Nejde mi spustit hra

  • Ahojte, viete mi niekto poradiť ako riešiť problém vo výstrižku, skúšal som vypnúť firewall, skúšal som instalaci na C-čko i na D-čko, hru som dnes instaloval na troch roznych zariadeniach s dvoma roznymi pripojeniami a všade ukazuje rovnakú chybu...Výstřižek1.PNG

  • @Nekro


    Kdy to začalo dělat? Btw. přijde mi kvůli spuštění metinu dělat takové zásahy, to je dost přes čáru. (nic proti tobě, to mám obecně zlost na GF / webzen).

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Taky se u mě objevil problém, že mi to píše nelze rozbalit soubor patchfast.metin2.de mám to povolený ve firewallu, zkoušel jsem všechno možný a jsem už dost našvanej, protože co vymýšlí za nesmysly tak to není možné. Zkoušel jsem různý konfigurace kompatibility, vypínání antiwiru apod. Díky za rady

  • ešte Vám sem hodím rady, čo som dostal na podpore, mne nič z toho nepomohlo, takže mi ostáva už len čakať, že niečo zmení provozovatel hry, pri návrate k hre som čakal iné problémy , nie že sa do nej ani nedostanem :)


    "Ahoj Michal,
    s tímto problémem se musíš obrátit na fórum, kde je napsaný postup, jak postupovat. Stačí do vyhledávání na fóru: Problém s patcherem po poslední aktualizaci.


    K tomuto problému zatím neexistuje 100% rada, jak metin2 spustit, ale můžeš zkusit:


    Je nutné mít aktualizované ovladače základní desky a grafické karty.
    V případě windows 10,8 je nutné mít aktivované windows a dotaženy aktualizace.


    Musí být pro antivirus a firewall zřízena vyjímka a to ideálně na celý adresář s metinem.
    V případě, že máš AVG budeš ho muset nahradit jiným antivirem (např. AVIRA) AVG má s metinem dlouhodobé problémy.



    U tohoto si len dovolím doplniť, že nič z tohoto som urobiť nemohol, protože to v PC ani ve složce s Metin2 nemám - viz print screen v predošlom poste

    Pokud to nezabere zbýva zkusit toto:
    Smazat adresář LIB v adresáři s metinem.
    Smazat složku GameGuard - nemám jakou, protože mi ji ani nastáhne
    Smazat soubory začínající python



    Spustit launcher jako správce.
    Přesunout složku s Metinem na plochu a poté spustit přes launcher jako správce (administrátor).
    Pokud nemáš oficiální OS, tak jej aktivovat."

  • Ten spustitelnej soubor ... bin exe nebo bat proste to co je v uvodu ke stazení hra na webu:


    1.Stahni ale nespoustěj
    2.Na ten soubor co bude stahovat hru - klikni pravým tlačítkem na myši
    3.Zvol spustit jako správce
    4.ulož to (použít-ok)
    5.potom spust instalaci


    ......................................................................................................


    1.Zkus si stáhnout libovolný soubor z internetu
    2.Jakou rychlostí stahuješ?
    3.Pokud jsi v Kb - je možné,že se ztrácí pakety
    4.Viz Poskytovatel připojení - nemáš omezený data? Rychlost - neblokuje ti ISP torrenty?


    .................................................................................................................


    1.Jaké oprávnění máš ve windowsech?
    a) jsi sám jako uživatel,nebo máte více uživatelských účtů?
    b)Máš opravnení v už. účtech ve windows - k instalaci a spouštění?
    c)Co rodičovská ochrana?


    .................................................................................................................


    Nu a pro pokročilé uživatele - při kontrole se podívej na službu WAF - Web Apllication Firewall - občas brání stažení dat - je to ve službách - zakaž jí.Pokud jí máš.


    EDIT:
    A poslední rada - NESPOUŠTĚJ klienta přes Web. rozhraní.Ale pěkně ručně - pěkně ze složky C:/ program files (x64 nebo jen z program files)/gameforgeLive/metin2/_cz
    Nebo tak nějak je ta cesta
    A pěkne z tohodle spust patcher.pak klienta - zabráníš tak hře,aby hledala svý data někde bůh ví kde.

    Edited once, last by Joedo ().

