Nejde mi spustit

  • zasekne se to na 99% a pak to napíše chyba se stahováním patchfast.metin2.de/m2_18.3.11_22321/metin2client.bin.lz
    zkoušela to znovu stáhnout ale furt mi to píše

  • Tak mam stejny problem, Antivir- defender a avira mi hazou metin2-bin- jako trojsky kun :D a okamzite mi ho hazou do karanteny, Eset mi to dela taky :D haze mi spoušteci metin2bin do karanteny. ze je to malware - trojsky kun
    po odinstal, nainstal znovu- vyjimky i vypnuti antiviru atd.se znovu aktivuje a mi to napiše ze to nepusti protoze ten spoušteci program je trojský kun

    „Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy.“
    Romain Rolland

  • chtěl bych se zeptat těch co mají/měli potíž se spuštením zda je to trápí nadále či už nikoliv ? mě se polovinu povedlo rozjet ale netuším zda mou zásluhou nebo jiným zásahem

  • Archi hacky fakt nevedu :D:D to mimo. problem byl antivir Avira( nefunguje hra taktez s avg a avast)- vyřešen za pomocí GM JackDaw čímž převelice děkuji.
    nevim jestli to pomůže ostatnim . použivat pouze Eset- antivir- nebo defender, esencial WIN.
    Odinstalovat hru,Stavajici Antivir odinstalovat- pouzit CCleaner pro vyčištění completky PC.
    Antivir- vyše vypsané vybrat si- Znovu naistalovat hru- PS čekala sem cca 2 hod nez se stahly všecky aktualizace.
    Takže na zbytek trpělivost a hra jede bez problemu.

    „Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy.“
    Romain Rolland

  • AMD nebo Intel? :D

    Archi hacky fakt nevedu

    To chválim :D
    Tak hlavně že problém vyřešenej :) k tomu CCleaneru, s tim bych zacházel velice opatrně :) už nejednou se mi potvrdilo, že tahle utilitka nadělá víc škody než užitku :-(
    Samotnej Win Defender bych asi nepoužíval stejně jako Microsoftem blahoslavenej Esential, měl jsem Esential v pc cca měsíc a za ten měsíc komp vypadal jako kdybych antivir neměl
    žádnej a lezl na buhví jaký nebezpečný stránky :D stejně tak Defender, je sice fajn že umí nahlásit podezřelou buňku, ale ve finále to neumí vyřešit a ani vyléčit
    a jedinou obranu "efektivní" kterou má je blokace zdroje potenciální hrozby, tzn třeba samovyskakovací reklama (udělal mi to i na reklamu na Das auto :D ) na CSFD webu a blokne celou stránku.
    Takže dost k prdu.

  • Od win.8 je Defender plnohodnotný antivir je to nástupce Security Essentials.
    Na Win2000, XP,Vistě a Win 7 byl pod názvem Defender jen anti spyware a ten se musel doplnit ještě antivirem. S Avastem byl kompatibilní a Eset a Essentials ho vyply
    Na Win 10 poživám jen předinstalovaný Defender a nikdy se mi do PC nedostala žádná havět