Už je na čase, nemyslíte? TOP20 CECHY THALOHIR

  • Ahoj, dobrý den, čus, čau, zdarec, nazdar.


    Když už si dáváte čas od času při kávičce čas na promazání hráčů, nebylo by špatný, abyste promazaly i cechy.
    Možná si to neuvědomujete, ale je tu pár cechů, čistě náhodou a shodou okolností i ten můj, které by chtěly být v top.
    Plánuje se s tím něco dělat? Nebo máme se zeptat botů jestli nás vezmou do cechu abychom mohli věhlasně šířit a reprezentovat například cech lASFOASFSA. Je to pekelně otravné.


    Díky za celý cech Avalanche a troufnu si říct, že i za jiné cechy.


    Lungsam

    Jsem Lungsam a jsem vůdce cechu Avalanche na Thalohiru. Moje postavy jsou Lungsam, Doyyumhwan a PisNaLungsam. Na tyto se odkazujte v případě jakýchkoli otázek.
    Postavy jako Lungsamer a podobně semnou nemají nic společného, dejte si na případné podvodníky pozor a vždy pište na postavu Lungsam. Pokud nebude online, vyžádejte si aby se dotyčný lognul na postavu Lungsam.

  • Hůj.
    Mám takovej pocit že s mazánim postav a cechů nemaj GMka tu zdejší nic společnýho.
    Co se týče mazání Účtů, tam to smázně každej hráč sám za sebe a pak je na GF jestli odstraní jeho zbytkový soubory z hlavního severu (asi nějakej hlavní adresář).
    Bohužel v tomhle ( ostatně jako ve všem ostatnim) jsou starostovládci z GF dost laxní. Už přes 4 roky "čekám" na uvolnění registračního ID ze smazanýho účtu.
    K tomu Thalohiru, já tam sice nehraju, ale když si tady ve všech možnejch tématech počtu o tom kdo tam hraje a jak to tam funguje, Fakt máš pocit že má smysl ztrácet čas na serveru kde
    je 90% hráčů BOT ?

  • Čus, dík za odpověd.


    No, záleží z jakýho hlediska to bereš, mě to zatím baví, pár lidí tu hraje a až to opadne, tak taky odejdu.
    Snad s těma cechama něco udělají no.

    Jsem Lungsam a jsem vůdce cechu Avalanche na Thalohiru. Moje postavy jsou Lungsam, Doyyumhwan a PisNaLungsam. Na tyto se odkazujte v případě jakýchkoli otázek.
    Postavy jako Lungsamer a podobně semnou nemají nic společného, dejte si na případné podvodníky pozor a vždy pište na postavu Lungsam. Pokud nebude online, vyžádejte si aby se dotyčný lognul na postavu Lungsam.

  • Ahoj zakladateli/Hello


    Arch mě občas štve - proč? Mívá pravdu :-) /Sometimes Arch is angry for me - why? He's right


    No za sebe - názor je neměnný - určo si společnost ani tým nenechá do právě "tohoto kecat".A kvůli nám to měnit./But for yourself - the view is unchanging - it is definitely not for the company or the team to leave it to just "this bullshit."And reason to change for us.


    A co mě na tom nejvíc štve? Že mnohdy já/ty - vy/my porušujeme byt nepřímo pravidla fora.A proč mě to štve? Jelikož všichni co mají problém s ... (ten/ti jehož jméno nemůžeme vyslovit) a také to je to proč jsem neustále naštvaná - je jediny - právě že ferový hráči na to nadávají - mnohdy mají pravdu - ale riskují postih.A ti co nejvíc lidi štvou se tomu jen stále chcechtají a mnou si ruce ... :-) Pokud tím myslíš cechy s vymyšleným názvem jako "chiwrlihfsd" či podobné nickname.Bohužel :-( (Já už nevím jak to mám napsat).


