Novy update

  • Zdravim,


    puvodne jsem tema zakladat nechtela, ale radeji se zeptam nez abych pak byla neprijemne prekvapena. Co se tyce Hydry a updatu s ni spojeneho: Ceka nas to co maji na Thalohiru? To omezeni levlu do lokaci? Nebo to maji specialne jen oni a my muzeme byt v klidu? Ptam se abych si stihla jeste doexpit nejakou tu postavu kdyby jste nam to dali i sem. Dekuji za odpoved.

    Tichý muž je přemýšlející muž.Tichá žena je obvykle pěkně nas*aná.

  • Po tom co jsem si nedávno stěžoval na nedostatek informaci ze strany gf a to hlavně co se týče talismanů. Mi opět tato banda předvedla že spadla z jahody na krunýř. Od začátku považuji Thalohir za speedserver, který jen vytříská z lidi peníze a pak upadne. 1000x raději budu průměrný hráč mezi nejlepšími a získávat kvalitní výbavu poměrně levně a dostávat se tak to hůře přístupných oblastí, než být nejlepší mezi průměrnými (což by mě navíc stálo asi celou výplatu) a stejně se nedostat nikam. Na jednu stranu jako hráč Fenixu bych toto měl uvítat, na druhou stranu to vidím jako podraz vůči hráčům na Thalohiru. Byli jasně stanovený podmínky za jakých okolností bude obrana lodi daná i na jiné servery + hráči co obranu lodi zvládnou jako 1. měli být z Thalohiru a ta čest patřila jen jim. A teď jim to „ s prominutím“ nějaký IDIOT vezme, protože se strašně diví, že nikdo za 1.5 měsíců nedokáže zabít ultimátního bosse (který by podle youtube měl mít lvl. 120). Měli jim dát aspoň rok, nebo těch měsíců aspoň 6.
    Byl jsem tak rozčílen, že jsem se na to přes facebook ptal přímo na gameforge aniž bych si předem zjišťoval, kde se vůbec mám ptát.
    https://www.imgup.cz/image/LiHD
    Teď vím, že sociální media GF to nejsou. Ale ptát se na foru je asi taky zbytečné.
    Tvoje obavy mě ani nenapadli, protože mi připadali jako nesmyslné. Teď musím připustit, že na to aby něco takového udělali, jsou pitomí dost.

    Stranger107 - Šaman healer , Thalion (Chunjo)

  • Hele ono by asi zabití Hydry netrvalo tak dlouho kdyby jsme neměli omezení levelu třeba na draka.. nebo kdyby jsme aspoň měli talismany.. talismany dostaneš ze zvěrokruhu ale na zvěrokruh zase potřebuješ alchu. to jsou tak jediné věci co prodlužují zabití hydry.. podle mě by se ten boss dal přirovnat k jotun thrymovi.. jen tam k tomu musíš bránit stěžeň na kterou útočí xy dalších dost silných mobek.. mohlo jim dojít že u toho nikdo nebude sedět 24/7 a neprodá auto a byt aby si mohl pořídit dmka..

  • Zdravim,


    puvodne jsem tema zakladat nechtela, ale radeji se zeptam nez abych pak byla neprijemne prekvapena. Co se tyce Hydry a updatu s ni spojeneho: Ceka nas to co maji na Thalohiru? To omezeni levlu do lokaci? Nebo to maji specialne jen oni a my muzeme byt v klidu? Ptam se abych si stihla jeste doexpit nejakou tu postavu kdyby jste nam to dali i sem. Dekuji za odpoved.

    Podle informací, které máme k dispozici by starší servery neměly být zatíženy restrikcí úrovní postav pro vstup do určitých lokací víc, než už jsou nyní.

  • Ono založit nový server s tím, že tam bude něco pro TOP hráče a divit se, že za poměrně krátkou dobu nejsou žádní TOP hráči, to mi přijde střelené. Obzvlášť když hromadu lidí, co y do toho narvali ten strašnej ranec a byly by z nich ty IS nabušený topky natáhnul Mithgard. Na Thalohir tedy dorazila jen taková druhá vlna a pár nadšenců, co si malovali, jak sklátí hydru a budou z nich šampióni...


    Cestou bez IS se tedy rozhodně nemohlo podařit vybudovat slušný EQ a postavy nikomu (jen fakt, že načíst G je sranda na půl roku je dost jasná překážka, nemluvě o tom, kolik by museli narvat do alchy a pak věci typu mládě nebo amulet na útok). S minimem IS to můžou být načtený postavy s nějakou tou útočnou kravinkou. Ale až ten opravdový sypač, co bude mít z IS všechno co se dá, tak má jakous takous šanci, že něco předvede.


    Klidně bych jim dal ještě více času (za mě aspoň měsíc), přeci jenom, dělali co mohli a určitě si ještě šanci zaslouží.

  • Tak ono je to zase celé nedomyšlené. Amulety došly a kdy bude další? Předpokládám o Halloweenu. Truhly s mládětem jsou pořád méně a méně často, tuhle politiku GF naprosto nechápu. Buď to nechte v IS natrvalo, nebo zaveďte pravidelně, že jsou alespoň 1x za ty 2 - 3 měsíce.
    K tomu všemu GF boostne server eventem s kytkama, ze kterých padá velký exkrement a nácek + na rychlejší naexpení se s buffem, aby potom Okey karty pro Thalohir zakázalo, i když právě z tohohle eventu padají ty užitečné věci na rozvoj serveru. Zvěrokruh je dodnes neopravený s tím level scalingem, i když to vypadá, že to GF neví a ignoruje to. Opět stačilo na Thalohir hodit tombolu a potřeba talismanů na Hydru by se vyřešila.
    Mám pocit, že v GF tu hru asi dlouho nehráli, protože jinak by nemohli dělat takovéhle nesmysly. Boostnout server na bosse jen tím, že bude mocinky moc expících bonusů, mi nepřijde normální. Proč třeba nebyla méně omezená alcha na postavu/den? Proč už zase běhá většina serveru bez mazlíků aniž by byla možnost je získat? Proč omezovat waterko horním levelem (nemyslím teď kvůli vodkům z draka, kování vodek už je dneska zbytečné, ale jde o ten výdělek z něho - perly, zesilka, začarka...), když by to tam při existenci Entai lesa expil po 95 jenom naprostý ťuňťa?
    Teď už snad jediné, co by Thalohir dorazilo kompletně, bylo navrácení požadavků na level lokací do normálu. Entai les od 95 by pro většinu lidí znamenal důvod přestat na Thalohiru hrát.

    :borg: