Problém se spuštěním

  • Ahoj, chtěla bych se zeptat. Po dnešní aktualizaci mi nejde spustit hra. Vím že se to tu již řešilo, ale podobný problém jsem nenašla. Již o prázdninách se mi stalo, že po aktualizaci nešla hra spustit, načetlo se 99% a pak mi vyskočilo okno, že soubor nemohl být vytvořen. Tak jsem tak měsíc nehrála a pak to zase samo od sebe šlo. A teď mám stejný problém, ale nechci měsíc čekat. Neví někdo, co s tím? Už jsem restartovala pc, i několikrát znovu instalovala hru.

  • Ahoj,
    už se mi to také stalo
    Vymaž celou složku MT2 a nainstaluj to znovu.


    Pak se problém vyřeší

  • já s trpělivostí problém nemám, jde o to, že když vyběhne to okýnko, tak se celý patcher zavře a může se to načítat znova

  • Dej si složku s metinem na plochu, nebo např: do C:\Hry a ne do Program Files složky, a launcher spouštěj jako správce.
    Další možnost urychlení čekání je dočasně deaktivovat před update antivir.
    Já už to odladil a čekám max 10 minut :D

  • Po spuštění metinu mi defaultní antivir z wim 10 da do truhly tuto složku ale metin zatím jede


    file: C:\Program Files (x86)\Metin2PL\Metin2\leuco_shell\ls.mpte

  • Před 3 týdny mi defender začal vyhazovat při spuštění metinu hrozbu trojského koně Trojan:Win32/Emelent.B!cl (7. 11.), Trojan:Win32/Fuery.B!cl (8.11.), Trojan:Win32/Woreflint.A!cl (9.11. - 10.11.) u souboru Metin2\leuco_shell\ls.mpte asi od 11.11. (nepamatuji si kdy jsem přesně metin spouštěla) tento problém zmizel, aniž bych do programu musela zasahovat. Podotýkám, že hra mi normálně fungovala. A teď od 25. 11. mám Trojan:Win32/Zpevdo.A a ovlivněn je stejný soubor. Metin mi stále funguje, proto jsem nepsala ticket. Ale co já vím jestli je v tomto problém a proto hra nechce někomu jet :/

  • Jak se píše výše, lze tuto hrozbu ignorovat, pokud vám hra funguje.


    Pokud by hra nefungovala nebo si nechtěl při každém spuštění řešit hlášku o problému, lze přidat tento soubor jako výjimku do Windows Defenderu.


    Zde je návod, jak na to :