    EDIT:


    Tak jo - jednou mě človíček s funkcí (GA) upozornil ať respektuji pravidla fora.A zase nic :-( Nechovejte se jak já - štěkám -pravidla si upravuji dle svého - bohužel už to není ono - jelikož na to ona osůbka přišla,co jak dělám a opakovaný vtip není vtipem.Tak - ne nemoderuji - jen jsem věděla jak to bude pokračovat - flame příspěvky,hate příspěvky až na jeden ... Navíc tohle se může diskutovat formou PM zde na foru,nebo ticketu - nebo přes profil funkcionáře - tam napsat ... .A co riskuji? Já riskuju postih.Ale tohle mě třeba tady na foru štve.Jak se pak má k tomu všemu přistupovat? A reagovat 3x stejný nickname za 3hodky do stejného vlákna... .
    Tak pohlavek si dávám sama - pokud mě za to někdo potrestá ráda trest přijmu.Aspon tohle je nápomocný aby se chyba neopakovala.Ruku do ohně za komunitu? Lidi když budete takovýhle - ani náhodou!
    (Zítra pokud mi to bude umožněno,tento celý edit smažu tzn.20.7.2018 do 18:00 hod.)


    Warn a spolecne s body za zbytecny report, reportovat nick s odkazem postu od Nettleho a infem ze hry? Na foru je jasne dane, jak maji prezdivky vypadat, takze tak!/Lucyana

    Edited 7 times, last by Lucyana ().

  • Tak jestli tě tolik štve, že cechy vyexpený botama jsou v topu, tak pak mužeš říct některým svým lidem např. týpkovi s VIP ve jmene co je u vás at ty jeho nabotovaný expy taky dává taky do cechu ne?

    Ok, změněna signatura, protože to hafo let nikomu nevadí a nová podržtaška s tím má problém :-S:thumbsup:

  • :DDD
    Lungsam, sponzorovanej botem. Váš cech má celej pozemek a suroviny na kováře zacálovanej z botů, vy všichni od nich nakupujete yangy a budeš si tu na forum pokrytecky brečet jak ti vadí ve hře:) Ty jsi tak posedlej topkou na metinu a egu tam, že musíš být v realu fakt v těžké nouzi. Ta vaše topka je stejně k ničemu věc, jste jen rychlokvašky a brzy Vás vykopnou opravdový magoři této hry... na hře pořád machruješ jak si držíš nejvyšší top úroveň hry a nikdo tě v ničem nepřeplatí, přitom by to na fenixu stačilo na těžkej podprůměr.

  • Tak proti tomuto bych se rád ohradil...


    Yang i suroviny na pozemek jsme sbírali několik dní, skoro týden. Uvědom si prosím, že klan neznamená, že to udělá jeden nebo dva hráči, ale že se na tom podílí všichni.


    Že se nakupuje od botů - pokud GF najme nějakou schopnou firmu, která vytvoří normální ochranu, a ne nějakou pochybnou, děravou jak ementál, s radostí se bude nakupovat od poctivých hráčů. Do té doby tě ale vždy zboží od bota vyjde levněji. To je prostě fakt.


    Co se týče placení - to bych sem vůbec netahal. Metin byl, je a vždy bude P2W hra. Tak to prostě je.

    Fénix

    Neverwish
    TheGodness
    Endurancee

  • Tak jestli tě tolik štve, že cechy vyexpený botama jsou v topu, tak pak mužeš říct některým svým lidem např. týpkovi s VIP ve jmene co je u vás at ty jeho nabotovaný expy taky dává taky do cechu ne?

    Ahoj, pokud máš video nebo něco průkazného, že ten člověk botuje a dostanu ho, tak ho okamžitě vyhodím z cechu. Pokud ne, tak bych ti doporučil aby ses zdržel dalších komentářů.

    :DDD
    Lungsam, sponzorovanej botem. Váš cech má celej pozemek a suroviny na kováře zacálovanej z botů, vy všichni od nich nakupujete yangy a budeš si tu na forum pokrytecky brečet jak ti vadí ve hře:) Ty jsi tak posedlej topkou na metinu a egu tam, že musíš být v realu fakt v těžké nouzi. Ta vaše topka je stejně k ničemu věc, jste jen rychlokvašky a brzy Vás vykopnou opravdový magoři této hry... na hře pořád machruješ jak si držíš nejvyšší top úroveň hry a nikdo tě v ničem nepřeplatí, přitom by to na fenixu stačilo na těžkej podprůměr.

