Zpětná vazba - aktualizace (všeobecně)

  • @Tatsuhime no s tim moc nesouhlasim. Pokjdu by tě to omezovalo, upřímě, jsem moc arogantní na to, abych takovejhle argument uznal jako kloudnej :D
    Je to krok naprosto správnym směrem. Někde se začít musí .
    Když ti přijde že neni problém v přetěžování ch jak jsem to popsal, stav se na Fenixu na CH1 v 5ráno, když tam neni tolik stánků a hlavně tolik lidí na zvířatech a minimum vyvolanejch mazlů a pak se tam stav
    v odpoledních hodinách. Potom si popovidáme o tom, v čem je zádrhel, že ch1 je prakticky 90% času zalagovaný ;-)

  • Buď jsi technicky naprosto nepolíbený nebo máš v GF známé. Jako vyplodit tohle je docela něco. A začít by se mělo u klienta a ne se snažit omezovat hráče. Nepřijde ti to poněkud ujeté?

  • Buď jsi technicky naprosto nepolíbený nebo máš v GF známé. Jako vyplodit tohle je docela něco. A začít by se mělo u klienta a ne se snažit omezovat hráče. Nepřijde ti to poněkud ujeté?

    Ale notak :D
    Ne, přijde mi naprosto normální, nejdřív udělat to nejsnažší, což je pár menších omezení přímo ve hře a pokud to ničemu nepomůže - očemž pochybuju že by to nepomohlo, teprve potom se hrabat v tom ostatnim :) Nemyslim si, že by klient jako takový způsoboval/mohl za lagování hry, nestabilitu hry a další neduhy, kterejma Metin trpí :)


    Pokud semnou nesouhlasíš a trváš na tom, že za to jak hra funguje/nefunguje může klient, buď prosimpěkně tak laskav a vysvětli mi to, tak abych to Já, technicky nepolíbený a se známýma v GF pochopil :D


    Protože Já technicky nepolíbený a se známýma v GF trvám na tom, že kdyby se omezilo používání graficky náročných vzhledů stánků,počet stánků, přivolávání jezdeckých zvířat a mazlů ve městech, tak by to "nejnavštěvovanějším" ch dost výrazně ulevilo.

  • Koukám, že hraješ LineAge, taky máš v tom takový problém a musíš překopávat nastavení vlastního pc,aby ti hra fungovala bez kritických chyb? Už to tady bylo na fóru zmíněné několikrát, že hra nefuguje korentně, asi se těmto příspěvkům vyhýbáš nebo je ani nečteš. Jinak skutečně nechápu, jak můžeš být spokojený s klintem metinu :) No vlastně metin už nehraješ...

  • Koukám, že hraješ LineAge, taky máš v tom takový problém a musíš překopávat nastavení vlastního pc,aby ti hra fungovala bez kritických chyb? Už to tady bylo na fóru zmíněné několikrát, že hra nefuguje korentně, asi se těmto příspěvkům vyhýbáš nebo je ani nečteš. Jinak skutečně nechápu, jak můžeš být spokojený s klintem metinu No vlastně metin už nehraješ...

    A tohle je to nejlepší, co jsi dokázal/a vypotit? tak ti nevim jestli je to k smíchu, nebo spíš k pláči.
    S Lajnou problémy nemám žádný, jen v obchodnim městě se to dost laguje, ale co čekat, když tam je asi 1000 stánků a 5000 lidí :D

  • Upřímě pro mě je k pláči, že se hráči nedokáží semkount a hromadně si stěžovat na chod klienta, raději se budou řešit kraviny, typu wp je nebo není silný, to je fakt problém. Stejně tak mi zrovna echt nepomůže odlagování ch1 v modré, když mi klient předtím x padne a nebo mě to rovnou odhlásí. Asi se nedokážeš podívat na problém ze širšího hlediska aneb kde je zakopaný pes. Dále se nebudu k tobě vyjadřovat, oba jsme si vyjádřili svůj názor a tímto bych to ukončila, zbytečný spam :)

  • Upřímě pro mě je k pláči, že se hráči nedokáží semkount a hromadně si stěžovat na chod klienta, raději se budou řešit kraviny, typu wp je nebo není silný, to je fakt problém. Stejně tak mi zrovna echt nepomůže odlagování ch1 v modré, když mi klient předtím x padne a nebo mě to rovnou odhlásí. Asi se nedokážeš podívat na problém ze širšího hlediska aneb kde je zakopaný pes. Dále se nebudu k tobě vyjadřovat, oba jsme si vyjádřili svůj názor a tímto bych to ukončila, zbytečný spam

