár měsících dají sloučení se serverem kde je tuna věcí bezcenná.Tímhle pro mě metin skončil a docela už začínám chápat proč je tolik privátu.Aby lidi udrželi v metinu tak místo toho je akorát odrazují.Kdo z Thalohir bude po tomhle dál hrát?Každej se jim na tohle vysere a i kdyby v budoucnu byl jesště nějaký nový server už jim tam nikdo nepůjde.Krásná prace fakt IQ nuly pro GF.
    Bez mozku bez morálky,neřeknu kdyby jste dali třeba hlasování jestli lidi to sloučení chtějí-ne nechtěji.Zároveň se i vy připravíte o to co je vám nejsvatější-prachy.Na fénixu kdo tam jede item?Na thalohir tam sypal každý a málo lidí tam teda nebylo a tímhle jste to akorát zabili.

    Absolutně chápu tvoje pocity. Tu neférovost co GF vůči hráčům z Thalohiru udělala. Ale je dobře, že se tak stalo. Je to totiž důležitá lekce pro komunitu a hráče jak fungují online hry ve světě. Když si projdeš historii mnoha online her, důvody jejich zániku nebo odchodu hráčů ať už v minulosti nebo současnosti. Zjistíš že GF je ještě vůči hráčům docela "slušné".


    Jsou věci které my hráči musíme umět přijmout ještě dříve než vůbec začneme hrát.


    1. Kroky firem, které provozují online hry nejsou řízený ani tak přáním hráčů, ale ekonomickou situací a tomu jsou i přizpůsobeny pravidla VOP.
    Co nejlepšího ti může udělat firma se hrou do které jsi právě vysypal 10000 Kč? Napsat ti, že za 3 měsíce ukončí provoz serveru bez nároku na náhradu.A nebo malou náhradou. Zní to šíleně? Ne jen realita se kterou jsme všichni souhlasili, když jsme u různých her odsouhlasili licenční podmínky.


    Každý člověk, který si přečetl licenční podmínky a nemá v hlavě nasráno by je nikdy neodsouhlasil.
    No udělali jsme to všichni (tak mě napadá, že to vytváří novou stupnici pro psychologii:
    debil, Imbecil, idiot, vášnivý hráč freeplay mmo :doofy: ).


    2.Tvůrci online her využívají psychologické prvky jenž mají za účel udržet hráče ve hře co nejdéle navíc freeplay se z tebe ještě pokusí vydolovat co nejvíce peněz. Stejně jako alkohol nebo cigarety dělají z nás online hry závisláky a to přes naše emoce. Zamysli se, co nás nutí dokola hrát a strkat do hry peníze?
    Takové single hry závislost nepěstují. Alespoň ne déle než 2 týdny :D a to ať jsou sebelepší.
    Onlinovky ano. Zkus se nad tím zamyslet.


    3. Emoce, která nás nutí být lepší a lepší (být nejlepší) je obzvlášť u "free her" CESTA DO PEKEL.
    Pro provozovatele her dokonalý nástroj pro to aby z tebe udělali herního feťáka a koupili si z tvé výplaty novou sedačku do svého mercedesu.


    Přesto všechno co jsem napsal hraji hru metin 2. Prostě se mi tato hra líbí. Ale mám jistá pravidla vůči sobě.
    1. hra může být kdykoliv pozměněna nebo zrušena proto vždy uvážím kolik času a peněz do ní dám abych nikdy nelitoval. ( zatím jsem dal do metinu 100Kč :D , to mě asi řádí mezi free to play, ale dál jsem do ní hodně času.)


    2. Musím to přiznat ale reálný život je pro mě docela nuda. Mám sny které nejsou uskutečnitelné a pokud bych měl být upřímný vůči sobě nemám žádné ambice pro reálný svět. Hry mě dokáží naplňovat stejně jako čtení knih nebo sledování dobrých seriálu/ anime. Cestování je fajn, ale není to věc pro všední den. Sport provozuji jen pro udržení kondice.
    Takže času strávených ve hrách nelituji.
    P.S: randění a sex... všem co tuto činnost provozují denně gratuluji, ale určitě to není rada pro usměrnění života.


    3.když si uvědomíš na jakých principech fungují online hry. Máš jen 2 možnosti SKONČIT a nebo pokračovat, ale s tím že se budeš pokoušet hru si užít a kochat se tím co je na hře dobré a Nikdy, Nikdy se nepokoušet být ve "free" hrách nejlepší. přitom nezanedbávat ani ostatní záliby.


