Úkolové předměty

  • Ahoj,


    Navrhuji:


    -upravit všechny úkolové předměty (včetně dračích úlomků) písmenkem (B) neprodejné - (vyjímka - prodejnost alch. kamenů by mohla zůstat neměnná,at je pak co prodávat)
    -dále tyto předměty blokovat tak aby nešly přehazovat přes sklad popř. na jiné postavy včetně krámků (Vyjímka - krámky z item shopu).


    Důvody/možný přínos:


    -Zvýšení hratelnosti (doby hráče) ve hře.
    -snížení počtu krámků
    -omezení hackerů (spíš přesněji vykuků a podvodníků) ve hře.
    -Zvýšený zájem o nákup předmětů z item shopu.
    -omezilo by se tak zakládání dalších účtů založenech převážně na farmení např. úlomků
    -zamezilo či omezilo by se prodej herních účtů - pokud bude na tyto předměty udělena prohibice,myslím si,že si každý rozmyslí jestli opravdu se mu vyplatí babrat se s něčím,o čem dopředu nemůže vědět že se mu to vyplatí.

  • Hraješ stejnou hru jako já?


    A opravdu;
    hratelnost = doba jak dlouho se otravuješ s dropovacím questem?
    problém že hackeři něco dropují za mě? rozhodně mi to nevadí když mi šetří čas, problém jsou hacky, ne jejich důsledek;
    nákup z IS? proč? (obecně nechápu co tím myslíš, co by se tak závratně změnilo);
    to s úlomkama taky moc nechápu v čem je problém, kupuješ omylem úlomky za 1w?
    přesně tak, nebudou se prodávat účty, protože žádnej pvp hráč nebude chtít dělat PvM questy z kterých má... počkej, co z nich vlastně má?


    Zápory tu mohu psát celou noc, stejně jako vyvrátit tvoje "argumenty" ale Lousos to vystihl lépe a nemusel tu psát ani romány.

    Edited once, last by xT7x ().

  • A dnešním dnem se zvýšil počet haterů o 15% ...


    Já se bavím :D

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • K návrhu. Toto bych nepodpořila, aspoň v tom co si teďdokáži představit a z toho důvodu, že jsou hráči co vydělávají dropováním úkolových předmětů a jsou ti co jdou dělat něco pro ně zábavnějšího a tímto neztrácí čas a úkolové přdměty koupí. Ano zmenší se počet stánků, ale nijak radikálně. Spíš by tímto krokem utrpěli poctiví hráči než hackeři, ale je to moje domněnka, přesná data neznám :)

  • Tentokrát také nesouhlasím.
    Mám celý jeden inventář na postavě zaplněný resetem těla B pergameny b zesilky b začarky magickou rudou a dalším hnusem.
    Naopak POŽADOVAL BYCH JAKÝKOLIV PŘEDMĚT NASTAVIT JAKO PRODEJNÝ MINIMÁLNĚ OBCHODNICI. Klidně za 0 yangů.

  • Tentokrát také nesouhlasím.
    Mám celý jeden inventář na postavě zaplněný resetem těla B pergameny b zesilky b začarky magickou rudou a dalším hnusem.
    Naopak POŽADOVAL BYCH JAKÝKOLIV PŘEDMĚT NASTAVIT JAKO PRODEJNÝ MINIMÁLNĚ OBCHODNICI. Klidně za 0 yangů.


    Souhlasím ale i nesouhlasím.Ten návrh není tak špatný - stačilo to jen - otočit. :-) (Pak že mě neznáš) :-D


    Takže jo @Necro,když neprojde navrh v postu 1 - pak bych byla také pro,kdyby se to teda úplně otočilo a šlo za 0 Yangů prodat třeba i ty předměty s Bčkem.S tím,že by jinak s nima nešlo obchodovat.
    Snad výhradu bych měla - a to je hacky.Tím že by to nešlo prodávat,by měli plny batohy hackeři-pak by byla otázka jak moc se jim to švindlování vyplatí.(Jako že se vyplatí,je jasný - jen by mě zajímalo proč se dá takhle obejít kod a přitom neexistuje nic,kdo by se jim ten program snažil vzít,zanalyzovat - a prostě pak systém kodovaní nastavit tak - nebo GG - aby tyhle nesrovnalosti v kodu hry vyhledal a prostě blokoval - ne banoval - ale to odbočuji).


