Smlouva s Lykany zde prosím prodiskutujme vše o tom to návrhu,či o hře samotné

 • Na boardu mám pocit, že to je jediný místo na světě, kde je tisíc psychických nemocích v jedné osobě a zároveň totální ignorace sebereflexe.


  Stále mě to fascinuje.


  P.S.: Stále si myslím, že nápad je blbej.

  Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


  Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

 • Prej tu je nějakej systém správy. A já to jebu, Joedo možná neposere vždycky všechno, ale drtivou většinu ano. Souhlasím s Archem, jeho post je dobrej, kultivovanej a shrnuje to velmi přesně. Ale zároveň bych to přeci jenom ještě rozšířil o svůj pohled na Joedo.


  Naše milá paní učitelka, aprobace všechno na světě a ještě něco k tomu, má asi pocit, že ve škole na ní všichni jebou ať už jim říká cokoliv. Tak se snaží nás tady mentorovat, realizovat se a projevit svojí osobnost která zůstala ukryta kdesi pod těmi vrstvami kreténské učitelky. Jak ale řekl jeden moudrý člověk, je jako cibule. Oloupeš vnější kreténské vrstvy a pod nimi najdeš jen další a další vrstvy kreténství. K tomu má svého milujícího manžela, kterému nevadí, když pindá o totálních píčovinách, co nedávají smysl, ale proti gustu žádnej dišputát. Pak má nějakého syna. Hraje nejméně za dvě postavy, Yvone, která už je na modré provařená a spojená s Joedo a Madridistas, o kterém nevím, zda už o něm někdo ví.


  Takže bez ohledu na to, co říkáš existuješ, vedeš nějakej život, lidi jsou kurvy a nikdy si tak pěkně jak ty básníš pomáhat nebudou. Zároveň tu flikuješ nějaké "diskuze" které pak místo účasti moderuješ, povyšuješ se nad ostatní a když ti nezobou z ruky, tak je ignoruješ a jak kolovrátek si pořád jedeš to svoje.


  Tohle fórum je tak mrtvý, že nebýt toho, že jinak by nebylo kam dávat informace o tom, že teď je Happy Hour každých 5 dní, tak by ho GF už dávno vyplo.


  Tohle byl můj poslední post tady. Závěrem už jenom lehce offtopic poděkování @Lendin @Lucyana a dalším dobrovolníkům od GF za to, že velikonoční event používá jinej kalendář než celej civilizovanej svět a podle toho, že mu napsali start na 14:00 a v chatu se vypsal 16:00 den po tom, co se rozeběh i jinej čas a definici začátku.

  "Nikdo není dokonalý, to ale neznamená, že bychom měli být všichni hovada."

  Až se rozum zeptá, co jsi dělal celý roky, co mu odpovíš?

  Východní Evropa? To jako fakt?

 • Naše milá paní učitelka, aprobace všechno na světě a ještě něco k tomu, má asi pocit, že ve škole na ní všichni jebou ať už jim říká cokoliv. Tak se snaží nás tady mentorovat, realizovat se a projevit svojí osobnost která zůstala ukryta kdesi pod těmi vrstvami kreténské učitelky. Jak ale řekl jeden moudrý člověk, je jako cibule. Oloupeš vnější kreténské vrstvy a pod nimi najdeš jen další a další vrstvy kreténství. K tomu má svého milujícího manžela, kterému nevadí, když pindá o totálních píčovinách, co nedávají smysl, ale proti gustu žádnej dišputát. Pak má nějakého syna. Hraje nejméně za dvě postavy, Yvone, která už je na modré provařená a spojená s Joedo a Madridistas, o kterém nevím, zda už o něm někdo ví.  Tohle byl můj poslední post tady. Závěrem už jenom lehce offtopic poděkování @Lendin @Lucyana a dalším dobrovolníkům od GF za to, že velikonoční event používá jinej kalendář než celej civilizovanej svět a podle toho, že mu napsali start na 14:00 a v chatu se vypsal 16:00 den po tom, co se rozeběh i jinej čas a definici začátku.

  K prvnímu odstavci - piš si co chceš,je to tvoje vize.Ale přečti si pravidla fora kde je jednoznačně řečeno - že je v rozporu s pravidly fora označovat zde herní nick,zvláště pak pokud to nemáš potvrzené.
  To může mít pouze někdo s funkcí a to ty nejsi.Je to to samé jako označovat nicky hackerů zde na foru hry.Respektuj to,navíc tímhle pomlouváš ony nicky které tu nevystupují nebo sem je tady nikdy neviděla.
  Opět se to opakuje a opět se pravidla nerespektují.


  K tomu druhému - rejpat do GA se nikdy nevyplácí a nikdy se nevyplatilo, at už to bude jakoukoliv formou.Maj přehled co se týče herní komunity - a ani ty a ani já je nemáme šanci v tomhle směru přesvědčit že to tak není.Proto by v základních obrazech mělo vždy být cílem - táhnout za jeden provaz.Tot vše.Pokud se tě to nejak dotýká - změn způsob konverzace.Piš obecně a nesměruj to na osobu - osoby fiktivních nicků.

