Nepravidelné udržby

  • Nevím jak to napsat ale nechápu teď poslední dobou jsou samé nepravidelné udržby,které jsou ohlášeny max hodinu předem.Nevím proč GF nemůže dát do předu vědět kdy budou.Jasně říkáte si něco se jim pokazilo,ale od toho mají svůj soukromý beta server kde to můžou zkoušet ne ?? Docela to dost hráču štve tak bych čekal od GF nějaké vysvětlení klidně i na DE forům.Ale toho se asi nedočkám.Co si myslíte o tom vy ?

  • Ahoj.
    Hele čeče ono to neni zas tak snadný víš :) Německej Betaserver je pricipielně hlavně Německej offik.. podle toho se řídí naprosto vše...tzn, pokud Němčourkum začne něco haprovat, okamžitě
    vyhlašujou údržby, proto neni šance aby dali vědět třeba den, a víc, dopředu.
    Mě osobně to zas tak nějak extra jako žíly netrhá jo, spíš mi přijde fakt "humorný" jak prováděj Pravidelně pravidelnou údržbu ..... v naprosto jiný dny než ta pravidelná údržba má bejt :D


    Ještě bych se vrátil k těm "Pravidelným" údržbám.. osobně si myslim, že míň by lidi nasr.... naštvalo, kdyby prostě a jednoduše na 3 dny vypli servy a dali všechno dohromady, než aby 3x - 4x v týdnu na buhví kolik hodin
    dávali offline. Za 1. tim vyřeší vždy jen naprostý minimum problémů protože prostě nemaj moc času na nějaký vrtání se v tom a za 2. většinou tim toho podělaj víc než opravěj :D

  • Je to otrava, ale nic s tím neuděláme. Na GM se tu "nadává" dost, takže oni vědí co si myslíme. Myslím že kolega nademnou to shrnul dobře, a ten nápad není vůbec špatnej.

    Edited once, last by Kubas4 ().

  • Jednoduše, náš CoMa má dovolenou. Paso je zástupce a nejdřív se logicky musí postarat o svojí komunitu. Pokud chceš vysvětlení, zkus napsat někomu z GF. :) Oni nemají potřebu vysvětlovat proč, co a jak když jsou servery jejich. :) Stejně tak ty nemusíš vysvětlovat proč děláš to a né tohle. :)

    K lidem se chovej s úctou, pokorou a respektem.
    Nikdy nevíš, kdo je na druhé straně.

  • Však včera údržba ani nebyla, ne? Alespoň včera v jednu odpoledne bylo na Thalohiru tolik stánků, že to asi těžko byl stav serveru hodinu po údržbě.

    :borg:

  • Pravidelné udržby už mi pijou krev. Nejde ani tak o udržbu ale o to že chytří němci ji ohlásí hodinu předem. A když máme zaregistrovanou meley, tak nám to veme body což se dá jednou pochopit ale každý týden to at jdou do dámskeho popředí na čtyři.
    A jelikož i velká většina lidí sype do hry tak i proto by nebylo na škodu dát vědět.. nebo dát nějaký menší event.
    Hlavně že hodinku umí dát vědět krásně dopředu.

    Edited once, last by Pypina ().

  • Tím nebyl myšlený jen cz server. ale severy kompletně. To vidím že to tu na foru je samej blbec, misto aby si reagoval na komentář tak reaguješ jak puntičkář xD ale to tu je samej lvl 40 tak co čekat :D


    Doublepost, warn/Lucyana

    Edited once, last by Lucyana ().

  • to tu je samej lvl 40 tak co čekat

    Za 1. nejdřív, než začneš o někom vykládat že je blbec, se Ty sám nauč větu napsat správně tak jak má bejt.... :) Když už teda... jo? :)
    A že jsem tak smělej...tuhle mentalitu jsem nikdy moc nepochopil.. Co má prosimtě lvl společnýho s intelektem? rozumem? chytrostí?
    Pokud lidskej intelekt posuzuješ podle lvl (jako velká většina dětí tady) pak jsi Ty sám toho rozumu moc nepobral :)


    Co se týče toho tvýho komentáře na kterej jsem nereagoval....Ten mě nijak nezaujal, tak proto. :)
    A jen tak mezi náma....oni v DE víceméně nemaj povinnost údržbu neplánovaný údržby oznamovat dopředu, to je za 1. a za 2. buď rád, že to oznáměj aspoň
    tu hodinu dopředu. "Neplánovaná" se tomu říká proto, že jí nikdo neplánovat, přišlo to nečekaně... dalo by se říct, že čistě jen z jejich dobroty vůle daj hráčum echo :) taky by to mohli
    v klidu oznámit až po údržbě o co se jednalo. :)

  • Mohli by kde co, ale faktem zůstává, že změny na poslední chvíli opravdu nejsou dobrým vysvědčením pro Team.


    Chápu, že český team nám jenom papouškuje to, co dostanou z Německa, takže nemá cenu nadávat jim. Rozhodně ale nejde o přístup. který by mě těšil, nebo bych ho považoval za perspektivní.