    Nu a to s čím jako za druhé moc nesouhlasím je - není znát výdělek - přínos pro GF.Jako pro nás,určo super,ale GF by se tohle asi moc nelíbilo.Nic pro ně - a právě v tomhle jsem rozporuplná a tak z jedný ztrany píšu ano - super nápad,ale z té druhé nesouhlasím s daným návrhem.

  • jak uz psal nekro pridavat dalsi B predmety to je .. jak to rict slusne - chore


    jedine co bych schvalovala jsou ulomky, kdyby z nich odstranili cas, aby se mohli skladat na sebe a mozna kdyby upravili ukol na ukol pro ucet bych taky uvitala proc to delat na dalsich 4 postavach kdyz si to chci delat jen na hlavni 3x5 a ne po 3 corech na 5 jako debilek

    žlutá nebo červená prostě věčný začátečník a šaman hráč

  • jedine co bych schvalovala jsou ulomky, kdyby z nich odstranili cas, aby se mohli skladat na sebe a mozna kdyby upravili ukol na ukol pro ucet bych taky uvitala proc to delat na dalsich 4 postavach kdyz si to chci delat jen na hlavni 3x5 a ne po 3 corech na 5 jako debilek


    S tímto nesouhlasím - už z principu.Pokud se to neví - pak když máš min. 2 účty (jde to i s jedním,ale s využitím skladu) pak ten 2 máš např. Pouze na úlomky.Ale - ten 2 účet je nemusí dropit (ani ten 1) když:


    1)S jedním účtem - budeš si hlídat počet úlomků v invu postavy - tzn nikdy to nenecháš dojít na číslo 10.Takže s devíti úlomky - šup do skladu.A jede se dál,takhle si to přetaháš na sklad.S tím,že ačkoliv se čas odpočítává i ve skladu,přesto,pokud jich dropneš tolik,že máš 2x 30 pak - prvních třicet spojíš - máš úkol pro 24 hod (restart úkolu je vždy od 04:00 hod) a máš cor.Druhý den si přetaháš ze skaldu dalších 30 zbylejch a nemusíš je vůbec dropovat.To je první způsob.
    2)S dvěma a více účty - nebo jak píšeš s 5 postavama na tom 2 účtu - opět se chybuje - jelikož úlomky spojovat nemusíš - jsou obchodovatelný - a tak je stačí přestrkat na 2 účet přes obchod.Nespojí se,a můžeš jich mít tolik co máš volnejch políček v invu.Pak stačí 1 úlomek hodit na zem a ihned sebrat - pokud jich budeš mít najednou 30 máš okamžitě 3 cory.


    Nu ale oni spojovat jdou - mě padej klidně i po 3 najednou - jde o ten okamžik kdy je dropneš - tzn o přesný čas který se u nich ukazuje.Jde se s tím babrat při nákupu úlomků - pokud najdeš u prodávajících stejný čas,co máš třeba ty v invu na úlomkách - ale musí bejt přesnej (jinak to nepude) pak ty úlomky naštosuješ úplně napohodu - mě se povedlo zatím 100 ve štosu.Ale být častěji ve hře možná bych těch 200 i naráz dala - ale to je jen představa - nezkoušela jsem to :-)


    A proč princip? Udělat to jak píšeš,pak alcha ztratí smysl.Bude to takový syslový - že ani časem žádný úlomky neprodáš :-) Pokud by se začalo pohrávat s myšlenkou jakou jsi zde uvedl/a.