 • Až na to že to jsi ty, mám to potvrzené už několik měsíců, prokecla ses sama a Dracone nemá v plánu se vracet, stejně tak jako že ho podporuji a v plánu comeback taky nemám, než se dohadovat s tebou a číst ty tvoje sračky, to si radši pustím nějaký fajn seriál. A naposledy, vůbec nezkoušej zde diktovat někomu z uživatelů, co mají či nemají dělat, nejsi v teamu, nebudeš v teamu, a ani kdyby se kdokoliv z teamu zbláznil, v životě by tam nedal takového magora, jako jsi ty, protože to by na světě začala pak voda hořet. A je mi líto, že to nikdo z nich na plnou hubu veřejně neřekne, protože nemůže, ale jsem na 1000000%%%% přesvědčená, že by ti taky bokem svoje řekli.


  Nezapomeň si ještě naplánovat žaloby na všechny na boardu, co vůbec nesouhlasili s nějakým tvým hlodem a pak ještě zažaluj celý team za to, že ti nasázel blokace, vůle na to máš dost :D Rozdíl mezi mnou a tebou je, že já s blokací počítám a svět se z toho nezboří.


  Kdybys nebyla píča, tentokrát bez cenzury, páč je mi to už jedno, poslouchala pro změnu i někoho jinýho, než toho blázna v sobě, a místo sraček psala konstruktivně a board nezasypávala už opravdu zbytečnýma hovnama, byli by jsme úplně někde jinde.


  P.S.: Po čtvrté, nápad je stále blbej. Mám jinej, přejmenovat to tu na board.joedo.cz.metin2.gameforge.com protože přesně tak to během příštího měsíce dopadne. A pak se nediv, že jsi tu za univerzálního magora k šikanování, protože nejen že si o to říkáš, ty to vysloveně i podporuješ a jsi ráda v pozici ublížené, protože si myslíš, že tě někdo litovat bude nebo to jednoduše k životu potřebuješ.


  Nazdar.

  Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


  Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

 • Celej třeba tenhle post (26) je jeden velkej hlod. A proto se zamysly před tím něž tu další podobnej blábol nikoho napíšeš :-)


  A jistě,vulgarita - super.Tak to má být,ještě pár takových :-) Bože probudte se už a vystřízlivěte.Ted je to post 26 který zbytečně mystifikuje,lže a pomlouvá-už to chápete?


  Normálně by to nikdo nekomentoval - výrazy dítěte - je to jen realita tady.Třeba proto to nechci nahlásit.Změnte to,bude tu klid.A nepište jak @wendysis.Nemusíte - máte vlastní hlavu a máte informace z obou stran.Jestli se bojíte že vám budou ubližovat - ne,ve hře ne a ani tady ne.Tolik k tomu co psal Wendysis - to "Y" tam má schválně :-) Je to můj opak - stačí tak?


  A konečně,nikdo z vás by tohle neunesl a strhlo by se to v urážení a vulgaritu - už to vidíte? :-) Nu já jí chápu,to že to nepřizná je její věc :-) A všimli jste si kolik běhá v době eventu hackerů po metinu?
  Moc ne co :-D


  EDIT:
  Co se týče žalob - opět wendysis moc dobře ví,že by prohrál.Je tu ústavní zákon o mezilidských vzatazích o hoax a pobuřování = šíření nenávisti.Další bod je poskytování osobbních info třetí straně,zde je to komunita. Těch bodů je víc,ale pokračujte,opravdu tohle mě strašně baví :-)

  Edited 4 times, last by Joedo ().

 • (Člověče) ty prostě nevíš kdy máš (mlčet).


  Piš konkrétně.A jsem ráda že jsem aspon tady za člověka,je to užitečné,víš? :-D


  Takže děkuji,za lichotku :-D

  Edited 2 times, last by Joedo ().

 • Hele my teď s mužem sjíždíme Jak jsem poznal Vaší matku, osobně sjíždím Odložený případy a na dobrou noc Simpsonovi :) Co můžu extrémně doporučit je animák Coco, dneska jsme to viděli a buleli jsme oba :D


  Ještě dodatečně, další verze je že se teď seberem, jdem se projít a koupit si kebab a pivko a možná zalovit pokémony :D Muhehehehe

  Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


  Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

 • Není zač. Já ty odložený případy neviděla už opravdu několik let, až pak na infuzi v nemocnici to pouštěli v telce, si říkám tyyyjo to musím sjet všechno :) Jo a červenýho trpaslíka.

  Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


  Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

 • Žádám o lock.


  Důvod:


  Zcela zřejmé odbočování od tématu a nic neřešící komenty.


  Děkuji


  :-S


  P.S. A není to tak,že jsem naštvaná.A není to tak,že to nechápu.A není to tak,že bych nesouhlasila.Ale je to tak že:
  Forum hry není bulvár.Jak je známo, spousty redaktorů reaguje ne na fakta,ale na to co si kdo jiný myslí.Přidaj k tomu špetku arogance,špetku osobního útoku (omluva - ale u jedné zpěvačky to vše skončilo hodně tragicky) - lidi to četli.Ale nezajímalo je - že to vše je jeden velkej podfuk (vždy šlo o prodej- výdělek/zisk - že konkrétní fakta byly jsou a budou vymyšlený - protože fakta nikoho nezajímaj.Jen formulace a to co oni chtěj slyšet - at už je to vulgarita,rejpání,napadání.
  Jediná co jsem k tomu přistupovala jinak - byl - ale to si nechám pro sebe.Nějak tak začíná bulvár.Pak začnu psát o komkoliv - téma co zajímá většinu - ale budou to smyšlenky o nic se neopírající.Pokud bych neuvedla osobu post,apod. bude to objektivní názor - i když nemusí být pravdivý.


  A proto žádám o lock - s hrou tohle už opravdu nic nemá společnýho a s forem hry už vůbec ne .-)

  Edited 2 times, last by Joedo ().