Úlomek dračího kamene.

  • Zdravím všechny hráče a hráčky :) Přicházím s návrhem po novém Update který se uskutečnil 23.10.2018. Vzhledem k tomu že jsem již asi dva dny před updatem. Viděl jaké mají změny proběhnou moc jsem tomu nechtěl věřit. Nepopírám rozhořčení nad některými věcmi které se týkají tohoto UPDATE. Vzhledem k tomu že malé úrovně CCA 35-40 vydělávali hlavně na úlomcích dračího kamene přijde mi úplně nespravedlivý krok v tomto UPDATE. Některým to možná přijde v pořádku. Tohle vám samozřejmě nevymlouvám je taky pravda že vydělat se dá i jinak než na úlomcích ale úlomky byl pravidelný výdělek. Taktéž někteří hráči nemají čas sedět celé dny u metinu a vydělávat. Proto mi přijde nelogické aby jste malým úrovním vzali možnost vydělávat a velkým zlepšovat za YANGY alchymii. Někteří hráči třeba souhlasit nemusí ale podle mě je to rána pod pás docela velkému množství hráčů. Proto přicházím s polovičním řešením. Co takhle nechat úlomky prodejné pro hráče co mají kašmírový měšec. Kašmírový měšec stojí DM takže vy vyděláte reálnou měnu a my budeme moci dále vydělávat v Metinu. Taktéž velké levely budou mít šanci mít pravidelný příjem úlomku na zlepšování své alchymie. Pouvažujte nad tím. Myslím že to je dobrý nápad nejsme na tom proděleční ani jedna strana. My vám dáme peníze v realu a vy nám dáte možnost si v klidu vydělávat dále. Hezký zbytek dne. Gutton :)

  • Já v tom zas takovou katastrofu nevidím. Místo úlomku se hold budou prodávat starokameny. Jen se bude muset změnit strategie dropování. Místo 1 postavy na učtu to bude chtít 5 postav co si umí dropovat. Ale pro ty co to tak udělají to bude i výhodnější.
    Já mám docela jiné obavy... znamená to, že není mýtická alchymie, že vůbec nebude, nebo jí přidají se zpožděním. Abych věděl, jestli můžu pokračovat, nebo si dát pauzu a neztrácet čas vylepšováním legendární alchymie.

    Stranger107 - Šaman healer , Thalion (Chunjo)

  • Než zavedli Dračí alchu se vydělávalo taky a každý si v pohodě našel svůj způsob, hra tím byla zajímavější.
    Ted když přidali možnost získat denně 5 Cor draconisu nemusím sledovat stav úlomků na postavě a běhat do skladu ať odevzdám na dvou postavách a můžu se klidně věnovat hře.Za mě naprostá spokojenost,

  • takze ted pujde na jedne postave denne nadropovat 5x cor draconis? I tak,ale bude trvat rok,nez si vykoves slusne legendy,ne li dele:(((


    Pokud je to,tak jak pisete, tak je to jen dalsi hrebik do rakve metinu....no,uvidime co s tim vsim udelali(domrvili) az skonci udrzba, pak muzem hodnotit.

  • takze ted pujde na jedne postave denne nadropovat 5x cor draconis? I tak,ale bude trvat rok,nez si vykoves slusne legendy,ne li dele:(((


    Pokud je to,tak jak pisete, tak je to jen dalsi hrebik do rakve metinu....no,uvidime co s tim vsim udelali(domrvili) az skonci udrzba, pak muzem hodnotit.


    A předtím šli na 1 postavě udělat jen 3 cor draconisy. Nechápu tvojí logiku. A teď s pěti to má trvat déle???

    Stranger107 - Šaman healer , Thalion (Chunjo)

  • Já to vidím úplně jednoduše :-D Dočasně končím s metinem :-D Tato hra zase není tak bombastická, abych seděl u ní xxx hodin jak vocas a vydělal si pak pár šupů ;-)
    Sice je tu furt alchymie, ale z 35 corů/týden moc velký kouzlo neudělám - třeba na starokámen můžu zapomenout...
    U úlomků byl aspoň relax, že si člověk zahrál, zadropoval a měl jistý výdělek, ale teď abych vydělával na základě štěstí, tak na to se můžu leda tak vyprdnout..

  • U úlomků byl aspoň relax, že si člověk zahrál, zadropoval a měl jistý výdělek, ale teď abych vydělával na základě štěstí, tak na to se můžu leda tak vyprdnout..

    A nebo vydělávej jako dřív :) Prodávej drop, sežeň si partu a běhejte věž - kovej, choď na rudy, rybař..... možností jak vydělat je nespočet.. jen nesmíš bejt línej.