    Nu a třeba se jen opět pletu :-)


    Škoda že do této věci nezasáhnou i členové týmu,aspon by se vidělo zda to má nějaký další přínosný význam pro GF :-D

  • no nevim jiste jestli jsi pochopila rozdil mezi ukol pro ucet a ukol pro postavu
    myslela jsem to tak ze pokud by to melo byt s B tak pak prave bez casu a z toho si nic do skladu nedas ale uz bys nemusela prepinat postavy z uctu a stacila by ti jedna na udelani 15 coru
    ukol pro ucet tu snad je ted jediny a nevim jestli nekdo ty prisery dela a jestli to vubec k necemu je, ale evidentne takovy ukol jde nastavit


    nevim jaky by to melo prinos pro gf ja mela na mysli to aby se proste nam hracum lepe hralo, i to ma pro ne vlastne prinos kdyz nam se bude lepe hrat jen mam dojem ze na to prilis casto zapominaji

    žlutá nebo červená prostě věčný začátečník a šaman hráč

  • 100 ulomku? mozna tak 100 coru ne? kdyz uz teda seberes 10. a premeni se 10 ulomku na cor

    žlutá nebo červená prostě věčný začátečník a šaman hráč

  • No dobře tak se malinko změním a malinko víc za sebe :-)


    Doba jak co dlouho hraju - irelevantní.Pro hru,pro mě,pro jiné.Jak se trápím s tím či oním,irelevantní - tohle je na mě,bud se s tím budu dál trápit,nebo se na to vykašlu.
    Hackeři mají nejen "virtuální" zisk měny - ale i reálné odměny.Tzn skutečné odměny.At již za použití hack programu - ten se platí.Důsledek - otrávování a "brání" zábavě nám všem ve hraní hry.Čím? No tím podvodem,než přiběhneš tam či onam,boss,metin apod. je dole.Rozprodej věcí je na místě.Zisk? Virtuální měna.Reálný zisk? Přes PM,zprávy,maily a pod. cash měna - tzn.karetní platba.Nedohledatelné.
    Rozprodání podobným způsobem věcí - předmětů jiným.Zisk pro společnost GF = 0. Zabanování takovýchto účtů = 0 Sledování těchto účtů a řešení dotyčných kodů = 10.To je hacking.
    Závratně se změní vše,pokud společnost má ještě větší zisky než doposud - a u téhle hry je to jedině ITEM SHOP.další přísun realných peněz do společnosti GF mi není znám.
    To s úlomkama - pro mě irelevantní - neřeším sebe,ale obecně přínos pro nás všechny.
    A co kdo z toho má? - pro mě - irelevantní - já hraju hru.Zajímá mě sranda - zábava.Ani moc ne to jaký kdo je,co je fikce,co skutečnost.Co názor co pravda.Mě zajímají postřehy,nové názory na věci ve hře - ale jen ve hře.Nic s tím,že kritizuju druhý.Nic prostě osobního.
    To je rozdíl mezi názorovým forem hry (i když informace se mohou v jistém směru rozcházet) což znamená - myslíš stejně jak já - mám tě ráda.Píšeš tak že se mi to nelíbí - nenávidím tě - ale co?Koho - no přece DATA.Ne člověka.
    A ještě doplním - tohle je odpověd na to co jsi psal.A zkrátila jsem to.Takže kdo vlastně píše romány? A slohy? Ano,jsem to já.Ale proč tak píšu? Odpověd je jednoduchá a jasná - ........... :-D


    A ještě dodám - úlomky,duše apod. proč to píšu? Jelikož PODLE MĚ,se zapomíná na hraní hry.A jde čistě je o to jak zbohatnout.Ve hře jinde,neřeším.A jak chceš hrát hru,když priorita není zábava,ale prodej/nákup? S kým chceš pařit - když prodávat vždy a všude.Hra to nabízí - ano každej at si dělá co chce.Ale kdo pak bude hrát HRU? Krámky snad? A tak když ti někdo umožní skočit ze střechy mrakodrapu jen proto,že ti dole za to zaplatí - uděláš to? A co z toho budeš mít? To je ta morálka hraní hry.


    K postu 8 - vím o tom.Asi se mě nemusí nic takovýho polopaticky vysvětlovat.Jako hráčka s tím celým souhlasím.A zas je tu to druhý - co na to GF? Nic - oni z toho nic nemaj.Jen výdaj prachů.Nevrátí se jim to.
    Jinak právě proto že maj - b- neprodejný a právě proto že zaplácaj inventář postavy - bud si KOUPÍME rozšíření inventáře - nebo ty věci použijeme aby se uvolnilo místo.A mnohdy to bude znamenat návštěvu IS.


    A to je odpoved na pohnutku proč celej ten návrh vznikl.