    Milý německý produktový manažer má ústa plná řečí, jak v Metinu nejde nic udělat rychle protože na ně Webzen trochu kašle, vývoj je pomalý a musí se to zkoušet postupně... a pak najednou jde svolat lidi na údržbu za hodinu? To vážně přijdou a řeknou lidem, že za hodinu jim začíná údržba, tak ať si k tomu sednou a začnou opravovat? To asi ne. Tak nechápu, proč by měli hráči být biti na tom, že jsou pro team (zjevně tedy nějaký, který má nějaké možnosti o čemkoliv rozhodovat a ne jen zadarmo papouškovat co přijde z Německa).


    Tenhle přístup mě štve čím dál víc, protože poslední dobou slyším od českého teamu 2 věci: Nemůžeme. a Říkáme vám to hned jak nám to pošlou z Německa.


    Mezi hity tohoto léta patří například: Nepravidelně prováděné pravidelné údržby s oznámením hodinu předem, Druhé fotbalové hlasování, které mělo odměnu dřív než byly dohrány všechny zápasy, které o ní měly rozhodnout (posunuto s nepříliš šikovným přístupem), Kus zpět nám nevyšly měsíční eventy (na měsíc, ne s měsíčními pokladnicemi).


    A rozhodně neříkám, že za všechno může Lucyana, Lendin, český team nebo kdokoliv další, to ať si vyřeší mezi sebou, ale říkám, že je to parádní kus na dvě věci odvedený práce a mělo by se s tím něco dělat.

  • V zasade nerikame nic noveho. Jsou veci co proste nemuzeme a take veci, ktere nam jaksi nekdo musi sdelit, abychom je oznamili. Nejspis to bude tim, ze nesedime v GF, ze.Takze pokud nejsi Nemec a nehrajes nemecky Metin, vzdy ti bude nekdo papouskovat infa z Nemecka, at hrajes jakykoliv Metin.( bez pripony DE.)
    A kritizovat neci pristup a nezamyslet se nad svym je zde dost typicke :).
    Posledni mimoradna udrzba ma sve velke plus, a to ze hraci noveho serveru mohou do Veze bez omezeni lvl.
    Udrzme tuto diskuzi ve slusnych mezich a mejte krasny den, i s nepravidelnymi udrzbami.

    Dle jmena doufam ze zensky rod je nasnade,osloveni v nem povazuji za samozrejmost 8)
    " Prekvapuje me, ze te vidim... ja myslel, ze GM jsou jen mytus"
    Obdrzeny warn neni nutne zacatkem pratelske konverzace,staci si ho precist :)

    _________________________________________
    Pravidla fora | Komunitní průvodce

  • Nemám problém s tím, že papouškujete. Jsem rád, že to někdo takhle zadarmo ve svém volném čas dělá, já nemusím a ještě si můžu zahrát.


    Vadí mi ale přístup GF k předávání informací Vám, našim pečujícím papouškům. Takže jediná cesta ke změně je to že se vy zasnažíte, aby na Vás nekašlali a podávali Vám informace včas, aby byla komunita spokojená. Nevím, jestli jsme jediní, kteří prostě nedostávají info zavčasu nebo je to obecný problém každého, kdo nehraje pod příponou .DE, ale nepřijde mi to správné a byl bych rád, kdyby jste se zasnažili a něco na tom změnili.


    Díky.

  • Nas COMA se snazi, infa nam dava, jak nejdrive to jde.
    Do dalsich veci nevidime, samosebou, jsme prani o vcasnejsich iinformacich jiz nekolikrat dali.
    Jsem rada, ze nemas problem s papouskovanim, ja mam celkem problem s tim oznacenim nasi prace, je to totiz velka motivace :p
    A ted jdu nekam k vode, uzivejte den a budem doufat, ze nebude zadna udrzba 8)

    Dle jmena doufam ze zensky rod je nasnade,osloveni v nem povazuji za samozrejmost 8)
    " Prekvapuje me, ze te vidim... ja myslel, ze GM jsou jen mytus"
    Obdrzeny warn neni nutne zacatkem pratelske konverzace,staci si ho precist :)

    _________________________________________
    Pravidla fora | Komunitní průvodce

  • V pořádku, sice trvám na tom, že je potřeba silněji vyžadovat včasné informace, ale spoléhám na Vás.


    Papouškování je termín, který jsi použila sama, bez zjevné negativní reakce na jeho zavedení (i když ne jako první, jak mě upozornila @Joedo, za což jí děkuji) , tady bych se rád ohradil proti tomu, že jsem stírán za jeho použití.


    Užij si vodu a těšíme se na další novinky co nám z Německa přijdou.


    Edit: Koupaliště Praha - Motol nezklamalo, doufám, že tvůj pobyt u vody byl stejně příjemný jako ten můj.

    Edited once, last by Dracone: Opravena obrana proti rektu za "papouškování" ().