Zpětná vazba - aktualizace (všeobecně)

  • Ale jak, posledně jsem ho nechala tak pět minut do mě bouchat, pak jsem natáhla kámen a padl. 30 minut jsem ještě poslouchala "ty svině jedna" :D

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Nechci bejt zbytečně milej, neproslul jsem tím a ani s tím začínat nebudu, ale jste trochu offtopic, to je taková první výtka.


    Druhá věc je, že tu všichni víme stejný prd o tom, jak co hra počítá a pokud jste se někdo nevydali nebo nevydáte na prohlídku kódu, tak budeme vědět pořád jenom empiricky ověřený informace. Takže DMG šel dolů, bavíme se o kritiku, kouzle a mobíkovi.


    V jádru jsou tedy 3 možnosti: oslabení útočící postavy (výbava i systémově), zesílení mobíka a změna výpočtu poškození.


    Postava se sice měnila, ale ne tak radikálně a výbava je stejná, tedy tím to asi nebude. Ty prašivý svině v CW jsou už tak pěkně silný, takže si nemyslím, že by s nimi nějak hýbali. Zbývá tedy změna výpočtu.


    Tam můžou figurovat: předělaný kritik na kouzlech, předělanej průnik na kouzlech, předělanej výpočet odolnosti a obrany proti magii.


    S průnikem se nehýbalo, v updatu byl nějaký šept o tom, že se měnil kritik na kouzlech (v update logu bylo myslím jen to, že na PvP, ale možná to přidali i do PvM, z 16k na kámen bez kritu, je 26k je nějakejch 160%, což nápadně připomíná změnu slibovanou v updatu. S antimagičem ani jiným průnikem se takhle moc nehýbalo pokud vím. Dále pochybuju, že by se u mobek mazali se statama a bonusama jako mají postavy. Bude tam ZB, obnova ZB, DMG, obrana, útok a obrana proti magii jako pevný čísla a pak k tomu teda ještě nějaký to procento speciální vlastnosti (stun, kritik, zpomalko, průnik a pod) u těch vyšších mobek.


    Takže mám za to, že v tom má prsty "upgrade" kritiku na kouzlech.

    Edited once, last by Dracone ().

  • Ba jo, něco o tom, že to je vysloveně na PvP nebo PvM tam padlo. Asi to najdu.

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Ok ok... Nechápete co chci říct....
    Za
    1) kritik v pvm je furt stejnej, furt na kritik dáš jednou tolik na sek i skill (odzkoušeno) jen v pvp je upravenej.. Takže o kritiku se tím pádem vůbec nebavím, bavím se čistě o dmg předtím si davala tolik a teď tolik..
    2) Reagoval jsem především na tvou větu "všimli jste si že jsou všeobecně upraveny postavy proto že já jsem brala tolik a teď tolik...." Já ti na to odpověděl ne, nejsou, s BM se nic nedělalo jen se upravila antimagie, a ty si mě odpověděla že "néé antimagii to nenííí..."
    3) Jaká obrana? Já se furt bavím jen o tvém dmg né o tom kolik ti brali.... Takže znovu je upravena antimagie.. dřív kolik měl člověk % antimagie o tolik přesně nepříteli srazil obranu magii.. Teď tomu tak není i když mám 50% antimagii a nepřítel 30%odolnost magii tak stejně mu budu brát míň jak kdyby měl 0% odolnost, jednoducho mu s antimagičákama nesrazim obranu na 0 jako dřív.. Chápem? A teď zopakuju opět to co jsem tu psal.. Každá příšera má nebo může mít obrany stejně jako hráč.. Tím chci řict že ten setau o kterém se tu furt dokola bavíme tak má nějakou obranu na magiii a ty s antimagičáka mu tu obranu nesrazíš na 0 tím pádem mu bereš méňě jako před tím kdy si s antimagičáka tu obranu srazila úplně...


