Smlouva s Lykany zde prosím prodiskutujme vše o tom to návrhu,či o hře samotné

 • A co my za to dáš? Pod 100 wonů nejdu :-)


  A mimochodem,místo tědlech komentářů - zkus někdy něco udělat pro druhý a nejen štěkat.Mě je to šumák,ale pak aspon nebudeš psát,že hra jde do kopru.Udělej něco pro druhý - bud společenskej nick.


  Tolik k tématu hra a komunita. :-)

  Edited once, last by Joedo ().

 • Za to si nic nekoupím - já chci wony,FMS+9,jo a kupony.


  A piš raději konkrétně - co máš za problém ještě,rozebereme ho :-)

 • joedo u tebe je akorad problem,ze si (dlouho sama) pises (nesmysly) az to boli!!

  Prosím vysvětli - koho kde co bolí?


  Tomuhle fakt nerozumím.

  Edited once, last by Joedo ().

 • Podle mě je problém jinde ale budiž, každýho názor :D A protože jsem lidumil, posílám ti odkaz pro tebe a tobě podobné kamarády.  https://www.bohnice.cz/


  P.s.: Aby se neřeklo, stále si myslím, že nápad je blbej, spíše bych apelovala, aby se snížili ninjové, poslední dobou mě opravdu s*rou.

  Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


  Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

 • Krásnej nápad - tvůrčí a kreativní - a pak že to nejde :-)


  Lykani tam maj už zamluvený pokoje - a že jich tam je-doufám,že se tam potkáme. :-) ninjové zdrhaj - ty hned tak nechytnou ....


  Ale pořád nemám odpověď na post 7-fakt nevím o čem se tam píše.Chtělo by to aspoň 2/3 odstavci vysvjetlyt.


  K "P.s." - sice ten nick neznám ten (P.s) ale taky by mě zajímal jeho názor,co si ten P.s.o ninjících myslí - jako lykan vs ninja.Třeba by ho za(u)jmul/najmul.Ale ne bez sponzorů,viď.

  Edited once, last by Joedo ().

 • Krásnej nápad - tvůrčí a kreativní - a pak že to nejde :-)
  Lykani tam maj už zamluvený pokoje - a že jich tam je-doufám,že se tam potkáme. :-) ninjové zdrhaj - ty hned tak nechytnou ....


  Ale pořád nemám odpověď na post 7-fakt nevím o čem se tam píše.Chtělo by to aspoň 2/3 odstavci vysvjetlyt.


  K "P.s." - sice ten nick neznám ten (P.s) ale taky by mě zajímal jeho názor,co si ten P.s.o ninjících myslí - jako lykan vs ninja.Třeba by ho za(u)jmul/najmul.Ale ne bez sponzorů,viď.

  To máš blbý kdyžn neviš o čem se v postu 7 píše a ten post je zároveň i vysvětlení!!

 • To máš blbý kdyžn neviš o čem se v postu 7 píše a ten post je zároveň i vysvětlení!!

  No vidíš,já to mám nijaký,protože nevím o čem se tam v tom postu píše.A kdo jinej než autor příspěvku v tom postu by mi to měl vysvětlit? Fakt nevím o čem je řeč. :-(

 • Kočko, já ti to vysvětlím za uživatele / uživatelku @Serenity .
  Má teorii, že tvoje demence (to není urážka ale lékařský termín) pramení z nedostatečné fyzické ukojenosti pohlavního ústrojí, při kterém se spouštějí endorfiny a obdobné hormony, který zařídí, aby ten člověk byl v pohodě.


  Já mám teorii, že zobeš málo prášků, nebo mnoho, nebo špatné.


  A dodatečně, ninjové už nezdrhaj, ty maj teď tak nahrabáno, že si dovolím říct, že dýkař je teď nejlepší PvP postava.

  Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


  Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

 • Samozřejmě ti děkuji za tvůj názor @wendysis.


  Bohužel,jediný kdo mě to může oprvadu a správně vysvětlit je @Serenity - jinak bychom sklouzli do konspirací.
  A tak stále nevím co tím bylo myšleno - nu počkám si na vysvětlení od autora toho komentu a tobě děkuji za vyjádření k tomu problému co zminovaný nick má.

 • Nu necháme na chvilku nenávist stranou a zkusíme trošku zapolemizovat,což je i o této hře/nehře:


  Pokud si představíme RPG (Role-playing game) což je přeneseně hra na hrdiny,pak zde máme různé úskalí - o tom za jaký char či na jakou stranu se přidáme je čistě na nás samotných a vždy to je pouze naše nenucené rozhodnutí.Ale o tomto psát nechci,stejně jako o tom,že zábvnou hru nenaprogramuje nikdo.Zatím učíčí se program s emocema a neobvyklýma reakcema je pouze a jen sci-fi.Takže to + mnoho dalšího děláme ze hry my,hráči/hráčky-ale o tom to zdaleka není.


  To co je další kapitolou je - jaké RPG to má být - bud lineární - tzn bez interaktivního prostředí a jednoduché nebo složité s interakcí apod.
  Tato hra se tváří jako jednoduchá hra - což si myslím je zcestné.Jednoduchá hra,je většinou lineární - tzn.Bez možnosti volby.(Vyjma skillů - ale příběh je pevně dán a hráč ho nijak neovlivní).Což u této hry naštěstí není - sice pokud se týče příběhu - no comment-ale to co hra nabízí je naše - hráčské rozhodnutí - za to patří GF palec nahoru.Nenutí nás přímo něco kupovat,dělat proti našem názorům a náladám - prostě ve hře jsme to mi co jí tvoříme a ne GF ani vývoj.


  Ale - to co hře chybí - je vyváženost - ať již si vybereme zbroj - jak je možný mít helmu pro jistý lvl,která svojí obranou nedosahuje hodnoty brnění.Vždyt brnění je komplet - jako tvrdák bez helmy se sníženou obranou - ok,ale komplet je brnění+rukavice+helma+boty.Tzn.na co součet který nefunguje - ale prostě co takhle komplet - nebo jak se psalo - set.U každého předmětu by byl možný bonus,stejně jako ted.
  Ale aktivovt a to zcela automaticky by ho šlo jedině dotvořením kompletu.Tzn - at nežeru - 2 veci - helma + brnění.Stejný název - bonus,logicky,neuplné brnění nás nemůže chránit když prostě na tom místě nic nemáme-tzn náchylnost ke zranění.Proč tedy u brnka není konečná hodnota obrany (odolnosti) pokud sestavíme set a to na úrovni +9? Potom hra získá na atraktivnosti jak pro malé lvl tak pro ty velké.I na 120 lvl by bylo co dělat.Stejné je to s bonusy - pokud nemáš set - bonus zustává neaktivní.


  Další věc eventy - ano jsou parádní,ale pro ty,co maj rádi majetek.Bohužel život není pouze o majetku,a tak stejně je to i u každé hry.Proč neexistuje event - třeba jako minihra - kdy by se měl projevit i jakýsi um hráčova prstokladu? Kdy mohou padat Meteority do kterých se místo sekání dá vstoupit.A tam by místo sekání se chytali "kuličky".Tzn záloželo by na umu hráče kolik a jaké barvy si nachytá - tak aby splnil limit.
  Takový šutry by mohly být barevně odlišeny - vždy dle říše - tzn červený - modrý - žlutý.A jak z tohoto pramení - pak vždy,aby hráč získal odměnu,by měl nachytat co nevíc kuliček stejné barvy kamenu metin.
  Pokud nechytí nic se neděje,pokud ale nebude chytat zbylé barvy,po dopadu na zem mu ubude část zdraví.A pak je jisté,že by i smysl měl PVP souboj.Kde zde by to mohlo být ono.
  A nemusí se jednat o kámen metin - stačí dungeon - v každé říši 1 - vždy dle barev.A zde podobná minihra.Je jisté,že např. modrá říše co by chtěla žlutý tvrdý nerost (což by byla např odměna za splnění úkolu) by to neměl lehké,jelikož by zde byla PVP zona.A tak chytat kuldy a ještě se sekat by mohlo ale nemuselo být těžké = spolupráce.
  S takovýmto nerostem bychom zašli za kovářem (jakýmkoliv) a on by nám mohl přetavit naší zbroj do dotyčné barvy (známe u barev vlasů) a to tak,že tato barva by mohla způsobovat např.snížení poškození popř zvýšení poškození - prostě by zbran šla s lvl a tím se její ostří např stále zvyšovalo - měla by ještě větší účinnek.
  A právě podobná činnost jako je chytání kuliček se zdá srandovní - ale není.Spousty lidí podobné hry neustále hraje - navíc by se tak zvýšila aktivita všech účtů.


