Thalohir - omezení lokací

  • Zdar,


    takže pokud to dobře chápu GFka nám na novém serveru udělali takové malé překvápko a to, že do každý lokace je omezený vstup levelem. Ale ted bych opravdu rád věděl jestliže věž je od 47-75 (tak je psáno), že si na 76+ nebudu moc jít nic vykovat? Znamená to, že když sd2 je 40-68 tak 75 (resp. 72 když je jeskyně od 72) budu expit 10 let protože jiná lokace na to neni? Jestli teda v těchto lokacích je určená i nejvyšší levelová hranice tak, jak je psáno, tak to mě ho z toho vyndejte :shit:

    Ok, změněna signatura, protože to hafo let nikomu nevadí a nová podržtaška s tím má problém :-S:thumbsup:

  • Ahoj,


    Co jsem já pochopil, tak se to týká celé hry - nemám to všechno otestovaný, ale např. skill zrcadlit nefunguje (mimo skupku) ani na fénixu, takže to je takový "update" pro celou hru (jestli jsem to správně pochopil)

  • Ale zase v německu je plno 80tek takže to snad tak nebude protože kde by to tak rychle udělali

    Ok, změněna signatura, protože to hafo let nikomu nevadí a nová podržtaška s tím má problém :-S:thumbsup:

  • Jak jsem to tak četl, tak potom je 120 skoro zbytečná, člověk si s ní skoro nezadropuje, nikam nemůže a to že to kazí drop je už jen takový malý detail.

  • Dovolte mi,no spíš spekulaci než nesouhlas:


    post1:

    .... že do každý lokace je omezený vstup levelem. Ale ted bych opravdu rád věděl jestliže věž je od 47-75 (tak je psáno), že si na 76+ nebudu moc jít nic vykovat? Znamená to, že když sd2 je 40-68 tak 75 (resp. 72 když je jeskyně od 72) budu expit 10 let protože jiná lokace na to neni? Jestli teda v těchto lokacích je určená i nejvyšší levelová hranice tak, jak je psáno, tak to mě ho z toho vyndejte

    No i na fénixu je u teleportéra nějaký ten rozsah lvl pro danou lokalitu.Spekulovat se může,co to vlastně znamená.Ale např. věž tam je myslím nějaký lvl do 75? Přesně to nevím,ale rozhodně to není tak,že by tě to tam nepustilo když "převýšíš" rozsah daného lvl.Spíš je to asi spojené s dropem a úrovní hráčů pro dokončení věže (tzn až k zubaté) - ale co to přesně zobrazuje - smysl - to fakt netuším.Navíc když lepší drop v SD2 je někde od lvl 61? Tuším,pak by to bylo hodně oportunistické - když vlastně nejsi na 75 lvl "mimo" dropovací zonu - ta se spekulativně udává rozdílem o minimálně 15 lvl - příšera vs hráč.


    post 5:


    Jak jsem to tak četl, tak potom je 120 skoro zbytečná, člověk si s ní skoro nezadropuje, nikam nemůže a to že to kazí drop je už jen takový malý detail.

    Nu zde mírný nesouhlas.120 lvl je velmi užitečný ale netvrdím že je s ním na tomto lvl nějaká zábava.Třeba aréna a s tím související změny vybavení,nebo třeba Zodiak - zvěrokruh.Ale může být nápomocen kolektivu - skupině hráčů - ať už jako za dobré slovo nebo si za to třeba může nechat zaplatit - jako průvodce - třeba k Azraelovi.Což je i úkol nevím z hlavy pro jaký lvl ale rozhodně mít ve skupce 120 lvl se vyplatí.Další věc je Melley - ať už cechovní nebo skupinová - ochao - drak apod.A dropy může získat i 120 lvl pokud bude ve skupině s nižšíma lvl.

  • To je sice pěkný, ale co asi tak bude dělat lvl 120 když nebude moct ani do těch katakomb ani na tu Meley ani na toho Berana kvůli svýmu lvlu. Pokud to bude takhle opravdu fungovat tak je hra na 120 odepsaná.