Nejde mi spustit hra

  • Keď zapnem Metin, nenačíta mi patcher naplno, len do 99,0% a tým pádom nemôžem spustiť hru. Skúsila som PC reštartovať, asi 5 krát som hru reinštalovala a stále nič.
    Problém nastal v stredu po údržbe.
    V čom je chyba ?

  • Vážne ? Teda, nebyť teba, tak by som na to neprišla. :D
    Najdlhšie som čakala asi hodinu, potom som sa na to vykašľala.

  • @Nekro rovnou označuji, je tu jediný, kdo tomu relativně nejvíc rozumí.


    Po středeční údržbě má mnoho lidí s tím problém, mě pomohl restart pc a chvilku počkat, jakmile se u prvního patcheru dostahovalo to 1%, pak už další patch naskakoval během dvou sekund. Přítel měl taky problém, musel znovu přenastavovat kompabilitu a spouštění hry jako správce (přímo v metin2 složce nastavíš komplabilitu na XP a zaškrtneš možnost pro spuštění jako správce, a ještě pro sychr to spouští pravým tlačítkem a možnost spustit jako správce). No rozjel to.

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • @Nekro rovnou označuji, je tu jediný, kdo tomu relativně nejvíc rozumí.


    Po středeční údržbě má mnoho lidí s tím problém, mě pomohl restart pc a chvilku počkat, jakmile se u prvního patcheru dostahovalo to 1%, pak už další patch naskakoval během dvou sekund. Přítel měl taky problém, musel znovu přenastavovat kompabilitu a spouštění hry jako správce (přímo v metin2 složce nastavíš komplabilitu na XP a zaškrtneš možnost pro spuštění jako správce, a ještě pro sychr to spouští pravým tlačítkem a možnost spustit jako správce). No rozjel to.

    Stále mi to nejde. Už mám na to nervy.

  • Spustit - regedit:


    HKEY_CURRENT_USER\Software\INCAInternet
    Pokud máš problém se spuštěním GG - (toto smaž jen inca ne celej klíč!!!) - pozor jen INCAInternet !!! (Potom spust patchera a vyčkej stažení GG a instal GG)


    HKEY_CURRENT_USER\Software\Gameforge4d\GameforgeLive\MainApp
    (zde se na tomto klíči podívej z čeho se spouští klient - pokud si mazala - je možný že spoušíš klienta z jinýho adresáře,který existuje,ale jeho soubory jsou vymazané.)


    Až toto doděláš,pak si najdi adresář,který je v registru oken - ten otevři - z nej spust patchera.A dále poud spouštíš hru z plochy - udělej si zástupce z tohoto - je možné že spouštíš klienta z dřívější instalace :-)


    Pokud instalujes celýho klineta znova - před tím ale, smaž obě položky:
    INCA a Gameforge 4d - ale ne celej jen tyhle dvě položky !!!! A ještě smaž adresáře s hrou metin 2 - a to všude na disku kde je gameforge/metin2.Pokud máš jiné hry,od GF ty tam nech,ale pochybuji :-)
    Je to vetšinou:C:\Program Files (x86)\GameforgeLive\Games\CZE_ces\Metin2\Metin2.exe" -start Metin2 z hlavy to dál nedám :-( Tzn celou větev - od toho gameforgelive - NE ALE Program files - to tam MUSÍ zůstat.


    Pak spust nový stažení hry - pokud tohle neuděláš,pak wokna sledují pouze to co maj v registru,tzn další instal bude nekorektní jelikož starý je stále v registru a jen ten wokna berou v potaz !!!!
    Proto nejde patcher,proto nejde spustit hra.A proto mnozí nadávaj že jim nejde tombola - jelikož z registr jim dokazuje nesmyslnej binary kod pro spojení s webem :-)

    Edited 6 times, last by Joedo ().

  • @Lorraine postup nade mnou nedoporučuji, už jen protože tomu nerozumí. Počkej si na Nekra. Ještě mě napadlo, takové ty klasiky jako antivirák apod. máš pozapínané / vyplé?

