Petice

  • Podla mna to nie je len o peniazoch.... Naco venovat cas a energiu do starej hry.... Jak tak funguje.. Felicia bude stale Felicia aj ked vymenis motor. Nemam ani pocit ze chceli udrzat hru tak dlho pri zivote. No vdaka velkej komunite ide jak tak na zotrvacnost. Dost sa stotoznujem s prispevkom od hraca Dracone.Tiez uz neinvestujem, a nejak ma zrazu prestalo trapit to vsetko okolo hry. Kedze ma to nestoji nic. Rad si zahrajem ale uz iba sem tam. Uz ani moc necakam ze sa nieco udeje. Nema moc zmysel pocitat kolko by to stalo.... Ono vlastne tych skalnych hracov uz podojily, a novych uz tolko nedojde aby sa im to oplatilo. Stav hry je asi taky.. ze za co najmenej nakladov generovat co najvatsi zisk, a udrzat to tak dlhodobo. Aj ten zverokruh je to robene vsetko iba pre old hracov. Oni nie su amateri, presne vedia co je v akom stave, a aj vedia do coho sa oplati investovat.

  • Ne fakt logicky, kolik by to stálo, aby se to dalo podojit mezi všechny? Nepřijde mi nereálné udělat v rámci sbírky na nějaké velké úpravy brutální akce v IS, co podojí i nedojící.

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • No neříkej mi, že by si někdo nekoupil po omezenou dobu a omezený kusy třeba mláďata za 20 DM s omezením třeba 5 ks, nebo serem na limity a ať si to skoupí překupníci dokud jim neblokují karty.

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Nemyslim si, že by o to nebyl zájem :D ostatně, udělat takový IS outlet :D VŠE 50% - 70% sleva, myslim, že by to IS a centrála neustály takovej nápor :D:D
    Jistě, teď tu můžete začít rozebírat jak by to zničilo těžce budovanou ekonomiku našeho metinu, ale upřímě řečeno, tyhle pokritecký kecy si nechte od cesty, stejně Vy co byste tu nějvíc pyskovaly by jste byly mezi těma, co budou kumpovat uplně nejvíc. tak pšt :D

  • Já poslední měsíce IS nedotuji ale outlet bych si rozhodně ujít nenechala.

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Jistě že ano, kterej debil by to neudělal, mě osobně by nejvíc nalákala sleva na lektvary vzestupu třeba za 20 DM apod.

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • No konečně konstruktivní věc.Sice se mi nelíbí to rozmazávání na to sem založila podobný vlákno,ale budiž.


    Je vidět,že stručně psát asi nebudu nikdy :-D


    Ale - výzva a prosba - jsou tu i další co dokáží psát jasně a stručně - zkusíte to nějak shrnout do pár bodů a tím stylyzovat petici tak aby se s ní nechalo teda ve všem souhlasit?


    Nebo to zahodíme jako další věci tady do koše,pak budeme hledat koště abychom měli čím zametat?


    Myslím si že taková @wendysis nebo @Necro ale i @Dracone jsou jedni z těch co dokáží psát bodově a srozumitelně.Tak jak - budeme táhnout za jeden provaz i tímhle? :-D

  • Já jsem omylem příspěvek dala pod aktualizace s tím, že jsem měla za to, že píšu zrovna do petice, nicméně pokud @Nekro měl pravdu ohledně pravého problému, možná by se neměla smýšlet petice, ale podávat návrh výslovně obsahující pomoc při sestavování nápadu, jak vyřešit problém s webzenem.

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Každý/á děláme chyby mě nevyjímaje.


    Klidně se pod něco co bude polopatický,krátký a lehce stravitelný a hlavně pravdivý a přínosný pro nás všechny - tzn i němce a samotnou hru podepíšu.


    Jde o to to jen sesumírovat.

  • také se přidávám k podpisu


  • Btw vážná petice běžně obsahuje parametry z občanky, se obávám, že více jak 70% hráčů ani tu občanku nemá :D

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Ahoj,


    dovolte mi poslední vstup do tohoto vlákna: (jsem z vás zklamaná)


    Sami jsme si petici pohřbili.Zde nešlo ani o naše názory,fikce,co by kdyby a pod.Zde šlo o to nejjednodušší a tím bylo:


    Přidělit lajk postu 1 a když bych nechtěla dávat lajk z nějakých osobních důvodů,pak napsat max - pod toto se podepisuji.A dál zapomenout na toto vlákno.Což se nestalo.Opět se diskutovalo,probírali se naše fikce,pomluvalo se GF a pod.K tomuto účelu a takovýmto stylem nemůže nikdy petice ani vzniknout.
    Do postu se mohlo napsat - když nejsem pro - nesouhlasím.A nic víc - v čem se dá napsat do jiného vlákna nebo i formou konverzace.Takže to celé je mimo!


