Nedostatek informací ohledně talismanů

  • V minulých letech Gf svými upgrady , které měli usnadnit hru novým hráčům až příliš moc poškodili ty staré hráče. Ano posun ve hře je nutný. Ale to, že zavedu do hry nové zbraně ještě neznamená, že zcela snadno zpřístupním ty staré. (aby bs+9 přes noc ztratilo 95% ze své hodnoty to vyčítám gf dodnes).
    Přišla výbava lvl105 která se dá kovat jen přes příručky popř. dračí pergy ( 10% rozdílu při šanci úspěchu 30% není zas tak znatelný. Hold získate šanci 40%. Ale rozdíl 10% kdy je šance na ůspěch 5% znatelný je. Ono 1:20 oproti 1:6 je docela vítr).


    A teď tu máme zas něco nového =O . TALISMANY. Věc která se dá vylepšit až do + 200. Ono dostat se třeba na + 100 by bylo něco nadlidského i kdyby byla úspěšnost vylepšení 100%. Ale protože rozhodně není. Existuje jen jediný způsob vylepšování, který můžete shlédnout v tomto videu:


    Moje kritika směřuje k tomu, že nevím jestli je nedostupnost talismanů záměr , který zůstane neměnný. Nebo zas chystá GF nejaký podraz, kdy udělá talismany snadno dostupnými, a naprosto tak okrade chudáky Němce kteří vytřískaji tisíce euro za eventy s magickými kameny. :whistling:

    Stranger107 - Šaman healer , Thalion (Chunjo)

  • Systém prošel upgradem, takže teď reálně existují +0 - +10 (i když aby se zvýraznilo to krásné zlepšení, tak si každé z těch čísel přenásobte 20, tedy +0, +20, +40, ... ,+200. Takže neříkám, že kdovíjak snadno, ale jsou ukovatelné.


    K dostupnosti se můžeme postavit podobně jako u BS nebo jedáku v dřívějších letech, tedy že nebylo, nebylo (eventuálně se jedák teda musel točit, protože sehnat jeden byla fuška, natož sehnat dobrou průmku) a časem přidali lokaci, kde se dá získat poměrně hravě bez zběsilého utrácení v IS (kování/točení). Ovšem čekal bych, že lokace, kde budou dropovat zbraně zvěrokruhu, talismany a další v dnešní době příšerně drahé věci je v nedohlednu.


    Rendy, mrkni na wiki, nevím co přesně tě zajímá a nechci vypisovat všechno, co bylo ve videu.

  • No, tak to už pak zase tak složitý není, prostě chodíš zvěrokruh, získáváš ty insignie, pak je pokraftíš do tý tabulky a pokud jí celou vyplníš, tak tradá, dostaneš veleslavnej astrální poklad. Nebo ta tombola.

  • Já se tu rozčiluji a oni to už i upgradovali :love: . Doopravdy by se měl zavést nějaký systém aktuálních oficiálních informací a ne že na každé wiki bude něco jiného. člověk aby nakonec testoval všechno sám.


    Asi bychom měli zatlačit :sniper: na ty povaleče na Thalohiru ať už konečně ubrání loď abychom se dozvěděli o jaké "nové" dropy přicházíme.

    Stranger107 - Šaman healer , Thalion (Chunjo)

  • Já se tu rozčiluji a oni to už i upgradovali :love: . Doopravdy by se měl zavést nějaký systém aktuálních oficiálních informací a ne že na každé wiki bude něco jiného. člověk aby nakonec testoval všechno sám.

    Jednou z nejzajímavějších, nejzábavnějších a nejcenějších věcí každé hry je objevování neznámého, zkoušení nového a testování nepoznaného. GF hráčům úmyslně nedá naservírované novinky, informace a postupy. Ti hráči, kteří si to ve hře najdou a objeví, jsou těmi šťastnými a je jen na nich, jestli se o svá tajemství podělí s ostatními.
    Vzpomeňte si třeba na dobu, kdy hráči sami objevovali princip kamenů metin u draka v jeskyni. Ti, kteří nejvhodnější kombinaci našli, měli zaslouženou výhodu.