  Je toho spousty co já považuju za problém - třeba různé přehledné statistiky - nebo např - jakási možnost pedestálů a tam chlubení se,čím vším má postava prošla a také co získala.Pokud přihlédneme k pestrosti přemětů ve hře,pak tahle věc může ostatním dát důvod jít vejš s lvl a to nenásilně jen proto,aby mohli ostatním ukázat,že oni měli větší štestí na zbrane nebo brnění.


  Další věcí je náhodný event.Tzn. takový na který není nikde upozorněno.Tak abychom se na něj nemohli připravit.


  Chybí mi zde klasická alchymie - kdy z různých přísad si můžu vytvořit různě silný ale předem daný elixír - tzn např, nějaká rosa,dejme tomu + 60 do obrany - ale já budu mít štestí a svojím vlastním počtem rostlin a vod mohu zvýšit účinnost či délku elíku.A nebo naopak snížit.Vše by bylo jako experiment.Nač tvořit elíky s proměnlivou hodnotou,když takto naopak dosáhnu toho samého,ale s výhledem,že mám pokud to trefím velikou šanci na to,že vyrobím super elík.


  Těch možností co se dá změnit v této hře/nehře je mnoho.A tak pouze lituji všech,co nemají rádi nové věci a místo toho si je ozkusit různýma styly a potom za rok napsat - tohle mi nevyhovuje,spíše o novinkách ve hře se vyjadřují hrubě až vulgárně a už vůbec nevědí - že rozdíl mezi naší a např. německou komunitou je markantní.A to včetně věcí,předmětů a jiných záležitostí,týkající se přímo hry.
  A dá se vůči tomu bránit.Jak? To vám nenapíšu jelikož nemáte rádi moje slohy :-D

 • Takže pořád se tu volá po specifikaci problému, který s tebou máme milá Joe.


  Ve zkratce máme 2 takové hlavní problémy.


  1) Strkáš rypák do věcí kterým nerozumíš nebo tě nemají co zajímat. (Tvoje PC moudra a diskuze v sekci obchod.)


  2) Vymýšlíš a píšeš věci, které nejsou vnitřně koherentní, obsahují spory samy se sebou (obzvláště tvůj idealistický socialismus), nemají reálnou funkci (v podstatě celé tvoje působení v sekci Návrhy). Navíc pokaždé, když se vyjádříš, tak to je rozvláčné, z velké části mimo téma a rozhodně diskuzi nepodporující.


  Ve zkratce, za 1) buď píšeš nesmysly nebo 2) píšeš nesmysly a blbosti.


  To je důvod, proč jsem na fórko skoro přestal chodit. Protože tady je minimum lidí, ale obrovskej objem tvejch sraček, který to tu nikam neposouvaj, akorát způsobujou to, že než aby tu lidi diskutovali, tak to po tvém příspěvku zabalí, protože to nikam nevede.


  A jestli to pořád nechápeš, tak MY (post 4) kup dobrou kávu a já ti nad ní VYSVJETLÍM (post 11), proč jsi tady na fóru obecně uznávaná za nesnesitelnou a nežádoucí entitu (a co mi tak říkali lidi z modrý, tak i ve hře).