  • Archangellus - Co si budeme nalhávat je rozdíl vydělat za dvě hodiny 40KK za ulomky a za 2Hodiny při štěstí nachytat 70.ryb. a vydělat 7KK :) A navíc všudě je plno perel takže naco by to lidé kupovali. Cena modre a krvavé perly cca 1-2kk :D kde to jsme.. Bilou vídám za 5kk :D o čem to tedy je? :D Drop i s rukavicí o mi padá věci bez bonusu a kniha aury meče mi nepadala už 17.dni. Kamen +4 war který mam problém prodat za 1,5kk Myslím že mi rozumíš o čem mluvím. A jak mam najít kámoše když nikdo v takových podmínkach na metin jít nechce?

  • Zvýšili počet Cor draconisu na postavu a přitom zanechali možnost jejich přesunu přes sklad a taky Elixír času vyrobený na jiné postavě jde vložit do skladu a použít na hlavní postavě.
    Pro hráče který neběhá s berličkou aby na ni přesouval úlomky to je lepší než třeba hrát neustále v Zálivu dračího ohně ať to mám blíže ke skladu a pak si teprve na hodku odskočit někam jinam

  • A nebo vydělávej jako dřív :) Prodávej drop, sežeň si partu a běhejte věž - kovej, choď na rudy, rybař..... možností jak vydělat je nespočet.. jen nesmíš bejt línej.

    Ale to se opět vracíme k 1. řádku :-D
    Všechno o pouhým štěstí, buďto vyděláš a nebo nevyděláš ani na slanou vodu ;-) Úlomkama jsem si dokázal třeba za cca 2 hoďky vydělat něco přes 10kk (ano, nejsem žádnej sportovec :-D)..např. rudy bych musel kopat sakra dlouho, abych se dokopal k podobné částce jako s úlomkama...:-) Vzhledem k tomu ještě, že cca polovina run ti porupe...
    Jak říkám, já žádný závislák na metinu nejsem, takže mně pauza od metinu nevytrhne ze židle..když vemu, jaké jsou momentální ceny věcí (ty "lepší" věci 250kk+) a vydělávat po kousíčkách, tak to nemá cenu, toto je hra, ne reálná práce, abych na jednu věc vydělával xx týdnů, hru si má člověk užít ;-) Děti mají volného času až až, ale já ne :-)

  • xxstalkerxx Hmmm, za 2 hodinky 40kk na úlomcích? fíha :D
    No hele, asi takhle, já hraju max 3 hodiny denně ( hodinu ráno než jdu makat a 2 hodinky večer) a když mám jo mizernej drop vykuchám z metinů a mobů tak za 15kk... Já chápu že pro tebe a ostatní co na FB prodáváte yangy za reál
    je to málo, ale pro ty co chcou Hrát je takovej drop/výdělek uplně na pohodu... Takže by bylo dobrý se trochu zamyslet nad tim, jakej styl chcete hrát.. jestli kšeftovat za reál, no pak radši držte pec
    a šoupejte nohama a na foru se radši neprojevujte, pokud si chcete prostě hodně na pohodu zapařit, pak netušim co zas děláte problémy tam, kde nejsou :)


    Obchodovatelný úlomky jsou v nenávratnu a je to dobře... měli by takových věci omezit víc....

  • xxstalkerxx Hmmm, za 2 hodinky 40kk na úlomcích? fíha :D
    No hele, asi takhle, já hraju max 3 hodiny denně ( hodinu ráno než jdu makat a 2 hodinky večer) a když mám jo mizernej drop vykuchám z metinů a mobů tak za 15kk... Já chápu že pro tebe a ostatní co na FB prodáváte yangy za reál
    je to málo, ale pro ty co chcou Hrát je takovej drop/výdělek uplně na pohodu... Takže by bylo dobrý se trochu zamyslet nad tim, jakej styl chcete hrát.. jestli kšeftovat za reál, no pak radši držte pec
    a šoupejte nohama a na foru se radši neprojevujte, pokud si chcete prostě hodně na pohodu zapařit, pak netušim co zas děláte problémy tam, kde nejsou :)


    Obchodovatelný úlomky jsou v nenávratnu a je to dobře... měli by takových věci omezit víc....

    Tak to máš sakra, ale fakt sakra štěstí :-D
    Já nedávno taky zkoušel chodit metiny (65lv) a jo, povedlo se mi 2x za celý týden vydělat za hodinku 8 - 9KK, těch 5 dní pak jsem sotva vydělal za 2 hodky 6 - 7KK, takže tak :-)
    Na metinech je hlavní nevýhoda, že bez zelený fazole, duše nebo kvalitní knížky (třeba aura) apod. je člověk v háji a nevydělá si člověk ani na slanou vodu...


