Chcem začať - aktuálna verzia

 • Zdravím,


  chcel by som presne po 7 rokoch znovu začať hrať Metin2, keďže som na sebe spozoroval, že sa vo voľnom čase zvykávam aj nudiť. Problémom je to, že Metin sa už veľmi zmenil, všetky servery, ktoré tu boli, tu už nie sú a čo som tak nakukol, tak je aj veľa nových itemov, máp a hlavne možnosť expiť vyšší lv ako 99.


  Pýtam sa teda Vás, skúsenejších. Na akom serveri je teraz vhodné začať? (za predpokladu, že chcem tam normálne hrať - teda by tam malo hrať dosť ľudí)


  Je server Thalohir niečím iný ako napríklad Fenix alebo Mithgard? Alebo sú všetky rovnaké. Lebo som niekde čítal, že Thal je nejaký event server.


  Ostatné veci sú mi jasné, vďaka.

 • On už nikdo skoro nehraje ani na tom Thalohiru :D
  Pokud chceš věci a lidi, jdi na Fénix. Pokud chceš věci a klid, jdi na Mithgard. Pokud máš IQ -100, začni na Thalohiru.

  :borg:

 • Pokud máš v plánu do hry třískat DMka a všechno si sám vylepšit, nabonit atd. klidně začni na prázdnějších serverech. Nemusíš se divat na okolí a díky menší konkurenci budeš snadněji TOP. Pokud chceš ovšem si za výbavu platit yangama tak musíš na server kde jsou lidi, tudíž i větší nabídka věci.


  Další volba: chci chodit např.na draka:
  a) solo - Thalohir Mithgard (miň lidí = větší šance že se k němu dostanu)
  b) solo ho ani náhodou nedám - Fenix ( vetší šance že seženeš parťáky, ale na draka se čeká fronta).
  Pokud ti o draka vyloženě nejde, tak na zvěrokruh a meley bych asi líp hledal lidi na Fenixu (tam se žádná fronta neřeší :).
  Vlastně i prodej věcí je lepší tam kde je víc lidi. Na druhou stranu PVP bude pro tebe něco kde budeš mít co dělat aby sis škrtl.

  Stranger107 - Šaman healer , Thalion (Chunjo)