    Dík za smysluplnej komentář, vyjadřovat se k němu asi nemá smysl.
    EDIT: Ještě by mě zajímalo, kde machruju a co o držení nejvyšší top úrovně hry jsem říkal.

    Jsem Lungsam a jsem vůdce cechu Avalanche na Thalohiru. Moje postavy jsou Lungsam, Doyyumhwan a PisNaLungsam. Na tyto se odkazujte v případě jakýchkoli otázek.
    Postavy jako Lungsamer a podobně semnou nemají nic společného, dejte si na případné podvodníky pozor a vždy pište na postavu Lungsam. Pokud nebude online, vyžádejte si aby se dotyčný lognul na postavu Lungsam.

  • Podle těch lopat na serveru má m2boba každý, kdo je lepší než oni. Většina z těch řvounů ani nepozná rozdíl mezi pláštěma z Boba a normálníma pláštěma a už lezou na GMko. A polovina z nich ani neví, že se pláště dají ve hře normálně dropnout, protože hra pro ně končí u SDčka. Těch botů na Thalohiru zas až tolik není, akorát to tam namísto Mithgardu, kde to na začátku serveru dělal pořádně jeden jedinej Slovák, tak tady to provozuje pořádně kolem pěti lidí. Což vzhledem k tomu, že je potřeba sejmout Hydra, aby jste si vy na Fénixu vůbec něco zahráli, je možná i dobře - bude víc blbostí na vylepšování a yangů ve hře => rychlejší postup na Hydru.


    :DDD
    Lungsam, sponzorovanej botem. Váš cech má celej pozemek a suroviny na kováře zacálovanej z botů, vy všichni od nich nakupujete yangy a budeš si tu na forum pokrytecky brečet jak ti vadí ve hře:) Ty jsi tak posedlej topkou na metinu a egu tam, že musíš být v realu fakt v těžké nouzi. Ta vaše topka je stejně k ničemu věc, jste jen rychlokvašky a brzy Vás vykopnou opravdový magoři této hry... na hře pořád machruješ jak si držíš nejvyšší top úroveň hry a nikdo tě v ničem nepřeplatí, přitom by to na fenixu stačilo na těžkej podprůměr.

    Pořád lepší být topka na začátku serveru než nebýt nikdy. Nezáviď, chlapče :)

    :borg:

  • Opravdu se mi nechtěji projíždět všechny záznamy z LS, když já z toho nic nemám :) To je bordel ve vašem cechu, jméno jsem tu z poloviny napsal :)

    Ok, změněna signatura, protože to hafo let nikomu nevadí a nová podržtaška s tím má problém :-S:thumbsup:

  • Opravdu se mi nechtěji projíždět všechny záznamy z LS, když já z toho nic nemám :) To je bordel ve vašem cechu, jméno jsem tu z poloviny napsal :)

    Kdybys byl co k čemu a takovej bojovník proti botům, tak to uděláš. Ale jsi jen plná huba keců, stejně tak tu něco říkáš o dávání expů do cechu. No, hlavně nepřestávej vyzývat na válku cechu nějakej cech, kterej porazíš za 3 minuty a když ti napíšu já, tak máš v kalhotech.

    Jsem Lungsam a jsem vůdce cechu Avalanche na Thalohiru. Moje postavy jsou Lungsam, Doyyumhwan a PisNaLungsam. Na tyto se odkazujte v případě jakýchkoli otázek.
    Postavy jako Lungsamer a podobně semnou nemají nic společného, dejte si na případné podvodníky pozor a vždy pište na postavu Lungsam. Pokud nebude online, vyžádejte si aby se dotyčný lognul na postavu Lungsam.