    Fájn teď co se týká toho rejpání do mě
    fráze podle mě, a nejsem si jistý jsou běžné, ale wendysis je nepoužila ta tu začla tvrdit že upravili všeobecně postavy a když jsem jí řekl že né, že je to antimagičákama tak si mě začala tvrdit že to antimagičákama není a až po sléze si napsala tyhle fráze, to mě dá se říct "naštvalo" a tvůj argument že hraješ aktivněji než já mě úplně rozsekal.. xD
    Každopádně v diskuzi není kolikrát špatné když se to napíše trochu "agresivněji" ale furt se musíte držet tématu.. ale vy místo toho aby jste se ho drželi a dokázali že nemám pravdu tak s te do mě žačali rejt že jsem nejchytřejší na světě a tak dále.. :D Takže se vám velmi omlouvám jestli se vás to dotklo ale nemyslel jsem to vůči někomu osobně napadal jsem jen nesmyslné argumenty


    A pro váš klid v duši ne nejsem si jistý že tahle situace je určitě kvůli tomu třeba sis jen zapomněla spravně nasadit výbavu a bavíme se tu zbytečně xD xD

    DonKatto
    BlackStarX
    BlackKillerX
    jarinac

  • Fájn teď co se týká toho rejpání do měfráze podle mě, a nejsem si jistý jsou běžné, ale wendysis je nepoužila ta tu začla tvrdit že upravili všeobecně postavy a když jsem jí řekl že né, že je to antimagičákama tak si mě začala tvrdit že to antimagičákama není a až po sléze si napsala tyhle fráze, to mě dá se říct "naštvalo" a tvůj argument že hraješ aktivněji než já mě úplně rozsekal.. xD
    Každopádně v diskuzi není kolikrát špatné když se to napíše trochu "agresivněji" ale furt se musíte držet tématu.. ale vy místo toho aby jste se ho drželi a dokázali že nemám pravdu tak s te do mě žačali rejt že jsem nejchytřejší na světě a tak dále.. :D Takže se vám velmi omlouvám jestli se vás to dotklo ale nemyslel jsem to vůči někomu osobně napadal jsem jen nesmyslné argumenty


    A pro váš klid v duši ne nejsem si jistý že tahle situace je určitě kvůli tomu třeba sis jen zapomněla spravně nasadit výbavu a bavíme se tu zbytečně xD xD


    Zde si dovolím vstoupit - diskutovat by se mělo o všem,všeobecně.Tak se dá hra posunout.V klidu a bez přetvářky si narovinu napsat co nás pálí.V tom přeci problém není.
    Ale brát v potaz že se řeší hra - nestabilita,nevyrovnanost - o tom to celý téma je.Prosím nezapomínejme na to.


    Myslím si že krásně to okomentoval třeba @Dracone v postu 23.


    a)Za mě s ním souhlasím - stejně jak s @Archangellus kde píše,o vylepšování věcí a o tom že z +0 na +1 je to 100%.Což je třeba chyba - bud chybí výraz v překladu "šance na 100%" nebo t ocelý je zavádějící a nesmyslný.To je třeba podstatná věc.
    b)Souhlasím i částečně s tebou blacku - ale opravdu jen malinko v tom,že pokud někdo tuto hru hrál před x dny - měsíci a pod.čeká ho nemilé překvapení - nikde se přímo ve hře nedočte o zásadních změnách nebo úpravách hry a když chce "musí" sám/a jako uživatel/ka porjíždět stovky vláken aby se vůbec dozvěděl kam hra dospěla - což vidím jako další chybu.(Víme jak zprominutím,píšu za sebe,sme líní - a něco hledat mezi tunama textu je kapitola sama pro sebe... viz vlákna o chybách - a neustále se opakující vlákna).
    c)Souhlasím s tím o šamanech - šaman se používá zejména kvůli skillům - je to jeho přirozenost ve hře.Kvůli tomu je nenahraditelný - a náš milý poskytovatel tak do hry hrubě zasahuje aniž by si uvědomoval,co je příběhem a hlavní silou jednotlivých charů - o lykanovi nepíšu - je to postava pro méně zdatné - podobně jako WP sura.Prostě co nechtěj se hodiny piplat s charem aby byl schopný jak v PvP zak PvM modů - ano jedná se čistě o to jak chci jet - ale chary jako WP-BM sura,Ment.válečník a ted lykan jsou jednoduché postavy.Nemusíme se zabývat pořádnou výbavou abychom se ve hře někam dostali.U dalších charů je to složitější ale ne nemožné - a právě úpravou "bufů" tohle ještě více zvýšili tu propast že už tak je to těžší a nevyvážený a s řevem je to už skoro nehratelná postava - vyjma stojící postavy kdy funguje jako depo - přiběhni,bufni-odejdi - a kde je pak ta hratelnost? - další chyba.
    d)Další chyba je oklěštění bonusů skupiny - namísto toho abychom se snažili číst vedení a brát lidi do skupek - sníží to,a tím je pak pro nás mnohé zbytečný se skupkou zabývat.Chyba.


    To ja zatím vše co jsem z toho pochopila,opravte mě v čem se pletu.


    Závěr:
    Když aktualizace a úpravy v tomhle stylu,pak at se začne uvažovat také o 2 úrovních obtížnosti a to:
    1.Nightmare - jede sám - pak tohle snižování by mohlo být malinko větší - ale bylo by pochopitelný + využívání itemu.
    2.Multiplayer - s více hráči - pak i to snižovaní by mělo smyslu ve významu všeobecnosti - např. sice se zkrouhl čas bufu - ale přes načtení vedení to hráči vrátí nazpět.Pak i nastavení damage a skrouhnutí šamanů by mělo snad i smysl - ale ne takhle :-) Což je další chyba - neznalost komunity.


    Nu a nepíšu to proto,abych někoho naštvala,jsou to jen písmenka.A tak k tomu i přistupuju - každý používáme nějaký ty peprnější výrazy.Prostě nejsme stejní.A tak i mě to posílí,když překousnu něco co se mě zdá jako arogantní,vyjímkou sou vulgarizmy a přímý útoky - ale jinak nic.Vždyt diskuze by bez negativizmů nemohla existovat,tak to prosím,Blacku neber jinak než to je.Díky (je to hra a herní forum a ne zákonný web kde se tvoří práva).

  • je to postava pro méně zdatné - podobně jako WP sura

    Tak tohle se mě docela dotklo :D :D :D (hodně humor)
    Joe nemyslim, že WP je pro míň zdatný, nebo ty, co to chtěj mít jednoduchý :) Budu mluvit jen za WP, s tim mám nejvíc zkušenísti :)
    Jo uznávám že s nim to je jako stoupnout si s bezbolestnou před hordu pajdavejch zombie a zmáčknout spoušť ( Payback time :D ) :D Ale neni to tak hned, na tuhle úroveň maskrovací mašiny se nejdřív musí vypracovat a to jak vercajkem tak načtenim, než WP načteš na použitelnou míru, neni to žádná hitparáda a pokud nemáš dobrý věci (furt se bavíme o začátcích do cca lvl 50) tak je to stejný jak jít někam nenačtenej.
    Jen takový postřehy za léta hraní na WP. Každej má pocit, že WP je - díky kombinaci Mentál a Aura + absorbce v čepeli - nejsnažší char. No, tak si to trochu rozeberem :D Proč si to většina lidí myslí?
    Protože za něj buď nikdy nehráli a jen viděj jak co kde useká a ustojí, nebo o tom něco zaslechly, a nebo když už za něj hrály, nikdy ne od začátku, od nuly, už ho dostali načtenýho s věcma. Jo to je pak
    jiná liga no, když dostaneš WP s Péčkama a solidní výbavou, to se pak seká jinak, než když si ho 3měsíce načítáš z M5 na M6 (při lvl 48), protože ten podělanej negramot prostě nečte :D
    Jasně, každej char má svý pro i proti, WP je luxusní droper, ale chce to stejně práci s nim, jako s každym jinym charem.
    Zkoušel jsem ho s tim jak ho mám načtenýho (P) jít na Sohanu (tenkrát ještě 65ka) bez věcí, jen s FMS (25%) .
    Metin nedosekal. Takže velká discotéka že WP s Péčkama....ale bez věcí je to stejnej nepoužitelnej mamlas jako všechny ostatní chary :) A to si tady bohužel ale většina lidí vůbec neuvědomu.


    K těm změnám. poslední 3 roky jsou z 90% uplně špatně.


    No nic bando, jde se robotit :) Tož sa tu mějte jak chcete, hlavně ne líp než já :D

  • Já jsem teda amtimagiče považoval za klasickej průnik, tzn ignoraci obrany, kterej funguje jen na kouzla. Takže nějaký snižování s tím nemá co dělat, prostě je nebo není.


    Na zvážení zbývají dvě věci


    1) Nebyl to poprvně průnik?
    2) Kolik máš kamenů na antimagii?