    Poděkování - děkuji všem co byly zde v tomto vláknu ochotny respektovat post 1 a dál se zbytečně nevyjadařovat k dalšímu,jelikož by se to celé strhlo v DISKUZI A NE PETICI!
    Pár takových zde bylo a plně to pochopilo - namátkou např. nick @Riad a další.Ale nebyli jste celekem ani 3 co tuto petici hodlají respektovat.Tudíý pro mě je to uzavřená kapitola - a tvrdím,takhle teda ne!
    Já s tímhle "nesmyslem" který jste z toho vy co tu nerespektujete za nikým nepůjdu.Jsem z vás zklamaná a upřímně lituji všech,co měli dobré úmysly a chtěli s hrou něco udělat a tak opravdu učinili to o co byli mnou v postu 1 požádani.Děkuji a to pouze jim.


    Tak další bod - názory - ale já si volimím tvrdit že i přesto,že např.@Necro měl či mohl mít k dispozici informace,které si zjistil a mohly či jsou pravdivé - přesto nikdo z vás nic nepochopil.Já napsala reakci na jeho posty - a to tak že s ním poprvý trochu nesouhlasím a ačkoliv jsem vesměs jen potvrdila jeho názory - pak to na co se mělo přijít bylo - PROČ S NÍM VLASTNĚ NESOUHLASÍM.Nikdo z vás si to neuvědomil.
    Vyjma @Necro kterého jsem opět prokoukla.On reagoval ne na petici ale na vás.Jinak by bud souhlasil či nesouhlasil.On mě zná - a já znám tak trochu jeho názory a způsob myšlení.Myslí to dobře jen byl nepochopen.


    Další věcí není to přebrat moderátorskou úholu a slovy že tě ignoruji - ne,v diskuzi je zakladatel/ka vlákna i jakýmsi moderátorem.Má vést diskuzi a diskutující by jeho jí,měli respektovat,což se nikde a nikdy tady na foru neděje.Funkce moderátora je jiná.Sem může vstupovat jako diskutující,ale jeho názory právě proto že má zodpovědnost mají VŽDY větší váhu než nás dalších.Takže pokud vstoupí kdokoliv s funkcí - ne má,ALE MUSÍ se respektovat.Což když sme u toho co by kdyby - za mě - ten kdo tohle nehodlá respektovat,bude potrestán.A to bez diskuzí ani obhajoby.Tak tady máte na to zas můj názor.Tohle zesměšnování funkcí a vůbec nerespektování těch,co nesou na svých bedrech zodpovědnost za nás za všechny - je proti všemu - včetně jistých paragrafů - což značí pouze benevolenci našeho týmu,že má dobré srdce a nechce nás trestat - a dává nám šanci se zlepšit.A místo toho se píšou vulgarismy - když ne na ně - pak na druhé - včetně mé osoby nikoliv přezdívky.Neznáte mě - a nevíte s kým si píšete - ono to nemusí pak pro nikoho z vás mít až tak dobrý konec jak vám ted připadá :-)


    Závěr - je jednoduchý místo toho si dát věci tak jak by měly asi vypadat tzn začít tím - PROČ - se tu projevuje téměř u všech z nás sobeckost,vzteklost,hamižnost,zviditelnování se za každou cenu,nerespektovaní lidských ale ani těch "funkčních" hodnot - které z určitého důvodu mají pouze naši členové týmu,a hlavně závist.Ta je tu cítit ze všeho - když s tím přišla ona (myšleno Joedo) pak přecí já - vy další - jste lepší.Jí nikdo nerespektuje (což může být ale setsakramenská lež) navíc,proč by ona měla pak mít nějaký ty výhody.Tohle se tu vy myslíte - je to zobecněné a platí na 98% členů zdejší komunity.
    A tak vám všem narovinu píšu - mýlete se a sami sobě lžete.Nejsem jak vy - mě zaleží víc na druhých než na osobním prospěchu.A navíc,místo přínosnéhpo času s dětmy,nebo u TV jsem tady a snažím se vám pomáhat,a místo toho se chováte ke mě stejným způsobem jako ke zdejším členům týmu - a to bez vyjímek ke všem.Já jsem jenj příkladem a ukázkou toho jak se vy vlastně chováte ke všem dalším.
    A jak to vím,smiřte se s tím že to prostě vím.A mohla bych podat důkazy - ale to nikdy neudělám.Tečka.


