Podezřelé postavy-možná hackeři

  • Mám takové podezření z divných postav, které se nachází v bakře na louce- každé ch. Na první pohled se zdají divní- mají divné jméno např. fghjfd a atd. potom jsou všichni stejné hodnosti a jsou válečníci, lv 30 a jsou tam od pátku- pořád expí, ale vůbec se nevyexpili. Je to na serveru FENIX- každé ch bakra loukanahlasit.png Takhle nějak vypadají




    Takže mám takové podezření že to jsou nějací hackeři nebo podvodníci, mohli byste se na to podívat a popřípadě je nahlásit a řešit to nějak

  • A kdyby viděl kolik takových vykuků je v redku to by teprve koukal :D Jak si tam vesele jezdí přes textury jako by se nechumelilo :D Přitom to nikdo neřeší pač to mají všichni u řitě jak se zdá :D

  • To ani nemá smysl nahlašovat :D Já je nahlašoval několikrát a nejednou mi napsali že video není důkaz, a že si to musí ověřit sami a stejně tam ty postavy pobíhaly další týdny a jen přibývaly :D Jednou jsem ale jen tak zkusil sám stáhnout hacky, použil jsem pár plášťů a bum ban. Asi musím mít divný nick no :D

  • To ani nemá smysl nahlašovat :D Já je nahlašoval několikrát a nejednou mi napsali že video není důkaz, a že si to musí ověřit sami a stejně tam ty postavy pobíhaly další týdny a jen přibývaly :D Jednou jsem ale jen tak zkusil sám stáhnout hacky, použil jsem pár plášťů a bum ban. Asi musím mít divný nick no :D

    Původně jsem sem nechtěla nic psát - ale můj názor - právě tohle je chyba !!! (Co se týče toho s těma hacky - věřím tomu asi tolik jako dospělí názor dítěte že 1+1=3 ).


    A ted to o co mi jde:


    Co třeba video dát na youtube? A to tak,že to nikomu neřekneš,pouze oslovíš někoho z GM týmu a dáš mu na to odkaz? Pak se možná i věci tak trochu mění .... :-)


    (Samozřejmě po shlédnutí to smažeš :-) ).

  • Quote from Joedo

    Co třeba video dát na youtube? A to tak,že to nikomu neřekneš,pouze oslovíš někoho z GM týmu a dáš mu na to odkaz? Pak se možná i věci tak trochu mění ....


    (Samozřejmě po shlédnutí to smažeš ).

    Vaše nahrané video na YouTube by nemělo žádnou váhu.
    Není důvod jej shlédnout ani není nápomocné. Každý nahlášený hráč je pečlivě herním týmem kontrolován, poté sami GM vytváří materiál, který daného hráče usvědčí z porušování pravidel.
    Nezdržujte se uploadováním videí na YouTube a přímo zajděte na IRC a hráče nahlašte členům týmu. Více info o IRC zde.

  • Hádat se o tom,jestli nahlášení smysl má nebo ne,to je věc názoru.Jistě,taky jsem několikrát nahlásil hráče,kteří evidentně pravidla porušovali (ostatně jak jinak nazvat kopání rudy na druhé straně mapy,než se ruda spawnula) a ti lidi si v klidu hráli dál.Jo,je to otravný,je to k naštvání,že se to "neřeší",ale smysl to má.Z louky v červené dost často mizeli právě tihle dropeři,na poušti se dalo i občas hrát a do lesa nebo jeskyně se tihle vykukové snad ani nedostali...Druhá věc je,že jeden účet zablokují a dalších 50 se jich zaregistruje...S tímhle jako hráči nebo potažmo komunita nic neuděláme.S tímhle nejsou schopní nic dělat ani admini.Tady je řešení na GF a GF to má ...To si už doplňte sami.Na jedné straně dojí z hráčů peníze všelijakými kravinami,na druhou stranu nejsou schopni se ani postarat o nějaké průměrné zabezpečení hry.A pokud jim to lidi budou dál "žrát" a platit,tak nemají důvod na tom cokoliv měnit...

