Offline stánky

  • Uřčitě se nikomu nelíbí mít pc zaplý 24h/7d nebo každý den stavět stánky když chceš něco prodat.
    Proto by bylo dobré konečně posunout hru do předu a umožnit offline stánkaření


    Jak by to fungovalo přidala by se nová npc postava npř správce trhu ,u kterého by se vybraly věci které má stánek obsahovat . Hráč by pak jen klikl na měšec odsouhlasil založení stánku a ten by se následně vytvořil vedle postavy jako zelená npc pod názvem obchod hráče 'xy'


    Obchod by zůstal otevřený dokud by ho hráč u správce trhu nezavřel nebo do údržby.


    Postava by se pak mohla volně pohybovat po mapě nebo kdykoliv odhlásit.


    u správce trhu by se daly vybrat vyďělané peníze
    Z prodaných věcí.

  • Jako většina návrhů nijak. Podle posledního postu od Lendina byl návrh poslán GF, takže můžeme zatím jen čekat, víc už asi nejde, tedy pokud náhodou někdo nemá páku na člověka co to schvaluje :D

  • Jako většina návrhů nijak. Podle posledního postu od Lendina byl návrh poslán GF, takže můžeme zatím jen čekat, víc už asi nejde, tedy pokud náhodou někdo nemá páku na člověka co to schvaluje :D

    Tuším, že to bude bezmála rok, co ten návrh u GF leží. Osobně si myslím, že to zamázli, ale oficiální info nemám (ale ani jsem se po něm nepídil, to je pravda :D )

  • Tuším, že to bude bezmála rok, co ten návrh u GF leží. Osobně si myslím, že to zamázli, ale oficiální info nemám (ale ani jsem se po něm nepídil, to je pravda :D )

    To znamená, že zkusíš zjistit oficiální info? :D

    Since 2012
    :-S

  • To znamená, že zkusíš zjistit oficiální info? :D

    Žádné oficiální info není a ani nebude. Ten nahlášený návrh zmizel před nějakou dobou z mé úrovně přístupu. To znamená, že je buď někde výš nebo že ho zavřeli a smazali.

  • No ono by bohatě stačilo, aby v celém městě nebo alespoň v oblasti skladu byla všude safe zóna, aby ti ty stánky nikdo nezabil. Sice podle pravidel hry je stavět stánky kdekoliv mimo námko zakázáno, což se ve velkém porušuje teda :D :D Ale kde jinde to stavět, když na námku není k hnutí.. :) A pokladnice tam někdo pouští furt..

  • Jo, jenže musíš vzít v potaz víc věcí:
    a) muselo by to začít stavět víc hráčů na ostaních ch, aby lidé chodili po všech ch a nakupovali tam
    b) asi jsi si vědom toho, že když už máš stánek na ch2, tak i přes to dosáhneš menších tržeb
    c) safezone po celém městě jak psal kolega výše je také blbost, kde by hráči bojovali?
    d) možnost obchodní mapy jako na některých privátech (za mě asi nejlepší řešení s tím, že by muselo být zakázané stavění stánků ve městě, aby to něčeho docílilo)
    PS (k bodu d): zase by ale nebylo ve městě vše a tak by ani nemohli probíhat boje mezi říšemi, páč by nikdo netrávil čas ve městě, ale v obchodní mapě.
    e) asi nejlepší možnost (samozřejmě má i své mouchy), ale ideální by bylo, kdyby stánky dostaly obrany, životy či tak něco a byly nesmrtelné po dobu, co jsou postavené. Ty můžeš být v klidu, že máš stánek a boje v modré zůstanou zachované.

    Since 2012
    :-S

  • No ono by bohatě stačilo, aby v celém městě nebo alespoň v oblasti skladu byla všude safe zóna, aby ti ty stánky nikdo nezabil. Sice podle pravidel hry je stavět stánky kdekoliv mimo námko zakázáno, což se ve velkém porušuje teda :D:D Ale kde jinde to stavět, když na námku není k hnutí.. :) A pokladnice tam někdo pouští furt..

    Sorry, ale nebudu stavět stánek na ch6, kde nikdo není. Trochu přemýšlej, než něco napíšeš...

  • No ono by bohatě stačilo, aby v celém městě nebo alespoň v oblasti skladu byla všude safe zóna, aby ti ty stánky nikdo nezabil. Sice podle pravidel hry je stavět stánky kdekoliv mimo námko zakázáno, což se ve velkém porušuje teda :D:D Ale kde jinde to stavět, když na námku není k hnutí.. :) A pokladnice tam někdo pouští furt..

    Pokud se neměnily pravidla tak je zakázáno stavět stánky u NPC (kovář, skladník) a na cestách (cesty k NPC jako k veliteli v modré, kováři ve žluté atp, prostě aby se dalo slušně chodit a nemusel jsi hodinu kličkovat než se k nim dostaneš), jinak to můžeš stavět kdekoliv s tím, že ti je zničí měsíčníma. Osobně mě mrzí že se už netrestá porušování většiny pravidel jako dřív.


    Co se týče offline stánků, co jsem viděl tak se to čímdál více šíří na P serverech atp, tak za pár let by to mohlo být na offiku, jak to bývá u spoustu těchto věcí.