  "Nikdo není dokonalý, to ale neznamená, že bychom měli být všichni hovada."

  Až se rozum zeptá, co jsi dělal celý roky, co mu odpovíš?

  Východní Evropa? To jako fakt?

 • Vážně?


  Důkazy nemáš - to že ti někdo tohle věří je tvá fikce,ale z toho se vyroste.


  Dál,tvůj post není ničím podložený - a vidíš já se směju :-D A ne nebudu tohle ignorovat.Používáš slova který se ke konverzaci vůbec nehodí - ale pokračuj.


  A konkrétně - když budu chtít,vyvrátím tyhle tvé smyšlenky.Ale já osbně nikomu nebudu nic dokazovat.Zvláště tobě ne a tak mě napadá - ty musíš něco komentovat? Ne nemuíš - už z toho je zřejmé jak vysoko míříš.


  K těm dalším blábolům nemá smysl se vyjadřovat - ale bavíš mě - to zas jo - ještě to okořeň něčím hodně peprným :-)


  A konečně inteligentní člověk se vyjadřuje k obsahu postu zřejmě patříš k těm co brečí že jim mažou příspěvky a vsad se s kýmkoliv že mám opět pravdu :-) Takže,vyjádření k polemice na 0 - ostatní žvásty malého kluka + jakýsi cosi ale rozhodně ne o hře :-D


  EDIT:
  Takže pořád se tu volá po specif1) Strkáš rypák do věcí kterým nerozumíš nebo tě nemají co zajímat. (Tvoje PC moudra a diskuze v sekci obchod.)ikaci problému, který s tebou máme milá Joe. - Pak je to tvůj/váš problém a nikde ne můj-stejný postoj tu má většina.Ale rejpej dál,baví mě to :-)


  1) Strkáš rypák do věcí kterým nerozumíš nebo tě nemají co zajímat. (Tvoje PC moudra a diskuze v sekci obchod.) - Pokud tomu nerozumíš,tvá chyba - bohužel situce se změnila kdy já mývám pravdu a ty jsi pouhý mistifikátor pobuřující ostatní podobnýma nesmysly - pokračuj,bavíš mě :-) Když už,pak nos - rypák mají zvířata,ale pokud se k nim snažíš přiblížiš aspon takto nic proti,pokračuj,bavíš mě :-)Co se týče toho tvýho obchodu - jednak zas sem měla pravdu,potrefená husa se vždy ozve,že jo.Dál,ono to totiž nebylo ani od věci - chce to pátrat - místo proti nabídky kecy v kleci.To jestli to je není někoho vlákno - ne není - je to majetkem toho co poskytuje webhosting - což bude asi GF - takže si nikdy nic nepřivlastnuj tady ve hře - protože ti nic tady nikdy nepatřilo ani nepatří-což platí u všech,včetně mě :-) A ber to jako odpověd,proč se nezrealizovali ty vaše off-krámky :-)  2) Vymýšlíš a píšeš věci, které nejsou vnitřně koherentní, obsahují spory samy se sebou (obzvláště tvůj idealistický socialismus), nemají reálnou funkci (v podstatě celé tvoje působení v sekci Návrhy). Navíc pokaždé, když se vyjádříš, tak to je rozvláčné, z velké části mimo téma a rozhodně diskuzi nepodporující. - tvůj názor se zakládá na smyšlenkách popírající zdraví rozum,zkušenost a rádoby to čemu se říká - chtít si zjistit objektivní názor.Ne jen jednostranný,který ti vyhovuje a tak ostatní jsou pro tebe povl i když je to spíš naopak,což se zde opět potvrzuje,na celém foru hry - pak je jen fikce,což potvrzuje snaha toho druhýho umlčet,což se nedaří :-),ale klidně piš dál,baví mě to :-) Nu,to co je v sekci návrhy patří do návrhů - ne sem.To na kolik jsou reálný nikdy nebude na tobě nebo na mě ale na GF popř, vývoji,smiř se s touhle pro tebe prohrou.K tomu zbylémů - tvůj problém,neřeším ho.  Ve zkratce, za 1) buď píšeš nesmysly nebo 2) píšeš nesmysly a blbosti.- děkuji že jsi to konečně o sobě napsal - ale já tě k tomuhle nenutila.To ty sám :-)
  To je důvod, proč jsem na fórko skoro přestal chodit. Protože tady je minimum lidí, ale obrovskej objem tvejch sraček, který to tu nikam neposouvaj, akorát způsobujou to, že než aby tu lidi diskutovali, tak to po tvém příspěvku zabalí, protože to nikam nevede. - zcestné - dej počet,podležený nicky který s tímhle blábolem souhlasí - pokud to beru jako lajky,pak 4/10/100 lidí není nic.Jsou nás tu tisíce.Takže opět útočný koment postrádající cokoliv,jen ne rejpání a snahu se tu zviditelnit.To jestli sem baví sem psát nebo ne,je tvoje věc.Stejně jako to co kdo chce číst nebo komentovat - v tomhle,chlapče,opět vedle a zcela mimo.Pokud tady všem věříš,je mi tě ale fakt líto - stačí si jen číst - a je jasně vidět jak kdo a hlavně na co reaguje - pokračuj bavíš mě :-)