  • Já se tu rozčiluji a oni to už i upgradovali :love: . Doopravdy by se měl zavést nějaký systém aktuálních oficiálních informací a ne že na každé wiki bude něco jiného. člověk aby nakonec testoval všechno sám.


    Asi bychom měli zatlačit :sniper: na ty povaleče na Thalohiru ať už konečně ubrání loď abychom se dozvěděli o jaké "nové" dropy přicházíme.

    Ani nevíš jak rádi by jsme tu Obranu lodi udělali,ale to by jsme nejprve potřebovali věci (ono se to nezdá,ale kovnout jedák či BSko je na novém serveru nadlidský výkon.. už jen kvůli nedostatku nebo hodně vysoké ceně perel) A ten exp není taky moc zázrak :d Věci jako uppky na zbraně 87 a brnka 90 jsou taky sranda dropovat.. Baví nás to no :D

  • Jednou z nejzajímavějších, nejzábavnějších a nejcenějších věcí každé hry je objevování neznámého, zkoušení nového a testování nepoznaného. GF hráčům úmyslně nedá naservírované novinky, informace a postupy. Ti hráči, kteří si to ve hře najdou a objeví, jsou těmi šťastnými a je jen na nich, jestli se o svá tajemství podělí s ostatními.Vzpomeňte si třeba na dobu, kdy hráči sami objevovali princip kamenů metin u draka v jeskyni. Ti, kteří nejvhodnější kombinaci našli, měli zaslouženou výhodu.

    To sice je hezké že furt už po několikáte slyším tu samou písničku ale to nikoho nezajímá :D GF by si měli uvědomit že dnes je trochu jiná doba ohledně herní konkurence a že když se o své klienty nebude starat a snažit se jim vyjít vstříc tak mohou odejít časem jinam :D

  • Jednou z nejzajímavějších, nejzábavnějších a nejcenějších věcí každé hry je objevování neznámého, zkoušení nového a testování nepoznaného. GF hráčům úmyslně nedá naservírované novinky, informace a postupy. Ti hráči, kteří si to ve hře najdou a objeví, jsou těmi šťastnými a je jen na nich, jestli se o svá tajemství podělí s ostatními.Vzpomeňte si třeba na dobu, kdy hráči sami objevovali princip kamenů metin u draka v jeskyni. Ti, kteří nejvhodnější kombinaci našli, měli zaslouženou výhodu.

    To je krásný, to rovnou napiš že GF jede stylem "nic vám neřekneme, za info si zaplatte" Jasně, chápu, že asi budeš dále bránit "firmu" která tě "zaměstnává" ale tohle dojde snad každému. A zde je ten problém proč je GF na tom tak špatně s každou hrou co má (hry jim upadají, některých se už zbavili) Každá normální firma co provozuje,vyvíjí hry oznámí hráčům co a jak jenom tyhle německý lopaty nic a pak se diví, že jim ty hry nikdo nehraje.


    Takže ano hráči ,kteří "to najdou a objeví" musí být štěstím bez sebe, když do té novinky narvou 10k € aby něco vykovali např. a pak to uplně upraví nebo se zjistí, že je to na nic..



    "Ano my vám uděláme novou lokace, ale jen na novém serveru at si výbavu uděláte znova protože my budeme mít na rohlíky. A ano nic vám o Hydře neřekneme, protože si to zjistěte...Přetáčejte si výbavy at zjistíte co na to platí, my vám to říct nechceme protože by nás to stálo zisk."


    Bože nehrajte to tu už to prodaj jako Aion někomu jinému a pak se mužeme vrátit :D

    Ok, změněna signatura, protože to hafo let nikomu nevadí a nová podržtaška s tím má problém :-S:thumbsup:

  • Zrovna GF jako společnost na tom vůbec špatně není. Docela mě pořád nepřestává překvapovat, že Metin dostává tolik updatů. Jinak jsem třeba i já mezi těmi lidmi, co rádi testují nové věci bez toho, aby mě někdo vodil za ručičku. Akorát je špatné, když se provede změna, a nikde o tom není ani slovo napsáno. Ono by stačilo něco ve smyslu toho, že byla provedena změna v talismanech. Ale dočetl se to někdo někde? Takhle je to tady s více věcmi. A teď ještě záleží na tom, jestli je chyba přímo v GF jako takovém, a nebo v komunikaci mezi GF a jednotlivými jazykovými mutacemi.
    Jinak co se týče Hydry, my snad ani ještě nevíme, kde že ta mapa má být :D