    Bída a hlad na světě není pro to, že bychom nedokázali nakrmit chudé, ale proto, že nedokážeme uživit bohaté


    Náboženství vzniklo tehdy, když první podvodník potkal prvního hlupáka


    Náboženství láme charakter dřív, než se v dětství zformuje, a to učením lží ještě před tím, než je dítě schopné lež rozeznat, odepřením zvyku myslet před tím, než se myslet naučí a vytvořením pokrytce z dítěte dřív než může poznat jiný postoj k životu

    Ayn Rand

  • Nevím jestli můžu psát víc obecně a jestli můžu žádat,ale zkusím to:


    Pokud se tu někdy zastaví GA - prosím ho,aby při brífingu CoMovi přednesl snad "náš" požadavek.


    Nechceme platit hru ve který jsou stále častější podvody,nejen jako herní měna nýbrž i reálné platby kartou přes IS.Nechceme se nechávat obelhávat,jak vše skvěle funguje a přitom den co den se tu více a více objevují hackeři a mnohdy se i nakráse vysmívají hráčům kterým tohle vadí a nechtějí (nesnášejí) podobné vykuky.Žádná důvěra při mikrotransakcích tu nemůže být zminována.Vše je o tom že hackeři ..........
    A já/my nebudeme sponzorovat podvody ani hackery kterých prostě neustále přibývá a slušní hráči odchází,ztrácí zájem o nákup věcí z itemu právě z tohoto jednoduchého důvodu.


    NO HACKING


    Dále bych byla konečně i ráda,a nejen já,kdyby konečně funkcionáři GF začali něco dělat s množící se vulgaritou a tím spojené rozširování nenávisti k lidem.Zvýšit tresty za vulgaritu at je kdekoliv.


    Děkuji za pozornost.

  • Voda dovařila :thumbsup::thumbsup::thumbsup: Bude čistka v týmu a vcelku macatá. Klobouk dolů, že to trvalo tak dlouho.Jo a velebnosti chce se mi :puke: z toho co se tu dělo. Hodně štěstí nově příchozím. PS: Snad jste pochopili že je zbytečné něco hlásit, když odezva je dobrá ale šance na skutek je mizivá s celým týmem co se potápí ke dnu. :saint::saint::saint:

    :gamer:

  • Pokud se tu někdy zastaví GA - prosím ho,aby při brífingu CoMovi přednesl snad "náš" požadavek.

    Joedo,pokud netrpíš,stejně jako čeští voliči a politici,ztrátou dlouhodobé paměti,tak si určitě vzpomeneš,že laxnost GF se tu řešila mnohokrát a vyjádření týmu bylo,že hlášení GF o nekonečných zástupech botů je zasíláno pravidelně...Stejně tak se tu řešily i různé petice hráčů od ignorování toho a onoho až po výzvám k blokování IS.Výsledek?400 lidí si to přečte,20 lidí bude souhlasit,10 lidí to hejtne a zbytku to bude u zadku.A pokud kdy dojde k tomu,že tahle hra se přestane stávat výnosnou,tak GF si najde lepší řešení,prostě to ukončí...Takže ano,petice a oslovování týmu je sice fajn,ale na GF nemáme absolutně žádnou páku.


    Pod co se dá podepsat,tak je možné zvýšení trestů za vulgarity atd.Ale zas je to jen o rozhodnutí GF a ti na to dlabou.Dlouhodobě...


    K jisté změně by se schylovalo pouze tehdy,kdyby se podařilo oslovit poněkud větší (a samozřejmě bohatší) komunitu.Jako například DE nebo UK.Jenže,tam prozměnu tyhle manýry trpěny nejsou a tak se tam lidé s vláčkem droperrů setkávají vyjímečně...Takže my si tu můžeme jen postěžovat,jak moc nám ti hackěři kazí hru,jak strašně nás to sejří,můžeme si tu poplakat nad týmem,co je mu vše ukradeno,můžeme si tu i zanadávat (poslední dobou mi to připadá,jako by i moderátoři měli koukání z okna za větší zábavu,než sem tam někomu pohrozit a sem tam někoho bloknout),ale to je tak všechno.K jakékoliv větší či menší změně nemáme prostě dost dlouhou páku na nikoho...