    Obchodovatelný úlomky jsou v nenávratnu a je to dobře... měli by takových věci omezit víc....

    Dobře provokativní věta :-D a co by jsi prosímtě chtěl ještě rušit? :-D nechceš rovnou zrušit fakt všechno a nakonec zavést vydělávání - zabijení divokých psů a sbíraní yangů ze psů? :-D

  • Archangellus - Já to neprodával za real ale prostě sem kupoval truhly apod. Vybavu apod... Utrácel jsem protože sem věděl že na druhý den budu zase na částce kterou sem v ten den utratil. Stačí si stahnout dvě postavy na určené misto kde skvěle padají... Vež to není ale. A naplnit si je a prodat. Ted už mě to nebaví takže taky jelikož sem sportovec mi nevadí pauza od metinu. :)

  • Tak to máš sakra, ale fakt sakra štěstí :-DJá nedávno taky zkoušel chodit metiny (65lv) a jo, povedlo se mi 2x za celý týden vydělat za hodinku 8 - 9KK, těch 5 dní pak jsem sotva vydělal za 2 hodky 6 - 7KK, takže tak :-)
    Na metinech je hlavní nevýhoda, že bez zelený fazole, duše nebo kvalitní knížky (třeba aura) apod. je člověk v háji a nevydělá si člověk ani na slanou vodu...


    Dobře provokativní věta :-D a co by jsi prosímtě chtěl ještě rušit? :-D nechceš rovnou zrušit fakt všechno a nakonec zavést vydělávání - zabijení divokých psů a sbíraní yangů ze psů? :-D

    Karlos :D Pobavil si :D

  • Dobře provokativní věta a co by jsi prosímtě chtěl ještě rušit? nechceš rovnou zrušit fakt všechno a nakonec zavést vydělávání - zabijení divokých psů a sbíraní yangů ze psů?

    Nevim co by na tý větě mělo bejt provokativní. Pokud tě to provokuje, asi nebude chyba v tý větě :D
    No toho by bylo opravdu víc, co bych ještě omezil z obchodovatelnýho na maximálně tak přendatelný. A u spousty věcí bych omezil lvl dropu, respektive bych zvýšil laťku od kdy to začne padat.
    Hele nevysmívej se sběru drobnejch ze psů a mobů všeobecně.. za 1. je to ubohý a jen top ukazuje že se na lepší reakci nezmůžeš :-P a za 2. sběr yangů je dost podceňovanej a přitom to vůbec, ale vůbec neni
    nevýdělečný.


    Proč si myslíte že aby jste vydělali musí vám padat Aury, ZDF, čepele, a já nevim co všechno? takovej nesmysl.... stačí sbírat bordel, respektive zbraně na jedno políčko
    ( samozřejmě vybírat ty na prodej hodnotnější - vyšší lvl, jen kdyby to někomu nedoteklo)... divil by jsi se kolik to vydělá kk za jedno oběhnutí Cháček :)
    No nic děcka, sice mě to děsně baví číst ty vaše nářky, ale já už mám dopopuštěno tak hurát zas do roboty. A nepoperte se tu :D

  • Sakra, ty jsi ale nějakej vážnej, tady končí sranda hoši :-D nesmíš mně brát vážně, dělám si hlavně srandu :-D (jediný, co asi tak nějak bylo vážný, byl můj první příspěvek v tomto vlákně :-D)
    Ale fakt se na mně nezlob, ale fakt nezapomeň, že toto je hra a hra se má užít ve všech směrech a nebýt furt něčím omezenej...já rozhodně nejsem podporovatel privátů, ale občas se ani nedivim, že nějaký ten privát je oblíbenej... konkrétně u této hry, než se někam dostaneš, než něco získáš atd. atd. tak to trvá xxxx měsíců (pro ty, který nepospíchají nikam, tak i let :-D) než člověk prozkoumá celou hru a užije si jí naplno...neříkám, některý priváty jsou přehnaný, že tam je všechno na lusknutí prstu, takový jsou naprd, ale některý, co jsem viděl, tak jsou v rámci možností vyvážený...(viděl jsem na YT, osobně jsem privátům moc nevěřil nikdy) a teď si vem, že by jsi hráče omezil ještě víc než jsou teď, tak to by si zachvíli ve hře měl jen pár hrdinů, který mají chut se do toho pustit...
    Takže prostě když to vemu kolem a kolem, tak pro mně osobně je to nevyhovující rozhodnutí ze strany GF, aspoň kdyby šli přesouvat přes sklad, tak dobrý, ale když ani to ne a pro každou postavu zvlášť nadropovat úlomky, tak to fakt ne...a trápit se s malými častkami se fakt nebudu...za to mi ta hra nestojí...