Smlouva s Lykany zde prosím prodiskutujme vše o tom to návrhu,či o hře samotné

  • Na boardu mám pocit, že to je jediný místo na světě, kde je tisíc psychických nemocích v jedné osobě a zároveň totální ignorace sebereflexe.


    Stále mě to fascinuje.


    P.S.: Stále si myslím, že nápad je blbej.

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Prej tu je nějakej systém správy. A já to jebu, Joedo možná neposere vždycky všechno, ale drtivou většinu ano. Souhlasím s Archem, jeho post je dobrej, kultivovanej a shrnuje to velmi přesně. Ale zároveň bych to přeci jenom ještě rozšířil o svůj pohled na Joedo.


    Naše milá paní učitelka, aprobace všechno na světě a ještě něco k tomu, má asi pocit, že ve škole na ní všichni jebou ať už jim říká cokoliv. Tak se snaží nás tady mentorovat, realizovat se a projevit svojí osobnost která zůstala ukryta kdesi pod těmi vrstvami kreténské učitelky. Jak ale řekl jeden moudrý člověk, je jako cibule. Oloupeš vnější kreténské vrstvy a pod nimi najdeš jen další a další vrstvy kreténství. K tomu má svého milujícího manžela, kterému nevadí, když pindá o totálních píčovinách, co nedávají smysl, ale proti gustu žádnej dišputát. Pak má nějakého syna. Hraje nejméně za dvě postavy, Yvone, která už je na modré provařená a spojená s Joedo a Madridistas, o kterém nevím, zda už o něm někdo ví.


    Takže bez ohledu na to, co říkáš existuješ, vedeš nějakej život, lidi jsou kurvy a nikdy si tak pěkně jak ty básníš pomáhat nebudou. Zároveň tu flikuješ nějaké "diskuze" které pak místo účasti moderuješ, povyšuješ se nad ostatní a když ti nezobou z ruky, tak je ignoruješ a jak kolovrátek si pořád jedeš to svoje.


    Tohle fórum je tak mrtvý, že nebýt toho, že jinak by nebylo kam dávat informace o tom, že teď je Happy Hour každých 5 dní, tak by ho GF už dávno vyplo.


    Tohle byl můj poslední post tady. Závěrem už jenom lehce offtopic poděkování @Lendin @Lucyana a dalším dobrovolníkům od GF za to, že velikonoční event používá jinej kalendář než celej civilizovanej svět a podle toho, že mu napsali start na 14:00 a v chatu se vypsal 16:00 den po tom, co se rozeběh i jinej čas a definici začátku.

  • Naše milá paní učitelka, aprobace všechno na světě a ještě něco k tomu, má asi pocit, že ve škole na ní všichni jebou ať už jim říká cokoliv. Tak se snaží nás tady mentorovat, realizovat se a projevit svojí osobnost která zůstala ukryta kdesi pod těmi vrstvami kreténské učitelky. Jak ale řekl jeden moudrý člověk, je jako cibule. Oloupeš vnější kreténské vrstvy a pod nimi najdeš jen další a další vrstvy kreténství. K tomu má svého milujícího manžela, kterému nevadí, když pindá o totálních píčovinách, co nedávají smysl, ale proti gustu žádnej dišputát. Pak má nějakého syna. Hraje nejméně za dvě postavy, Yvone, která už je na modré provařená a spojená s Joedo a Madridistas, o kterém nevím, zda už o něm někdo ví.



    Tohle byl můj poslední post tady. Závěrem už jenom lehce offtopic poděkování @Lendin @Lucyana a dalším dobrovolníkům od GF za to, že velikonoční event používá jinej kalendář než celej civilizovanej svět a podle toho, že mu napsali start na 14:00 a v chatu se vypsal 16:00 den po tom, co se rozeběh i jinej čas a definici začátku.

    K prvnímu odstavci - piš si co chceš,je to tvoje vize.Ale přečti si pravidla fora kde je jednoznačně řečeno - že je v rozporu s pravidly fora označovat zde herní nick,zvláště pak pokud to nemáš potvrzené.
    To může mít pouze někdo s funkcí a to ty nejsi.Je to to samé jako označovat nicky hackerů zde na foru hry.Respektuj to,navíc tímhle pomlouváš ony nicky které tu nevystupují nebo sem je tady nikdy neviděla.
    Opět se to opakuje a opět se pravidla nerespektují.


    K tomu druhému - rejpat do GA se nikdy nevyplácí a nikdy se nevyplatilo, at už to bude jakoukoliv formou.Maj přehled co se týče herní komunity - a ani ty a ani já je nemáme šanci v tomhle směru přesvědčit že to tak není.Proto by v základních obrazech mělo vždy být cílem - táhnout za jeden provaz.Tot vše.Pokud se tě to nejak dotýká - změn způsob konverzace.Piš obecně a nesměruj to na osobu - osoby fiktivních nicků.

  • Až na to že to jsi ty, mám to potvrzené už několik měsíců, prokecla ses sama a Dracone nemá v plánu se vracet, stejně tak jako že ho podporuji a v plánu comeback taky nemám, než se dohadovat s tebou a číst ty tvoje sračky, to si radši pustím nějaký fajn seriál. A naposledy, vůbec nezkoušej zde diktovat někomu z uživatelů, co mají či nemají dělat, nejsi v teamu, nebudeš v teamu, a ani kdyby se kdokoliv z teamu zbláznil, v životě by tam nedal takového magora, jako jsi ty, protože to by na světě začala pak voda hořet. A je mi líto, že to nikdo z nich na plnou hubu veřejně neřekne, protože nemůže, ale jsem na 1000000%%%% přesvědčená, že by ti taky bokem svoje řekli.


