Healer a pvp - Antimagické kameny

  • Ahoj, hledal jsem, kde se dalo, něco málo jsem o Antimagických kamenech našel, tudíž vím, jak fungují, na co jsou dobré atd. To, co jsem ale hledal, nikde nikdo nepíše nebo jsem to nenašel.
    Teď k věci. Jsem healer, budu stát na lv cca 37-38 a číst, přičemž mi půjde hlavně o PvP. Na M mám Ošetřit a Vrh.
    Otázka zní, jestli se vyplatí, dát si do zbraně (a brnění) Antimagické kameny. Když budu používat Podzimní +9 s dvěma sloty na kameny, jestli je lepší na tomto levelu mít Antimagický+Návrat, nebo se spíše vyplatí kameny proti warům, surům atd. Ptám se, aby mi odpověděl někdo, kdo to má vyzkoušené a ověřené, popř. Antimagičáky používá. Zkrátka jestli nárůst dmg proti lidem, co mají odolnost na magii, je taková, že má smysl ten kámen použít na úkor jiných. Nebo je to vyložené hodně situační kámen, který se hodí jen občas proti někomu a tudíž je lepší použít antichar kameny, které působí na všechny bez výjimky, i když odolnost na magii nemají?
    Snad pochopíte, co chci slyšet a předem děkuji za věcné odpovědi a komentáře. :)

    LightBringer 81 lv. - Aura P, Zuřko G8, Smršt G1, Troják G1, Pádit 6
    SIONA - SHINSOO

  • Jestli ti jde o pvp, pak nema smysl stát na lvl 38. Navíc chceš ošetřit a vrh, takže budeš mít jen 1 útočné kouzlo. Logika říká, že se má stát na lvl 55,75, 90 a 105. Přičemž jako první se vylepšuje to nejsilnější kouzlo, takže průraz,smrst,rev,zaříkat atd.
    ad/ Antimagie: základ všeho. Vždy dát jako první kámen, pak následuje war do zbraně se 2 sloty, nebo war sura do zbraně se 3 sloty.

  • Děkuji za poučení o tom, kde stát a co číst, já samozřejmě tohle vím, ale taky vím, co mě baví a co chci, takže jsem se rozhodl přesně takhle.
    Jinak díky za názor o antimagii. Používáš ty kameny? Jestli by jsi nenapsal o tom trochu víc, nějaký čísla třeba, nějaký porovnání jak a kdy se ti dařilo bez nich a s nimi.
    Děkuji. :)

    LightBringer 81 lv. - Aura P, Zuřko G8, Smršt G1, Troják G1, Pádit 6
    SIONA - SHINSOO

  • Nevím jaká čísla chceš slyšet. Antimagie snižuje protivníkovu odolnost magií.
    Takže například postavě 35 lvl, která má obyčejnou helmu s jedním bonusem 15% magie a dá si rosu, nevezmeš nic. Ale s antimagií budeš brát pořád stejně.
    Jinak ty máš očividně svůj sen, jaký budeš killer s bleskovým vrhem. Takže ti ho nechci kazit, ale kdybys chtěl ještě s něčím poradit, můžeš napsat do zprávy. Za šamana hraju 10let (healer i drak) a kameny antimagie používám od doby co je přidali do hry.

  • Jaký sen, jenom chci být na tomto levelu a bavit se pvp i pvm, dokud nedočtu P. Hraji metin už dost dlouho, abych věděl, co mě baví a vysoký levely to nejsou. To je takový problém a měl bych za to být mlácen holí do hlavy? Chci se jen pobavit a nehrotit to, neměl bych ani náladu a čas expit se do levelu 75. Časem samozřejmě asi ano, jestli mě ta hra bude dál bavit, ale v nejbližší době chci být okolo levelu 40.
    Jinak díky za názor, docela jsi mi pomohl.

    LightBringer 81 lv. - Aura P, Zuřko G8, Smršt G1, Troják G1, Pádit 6
    SIONA - SHINSOO