  A jestli to pořád nechápeš, tak MY (post 4) kup dobrou kávu a já ti nad ní VYSVJETLÍM (post 11), proč jsi tady na fóru obecně uznávaná za nesnesitelnou a nežádoucí entitu (a co mi tak říkali lidi z modrý, tak i ve hře). Nu pokud myslíš určité lidi který si hráli na bohy a mysleli si,že mohou urážet jiné hráče,i když slovně,pak ano nenavidí mě - a já jim za to tady na tomto místě děkuji.Protože jinak nikdy nepochopí,že na veřejnosti se chováme vždy s respektem,slušně a tolerantně k druhým,ale ono jim to doteče :-) Zase nesnesitelná? To vážně? Další fikce,opět nepodložená,ale mysli si to dál,proti tomu nic nemám,ale neobtěžuj tím jiné slušné hráče.Co se týče té kávy,ale jo proč ně - řeknu manželovi on bude jedině rád :-) Lidi - ehm,dobrá dejme tomu - ano hrají tu lidi a pak ti další - bohužel lidí je tady ale i ve hře opravdu jako hrachu v poušti.Ale já nejsem zlá a dávám každému další a další šance se zlepšit.


  Tvými slovy - já jsem dokonalá a bez chyb.Vy ostatní mě stojíte pouze za to abych se vás v klidu smála do očí.Klidně na vás nahrabala a pak se tvářila jak socka co nic nemá a každého prosí - hlep me,dej yang,vyexpy mě apod.To je realita - a bohužel vyjímek je málo - a já jsem vyjímečná a to ve všem :-D Tvůj názor je irelevantní jen ten můj je pravdivý - a tak mě je jedno co píšeš,stejně lžeš a jen se tak snažíš zviditelnit :-) A doplním ještě dvě věci:
  1.Udělala jsem ti radost,a udělala jsem ti analýzu.Ale dodávám,jelikož jsem božská je mi putna jak reaguješ nebo budeš - budou to vždy jen bláboly.
  2.Téma je o hře.O polemice - a ty opět strháváš téma jinam - přečti si pravidla fora - je ta mněco o tom že zakladatel/ka má jistá práva - ono se to totiž malinko změnilo :-) Takže nikoliv žádám,ALE NAŘIZUJI TI, - DRŽ SE TÉMATU nebo další krok bude nahlášení tvého komentáře moderátorum zdejšího fora.To je pouhé upozornění toho co míním udělat :-D
  Edited 2 times, last by Joedo ().