  • Sorry, ale nebudu stavět stánek na ch6, kde nikdo není. Trochu přemýšlej, než něco napíšeš...

    Tak se radši nejdřív zamysli Ty sám :D Já nepsal že máš stavět stánek na CH6 ale že máš 6CH :) ale chápu, je to težký na pochopení tak ti to vysvětlim...
    Máš krom CH1 dalších 5CH na kterých můžeš stánek postavit... například CH2 je hned po CH1 druhý CH n a kterym se obchoduje - staví stánky. Pokud máš problém s tim,
    že to neni nejpřetěžovanější CH, je to jen tvuj boj :)


    @OnlyYours Tak k a) všeobecně se ví že ch2 je taky používaný jako obchodovací ch (minimálně v modrý). Dál?
    k b) tak čoveče, toho jsem si ještě nevšiml, ono to asi spíš záleží na tom, co prodáváš, pokud máš stánek narvanej kravinama a předraženejma, pak nevyděláš ani za měsíc.. pokud máš k prodeji zajímavý věci za rozumný ceny,
    pak i kdybys postavil stánek na ch4 tak to prodáš bezproblému. Ovšem máme tady opravdu víc faktorů, s tim souhlasim, ten hlaví je, Poděkujte kreténum co spamujou chujoviny, kvuli nim má velká spousta lidí vyplej chat....a nevidí co kdo nabízí.
    druhá věc, chce to vytvořit nabídku : Prodám to to to to za tolik a tolik na Ch* . nic těžkýho to neni. Další protireakce na to jsou jen hloupý bezcenný výmluvy.

  • c) safezone po celém městě jak psal kolega výše je také blbost, kde by hráči bojovali?

    na bojovaní maj bitevní zónu nebo arenu v bakře a zálivu .
    Stejně tam bojuje max 5 lidí co furt dokola zabíjejí nakupující a postávající postavy


    Popřípadě by mohly tzv. bojovat u soona kde maj placu dost

  • Nerad bych se tu kvůli tobě pouštěl do nějaké hlubší diskuze nebo ještě hůře dostal zbytečně warn, protože si tu musíš asi zvýšit ego nebo něco dokazovat nebo ukázat svůj primitivismus... ale ještě jednou.. ( a už na to nereaguj, nezajímá mě to..)
    Ch6 bylo pouze jako případ, evidentně jsi to nepochopil, dávám tedy jako příklad ch4... A ještě jednou, když zakládáš třeba 4 stánky s nejrůznějšími věcmi, budeš je zakládat na jiném, než obchodovacím kanálu, pouze proto, že někdo u skladu pouští pokladnice ? Ještě jednou se prosím zamysli... Samozřejmě, že není problém stavět stánek na jiném ch, ale kdo ti tam něco koupí.. bože..


    Hlavní myšlenka mého příspěvku byla, že by se mohla zvětšit safe zona, alespon více mimo kruh nebo třeba po cestě ke skladníkovi, kde se staví většina stánků... Nevidím důvod, proč to neudělat, když je kruh věčně plný.. a cestě ke skladníkovi zabraná tak, že jak tu říká T7 nemusí člověk kličkovat.... Kdysi mi Lendin a spol kopaly stánky do ohnivky, když byli blízko skladníka nebo v těsné blízkosti, tak jsem to přestal dělat, teď je u skladníka i 5 stánků, že se k němu sotva dostaneš a nikdo to neřeší...


    A offline stánky, bylo by to fajn, ale bohužel hrajeme hru, ve které chodí ty potřebné updaty po 5 letech a opravy po 6, čili něco takového určitě v dohledné době nebude...

  • Vždy se tu to řešilo- a Gm za to šoupali do ohradek k poníkům( pro milovniky poniků :D) , nepoučitelné do ohnivky a chtělo by to zavést znovu, ja chapu že každej chce mít svůj stanek na top místě - ale jak se zde psalo výš - nesmi stat u NPC- na ceste k NPC a branit tak ostatnim hračům ve hře( myšlen je i NPC skladu - pro toho borce v modré co každej den pravidělne haže stanky v těsné blízkosti skladnika ) :)


    A dalši na ch2 se nevydělava o nic méně než na ch1- ja tam stim nikdy neměla problem otačet 3x - 4x shopaka za den naopak - díky místu a lepší koordinaci tam lidi víc kupovali tam .) než když mi stanek na ch1 stal 4 hodiny bez prodeje.


    navic kdyz se vic lidi ohledně nakupu nahrne na ch1 kupka lidí a zaplního již je problem se tam i přihlasit,čimž by se mi libilo kdyby se vratilo info o kanalu jak je plný.uz se mi 3x stalo u nakupu že me to odhlasilo, a nešlo se na ch1 vubec přihlasit i 15 minut ( na ostatni šlo)- přeplněn.

    „Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy.“
    Romain Rolland

  • Pár stánků kolem skladu vám brání ve hře ?
    Ale na návsi kde je pravidelně 100 stánků a strážce všema obklopený ze všech stran vám nevadí.


    To samé by ste mohly říct o hráčích co tam postavají to je tak těžké je obejít ?