  • Nejvíce co mě dopalí, tak je spadnutí klienta, následuje odhlášení ze hry a jako bonus zalagování a následné zčernání obrazovky. Tyto věci mi skutečně dost vadí a nejdnou mě kvůli tomu přešla chuť hrát. Prvně by se měl vyřešit chod klieta a minimalozovat kritické chyby. Vyvážení postav už je skoro kosmetická úprava. Netrvrdím, že mi je to jedno, chtěla jsem jet za dračí šamanku jako 2. hlavní postavu. No... už mě to přešlo. Prvně ať hra funguje a pak se budu bít za nedostatky ve hře :)

  • Nejvíce co mě dopalí, tak je spadnutí klienta, následuje odhlášení ze hry a jako bonus zalagování a následné zčernání obrazovky. Tyto věci mi skutečně dost vadí a nejdnou mě kvůli tomu přešla chuť hrát. Prvně by se měl vyřešit chod klieta a minimalozovat kritické chyby. Vyvážení postav už je skoro kosmetická úprava. Netrvrdím, že mi je to jedno, chtěla jsem jet za dračí šamanku jako 2. hlavní postavu. No... už mě to přešlo. Prvně ať hra funguje a pak se budu bít za nedostatky ve hře :)

    S tímhle absolutně souhlasím a ráda bych právě tohle téma zde prodiskutovala.Nejde o mě,i když teď napíšu názor na společnostmpřesto nechci tím nikoho ovlivnovat.Ale držme se tématu - zásadních chyb ....


    Takže názor,příznivci krátkých vět prominou ... :-D (Ehm,nebo to myslím tak,že lepší je drobet ucmrdnout než se babrat v kodech a poctivě napravovat x leté škody,kdo ví?)


    Takže ano:


    1.Bez skrupulí - Proč lidi odchází od této hry? A s tím souvisí,proč nemají/mají čas - Dovolím si tvrdit,že hlavní příčina je v tom,že hra se za 10 let v chybovosti vůbec nezměnila.Neexistuje nic,co by napravilo poškozený pixely,ale hlavně,aby se konečně hra chovala trošku stabilně.Kdo má štěstí pak 2-3 hodky si může hrát,ale my ostatní? Takže:
    Ne,novým lokacím,ne úpravám výpočům - tohle nikoho ze židle nezvedne.Ani dřív ani teď.


    Ale,pokud chcete (drazí z GF) aby hra prosperovala,vratte se na začátek toho všeho,A vybalancujte klienta - a to tak aby hra nepadala - tím naopak získate a mnohem víc než hloupýma ničemnýma updaty.
    Dále,každá hra,on-line i single trpý nedostatky - a proto se vydávají patche - jaký masívní patch kdy měla tahle hra? A kolikrát 1x? Proč opravovat něco k čemu nás nutíte - nastavovat si systémy,programy - tohle má umět klient automaticky.Jak chcete abychom hráli čestně,když tu mnozí vkládají realné peníze do itemu - a v lepčím případě se jim zobrazuje - page not found,popř hra má tu krásnou věc že po 30 minutách kope?
    Tak proč do toho máme investovat? Abychom podpořili jiné hry,které jsou nové a těžko se dá předpokládat,že budou i úspěšné když já (možná my) předpokládáme,že podobnou starost o další hry od této společnosti jsou stejnou měrou opečovávány jako tady? Za mě - nikdy bych do takový hry nedala ani korunu.


    2.Spolupráce - existují i jiné společnosti (dnes neexistující Blizzard nebo Bethseda,Red project,ale i naši vydavatelé a spousty dalších) a ten zásadní rozdíl nejsou kanceláře,ale přístup k hráčům.
    Oni si sou vědomi,že hru hrajeme my,ne oni.A že pokud se vykašlou na to,na co se nadává,pak hráči masivně budou odcházet - tohle je politika herního trhu.A klidně se vrátí k tý nule a řeší a řeší problémy tak,že je rozdělí na zásadní - ty co přímo ovlivnují pohodlí a příjemnost hry a pak ty co se týče lagů a bugů přímo ve hrách - k tomu sou BETA servery - pokud se objeví chyba - pak je BETA okamžitě uzamčena a dotyčný lokace se okamžitě řeší.Ne jako tady.Netvrdím že jsem všeználek,ale takhle to funguje tam,kde mají nemalé úspěchy s on-line hrama.
    Příklad Country strike - já si nedokážu představit,kdy by při týmový pařbě se hra začala sekat nebo dělat to co dělá pořád tahle hra a to už celých 10 let.To by mě odradilo okamžitě od vkladů peněz,časem i od samotný hry. - Takže zde není chyba u hráčů ale u vlastníků který nechtějí uvolnit finance pro to,aby hra prosperovala.


    Výmluvy že na to nebude čas je lež - pokud je čas vymejšlením nových lokací,zbraní apod. Pak je čas i odstranit a to zcela globálně i základní chyby s klientem a ne to házet mimo.
    Takže hra špatná není - špatná je jen údržba a neochota jít do toho,do čeho se nikomu za ty léta nechtělo - a to je oprava ne bugů ve hře - ale zcela základně oprava klienta.Dříve to bylo chybové také,ale nebylo to tak závažné jak dnes.Výmluva že je to stará hra ... zde tvrdím no a co? To vůbec neznamená,že by ta hra měla mít chyby - stejné jako před 10/ti lety-pokud jí spustím na starým železe - ono ouha,problémy stejné včetně vin98.Takže zde chyba není.Už mě přestává bavit,být diplomatická - ano,chyby jsou a budou - ale přidáváním nových lokací a předmětů těch chyb bude jen přibývat.
    Proto píšu stop.


    Jestli angličani a němci (komunita) mají palčivé problémy s tím co je opravováno je otázkou - ne,mnozí z nich o tom ani neví.Funguje to stejně jako u nás.Tak kde je chyba? Opravdu u nás,že si nevážíme hry?
    Tak to se budu hádat !!!


    Člověk co má hru rád,se nebude schovávat za to co se už opravilo,ale naopak napíše,ano - tohle je třeba ted opravit to ostatní počká .... třeba 100 let :-)


    A závěrem,když i GA a celý tým mají úplně stejné problémy s hrou (spuštění klienta apod) tak sakra,není čas si uvědomit že nastal čas na avizovanou obrovskou změnu - patch? Takový co nevyřeší bugy ve hře,ale tokový co zestabilizuje klienta aby hra pak dále nepadala,aby nekolidovala s antiviry (i když nevím proč se hra dokáže rezidentě načítat a hnízdit v RAMkách),což nepřekousne žádnej antivir.Proč máme zasahovat do registrů systému (to platí i o minulosti) když hra tohle MUSÍ umět sama nastavit tak aby to nekolidovalo se Systémem Windows.Čert vem Directy - ale proč hra nemá ráda spouštění aktualizací na pozadí?
    Jak to,že si neumí vyhradit své fronty pro připojení když třeba tuhle prasárnu v Dramkách umí dokonale?


    Ne nevadí mi to,že o tom píšu - protože o tom vím.Ale vadí mi nepřístupnost těch,co by to nejvíc mělo zajímat .... :-)

  • Musim se zastat @Joedo v názoru o WP, prostě ve srovnání s jinými postavami (ne všemi) to má WP o mnoooooooho snadnější.

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Musim se zastat @Joedo v názoru o WP, prostě ve srovnání s jinými postavami (ne všemi) to má WP o mnoooooooho snadnější.

    Netvrdim že nemá, ale aby to měl mnooohem snažší, musí se na něm máknout uplně stejně, možná i o trošku víc - aby se na 100% využil jeho potenciál a ne aby to byl jen char WP - , jako na všech ostatních charech ;-) a aby byl fakt epesrades, už to vyžaduje i pořádný věci, ne jen nějaký takový základ, jak si většina lidí chybně myslí :)

  • Vsuvka:
    Archu - o tom jestli Joedo má nebo nemá pravdu to není.Je to o tom kdy mě umlčí :-) Což přijde,ale víš jak to je,za pravdu se člověk zlobí .......... :-)


    A dřív než se to stane,bych byla ráda,abychom se přestali chovat jako poslušný ovce,co vše překousnou - ne,ale dokázali v určitých bodech táhnout za jeden provaz - a to všichni a společně.Bez rozdílu názorů - jeden člověk se dá umlčet - ale neumlčíš všechny :-D


    Je to nepříjemný psát přímočaře,proto tak nepíšu - těd jsem to na chvíli změnila a uvidíš sám co přijde ... :-)


    Toliko k tomu přoč sem s tím přišla takhle - postavme se na zadní u ukažme,že nás nebudou přehlížet a že jim všechno už prostě "nesežereme" :-)

  • @Archangellus já si nemůžu pomoct ale kompletně pvm - což bych řekla je pro většinu hráčů převážná část hry je WP prostě easy.

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • @Archangellus já si nemůžu pomoct ale kompletně pvm - což bych řekla je pro většinu hráčů převážná část hry je WP prostě easy.

