Healer sám ?

  • Zdravím :)


    Vracim se ke hře po X letech a šamana jsem nikdy nehrál.. Healer mě láká víc než dračí moc, tak mě napadlo se zeptat tady, jestli se to s ním dá nějak přežít i když budu expit apod. většinou sám.
    Je mi samozřejmě jasný, že to nebude "pohodička" jako s warem nebo surou... A pokud by byl někdo tak ochotný a napsal co maxovat, tak by to bylo super.


    Předem díky za rady :)

  • Základ - pojedeš s IS nebo bez?
    Jestli bez, pak tě dračí bůh ochraňuj... Jestli s, nebude to tak strašný... Připrav se na dlouhou cestu, věcí na šamany moc není, kór kvalitních, a ještě k tomu na prodej.


    Prežít se to dá, ale bude to na dlouho a dost náročný na čas i výbavu - tj. yang.


    Co maxovat - rozhodně INT, no a pak abys něco ustál tak VIT. Bohužel kouzla jsou teď posilněna i silou, nejen inteligencí, takže si nejsem úplně jistej, jak to ovlivní sílu kouzla, pokud do ní zezačátku nic nenarveš :)


    Expit budeš ze země, metiny kosit dlouho.


    Na druhou stranu na PVP je to mazlík, pokud si ho vyšperkuješ...

    Fénix

    Neverwish
    TheGodness
    Endurancee

  • Bude to fuška, ale půjde to. Upřímně řečeno, pokud nemáš nějakou touhu to dát všechno sám, tak doporučuju si najít kamarády, co za milý heal a vřelé slovo pomůžou. Pokud jsi na žluté, tak bych se i přidal, pokud ne, tak doufám, že najdeš.


    Jinak droper z tebe jen tak nebude, takže buď založ dropovací postavu nebo důsledně prozkoumej jinou cestu, jak vydělat a drž se jí.


    A pak už jenom dodám přání pevných nervů při dělání výbavy.

  • Hra metin 2 je moje první online rpg. Když jsem se do teto hry registroval (12.4.2010) zvolil jsem si bez jakýkoliv znalostí hry postavu šamana (healera). začátky fakt super. Dropil jsem yangy abych dál výbavu aspoň +4 a to jsem neměl vůbec štít. zničit metin byl téměř nadlidský ůkol. zachránil mě až drop knihy " aura meče" za jejíž výdělek jsem sehnal vějíř +9 od levlu 1. v té době žádna jeskyně vyhnanství neexistovala a zbraně od lvl1 na +9 nebyli tak samozřejmé. I přesto bylo expení okolo levlu 20 peklo. První "práce" byl drop koňských medailí a mušle z rybaření. Dala se do kupy jakási výbava a mohlo se expit ( pomalu v poušti ).


    Současný lvl 90 jsem naexpil sám bez IS. Ale výbavu k expení použitou jsem vydělal přes dropa. Prostě healer vydělat moc neumí. Expení je už v poho, zvláště teď v době jezdeckých.

    Stranger107 - Šaman healer , Thalion (Chunjo)

  • Zdravím, rozhodl jsem se tak měsíc zpátky, že s natočím s kamarádem sérii z metinu 2 offiku. Já hraju Šamana healera a kamarád Wara auru, jsme oba dva cca 30 lvl. Kdybych dělal vše za healera sám, tak je to dost práce. Takhle s kamarádem je to zábava i jednoduché. Určitě to zkus, uvidíš. Já bych ti do poručil hrát s někym kdo ovládá suru nebo wara. Pokud chceš zjistit jak vydělávat na nízkem lvl za healera nebo takhle ve dvou určitě si mě vyhledej na youtube. Odkaz sem dávat nebudu, aby to nevypadala jako cílená reklama. Hraju s hráčem Wartesa Guatama, od toho se odpíchneš máme sérii zatím o 11 dílech. Přeji hodně štěstí.

  • Není pravda hrám Healera už pekne dlho, a je to aj droper !!!!!!! Nechce sa mi momentálne písať ale ak mi napíšeš POS odpoviem na otázky ( LV 115) expil som sám do 91 - od 91 - 95 ma expil kámoš lebo malo biť ukončenie expenia v meley.. tak som potreboval hneď doexpiť.. inak by mi to sťažilo hru .. ( v jaskyni na rok :D) od 95 do 115 sám ..

    Pamäť je výsadou blbých. Chytrí nemá čas si pamätať, chytrý musí vymýšľať...


    Známi aj ako DragonBall, po zmene mena Achr :) ..