nelze spustit

  • po dnešním updatu mi nejde spustit hra načítaní se zastaví na 99% a po chvíli mi to vyhodí chybu torentu a pokud spouštím druhý učet který je čistě přes steam tak ten nenaskočí vůbec raději nemáte někdo prosím radu co s tím (už mi to udělalo podruhé)

  • po dnešním updatu mi nejde spustit hra načítaní se zastaví na 99% a po chvíli mi to vyhodí chybu torentu a pokud spouštím druhý učet který je čistě přes steam tak ten nenaskočí vůbec raději nemáte někdo prosím radu co s tím (už mi to udělalo podruhé)

    Běžná chyba.... to chce klid a nohy v teple.....(řekla babička a strčila je do škopku s ledem)... Smázni složku s hrou (neodinstalovávej) - nevim kde jí máš - a spusť louncher znovu... Po větších zásazích
    do hry (updaty nebo jiný kontraproduktivní aktualizace) se to většinou kousne na 99% a pak to chvíli trvá než to naskočí na 100%.. ovšem někdy ta chvíle může trvat i 3 hodinky :D

  • děkuji za radu minule mi něco podobného vyšlo no bylo to mnohem rychlejší jen se modlím ať se pak i rozjede steam učet ten je můj hlavní bohužel