Smlouva s Lykany

  • @Gravael teď si mi to vzal přímo od úst, a vyjádřil si to vážně pěkně. Dřív to, že všechno nemůžeš ani za boha mít hned, byla obrovská výzva a přesně, člověk hledal ten respekt, asi proto je na metinů takových bláznů. Jsem ještě z ligy, co neměla všechno hned a dosáhnout i na tu blbou 90 lvl mě stálo fakt hodně úsilí, a je spousta dalších takových. Smutný je, že jediný důvod, proč to neprodáme dál, je, že právě díky tomu, že nás to stálo čas a nervy, tak setrváváme, a naivky, jako já (říkám si oficiálně naivní kráva) věří, že se konečně někdo probere a začne hráče skutečně poslouchat. Hráči by měli tvořit hru. A ono se tři roky furt nic neděje, jen se přidávají chujoviny, a tak dále a dále ...


    No, a přišla poslední větší aktualizace, a moje BM, se kterým jsem byla spokojená, protože v PvP byla super a na pvm jsem jí vypracovala, najednou je v PvP úplně na hovno a pvm jen určité úseky, dojebali mi buffa, co mi doháněl útoky, a najednou mám pocit, že všechno to úsilí je v hajzlu, protože mám naprosto zbytečnou postavu a vůbec mě nebaví. A pak si povídám s kamarády a zjišťuji, že cítí úplně to samé i za jiný chary. A tak si říkám, že nejsem naivní kráva, já jsem ultra naivní kráva, co má pásku přes oči a nechce pochopit, že metin se už nezmění k lepšímu.



    Btw. neslyšel někdo něco o tom novém charu v roce 2019? Nevím, jestli to je hoax či ne.

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity