Návrh - polož otázku členu týmu

  • @Lendin vílo Ledninko, zajímal by mě názor. :D

    Názor na výše napsaný návrh?
    Nemyslím si, že je dobrý. Podle mě by odměnou hráčům za námahu a úspěšné složení zubatky mělo být to zadostiučinění a to, co ze Zubajdy vypadne. Nanejvýš po zabití Zubajdy bonusově naspawnovat Modrou smrt, která slavné zubatobijce vykope ven z věže zrychleným letem hlavou napřed bez odměny, beze zbraní, beze zbrojí a v bezvědomí :airborne:



    Na druhou stranu mít možnost pokecat s GM je určitě fajn a mělo by se to ve hře občas udělat. GM se mohou objevovat i ve visible módu a povídat si s hráči. Bohužel takové konverzace jsou většinou dost o ničem. Dám vám konkrétní příklad z víkendu.
    V sobotu jsem dělal na obou serverech OX soutěže. Celkem se toho zúčastnilo cca 400-500 herních postav. Po celou dobu jsem měl povolené šeptání, ale smyslupných konverzací bych napočítal na prstech jedné ruky. Zbytek byl typu výzva k souboji, stížnost na něco, stížnost na někoho, otázka na odměnu v OX, prosby o yangy, věci,... prostě klasika. Takže asi tak. Ale nezříkám se pokecu, rád si rozumně popovídám, poklábosím, zaflirtuju, zavzpomínám na staré časy a vůbec strávím čas při inteligentní konverzaci ;)

  • @Lendin buď zase fér ale, přeci jenom k zubatce to vyjet je docela už fuška a odměny za to mi přijdou docela nefér, beru v potaz že většinou jede více lidí a sakumprásk z toho je jedna bedna, svitek a dál co.. Což je hrozná škoda, obecně je věž kromě kopanců skvělá skupinová záležitost.


    Ježiš to je ale blbej návrh :D Stále mám před sebou, jak se z ničeho nic jako džin zjeví někdo z teamu s křidélky a bude si hrozně moc chtít pokecat. :D S elfími uši a chlupatýma nohama jak z hobita.

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Téda,ty mě @wendysis začínáš překvapovat.


    Je to tak v tom co píšeš - na jednu stranu - super skupinová akce,kdy lidi jdou prostě za 1 cílem.A nebo za tím vyšším a tím je odstranit tu zlou a škaredou,zlovolnou a bez křidélek zubatou.Odměna bývá za tu trpělivost trsitní - nepíšu o tom kolikrát tě to kopne než k ní vůbec vylezeš :-)


    Ale na druhou stranu @Lendin odpověděl i na to co je nezi řádky - chybí komunikace mezi členy týmu a náma - komunitou.Každej si je nějak představuje,ale zapomíná,že to jsou lidi jako my a ne roboti :-)


    Ten návrh je špatně napsanej,souhlas - neupírám ti to.Ale jak jinak na něco upozornit a nebýt taková - prostě zaujatá (píšu o sobě,ok?)


    Pointa - jít s vidinou hmotnýho zisku za virtuálním cílem je pomíjivý - mnohdy tě to dost často omrzí - ale interakce a možnost to samé aby nebylo to samé - je vždy lákavější ... :-D A pokdu by to bylo jak psal Lenďa - ale proč ne? Jako bonus prohibice to o čem psal - beze zbraní,bez zbrojí a ...,super motivace i legrace by mohla být ... ? Ti povím,to by byly emoce - to by byla spolupráce.A začalo by se myslet a to nejen na sebe ... - no - spíš to mělo mělo vyznít - může nemusí GM - dá se to využít i jako nápověda - ta princezna.Určo by se na něco přišlo - třeba na šutry z Gaia :-D


    EDIT:
    Myslím si,že správně je Gaia - nu ale málokdo ví,kdo to ta Gaia byla - známější jako Terra - byla to bohyně - země - vlastně ona to byla samotná Zem - byl to superorganismus regulující podmínky svojí vlastní existence - podoba s nickem Joedo je čistě náhodná :P
    Ohrazuji se proti nařčení že moje dcery mají jména jako např - Theia,Rheia nebo jeden z mých synů že byl pojmenovaný Kronos.A už vůbec nejsem manželkou Úrana.Je horčí než zubatá s kosou.A nesnáším Zeuse - svrhl "mojeho" syna Kronose do Tartaru - pff :-D

    Edited 3 times, last by Joedo ().

  • Vezička je připad sam pro sebe :D, v dobrem i zlem. Negativne-kopance,nepadani kličů, neobjevovani se vubec NPC kovaře,popř ve 2 patře neportovani do dalšího patra po zabiti všech mobiků i bose :D ale to tu všici znaj, nekdo se stim setkal častej nekdo ne.
    Pozitiva to take ma- kovani,/i kdyz trefit se na souřadky ktere kdo chce je občas sranda kdyz 3 lidi řikaj ruzne souř.D /,skupinova akce, pomahani s Q, metiny, nakonci zlata dobra Zubí s moznosti po zabiti dostat se do katakomb- od 75lv. ta odměna jedna bednička dobře, je trošku malo,kdyz leze 8 lidi ale i to se da přetrpet.můzou vez takto vystoupit 8x a ma truhlu kazdej /pokud sou fer a dokazi se rozumne podelit :D/


    Spíš bych se zameřila na opravu tech bugů, jako je neportace do dalšího patra po zabiti 1ního bose
    a neobjeveni se NPC kovaře.
    Ty bugy s padanim z 70% co se ptam lidi maj vzdy zapnute 2-4 učty, utoho puštenou hudbu,skype či TS, popřipade film a fb a pak se divi ze leti jak holubičky dolů :) Ty pc nejsou nekonečny stim co udrzí :D A je jedno ze řikaj ale ja mam nove pc, ano dobře ale to PC si samo ukaze co udrzí a dotyčny to prostě jen nerespektuje a pak ječi ze je to chyba hry :D


    A další spíš bych tu vez po opravě posunula výš třeba o 3-4 patra- Silnějši mobíky, silnějši bose,nebala bych se šahnout i do potvor z katakomb,i metiny z katakomb, oživila bych to tím ze nasledujicí patro po zabití zubaté by bylo na čas, a zabití všech potvér, další metiny stim ze drop by byl pouze jako v nižším patře pouze z 1. a po rozbiti jeho a zabiti všech potvor na patře posun výš. Další patro zase podobne ze by se objevili metiny, a po rozbiti 1 se objevi souřadky, hrač si nato misto stopne, a po rozbiti a zaujeti 3 pozic podle souřadek by se objevil bosík. a nakonci NPC kovaře kovajici na 100% 1x jedna postava, jako kovař niže :)

    „Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy.“
    Romain Rolland

  • Ty bugy s padanim z 70% co se ptam lidi maj vzdy zapnute 2-4 učty, utoho puštenou hudbu,skype či TS, popřipade film a fb a pak se divi ze leti jak holubičky dolů Ty pc nejsou nekonečny stim co udrzí A je jedno ze řikaj ale ja mam nove pc, ano dobře ale to PC si samo ukaze co udrzí a dotyčny to prostě jen nerespektuje a pak ječi ze je to chyba hry

    Tak to je dobrej nesmysl. tohle se dalo argumentovat tak před 15ti rokama, ale ne dneska. Většině lidem co tu maj problémy komp uplně na pohodičku zvládne jakoukoliv jinou mmo
    s několika současně spuštěnejma účtama + film + internet + třeba stahování + skype, Jen u Metinu je problém.

  • Tak to je dobrej nesmysl. tohle se dalo argumentovat tak před 15ti rokama, ale ne dneska. Většině lidem co tu maj problémy komp uplně na pohodičku zvládne jakoukoliv jinou mmo
    s několika současně spuštěnejma účtama + film + internet + třeba stahování + skype, Jen u Metinu je problém.

    U více zapnutých účtů je to opravdu problém serveru a to s antilagem.
    Jakmile pár packetů nedorazí včas nebo se předběhnou, následuje kick.
    Antilag obecně je naprd.


    Každý asi zná situaci kdy má na sobě haldu mobů najednou nic nebere a za 10s dostane všechny rány najednou a pak teprve začne chlastat elíky :D i když je dávno tuhej a ožíraj ho červi :D

  • Mě to nedalo a včera jsem šla skoro po půl roce do věže. 3x za sebou vždycky ve 2. patře kick. Ale kovlo mi to věci na +9, tak držim hubu. :D

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Jinak mě se návrh od @kurama vcelku líbí - má vše co má obsahovat zpestření hry - myslím tu věž.


    Až na toho 100% kováře - co se týče bosů - dalo by se udělat (možná) náhodnej bos - jakejkoliv ve hře.Aspon by oživili karty - vs Baronka.


    A jeste k bosům,druhej princip je na zpusob eventu Boss reaper - novej bos,jen by se mu bralo - skill + poskození zbraní 1 bod.Melo by to něco do sebe.Ale c o já vím,třeba je to hloupost :-)