  • Zkus vypnout windefendera:


    spust


    services.msc


    zleva objeví se - služby místní počítač odděleno směrem doprava vypsaný veškerý služby


    ty projed a najdi službu windows defender


    na tu levým tlačítkem myši 2x klikni


    další tabulka


    v ní změn


    obecne


    typ spouštění


    zakázáno


    použít pak OK


    tím je bloklej defender


    pak to zkus.

  • Mám tam typ spuštění - ručně a nejde na to kliknout. Koukal jsem ještě do nastavení defendru a mám tam jen upozorňovat, ne blokovat.

  • Mám tam typ spuštění - ručně a nejde na to kliknout. Koukal jsem ještě do nastavení defendru a mám tam jen upozorňovat, ne blokovat.

    Prosím,zakaž ho.


    Nic víc nic mín.At už tak nebo tak - pořád je zaplej - je to plnohodnotnej antivir od microsoftu.A dělá neplechy - mě to taky nešlo,stačí ho vypnout - ne smazat - ale vypnout - zakázat.


    Ve Windows 7:


    • - klikni na tlačítko »Start« a do políčka »Prohledat programy a soubory« zadej »Defender«.
    • - Ze zobrazených výsledků vyhledávání zvol položku »Windows Defender« a spusť ji.
    • -V programu Microsoft Windows Defender přejdi v menu na »Nástroje | Možnosti«
    • -V levé části vyber volbu »Správce«.
    • -Odškrtni volbu »Používat tento program« a klikni na tlačítko »Uložit«.
    • -Pokud nejsi přihlášen pod účtem správce, budeš vyzván k zadání odpovídajícího hesla.


    • -Poté se již zobrazí zpráva, že program je vypnutý.Zvlášt když máš jinej antivir - na co máš dva v kompu.


    Zakázat jde i ve win 10:


    • Stiskni klávesy Windows + I.
    • V zobrazeném okně vyber možnost Aktualizace a zabezpečení.
    • V levém menu klikni na položku Windows Defender.
    • Pomocí přepínačů vypni omezenou pravidelnou kontrolu, ochranu v reálném čase, cloudovou ochranu i automatické odesílání ukázkových souborů.
    • Vše se děje realně - nemusíš nic restartovat.
    • Pro zapnutí je to obrácený postup.


    Pro windows 8 a 8.1


    • START (pravým tlačítkem myši) --> Ovládací panely --> Všechny položky Ovládacích panelů --> Windows Defender
    • Také můžeš například použít vyhledávací pole operačního systému a zadat slovní spojení: "Windows Defender" a v seznamu výsledků kliknout na položku "Windows Defender".
    • V okně pro správu Windows Defender klikni na položku: Nastavení.
    • V levé části okna vyber položku: Správce a zruš zaškrtnutí u položky: Zapnout tuto aplikaci. Volbu potvrdíš kliknutím na tlačítko: Uložit změny.
    • Zobrazí se ještě okno, že je Windows Defender vypnutý. Okno zavři.
    • Pokud budeš chtít Windows Defender někdy opět zapnout, tak pak postupuj stejně, jen volbu: Zapnout tuto aplikaci opět zaškrtni.


    A nezapomen - McAfee - je antivir - a neměj nikdy v PC spuštěnejch víc než 1 antivir (tzn.ať už je to - AVG,Eset,Nod,Avira,Kaspersky nebo i Win Defender apod). Takže pokud máš již antivir - McAfee + nějaký další aktualizovaný - McAfee odinstaluj.(Získáš ho zadara k prohlížeči Mozzila Firefox) Nebo WAF k prohlížeči např.Google chome.


    EDIT:
    Píšu to proto,protože o víkendu (sobota někdy od 01:00 hod,vyšla nová aktualizace essentialu.A i defenderu - bůh ví co se na tom mimo antivir/databáza aktualizovalo).

    Edited 6 times, last by Joedo ().

  • Pořád nic, to už není možnýýýýýýýý. Počkám do středy na update a jestli se něco nezmění, tak už fakt nevím. Defender vyplý, firewall vyplý, spouštění jako správce, aktualizované ovladače. To je jako sabotáž GF vůči mě ? Už to beru osobně

  • Tak konečně z ničeho nic to už běží.

  • Mimochodem někomu to ještě může pomoct, nedávejte si metin do Program Files (na Win 10) idealni je to na plochu nebo někam do adresáře kde má aplikace povoleno zapisovat logy atd. Jinak se musí spouštět s oprávněním správce pokaždé! :)