• Já je vždy vybíjel z obyčejného Orka lv,26 na mapě jsou sice jen 2 ale celkem dobře se resetuje a zdá se mi že drop z nich je pravděpodobnější ,padá přímo do inventáře ale musí být aktivní quest od biologa na zuby
    http://wiki.metin2.cz/index.php/Ork


    PS. jeden se nachází od teleportu od Modrých pořád rovně za most, vyskytuje se v přední části oázy za mostem

    Edited once, last by modraček ().

  • Zuby orka patří mezi ingredience na výrobu, tudíž padají bez ohledu jestli je aktivní biolog nebo ne. Dělat to z orka mi připadá šílené vzhledem k tomu kolik jich je na mapě. Problém černých orku je ten že jsou dost tuzí a tento quest není přiměřený ůrovni 30. Pokud hráč nemá kvalitní výbavu (což začátečníci nemají) musí s tímto qestem počkat klidně na lvl 40-45. Se šamanem jako 1. postavou jsem to udělal hluboko po levlu 40, i když jsem se to snažil dělat po levlu 30, tak zabíjení po 1 skupince mi přineslo 1 zub za strašně moc hodin a dropoval ho dny(neměl jsem na to nervy). Černí orkové mají lvl. 46 takže zuby z nich padají ještě po 50tce. Takže se zbytečně netrap a nejlépe by pro tebe bylo jít na ně až dáš 6+ skupinek najednou a ještě s rukavici (pokud jsi neitemák požádej někoho ať ti jí dropne z metinu 85).Kvůli tomu, že nebudeš mít zuby + kladby hotové okolo levlu 40 se svět nezboří. Stejně bys pak musel zbytečně dlouho čekat do levlu 50 na upomínky.

    Stranger107 - Šaman healer , Thalion (Chunjo)

  • Z Černých orků padají zuby jako klasický drop ale z Orka lv.26 jdou získat pouze při aktivním biologovi na zuby tam nespadnou na zem ale přímo se načtou do inventáře .Je to výjimka udělaná pro hráče kteří je nechtějí kupovat a na Černé orky nemají výbavu, No a 1kk za zub je pro hráče co začali hrát poměrně velká suma

  • Plním úkol Úroveň 30 - Biologický výzkum 1 snažím se získat zub orka už tak 2 dny a ani jeden nevíte co stim ?

    Ahoj. No možností proč to nejde je hodně... za 1. nevíme jaký máš Ty lvl, pokud je moc vysoký, s dropem nepočítej.
    Za 2. už milionkrát se tu psalo, že bez Zlodějských rukavic je šance na drop rovnatelná nule.
    Už kdysi se tu řešilo, z kohop je drop zubů lepší, jestli Orci, nebo Černí orci, vzhledem k množství mobů je Černý ork jasnej,
    ale chce to aspoň nějakou výbavu, protože jsou celkem silný na poměr pro jaký lvl ten qest je.
    Takže bych doporučil, když to nepadá, neplejtvej elíkama a yangama na elíky a radši si ty zuby kup.
    Sice se běžně prodávaj za 1kk, většinou, ale když budeš prolejzat stánky poctivě a ve všech říších ( a ne mrknout na dva a hned začít spamovat, že nikde nemaj),
    určitě najdeš i pod 800k :) což už je celkem přijatelný.

  • Za 2. už milionkrát se tu psalo, že bez Zlodějských rukavic je šance na drop rovnatelná nule.

    Toto je přesně ten typ věty který ve mě v době mých začátku vyvolával dojem, že bez zlodějských rukavic nikdy nemám šanci nadropovat si duše a vůbec cokoliv cenného. Teď po mnohá testech můžu říci,že bez rukavic má člověk jen dojem, že šance je rovná nule. Je jen poloviční. Já si taky udělal zuby bez rukavic+ něco málo jsem koupil.
    P.S.: Na křemenné písky bez rukavic nechoď.