    A napadlo tě že všechno se všim souvisí? Odlagovaný ch1 v modrý, je ať už ti to doteklo nebo ne, to samý ch jako v červený...jako ve žlutý....A přetížený ch způsobí odhlášení nebo pád klienta. Takhle to Já, technicky nepolíbený vidim. To je pro mě širší úhel pohledu, omezit trošku, pro funkčnost většiny.
    A asi jsme konečně dospěli k tomu oč tu jde, dospělost, pro tebe spam pro mě diskuse ;-) pro tebe ztráta času a hraní si na frajera, pro mě debata a snaha se něco dozvědět, říct svuj názor, probrat ho a případně se o něčem přiučit/poučit a na základě dodanýho info ten názor třeba i změnit,nebo upravit.
    Holt, každej přistupujem k debatám po svym no :)
    Dobrá, uzavřeme to, muj názor je takovej, tvuj makovej...každej máme nějakej tak to chodí, tak je to správný a tak to má bejt. 100lidí, 100 názorů, 100 úhlů pohledu.

  • Vsuvka:


    A jedna člověka @Joedo co by aspon v jednom vlákně na foru tady ,chtěla a byla by za to i ráda,kdyby se z těch stovek utovořil jeden jediný nejdůležitější bod o kterém se ve výsledku přestane diskutovat (nebude o čem) a tím se to přemění v tvrzení,použítelný jako zbran minimálně k omlacení o hlavu těm co jinak ty vědomosti o chybách ve hře získat nedovedou a navíc ohluchli (tímto zaměřuji už jistý a určitý cíl,a připomínám,nikoliv GM týmy všech zemí u metinu včetně komunit) ........ :-)


    Mysteriozně - opravdu s pohledem do minulosti a v souvislosti s hrou jsem ta špatná já ? (obrovskej smích - chce si to jen trošku víc spojit,ale to je na román) :-)


    EDIT:


    Upřímě pro mě je k pláči, že se hráči nedokáží semkount a hromadně si stěžovat na chod klienta, raději se budou řešit kraviny, typu wp je nebo není silný, to je fakt problém. Stejně tak mi zrovna echt nepomůže odlagování ch1 v modré, když mi klient předtím x padne a nebo mě to rovnou odhlásí. Asi se nedokážeš podívat na problém ze širšího hlediska aneb kde je zakopaný pes.

    Tak @Tatsuhime malinko tě lituji - protože opět s tímhle bez výhrad souhlasím.Hm,pouze ale sme dvě co to vidí malinko jinak - a možná jak uvádíš,TOHLE je přesně ten důvod,proč tu mnozí nadávajím na tým a nemůžou jim přijít na jméno.Tohle na aktualizaci ani na pohovor s CoMem nikdy nebude.A proto,jelikož vystupujeme jako jednotlivci a nedokážeme se vůbec v ničem dohodnout a táhnout jako jeden TÝM za jeden provaz když jde o nás všechny - ale jo i o tým našich GM a GA a vůbec všech tam nahoře = mají tuhle hru strašně rádi,to mi věřte a trápí se možná právě tímhle,že nemaj nic v ruce,čím mlátit já jim jsem ochtná to kladivo na .. . (Ehm) poskytnout - vy ne (?)

    Edited once, last by Joedo ().

  • @Archangellus bylo to snadné, auru má manžel a je to ještě s ním lehčí :) Ale na mapách má taky občas problém s obranou, proto jezdíme ve dvou. BM mi přišla mnohem zajímavější, jéééžiš doteď mě ta postava chvílemi se*e. :D Na druhou stranu WP jsem nevytahovala už na vyšší lvl, má tam ztrátu bodů. Taky od tý doby, co jsem hrála WP, už uběhl nějaký ten rok a XX aktualizací.

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • @Joedo Souhlasim jen s tim, že je smutný, že se zdejší komunita nedokže semknout. To ostatní, řeknu to asi takhle Co mi neni rovno, po tom je ho*** :D
    Je mi jedno jak vypadá herní klient, je mi jedno jak vypadá IS a opravdu mě nezajímá co za novinky ve hře GF chystá. Zajímá mě, co za opravy ve hře GF chystá, Co za zlepšení GF chystá
    a čim chce Nás hráče motivovat k dalším létum hraní a investování do GF prostřednitvím ItemShopu.
    Nezajímaj mě eventy, nezajímaj mě akce v IS, zajímaj mě pouze věci,chyby,problémy s hrou, který mě přímo i nepřímo omezujou (dalo by se to tak říct) v hraní a co GF hodlá udělat pro to, aby
    tyhle chyby,problémy a jiný nedostatky odrstanilo.


    Já jsem jednotlivec a jako takový pro GF nejsem zajímavý, ale My! jsme komunita a jako takovou nás GF nemůže přehlížet a ignorovat.
    Je mi jasnmý, že GF si šlechtí jen svuj píseček, je to daný velikostí komunity a domácim prostředim, ale pokud nás bude dostatečně slyšet, můžem i my dosáhnout změn k lepšímu.


    Další věc co je mi jasná je, že GF asi nemá vlastní vývojářský studio, takže se vše řeší s Webzenem/Ymir na dálku a tak to asi nebude uplně jednoduchý, kor když GF nevlastní ani herní platformu, ale
    pouze práva na distribuci. Každopádně to neznamená, že si nemůže dupnout a něco sio taky trochu vyřvat - pro Nás (hráče - komunitu).

  • Dovol mi na tomto místě malinkatej rozbor toho co jsi napsal @Archangellus - předem ti za tuto laskavost děkuji.



    @Joedo Souhlasim jen s tim, že je smutný, že se zdejší komunita nedokže semknout. To ostatní, řeknu to asi takhle Co mi neni rovno, po tom je ho*** :D
    Je mi jedno jak vypadá herní klient, je mi jedno jak vypadá IS a opravdu mě nezajímá co za novinky ve hře GF chystá. Zajímá mě, co za opravy ve hře GF chystá, Co za zlepšení GF chystá
    a čim chce Nás hráče motivovat k dalším létum hraní a investování do GF prostřednitvím ItemShopu.
    Nezajímaj mě eventy, nezajímaj mě akce v IS, zajímaj mě pouze věci,chyby,problémy s hrou, který mě přímo i nepřímo omezujou (dalo by se to tak říct) v hraní a co GF hodlá udělat pro to, aby
    tyhle chyby,problémy a jiný nedostatky odrstanilo.

    Protiklady,opakovaní překlepy - tak musím na tomhle místě uznat že jsi další co mě prokouknul a pochopil o co vždycky šlo.A to nejen ted a nejen v tomhle vlákně + komunikace z týmem GM/GA a dalšíma - njn,co napsat - máš pravdu - je to o mě/nás a přitom to o nás není - stejně jako všeobecné aktualizace - oni tu nejsou jen opravy co na první pohled vypadaj že jsou multi řešící ... :-D


    Quote from Archangellus

    Je mi jasnmý, že GF si šlechtí jen svuj píseček, je to daný velikostí komunity a domácim prostředim, ale pokud nás bude dostatečně slyšet, můžem i my dosáhnout změn k lepšímu.

    Je to tak,jak píšeš a vždycky bylo.Třeba jen někdy nejde psát přímo,protože by to znělo jako navádění k něčemu.Zas píšu o sobě,ale na druhou stranu,pokud se přenesu do někoho z funkcí,pak na tohle řešení si musíme příjít sami a také sami si v tom udělat pořádek.Tak aby šlo říct,ano držela jsem se stranou - tohle opravdu vzniklo od hráčů hráček této hry bez našeho vědomí takže to není náma ovlivněno = tvrzení.


    Quote from Archangellus

    Další věc co je mi jasná je, že GF asi nemá vlastní vývojářský studio,takže se vše řeší s Webzenem/Ymir na dálku a tak to asi nebude uplně jednoduchý, kor když GF nevlastní ani herní platformu, ale pouze práva na distribuci

    No to ano,tohle považuju za pravdu,že to tak skutečně je.Ale čí je to chyba? Naše? Komunity?Týmu? Nebo těch,co se od někoho učej čarovat,a ten dotyčnej jim nedokáže napsat - dost,takhle ne - zaměřte se na to hlavní a to co všechny komunity napříč světem trápí? Ne jen uděláme to pro tu a tu komunitu ... Divné na tom je,že se na to slyší - jen na nás ne.A to je to že jak si psal se nedokážeme semknout :-)


    Quote from Archangellus

    Každopádně to neznamená, že si nemůže dupnout a něco si taky trochu vyřvat - pro Nás (hráče - komunitu)

    No víš,jsem na určítý slova dost opatrná,ale tady ne - místo může/nemůže - zde má být - Musí si dupnout.Jinak ho to ostatní sežere - a hra se pohřbí - asi se jedná o to jak k tomu druhý donutit - ale tohle jak na to GF moc dobře ví - jen má třeba jen zavřený oči i když odpověd má opět přímo před nosem,a třeba i tady :-)


    Já jsem jednotlivec a jako takový pro GF nejsem zajímavý, ale My! jsme komunita a jako takovou nás GF nemůže přehlížet a ignorovat. - njn k tomu nemám co dodat.Máš pravdu když tohle tvrdíš - a ani netušíš jak moc velkou :-D



    Závěr,víš že píšeš jako já?Duležitý strkáš doprostřed a ještě to zaobalíš omáčkou - tohle už nemůže být náhoda ........ :-D

  • Jen úvaha - trochu i ze života:


    Co vyjde lépe:


    V této aktualizaci byly opraveny chyby ........ (což zní jako chlubení se - to sme dobří,borci apod.)


    Nebo - v následující (příští,budoucí) se můžete těšit na aktualizaci ... a na opravy chyb .... (?)
    Závěr - pracujeme na opravení těchto kritických chyb (zde obecný název pro kritickou chybu) - takže máte se na co těšit,doufáme,že tato chyba bude již v příští aktualizaci vyřešena.
    Povzbuzení-spolupráce - samozřejmě že Vaše připomínky a věcné podměty o chybách ve hře pravidelně monitorujeme a budeme se snažit na toto reagovat v příštívh aktualizacích.


    Je to stejné a přitom to vyzní úplně jinak.
    To první je - kašleme na to,budtě rádi že vůbec něco děláme i pro vás - některým uděláme radost.(Jelikož rádi podpoříme jednotlive - nás společnost).


    Nebo to druhý - ano víme o chybách,jak těch zásadních a kritických,tak i těch menších co nejsou až tolik závažné (dá se hrát i s nima).
    A jsme rádi že sami upozornujete na chyby ve hře - takže tímhle přispíváte k vývoji hry a to tím "správným" směrem.
    A ten konec znamená - máme zájem o hru a především o vás hráče.A děláme vše co je v našich možnostech a schopnostech abychom Vás všechny uspokojily - za to Vám patří slova díků a uznání.


    A kdy něco podobného tady někdo napsal? Vyjma GA @Lendin (možná i lucky + ostatní členové týmu) a také pár lidí z naší komunity nikdo.A ti co by měli děkovat a tím dát najevo že si nás váží,totiž GF - z jejich strany nic.Proto negativismus - tak se ptám - není také čas vybalancovat i tohle? A mnohé opravit - a pokud hra má skončit za x (set) let,pak proč se rozcházet ve zlém? Proč si neříct - od roku 2018 byla ta hra fajn,a hlavně GF se změnilo - začalo si nás jako všech hráčů vážit a v mnohém nám vyšli vstříc - pokud bude takto pokračovat,těším se na nové hry od nich..... Nu ale ono na tohle je strašně moc těžké přijít,že jo - ono hraní a sponzoring her není to samý jako prodej mobilů nebo televizí.Škoda že v tomhle mi nikdo opět nebude rozumnět :-D


    EDIT: a ještě něco - aspon já jsem si všimla maličkosti - i když to nic neznamená,pro mě to znamená moc a tím je překlad:
    Dear - drazí (asi se pro GF nevyplatíme) - ale překládnáno je to mnohdy,Vážení/vážená - což pro mě znamená,že ti co překládají - tzn GA - si nás váží.A to vlastně je odpověď.A já jim za tohle jsem zavázaná.


    A - proč o nás všude jinde jako o komunitě píšou kriticky a negativně? Já totiž tomu nevěřím,věřím,že přijde čas a ten už pomalu přichází,kdy my úplně všichni - tzn i s týmem se staneme vzorem a příkladem pro všechny zbylé komunity na celém světě - a že jim dokážeme ty jejich pomluvy tímhle vyvrátit.My všichni totiž na to máme a společně to dokážeme - já tomuhle věřím,a myslím že i vy.


    Hawg.

    Edited 2 times, last by Joedo ().

  • Až na to že Gameforge hádže "bobek" na komunitu. Im ide len o zárobok a je im fuk, či vy chcete optimalizáciu stability alebo niečo iné.
    Berte to tak, že Metin2, bola, je a aj bude len na peniaze pre firmu.


    Ak by chceli optimalizovať hru, vylepšiť stabilitu, samozrejme že by sa to dalo. Pozri sa na priváty. Čo dokázali, keď ten šaolin od webzenu vypustil zdrojový kód? Tie servery sú tak optimalizované, opravené chyby a exploity. Ofík, nebude nikdy na takej úrovni optimalizácie, aj keby Gameforge zaplatil Webzenu miliardu. Je tu kopec privátov (nemyslím české, tie sú doslovne odpad), ktoré ťahajú pár rokov a nenudíš sa tam. Rewampovali toľko vecí, ktoré hráči uvítali bez sťažovania sa, lebo to boli veci, ktoré chceli hráči a pomohlo to získať viac hráčov.


    Hold, Gameforge, bola, je a aj bude banda nemcov, ktorí chcú vytrieskať len peniaze a ľudia sú im v zadku.
    (Čakám na warn / ban - beztak si založím další acc - JoanExpic / Čumík :-) )


    Edit: @wendysis má pravdu, staré účty boli vymazané takže no evidence = no crime :-D Alebo po slovensky - skutok sa nestal.

  • @TucoSalamanca :DDD za to bys ban nedostal, za multi pokud by tě někdo práskl asi ano :D


    Já si myslím, že kdyby opravdu (a tím myslím fakt znatelně díky tomu poklesla aktivita hráčů) se vyburcovala většina velkých komunit, šanci by to mělo. Jenže to by muselo být takové procento, co jim udělá obrovskou díru v rozpočtu.

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Já si myslím, že kdyby opravdu (a tím myslím fakt znatelně díky tomu poklesla aktivita hráčů) se vyburcovala většina velkých komunit, šanci by to mělo. Jenže to by muselo být takové procento, co jim udělá obrovskou díru v rozpočtu.

    No jo no - jasný,tohle je nepopíratelnej fakt.
    Je i druhá možnost,celkem utopie,ale ta šance tu je vždy - sjednotit se - a prostě mlít tohle pořád dokola.Tak ať je zřetelný,že to opravdu chceme,ale VŠICHNI.Pak si myslím je schůdné abychom nic nezapomněli,či "nepřeskočili" - osolovit a přímo požádat o přednesení našeho požadavku (u petice je málo hlasů) do německa jednoho z našich GA.Nemůžu znát jejich postoj,ale myslím si,že by nám snad i pomohli a přednesli to.
    Ale chce to bejt jednotní - kašlat na to co si myslím,když by šlo o podobnou věc.
    (To hawg je tam schválně - indiány taky utlačovali a snažili se je naučit anglicky - pokud s tebou budou souhlasit další,pak to slovo opravím,jinak ne). :-)



    Až na to že Gameforge hádže "bobek" na komunitu. Im ide len o zárobok a je im fuk, či vy chcete optimalizáciu stability alebo niečo iné.
    Berte to tak, že Metin2, bola, je a aj bude len na peniaze pre firmu.


    Ak by chceli optimalizovať hru, vylepšiť stabilitu, samozrejme že by sa to dalo. Pozri sa na priváty. Čo dokázali, keď ten šaolin od webzenu vypustil zdrojový kód? Tie servery sú tak optimalizované, opravené chyby a exploity. Ofík, nebude nikdy na takej úrovni optimalizácie, aj keby Gameforge zaplatil Webzenu miliardu. Je tu kopec privátov (nemyslím české, tie sú doslovne odpad), ktoré ťahajú pár rokov a nenudíš sa tam. Rewampovali toľko vecí, ktoré hráči uvítali bez sťažovania sa, lebo to boli veci, ktoré chceli hráči a pomohlo to získať viac hráčov.


    Hold, Gameforge, bola, je a aj bude banda nemcov, ktorí chcú vytrieskať len peniaze a ľudia sú im v zadku.
    (Čakám na warn / ban - beztak si založím další acc - JoanExpic / Čumík :-) )

    Víš co je na tom nejhorší (?) - to že i přes rozdílnost našich názoru dříve,sem si to myslela také - sranda ne? :-) Jen prostě takhle nejsem nechtěla nikdy psát - protože bych to nebyla já-ale tahle ignorace základních chyb - tak jo - kritické chyby v engimu hry - byly znát okamžitě po spuštění klienta.A tohle me vážně štvalo a štve a proto vidím rudě :-) (Lidi nejen cz komunita,ale i další jim o tom píšou - jejich reakce bývala - v podstatě - máte svůj tým a své představitele (GA,SGM) tak to řešte přes ně.To byla jejich odpověď téměř na vše.Ted nevím a nechci ani vědět.Ne takhle :-) Kdy na jednu stranu na oko rádoby něco pro nás dělaj,ale na druhou - ani v náznaku to není pravda.Včetně třeba GG - já vím,@Necro o tom psal - jenže tohle by museli zadat přímo bud do engime hry nebo klienta - a ten výsledek tipuji - ještě horší než je ted.


    A netvrdím že společnost GF je mizerná - to ne,v tom na to mám jinej názor - ale je neupřímná k nám hráčům/hráčkám - smažou ch a přitom nenapíšou kde vzali betu - že by z toho zabavenýho cháčka?Já ti nevím - chybej tu důležitý informace - o plánech GF - jejich politice.O tom jestli vůbec uvažujou sami jako společnost o jiném programátorovi než je Webzen.Zda plánůjí místo nových her vrátit se k týhle,co jim poskytuje nemalej financ - a opravit prostě tyhle zásadní a kritický chyby - zda to vůbec někdy hodlaj řešit.
    Pokud ano,a nebudou se bát nám to napsat,i když to třeba nebude hned - pak je to dobrá cesta k nám.Pokud ne - začneme se hádat my - komunita,pak se to přenese na náš tým (Myslím,že by občas stálo za to,aby někdo kdo řeší tickety napsal,jak se my dokážeme na ticketech vyjadřovat - třeba k nim).......


    Ale to by byl z toho román.A to bohužel nejen pro ženy ....

  • Marně přemýšlím jak to udělat, aby se to nedalo jen tak smést ze stolu a nic se nestalo, jede se dál. Jelikož problém není jen v CZ komunitě, ale komplet všude skrz klienta. Tak možná provést informační "osvětu" i na dalších fórech, ať taky podají stížnost přes svá GM /GA. Teoreticky ve velkém by už to nebylo tak snadno ignorovatelné. Nicméně zatím se nám tu nevyjádřil nikdo z našeho teamu, jak oni to vidí, případně jak by se v tom měli zájem angažovat. Pravdou je, že tady není taková žhavá diskuse na důkaz, jaký je o to v naší komunitě zájem. V 5 lidech to moc nevytrhnem :D

  • Ono to hodně lidí čte, ale nikdo se nevyjadřuje (především neregistrovaní).


    Btw. když jsme u "aktualizacích všeobecně", pocítil někdo snížený drop ve waterce?

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Jsem ráda,že se tu ozval hlas - s žádostí o vyjádření týmu.


    Ráda bych na tento podnět reagovala a to tím,že bych touto cestou a vtomto vláknu požádala (nejlépe GA) členy týmu s prosbou - o jejich pohledu a postoji k tomuto celému problému:


    1.Takže - klidně dva úhly - za sebe (prosím o odlišení od příspěvku s funkcí) - názor - ano ne,a proč. A pokud by byl zájem,neuskutečně ráda bych dostala relevantní informace k:


    a)Financování hry + možnost globální úpravy klienta a přizpůsobení se tak dnešním parametrům herních PC
    b)Rozpočet - zhruba jakýma prostředky je ochotno GF manipulovat (dávat) do odstranování chyb klienta - tzn - celková částka z čeho je možné čerpat = opravy.
    c)A zároveň kolik je stojí vývoj nových věcí - myslím,že tohle nemusí být až tak interní - z reality firmy také uvádí svůj obrat na trhu - takže prosím a žádám o uvedení částky.
    d)do jaké míry je GF ochotno přistoupit na požadavky změn z komunity - at již tak jak psal @Necro Petice post 7 či já + posty od dalších v tom samém vlákně.


    2.Opět názorová věc,nakolik jste ochotny nás v tomto směru podporovat - jako tým nás komunitu.


    3.Bude se konečně řešit nefunkčnost klienta - a s kým - je ochota ze strany GF k tomuto kroku popř.jsou ochotny rozvázat smluvní vztah s Webzenem a najít si jiného programátora,který vše uvede do přijatelného stavu?


    4.Poznámky,zde prosím vložte Vaše upřesnění či dovysvětlení vašich názorů.


    Děkuji za spolupráci a na odpověd se těší


    -doufám že to takto můžu i napsat


    komunita -

    Edited 2 times, last by Joedo ().