    Pokud se rozhodneš pokračovat pochopíš proč celá řada zkušenějších hráčů odrazovala komunitu od působení na Thalohiru. Server na peníze s nejistou budoucností. A radši radila abyste hráli na Fenixu kde se dá i za yangy dostat vysoko.

    Jen nesmíte chtít být nejlepší.


    :saint: No mi se to asi kecá , když jsem vyhrál na Pajtovi Halloweenský event.


    Moje krédo, pokud nechci aby metin skončil asi bych měl něco do IS přispět, ale jinak Ať nám hru sponzorují Němci. Vůbec bych se nezlobil kdyby nakonec všechno stejně skončilo na jednom evropském serveru s 20 cháčkama.

    Stranger107 - Šaman healer , Thalion (Chunjo)

    Edited 3 times, last by pista107 ().

  • Chápu rozhořčení nad utracenými penězi ze kterých nic nebude, nebo jen zanedbatelné minimum. Ale to je riziko podnikání. Je třeba si uvědomit, že klidně můžou ukončit celý cz metin a nikoho nebude zajímat kolik desítek tisíc tam někdo narval. Nevydupete si to ani nevysoudíte, je to v souladu s pravidly. Takže když už máte potřebu tam něco dát, tak s vědomím, že ty prachy se nevrátí a vyplatí se vám to do toho narvat. Zastávám názor, že raději něco narvat do metinu, než utrácet za cigára nebo chlast, ale taky je to svým způsobem závislost, jak psal Stranger nade mnou. Všeho s mírou a u hry se bavte, neztrácejte nervy :saint:

  • 2. Musím to přiznat ale reálný život je pro mě docela nuda. Mám sny které nejsou uskutečnitelné a pokud bych měl být upřímný vůči sobě nemám žádné ambice pro reálný svět. Hry mě dokáží naplňovat stejně jako čtení knih nebo sledování dobrých seriálu/ anime. Cestování je fajn, ale není to věc pro všední den. Sport provozuji jen pro udržení kondice.


    Takže času strávených ve hrách nelituji.
    P.S: randění a sex... všem co tuto činnost provozují denně gratuluji, ale určitě to není rada pro usměrnění života.

    Nikdy se nevzdávej svých snů kamaráde, nikdy! Protože pak jich nikdy nedosáhneš a budeš smutný. Nehledě k tomu, zábava je ten progres, nikoli cíl. :) jinak hezky napsáno.

  • U postav co migrovaly se ztratily Truhly učedníka tak tento systém asi nepůjde aktivovat,jelikož nová postava nepůjde vytvořit pokud jich je na učte víc jak 5

  • U postav co migrovaly se ztratily Truhly učedníka tak tento systém asi nepůjde aktivovat,jelikož nová postava nepůjde vytvořit pokud jich je na učte víc jak 5

    Zacatecnicke truhly najdes v prichozi poste - npc postovni schranka, rovnez by te na to melo upozornit do-oci-bijici-logo GM zpravy nalevo od "radaru"

  • Já se jenom musím smát, protože to že bude sloučení se vědělo hned kdyz se ty servery zakládaly xD jen nejak nechápu proč to GF delalo, ale to už jsem si zvykl že dělají uplně nesmyslný věci.

  • Z jejich hlediska to nesmysl neni. Je to jen promysleny marketing. Vysvetlim.


    Drtiva vetsina hracu uvazuje tak, ze treba vaha nad tim, jestli zacit hrat nejakou hru nebo ne. Uz je jedno jestli poprve nebo je to vracejici se hrac. NOVY server pusobi na hrace lakave. Nove vyzvy, hrac treba vi, ze bude mit cas na hrani tak si rekne, zkusim byt jeden z prvnich top hracu, nebo zacnu hrat s kamarady kteri chteji zacit taky, je to proste nova moznost, novy zacatek, vsichni jsou si rovni a novy server ma sve obrovske vyhody. I ja takto uvazuji. A presne proto to GF dela. Nalaka na novy server hrace a kdyz boom ustaly, vytvori se nejaka zakladna hracu a nema smysl dal drzet server, tak se spoji.


    Vubec bych se nedivil, kdyby pristi rok oznamili novy server :)

  • Coz to jo, z hlediska prachu GF ždímá hru co může, všechny jejich kroky vedou jen jednim směrem a to dostat víc peněz do kasiččky to se jim daří. Ale na druhou stranu tim odrazujou spoustu hráčů updatama který překopávají hru od základů (věci se daji dycky nahradit, ale alcha, to jsou desítky miliard, to si nevycucáš z prstu), s tim novým serverem bych se nedivil, rok nebo dva a bude to znova ;)