    Takže ano - mrzí mě to,že to takhle vzdávám,ale ne já - ale vy si za to můžete sami.Tudíž - pod takovouto ne-petici se nepodepisuji a nehodlám dál v ní jakkoliv vystupovat.Lživé informace - jako např, občanky je naprostej nesmysl už jen v tom,že dotyční vlastně ani neví co taková petice je.Doučte se to než mě tu začnete napadat.


    A upřímně se omlouvám těm co mě tu hodlali respektovat,a také chtěli pro hru něco udělat - já tohle před GA nepřednesu.Není co.Mohla a chtěla jsem přepracovat post 1 - ale ne když vy tu repektujete jen sami sebe.


    A nakonec - omlouvám se moderátorů, a členům týmu a to všem,pokud jsem se nějakou formou mohla přímo jich dotknout - opravdu jsem jiná - a já to myslím vždy v dobrém slova smyslu.O pohlavek nestojím - jelikož doufám v rozdíl a totiž ten,že moje omluva vám všem tam vejš by mohla být respektována a kladně přijata - děkuji.


    EDIT:Dovysvětlení:
    Pro všechny co mají rádi názory - to co vy třeba nechápete já osobně pochopit dokážu.A to je třeba dobrovolonost - nikoho nikdo nenutí dělat dobrovolně nějaké věci - třeba jako pomoc v nemocnicích,různé benefity,různé sbírky na podporu ... - těch solidárních věcí je mnoho.A nikdo nikoho z nás do toho nenutí,a přesto,to má spojitost s tímto tady.Mě nabízet finanční odměnu za něco co mě baví dělat,je to mým koníčkem i zábavou by znamenalo,že se to okamžitě změní v práci.A pokud budu finančně odměnována za svojí práci,pak si nikdy nedovolím benevolenci či solidárnost vůči dalším.Budu tristně dodržovat paragrafy a to bez šance odvolání se proti trestu provinilcům.Dál to rozebírat nechci - vím,že tenhle můj úhel pohledu je pravdivý a správný.A je vidět všude.

    Edited once, last by Joedo ().

  • Btw abych nebyla zlá, můžete všichni začít tím, že přesvědčíte každého v okolí o tři minuty času a zasypete tickety jednou stížností na každý účet. Věřím tomu, že při dostatečném množství bude nutné nějaké info přeposlat dál.


    Btw. 2: Tímto se teamu omlouvám, ale přijde mi to jako nejrychlejší způsob. (teď si to vyžeru :D )

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • jaj Parker to co si napisal... boze moj jak sa rehocem. Diky hned mam na nocnej lepsiu naladu. Ale zase je pravda ze tiez som kukal ako to dopadne... a kto zacne pisat... ine veci ako bolo slusne poziadane. Ja osobne uz hrajem strasne malinko mozno 20min za tyzden. Skoda bavilo ma to, spoznal som super bandu ludi. Ten verejny chat je naparadu. No to ako to zamrzalo, vyhadzovalo, trollovalo... Ma nejak presvedcilo otom ze ja ako zakaznik nemam pre nich ziadnu cenu. Ja som dost trpezlivy, a dost vela dokazem aj odpustit, nic si o sebe nenamyslam, ani sa nepovazujem za nieco viac.. No je fakt ze pri tych veciach ako som pisal som sa zacal citit ze som pre nich iba kus tej hmoty ktora sa splachuje do zachoda. Som bol s toho sklamany, a ja dufam ze ludia ktorych som tu stretol ze ich stretnem aj pri inej hre, lebo ked to zapinam tak uz iba koli nim. Je to velka skoda... Co sa tyka nasho respektive ceskeho teamu tym nic nezazlievam, ja tu bezmocnost tych ludi co stym chcu nieco robit ale nemozu citim vsade...Uprimne myslim ze peticia by okrem toho ze by ukazala iba nasu vasu sudrznost nemala nejaky vyznamny dosah. Oni maju vysledky a rozne ukazovatele. A vedia co sa deje, no chyba chut, peniaze, ochota.

  • @Joedo
    Bereš to moc radikálně :) je pěkné, snažit se něco změnit, ale zde je to zároveň trošku naivní. Gameforge názory hráčů v potaz moc nebere. Petice by zde možná měla smysl, pokud bychom byli třeba na anglickém nebo německém fóru, na tomto je tak malá hrstka hráčů, že se obávám, že nemá žádný význam. Je mnohem účelnější o problémech debatovat - tedy u jiných her, než jít cestou odporu a sepisovat nějaké petice, které jsou lidem nahoře stejně úplně šumák...