 • A konečně inteligentní člověk se vyjadřuje k obsahu postu zřejmě patříš k těm co brečí že jim mažou příspěvky

  A že to zrovna říkáš ty, která spamovala všechny slohy, proč dostala blokaci a ne v jednom příspěvku brečí, že jí nikdo vlastně neposlouchá.

  Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


  Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

 • A že to zrovna říkáš ty, která spamovala všechny slohy, proč dostala blokaci a ne v jednom příspěvku brečí, že jí nikdo vlastně neposlouchá.

  Přesně tak,ptát se na to - proč? (Takhle - a ne jinak) Jinak - vše má dvě strany,jednou jsou drby,druhou fakta.Pokud chceš odpovědi na interní téma,ptej se lidí z funkcí - ne mě.


  Stejné jako s hrou - je to symbioza.A vždy se u něčeho začíná ..... :-D

 • No.... Hezky se to tu zvrtlo v linčování a urážení :)
  Dovolim si taky k tomu něco napsat.
  Za 1. i přes nepopiratelnej fakt, že mě Joe občas děsně deptá těma svejma výplodama a uplně nesmyslně zcestnejma narážka na kdejaký fikce, tady se jí musim zastat.
  Já vim, byl jsem jeden z těch takříkajích skalních prudičů do Joe, ale asi jsem dospěl :D nemyslim si, že tenhle přístup k ní je správnej a ve hře ( i tady na foru) kam lezou děti vhodnej.  Za 2. Joe, ať už se mi to líbí nebo ne, musim s Draconem souhlasit, ne doslovně v tom co napsal, ne ve všem, ale svym způsobem má recht. Lidi tady nejvíc štveš tim svym přístupem.
  a) víš, povyšovat se nad ostatní, to nikdy neni dobrej způsob, jak někde fungovat.
  b) nikdo nemá chuť, náladu a ani čas přelouskávat ty slohovky a jinotajný příběhy co píšeš :( a nemyslim tim časem, že jsou všichni uspěchaný, myslim tim, že jelikož je času málo, tak než aby někdo louskal ty elaboráty, to radši bude venku, hrát, nebo dělat cokoliv zábavnějšího. Všechno to co ty napíšeš se dá napsat uplně parádně v 10ti řádcích, bez jinotajů, nenápadnejch odkazovacích odkazů narážející na odkazovaný odkazy z dřívějších odkazů. tohle prostě nikoho nezajímá Joe, lidi chtěj ( asi dělám chybu, ale zrovna teď to teda posuzuju podle sebe) jasný stručný informace, reakce, témata, a ne 40 řádků poetických jinotajů
  nedávajích smysl a někde v tom ukrytý "jádro pudla" .
  c) Joe, já myslim, že je nejvyšší čas zahodit tu rádoby masku, přetvářku, hru na čarodějnici, fiktivní postavu ve fiktivnim světě hrající si na fikci. Možná tvrdíš jak se tu bavíš timhle všim, ale osobně tomu moc nevěřim :-( Nikoho tim neoslňuješ, na nikoho to dojem nedělá, rozhodně ne dobrej. Jediný čeho bohužel vždycky docílíš (ať už záměrně nebo ti to nedotejká), že jakoukoliv debatu ať už dobrou nebo špatnou
  timhle svym "hranim si na něco" uplně zazdíš :-(
  Toť vše. Muj názor na danou věc...možná je to špatnej názor, ale jak říkal muj dědeček, je furt lepší špatnej názor kterej se dá přehodnotit, než žádnej názor.

 • Nu nějak takhle se dá vyjádřit nesouhlas a neurážet - všechna čest :-)


  Berte si z tohodle hodně velkej příklad - jak a co dělat a pak možná se dozvíte i to proč. :-) Archu,asi víš .... Tolik k mému názoru - není co komentovat :-)


  Jen,nechala bych na každým - pokud chtěj bejt objektivní - přečtou si to.Pokud jim to vadí,co je dlouhé - at to nečtou.Ale zas nutit druhé k něčemu co ona sama nechce je svým způsobem také k diskuzi :-)
  (I když všechno jde,chce jen mít chuť) :-D