    Stranger107 - Šaman healer , Thalion (Chunjo)

  • Bez rukavic se dá hrát, dělal jsem tak vše do doby než se daly dropnout v Červeném lese mimo křemenných písků dokonce jsem slušně vydělal na koňských a špičkách šípů a naskladnil něco kolem 200 neznámých léku+ /alcha nebyla a tak se nedalo vydělávat na úlomcích/

  • Dá? jo? zkus to :) jistě, zahraješ si, ale drop nebude zrovna dvakrát velkej a ani buhví jak dobrej..
    Dřív to možná šlo, tak 4 roky zpět.... teď už bez zlodějek nemá smysl chodit dropovat. Netvrdim, že ti za pár hodin při troše štěstí nějaká ta duše nepadne, nebo podobnej drop, ale
    ať mi tu žádnej škleban netvrdí, že bez zlodějek je drop uplně v pohodě..... :D na to hraju už dost dlouho abych viděl, jak se ten drop rok od roku snižuje :D
    a jak jsou zlodějky furt víc a víc zapotřebí, pokud chceš aby ti drop za něco stál.

  • Z Černých orků padají zuby jako klasický drop ale z Orka lv.26 jdou získat pouze při aktivním biologovi na zuby tam nespadnou na zem ale přímo se načtou do inventáře .Je to výjimka udělaná pro hráče kteří je nechtějí kupovat a na Černé orky nemají výbavu, No a 1kk za zub je pro hráče co začali hrát poměrně velká suma

    Raději jdi do bakry na úlomky na 1 kk stáčí dropnout 6 a hned máš na jeden zub a máš to do 5ti minut.

  • Dá? jo? zkus to :) jistě, zahraješ si, ale drop nebude zrovna dvakrát velkej a ani buhví jak dobrej..
    Dřív to možná šlo, tak 4 roky zpět.... teď už bez zlodějek nemá smysl chodit dropovat. Netvrdim, že ti za pár hodin při troše štěstí nějaká ta duše nepadne, nebo podobnej drop, ale
    ať mi tu žádnej škleban netvrdí, že bez zlodějek je drop uplně v pohodě..... :D na to hraju už dost dlouho abych viděl, jak se ten drop rok od roku snižuje :D
    a jak jsou zlodějky furt víc a víc zapotřebí, pokud chceš aby ti drop za něco stál.

    Podle tebe má každá ta boterská postava zlodějky, jo? Naivko. Ten drop je teď i bez zlodějek naprosto úžasný oproti rokům před 2010.

    :borg:

  • Rozhodně doporučím dělat alchu a všechno pokoupit. Pokud nemáš vyloženě nějaký komplex, že si ty černý orky musíš dávat (já ho měl, založil jsem kvůli tomu buffku, tahal to stejně jen po 4 skupkách a nestálo to za moc, dropil jsem bez zlodějek jeden zub za hodinu), tak je snazší si dropit alchu někde, kde to dáváš a zuby si koupit.


    Jinak k tématu zlodějek, jde to i bez nich, ale pokud je máš, tak je život snazší. Rozhodně nejsou nezbytné, ale hru zjednoduší a troufnul bych si tvrdit, že více jak 2x.


    Boter je mít nemusí, vezměme si klasickýho botera - 6 ch x 24 h je jako kdyby fér hráč dropil 144 h, pokud by měl zlodějky, tak 72h a na rozdíl od fér hráče to stihne za 24 hodin a ještě ho to nestojí žádný čas. Tak na co se mazat se zlodějkama? Navíc stačí, aby měl bota lvl 50+ a zdarma od GF dostane zlodějku na týden...

  • Podle tebe má každá ta boterská postava zlodějky, jo? Naivko. Ten drop je teď i bez zlodějek naprosto úžasný oproti rokům před 2010.

    Tak topromiň človíčku, ale boterská mrcha co dropí nonstop zlodějky nepotřebuje, ale to by doteklo i někomu kdo metin nikdy nehrál :)
    Nechtěj se handrkovat, nemáš na to :D Arogance mi dovoluje to co jiným ne, tak buď hodnej nebo dostaneš zaracha :D :D :) (jen kdyby jsi to nepochopil, humor :) )


    A jestli ti drop přijde fakt dobrej, no, to hlavně neřikej/nepiš moc výrazně, nebo to stáhnou z DE ještě víc a už nepadnou ani ty elíky :D