  • Hej tak to jsem tě tak vytočil? Strašně to prožíváš :D smiř se s tím, že tam ty hackery máš, stejně jako já už nějaký vyhodil, u tebe jsem jednoho viděl, tak nebud hned agresivní. Spíš by jsi mi mohl poděkovat, že ti aspon to info dám. A je to snad moje věc koho vyzývám ne? Mám v cechu 50-60lv, z toho je na žlutý jeden cech plnej fakt odpadních lidí tak je vyzývám, ale jsou to 50-60 lv (takže jako my) a tak nevidim problém proč je nevyzývat. A zase logicky, proč bych měl dával war s lidma 90+? To jen k tomu jak se ze vzteku do mě navážíš :) A zpět k hackerům, on tvuj požadavek je sám o sobě nesmysl, už vidim jak nějaký český loutky němců pujdou mazat cechy jen proto, že tam byli hackeři...Jak říkám, ty je v cechu máš taky, takže se uklidni a pohlídej si to.I já je tam měl a třeba i mám zatím mi v poslední době nikdo nepsal, že by někoho viděl a jestli ti na tom opravdu tak moc záleží tak když zaplatíš najdu ten stream a hodim ti odkaz na toho týpka co si říká VIP :D

    Ok, změněna signatura, protože to hafo let nikomu nevadí a nová podržtaška s tím má problém :-S:thumbsup:

  • Tohle info je mi k ničemu, pokud nemám důkaz, samozrejme ze hackery vyhodím.

    Jsem Lungsam a jsem vůdce cechu Avalanche na Thalohiru. Moje postavy jsou Lungsam, Doyyumhwan a PisNaLungsam. Na tyto se odkazujte v případě jakýchkoli otázek.
    Postavy jako Lungsamer a podobně semnou nemají nic společného, dejte si na případné podvodníky pozor a vždy pište na postavu Lungsam. Pokud nebude online, vyžádejte si aby se dotyčný lognul na postavu Lungsam.

  • To fakt nejsi schopen pro dobro nás všech tu pasáž najít? Kolik jsi měl livestreamů? Do deseti? Zhruba víš, kdy to bylo.. Omezíš to na 2, 3, když moc... A rychle to projedeš... Vezme ti to hodinu, dvě max.


    Každopádně pokud nejsi schopen dodat důkazy, nemá smysl se bavit :/

    Fénix

    Neverwish
    TheGodness
    Endurancee

  • No jo to je fakt... Budižte velebeni a blahoslavení, bez vás by jsme si My na Fenixu vlastně ani nezahrály :D

    Vzhledem k tomu, že ta Hydra takhle funguje, tak ano. Proto je možná na Thalohiru i Vajcikk. Ale místo nějaké spolupráce a snaze složit toho bosse se tu zatím jen hádáme o tom, že tu má pár lidí boty v poušti a v chrámu. Přitom ostatní národy už většinou mají alespoň topku z devadesátek. U nás dokáže být na desátém místě někdo jako je GFaster, který do toho hraje ještě dva další servery.

    :borg:

  • Určitě mám chut koukat na nějakých 15h záznamu :D Sotva na tuhle polohru chodim a ještě ztrácet čas hledání hackera...Já jen vás na to upozornil, jak se k tomu postavíte je vaše věc, kdyby v tu dobu už byl v cechu tak napíšu třeba Lungsamovi at se podívá, ale ještě nebyl takže šel jen na irc...

    Ok, změněna signatura, protože to hafo let nikomu nevadí a nová podržtaška s tím má problém :-S:thumbsup:

  • Juby vyhozen na základě důkazu od Dzohnyho, dík.

    Jsem Lungsam a jsem vůdce cechu Avalanche na Thalohiru. Moje postavy jsou Lungsam, Doyyumhwan a PisNaLungsam. Na tyto se odkazujte v případě jakýchkoli otázek.
    Postavy jako Lungsamer a podobně semnou nemají nic společného, dejte si na případné podvodníky pozor a vždy pište na postavu Lungsam. Pokud nebude online, vyžádejte si aby se dotyčný lognul na postavu Lungsam.