    Bída a hlad na světě není pro to, že bychom nedokázali nakrmit chudé, ale proto, že nedokážeme uživit bohaté


    Náboženství vzniklo tehdy, když první podvodník potkal prvního hlupáka


    Náboženství láme charakter dřív, než se v dětství zformuje, a to učením lží ještě před tím, než je dítě schopné lež rozeznat, odepřením zvyku myslet před tím, než se myslet naučí a vytvořením pokrytce z dítěte dřív než může poznat jiný postoj k životu

    Ayn Rand

  • Jen krátká reakce na předchozí koment.


    No pamatuji si některý věci dost jasně :-)


    A mnohé věci se nechají odbít - nestrkej nos tam kam nemáš.Je mi to jasný.Ale co mě není jasné je tohle:


    Vlastníky serveru + provozování hry + licence.Takže GF zřejmě má nějaké ty práva ovlivnovat hru,servery apod.Ale vysvětli mě,proč práva stejné jako oni nemají zdejší GAčka?
    Co vlastně mohou? Moc toho není.(obecně).Hlásit hackery,čekat až to GF odkýve? To je správný? Sami na vlastní triko mazat účty hackerům nelze - když je jasně napsaný že veškeré účty jsou vlastnictvím GF.
    Tzn. i jakéhokoliv hackera.Proč teda nedaj týmu větší práva? Proč je aspon 1% z měsíčního zisku z této hry nezaplatí a to konkrétně ve znění nějaké smlouvy.Kde bude jasně uvedeno za co mají nejen hmotnou zodpovědnost ale i to co bude po nich vymáháno dojde-li k porušení smlouvy.To celé je takové ... neprůhledné :-(


    Nepíšu,že server s hrou musí být na území ČR.Ale at mají členové týmu (dle funkcí) větší možnosti ovládat běh hry.Proč hlásit - že ten a ten ch je výtíženej tak a tak.At dají práva našim adminům a at se o to starají.


    A nebo je problém v důvěře? Ale na co pak je smlouva? Opravdu tohle je hodně neprůhledný.Jak může Com něco předávat o naší komunitě když jí nezná?Není tu s náma info má z druhé ruky.(I když ověřené .. ).
    Ale jak takovýto člověk může podávat přesné informace když prostě nezná nás lidi? Jak tohle může projít? Nehraje tu s náma,diskuzí se neúčastní.Každá umíme používat internet a i překladače.
    Jistě že i v nich jsou překládána sprostá slova docizího jazyka.Vím,jak to působí pokud tohle udělám s angličtinou nebo němčinou - tqam se tohle prostě neděje-když někdo štěká - je většinou odbit - aha,tohle je asi malé dítě,nevím co mi chce. :)


    A tohle opravdu stojí za hodně velký vrásky a čas k přemýšlení :-)

    Edited 3 times, last by Joedo ().

    • Potřebovala bych poradit, když kliknu na teleportéra nebo na obchodníka, tak se mi tam nic nezobrazí, žádná nabídka, kam bych se chtěla teleportovat, vůbec nic se mi tam nechce zobrazit
    • nevíte někdo co s tím
  • a ještě bych potřebovala poradit s automatickým lovem, jak si mám nastavit schopnosti a lektvary, v tom nastavení to tam má zašedlé a nejde na to kliknout



    Warn: Doublepost, oživování threadu, offtopic /Fufhiny

    Ad.2: Thread uzavírám

    Edited 2 times, last by Fufhiny ().

  • Bez autolovu z IS funguje len útok, schopnosti si musíš odklikávať ručne. S autolovom z IS si všetko nastavíš máš tam návod pod symbolom - ? - ako na to.