    Nezapomeň si ještě naplánovat žaloby na všechny na boardu, co vůbec nesouhlasili s nějakým tvým hlodem a pak ještě zažaluj celý team za to, že ti nasázel blokace, vůle na to máš dost :D Rozdíl mezi mnou a tebou je, že já s blokací počítám a svět se z toho nezboří.


    Kdybys nebyla píča, tentokrát bez cenzury, páč je mi to už jedno, poslouchala pro změnu i někoho jinýho, než toho blázna v sobě, a místo sraček psala konstruktivně a board nezasypávala už opravdu zbytečnýma hovnama, byli by jsme úplně někde jinde.


    P.S.: Po čtvrté, nápad je stále blbej. Mám jinej, přejmenovat to tu na board.joedo.cz.metin2.gameforge.com protože přesně tak to během příštího měsíce dopadne. A pak se nediv, že jsi tu za univerzálního magora k šikanování, protože nejen že si o to říkáš, ty to vysloveně i podporuješ a jsi ráda v pozici ublížené, protože si myslíš, že tě někdo litovat bude nebo to jednoduše k životu potřebuješ.


    Nazdar.

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Celej třeba tenhle post (26) je jeden velkej hlod. A proto se zamysly před tím něž tu další podobnej blábol nikoho napíšeš :-)


    A jistě,vulgarita - super.Tak to má být,ještě pár takových :-) Bože probudte se už a vystřízlivěte.Ted je to post 26 který zbytečně mystifikuje,lže a pomlouvá-už to chápete?


    Normálně by to nikdo nekomentoval - výrazy dítěte - je to jen realita tady.Třeba proto to nechci nahlásit.Změnte to,bude tu klid.A nepište jak @wendysis.Nemusíte - máte vlastní hlavu a máte informace z obou stran.Jestli se bojíte že vám budou ubližovat - ne,ve hře ne a ani tady ne.Tolik k tomu co psal Wendysis - to "Y" tam má schválně :-) Je to můj opak - stačí tak?


    A konečně,nikdo z vás by tohle neunesl a strhlo by se to v urážení a vulgaritu - už to vidíte? :-) Nu já jí chápu,to že to nepřizná je její věc :-) A všimli jste si kolik běhá v době eventu hackerů po metinu?
    Moc ne co :-D


    EDIT:
    Co se týče žalob - opět wendysis moc dobře ví,že by prohrál.Je tu ústavní zákon o mezilidských vzatazích o hoax a pobuřování = šíření nenávisti.Další bod je poskytování osobbních info třetí straně,zde je to komunita. Těch bodů je víc,ale pokračujte,opravdu tohle mě strašně baví :-)

    Edited 4 times, last by Joedo ().

  • (Člověče) ty prostě nevíš kdy máš (mlčet).


    Piš konkrétně.A jsem ráda že jsem aspon tady za člověka,je to užitečné,víš? :-D


    Takže děkuji,za lichotku :-D

    Edited 2 times, last by Joedo ().

  • Hele my teď s mužem sjíždíme Jak jsem poznal Vaší matku, osobně sjíždím Odložený případy a na dobrou noc Simpsonovi :) Co můžu extrémně doporučit je animák Coco, dneska jsme to viděli a buleli jsme oba :D


    Ještě dodatečně, další verze je že se teď seberem, jdem se projít a koupit si kebab a pivko a možná zalovit pokémony :D Muhehehehe

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Není zač. Já ty odložený případy neviděla už opravdu několik let, až pak na infuzi v nemocnici to pouštěli v telce, si říkám tyyyjo to musím sjet všechno :) Jo a červenýho trpaslíka.

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Žádám o lock.


    Důvod:


    Zcela zřejmé odbočování od tématu a nic neřešící komenty.


    Děkuji


    :-S


    P.S. A není to tak,že jsem naštvaná.A není to tak,že to nechápu.A není to tak,že bych nesouhlasila.Ale je to tak že:
    Forum hry není bulvár.Jak je známo, spousty redaktorů reaguje ne na fakta,ale na to co si kdo jiný myslí.Přidaj k tomu špetku arogance,špetku osobního útoku (omluva - ale u jedné zpěvačky to vše skončilo hodně tragicky) - lidi to četli.Ale nezajímalo je - že to vše je jeden velkej podfuk (vždy šlo o prodej- výdělek/zisk - že konkrétní fakta byly jsou a budou vymyšlený - protože fakta nikoho nezajímaj.Jen formulace a to co oni chtěj slyšet - at už je to vulgarita,rejpání,napadání.
    Jediná co jsem k tomu přistupovala jinak - byl - ale to si nechám pro sebe.Nějak tak začíná bulvár.Pak začnu psát o komkoliv - téma co zajímá většinu - ale budou to smyšlenky o nic se neopírající.Pokud bych neuvedla osobu post,apod. bude to objektivní názor - i když nemusí být pravdivý.


    A proto žádám o lock - s hrou tohle už opravdu nic nemá společnýho a s forem hry už vůbec ne .-)

    Edited 2 times, last by Joedo ().