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • @Lorraine postup nade mnou nedoporučuji, už jen protože tomu nerozumí. Počkej si na Nekra. Ještě mě napadlo, takové ty klasiky jako antivirák apod. máš pozapínané / vyplé?

    Antivirák mám zapnutý (mám Avast).

  • Antivirák nikdy nevypínej !!!!


    Pouze vytvoř vyjímky na složky s hrou :-)


    Postup ode mě je funkčí :-)

  • Antivirák nikdy nevypínej !!!!


    Pouze vytvoř vyjímky na složky s hrou :-)


    Postup ode mě je funkčí :-)

    Už mi to ide. Postup od teba som nemusela robiť. Ale ďakujem za ochotu.

  • Co nakonec pomohlo? Btw Joedo už drž tlamu, zrovna Avast se s metinem rád nemá.

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Co nakonec pomohlo? Btw Joedo už (mlč), zrovna Avast se s metinem rád nemá.


    Avast se má s někým rád? S FProtem? AVG? čéče,tohle vidím a čtu prvně - že se program nemá rád s jiným programem.


    K věci - !Avast (když už) pak je stejně tak nehodný k této hře jako cokoliv jiného (AVG,FProt,Defender?Essencial ...) Ale to hlavní je konkrétní nastavení + spouštění programů v kompu.Někdy stačí vypnout rezidentní ochranu,někdy stačí jen upravit Firewall,někdy stačí dát soubor s hrou do vyjímek.To je na každém uživatelském nastavení specifické.


    Mlčet - Fakt nevím co tím myslíš. A pokud chceš,abych se nevyjadřovala tak často - začni u sebe - neotírej se o mě,ignoruj mý komenty.Ať se z fora hry stane forum hry.
    Pak ani já nebudu mít na co odpovídat - jednoduché :-)

    Edited 2 times, last by Joedo ().

  • Vážne ? Teda, nebyť teba, tak by som na to neprišla.
    Najdlhšie som čakala asi hodinu, potom som sa na to vykašľala.

    No vidíš, práívě proto jsem ti to napsal ;-)
    A s tim Avastem je to fakt, ten je cesta do pekla :D ideálně ho zrušit a pořídit si jinej antivir, já používám Eset a nikdy jsem neměl problém.

  • Co nakonec pomohlo? Btw Joedo už drž tlamu, zrovna Avast se s metinem rád nemá.

    Pomohlo to nastavenie kompatibility, ale k tomu som musela párkrát reštartovať PC, lebo to nešlo hneď.

  • Zdravím vás, bohužel mám stejný problém, dosud nevyřešený. Přestože mi doma metin v klidu zapnout jde, na koleji ho ani přes veškerou snahu stále nezapnu. Problém je v tom, že se mi načte 99% a pak mi to hodí nějakou chybovou hlášku a patcher spadne. Zkoušel jsem postup, který mi byl navržen v ticketu, ale bez výsledku. Chtěl bych se tedy poptat na ten váš zmiňovaný postup uvedený několik příspěvků nahoře, který evidentně fungoval. Chci se zejména zeptat, jak konkrétně se to dá provést? Nejsem totiž zrovna technický typ a v metin2 složce jsem žádné takové nastavení nenašel, když nepočítám to nastavení, kde se dá nastavit rozlišení, sněžení, hudba apod. Potřeboval bych tedy vědět, jak nastavit tu kompatibilitu?

  • Po poslední aktualizaci 18.1 se u některých komunit vyskytl problém s patcherem. Podle zatím dostupných informací by se to naší komunity týkat nemělo, ale asi se mohou vyskytnout ojedinělé případy. Pro ty je následující rada.


    Spusťte test, který najdete na následujícím odkazu:


    patchfast.metin2.de.t1.re


    Kompletní výsledky zkopírujte (CTRL+A, CTRL+C, CTRL+V) a spolu s screnshotem luncheru pošlete na email: patch@metin2.de


    Podotýkám, že test neslouží k odstranění potíží se spuštěním, které někteří měli ještě před poslední aktualizací (kompatibility, antivir, souběžně spuštěné programy, nekorektně ukončené procesy apod.)