Level 68-72

  • Zdravím.
    Hrám na servery Thalohir. Neviem či sa to už niekde riešilo, nič som také nenašiel a tak opíšem svoj smutný problém tu. Ide o to že pri mapách je síce napísaný level t.j napr., že pavučí dungeon 2 je do levlu 68, ale následne aj pyungmo má rozhranie od lv 1-25 tým pádom som dedukoval, že to je len doporučený level pre danú lokáciu...čo sa ale nestalo, vyšiel som z dungu ako level 70 a zrazu BUM nemôžem sa tam vrátiť...dosť smutné keďže mi v inventári lieta asi 15 priepustiek z IS :thumbdown: ...reku nevadí nerobil som úlohy za to je kopec BZK a urobím level 72 na úlohách....a ďalšie BUM pri štvrtej stránke treba ísť do opičej jaskyne STREDNEJ čo na úrovni 70 je vlastne nemožné keďže ma automaticky portuje do ťažkej jaskyne :thumbdown: ... ostáva teda červený les ale aj na to akú mam slušnú výbavu tak to tam proste s aurou moc dobre nedávam a za druhé vlastne aj tie expy sa pohybujú ako v spomalenom filme... nejaká rada? toto ma úplne odradilo od hry snáď ani nieje možné koľko tajomstiev nový server schováva....

  • Ahoj,ano toto omezeni jsou u všech map. stejne tak Vez- je pouze do lv 75.
    Pokud si nestihneš udelat MH, uz se tam nedostaneš dokončit dany Q , To same s kovanim. Pokud jej chodiš - neukoveš si uz ve vezi nic, pokud maš vyši lv jak 75.
    Proto někteři hrači stoply s lvl protože zjistili, ze pokud si chteji zavčasu ještě neco ve vezi ukovat, musi se drzet pod lv max.
    Stejne je to u baronky- pokud chceš ziskat titansky štit, prsteny teleportace,propustky obchod.- drzet si lv pod 68.

    „Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy.“
    Romain Rolland

  • Hele ty propustky můžeš pak použít i na jiné dungy.. stačí kouknout na wiki..
    S tím expem - pokud ti opravdu nejdou ty questy.. a jsi si opravdu jistý že ty mobky nejsou v těžké tak jediné co zůstává je červený les.. ale co vím,dělal jsem lovecké questy od 10-73 na lvlu 74 úplně v klidu.. takže by tam nemělo být omezení.


    jinak ten titán se dá do 86 dropnout i z azíka a na 90+ z truhel temnoty v high level mapách.. to samé propustky.. vše je to na wiki

  • Však taky tehdy nebylo běžný mít level 90. Víceméně kdokoli, kdo dokázal v red lese od 86 dropovat BSka, byl king. Vezmi si, jak byly tehdá drahý BSka.

    :borg: