Změny v IS aneb jak často..

  • Ahoj komunito a v tuto chvíli hlavně Itemácí,
    vím že to nemůžete vedět ale má někdo tušení jak často je v IS akce na DM kupony nebo truhli mláďat???


    děkuji za případné odpověďi :dash:

  • Za 1. co maj Truhly a Kupony společnýho se Změnama v IS ?
    za 2. DM jsou v IS troufám si tvrdit maximálně tak 6x do roka? a to nepočítám když tam jsou v rámci eventů.
    A truhly jsou tam tak často, že se ani na stáncích nestíhaj vyprodávat, jelikož se najdou trapky, který jich nakoupěj
    - pro mě dost nepochopitelný - třeba za 2000kč , narvou tim stánek a pak to dalšího čtvrt (v tom lepšim případě, v tom horšim i půl) roku prodávaj :D

  • Změny v IS je v pravdě poněkud nepatřičný název.


    Kupóny jsou podle mě tak 6x do roka včetně eventů.


    Truhle mláďat prý bývají jednou za 3 měsíce, ale za to neručim, zbytek je tak jednou do roka, ale protože je toho asi milion typů, tak ve výsledku tak jednou za měsíc, měsíc a půl.

  • Mláďata byly naposledy v září, od tý doby nic. Na Mithu kvůli tomu půlka lidí na vysokých levelech nehraje, protože už prostě nemají mazlíka...

    :borg:

  • to už je to tak dlouho? Tak toby měli každou chvíli být.

  • Poslední mladata byly podle Novinky a změny V IS




    v pátek 23.června 2017 od 0:00 do 23:59 vám v Itemshopu představíme následující akci:




    Truhla s mládětem


    Od té doby nic, jen ty eventove -vanočni,halowen,na 30 dni. + V is se jiz delší dobu nachazi truhla s rufusem-jako balik za vetši obnos DM, z exorcismu,soustředenym a 50 ti eliky vyzkumnika. Od ale června si nejsem vědoma že by byly v IS normalni mladata- khan porky.Co se nachazi na stancích jsou podle mě poslední zbytky zasob zdaneho dne .)

    „Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy.“
    Romain Rolland

  • Od té doby nic, jen ty eventove -vanočni,halowen,na 30 dni. + V is se jiz delší dobu nachazi truhla s rufusem-jako balik za vetši obnos DM, z exorcismu,soustředenym a 50 ti eliky vyzkumnika. Od ale června si nejsem vědoma že by byly v IS normalni mladata- khan porky.Co se nachazi na stancích jsou podle mě poslední zbytky zasob zdaneho dne .)

    Na Fenixu (nevim jak to má Mithgard a je mi to jedno :D ) byly mláďata někdy začátkem Prosince a pak ještě jednou tušim mezi Svátkama co byl ten (Ne)vánoční event, byly tam i Truhly věčný zimy a ještě nějaký 2 druhy truhel tušim. přesně si to už nepamatuju jaký.

  • Archi jj tučnak se stunem a prunik nebo kritik (oswald a coblepoter) třeti je bez bonusu, bedna severu- tam byl knud ,bonus bzk, a pak bedna večne zimy kde byl fenix a je bez bonusů, oba na 30dní , Srpovite mesice modry a červeny a oranzovy, ,vše pouze na 30dni :)a krom měsiců znich nemají ostatní bonus zb a fyzicky utok . ještě krom rufuse- ale ten ma takztez jen 30 dni.
    zakladateli jde spiš o ty normal mladata jako je Khan porky :) protoze tihle na 30 dni z 80% nedavají zb a fyz. utok- vetšina znich ma bonus kritik prunik, stun bonus bzk a odolnost proti škode. me osobne chybí taktez to prasatko a tygřik vyzlik :D

    „Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy.“
    Romain Rolland

  • Archi sakriš tak to sme je propasly :D čekame na ně jak na smilovaní sledujem forum o info :D a nakonec nam proběhnout mezi drapkama :D, Jasne a nejlepší je Rudlůů rudlůů :D

    „Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy.“
    Romain Rolland

  • Milí hráči,


    ve středu 20.9.2017 od 0:00 do 23:59 v Itemshopu představíme tyto akce:


    Akce:


    Truhla s mládětem


    Našla sem tohle, že bylo naposledy. Taky čekám :(

    BM Sura 120lv.


    IceWitch:D