    :borg:

  • Zrovna GF jako společnost na tom vůbec špatně není. Docela mě pořád nepřestává překvapovat, že Metin dostává tolik updatů. Jinak jsem třeba i já mezi těmi lidmi, co rádi testují nové věci bez toho, aby mě někdo vodil za ručičku. Akorát je špatné, když se provede změna, a nikde o tom není ani slovo napsáno. Ono by stačilo něco ve smyslu toho, že byla provedena změna v talismanech. Ale dočetl se to někdo někde? Takhle je to tady s více věcmi. A teď ještě záleží na tom, jestli je chyba přímo v GF jako takovém, a nebo v komunikaci mezi GF a jednotlivými jazykovými mutacemi.
    Jinak co se týče Hydry, my snad ani ještě nevíme, kde že ta mapa má být :D

    Ale víme, mám už dokonce i propustku.. Drogo a Ocel už tam prý i byli,ale dostali po papulce hned ze začátku :d

  • Líbí se mi jak gf strašně chtělo aby metin byla týmová hra a vše se dělalo ve skupině a chvili na to přidaji talismany s novymi zbraněmi :D
    Kde každý podpruměrny hráč si useká co chce a na skupinu se muže z vysoka (doplnte sami)
    Za mě měly být talismany jen na zvěrokruh

  • Zrovna GF jako společnost na tom vůbec špatně není. Docela mě pořád nepřestává překvapovat, že Metin dostává tolik updatů. Jinak jsem třeba i já mezi těmi lidmi, co rádi testují nové věci bez toho, aby mě někdo vodil za ručičku. Akorát je špatné, když se provede změna, a nikde o tom není ani slovo napsáno. Ono by stačilo něco ve smyslu toho, že byla provedena změna v talismanech. Ale dočetl se to někdo někde? Takhle je to tady s více věcmi. A teď ještě záleží na tom, jestli je chyba přímo v GF jako takovém, a nebo v komunikaci mezi GF a jednotlivými jazykovými mutacemi.
    Jinak co se týče Hydry, my snad ani ještě nevíme, kde že ta mapa má být :D

    No nevím hele, každá hra od GF zaznamenává upadky...Na 4 story si dnes už nikdo ani nevzpomene, přesto to byla jedna z top her v Evropě taky. Byla (je) hra Aion, vzali si ji na starost GF (tady v evropě) a v US to měl někdo jiný...Z Evropy všichni utekli na US servery a nebo skončili. Proč protože v porovnání se spravující firmou v US to byla katastrofa, skoro vše placený, spousta chyb...Další hra Elsword, už méně populární od začátku, ale taky ji měla pod sebou gameforge, ted už to má opět někdo jiný a hra je v koši někde...No a Metin2, ano updaty dělají, ještě aby ne když zakládají nové servery, který jim ještě vydělají, ted si update mužou dovolit, proč to asi udělali tímhle stylem? Protože si lidi musí dělat znova výbavy na waterky, lesy atd, což je pro ně zisk. Z toho ještě nějaký zisky mají od hackerů (provozovatelů placených verzí) tohle sice podložený nemám, ale na 99% to musí každému dojít, když nikdy nevznikla žádná ochrana proti placeným hackům...Proč by si platili zase někoho, kdo by jim to ochránil? Proč by vývojáři placených hacků platili zase někomu kdo by se snažil ochranu prorazit? Obě strany ví, že je to ztráta peněz, takže GF za nějakou část výdělku z hackerů co si to koupí něco taky musí mít. A jestli ne tak jim snad pujdu osobně pogratulovat, že si nechají ničit hru :D

    Ok, změněna signatura, protože to hafo let nikomu nevadí a nová podržtaška s tím má problém :-S:thumbsup:

  • No nevím hele, každá hra od GF zaznamenává upadky...Na 4 story si dnes už nikdo ani nevzpomene, přesto to byla jedna z top her v Evropě taky. Byla (je) hra Aion, vzali si ji na starost GF (tady v evropě) a v US to měl někdo jiný...Z Evropy všichni utekli na US servery a nebo skončili. Proč protože v porovnání se spravující firmou v US to byla katastrofa, skoro vše placený, spousta chyb...Další hra Elsword, už méně populární od začátku, ale taky ji měla pod sebou gameforge, ted už to má opět někdo jiný a hra je v koši někde...No a Metin2, ano updaty dělají, ještě aby ne když zakládají nové servery, který jim ještě vydělají, ted si update mužou dovolit, proč to asi udělali tímhle stylem? Protože si lidi musí dělat znova výbavy na waterky, lesy atd, což je pro ně zisk. Z toho ještě nějaký zisky mají od hackerů (provozovatelů placených verzí) tohle sice podložený nemám, ale na 99% to musí každému dojít, když nikdy nevznikla žádná ochrana proti placeným hackům...Proč by si platili zase někoho, kdo by jim to ochránil? Proč by vývojáři placených hacků platili zase někomu kdo by se snažil ochranu prorazit? Obě strany ví, že je to ztráta peněz, takže GF za nějakou část výdělku z hackerů co si to koupí něco taky musí mít. A jestli ne tak jim snad pujdu osobně pogratulovat, že si nechají ničit hru :D

    Nu zde si proti své vůli dovolím zareagovat - ono v podstatě se vše tady bere trošičku jinak - je to dané ve VOP - že tato hra má sloužit především k zábavě a odreagování - k objevování nových věcí a společně si zkoušet třeba zvěrokruh,kde i tam jsou jakési "udělátka" pro snadnější hraní - ať už je to občasně se objevující dělo u myslím že portálu Xu - kde zničením děla ubere bosíkovi zdraví o čtvrtinu (další hráč si s ním jen hraje na honěnou),ničení metinu - kde to funguje jako u draka ... Takže opět pan Lendin má pravdu.
    (S čímž souběžně souvisí i odpověď na talismany - někdy je méně více - stačí sundat bose myslím že 5/6 patro zvěrokruhu.Dál psát o tomto nechci,nechci vám kazit herní zážitky).


    Dál společnost GF provozuje i browserové hry,i tam čítá komunita desítky tisíc lidí.Spokojených lidí.(Z důvodu reklamy nemohu uvést názvy těchto her - ale opět jsou zbaveny poplatků).


    Ach jo - lidi nemylte se - x desítek tisíc účtů - a pravidlená záloha.A tak ono by pak mohlo znamenat,že bychom při skutečně tvrdém opatření proti podvodníkům mohli přijít o "své" věci a účty a začínat nanovo - jinak se to nejspíš řešit prostě nedá.A proč ty uvozovky? Jelikož veškeré účty zde ale i ve hře prostě nevlastníme - nejsou naše - pouze pro účel zábavy nám je tato společnost propůjčila.A tak může si s našima účty teoreticky dělat co chce.My je prostě nevlastníme,nekoupily jsme si je - pouze jsem se zavázaly - k čemu - to najdete ve VOP.(Jinak,uvědomujeme si,že tato hra jako - jedna z mála,podobných her je skutečně minimum - po nás nechce žádné poplatky - paušály - měsíční/roční - placené oblasti hry (nezaplatíš/nehraješ) - od určitých úrovních dokupování zásob,lze jedině za už nikoliv mikrotransakce ale čistě za placené služby apod.?


    O změnách - vše je ve VOP.Skutečně - pokud máte čas,je to sloh,ale přečtěte si dúsledně VOP.Je tam vše - jen tam nenajdeme to kde/kdy se objeví mapa na hydru.
    Dle toho co jsem slyšela prý to půjde tak,jak bylo kdesi v návrzích zde na foru - jakási skupina lidí - s jistou úrovní + něco a vějš + podmínka má být - údajně splněno více než 75% herních úkolů - potom kdesi u strážce či velitele spojené s rybářem (asi syn císaře) získáme mapu "pobřeží".Dále je něco vidět z animací - souboj s hydrou na palubě - a údajně jen ti nejsilnější hrdinové vypátrají sluj hydry a budou vpuštěny .. :-) Dál o tom psát nemůžu,jelikož info mám z druhé ruky - ale podklady lze k tomuto nalézt.Není to nic tajného.

    Edited 2 times, last by Joedo ().