    Já ti to neberu, je to tvuj názor a asi i krátkodobá zkušenost :) , ale přijde mi, že jsi za něj od začátku nehrála :) Protože když hraješ s nim od nuly, je to stejný jako s kteroukoliv jinou postavou a
    dost možná i těžší, protože u WP narozdíl třeba od warů nebo ninji dýky, rveš jako první/druhý staty do INT a VIT a ne do síly. Takže, jak říkám, brnkačka to snim je, ale až od určitý doby, kdy už je
    napráskanej dobrejma věcma a načtenej. Jinak to žádná hitparáda fakt neni :D . Hraju za WP celou dobu co jsem na metinu, takže to neni názor někoho kdo s nim hrál pár týdnů
    a dělá chytrolína :D je to názor někoho (muj :D ), kdo s tou postavou má hodně let praxi :) vypiplal jsem si ho od nuly...respektive od lvl1 :D a nebylo to nic snadnýho, vim jak se s nim hrálo na všemožnejch lvlech, za jakýhokoliv načtení a s všemožnejma výbavama. ANO je to luxusní droper, to nevyvracim, ale až od určitýho lvl (za mě tak 65ka+) kdy už má při nejmenšim hodně dobrou výbavu, načtení na P, do tý doby, je
    to jen celkem ucházející mlátička, která má o něco málo menší spotřebu červenejch elíků, než jiný chary.


    Ale chápu, že pokud si ho někdo udělá jako druhou postavu k hlavní,vyexpí si ho na já nevim třeba 35, narve na něj věci+9FI skoro top, tak je to pro něj brnkačka, jenže v takovym případě, je to brnkačka s uplně každym charem :) :D

  • Napíšu vám takovej poznatek - @wendysis to malinko potěší - snad :-)


    Píše se o zalagovanosti - zkoušeli jste si na jakémkoliv cháčku krátkou věc?


    1.Zkuste si kamkoliv kdekoliv stoupnout - a dejte si pohled jakoby na střed.
    2.A nesledujte detaily před sebou - ale dívejte se co nejdál a sledujte jak se nám krásně a svižně a rychle dokresluje pozadí - včetně věže,kde se to nestíhá ani dokreslit - ten slavnej supr čupr render.
    3.Zlatá rychlá 386 - tohle fakt ne - at si stoupnu kam chci - je to pořád stejný včetně všech oblastí hry.
    4.Po uspěšným 2 minutovým renderu - a dokreslení všeho si proběhnu s 2 účtem před frnákem 1.A supr dupr,ono se to propočítává na 1 účtě znova.Včetně už ale chyb - tzn vadný pixely - render.
    5.Dobrá nejsem zaujatá - tak odhlásím 2 účet a jsem jen na 1 - a supr dupr,dokresleno.Tak se pootočím - jééééé - a on další propočet,a další brzda grafiky a další dlouhej render kdo by to asi tak stíhal,kor na koni nebo mountu.
    6.Chat? Noo - ten se používá často,zkusím ho bloknout - žádná změna.
    7.Aha tak zkusím bloknout popisky - jooooo - dobry,tak se pootočím,ejhle opět načítání renderu a propočet - to by se ale jeden z toho zbláznil - seknul.
    8.Zkusím věž - cože? - před věží se mi 5 minut dočítaj skály (?) pozadí? - to teda mám asi chybu u sebe - tahle grafika dual (no dvě v jednom) s 16GDRAM nevyhovuje požadavkům na náročnost zdejšího grafic. rozhraní.
    9.Nevadí - hele šmudlo (manžel) zapni notas - mám špatnej komp - nestíhá grafika.
    10.Teda šmudlo (myslím manžela + jeho komp) - prosím tě udělej mi kafe (po 3 pokusu o spuštění klienta - a výrazu uspokojení,že se hra spustila) - tak koukám jak blázen:
    To je parádní kousek ten notas - po spustění na ch 1 v modrý - a vykouření 3 cigaret a dopití 2 kávy se zadařilo a render grafiky byl úspěšně na notasu dočten.Super,takže jdeme číhnout na ty jejich krámky ....
    ale ne - jen se pohnu o pár kroků a další popočet renderů - ty krasavice s bedarem na nose (říká manžel) zkus vypnout stíny a vše ostatní pomůže ti to.
    Tak jo,je to manžel,uposlechnu ho - aaaa - hra nejprve padne.Dobrá při 5 pokusu o spuštění se začínám dloubat v nose a manžel se potutelně chechtá že jsem trdlo a neumím to.
    Po 7 pokusu se hra rrozjíždí - plná očekávání s plným prasátkem yangu vstupuji na ch1 do modrý - a ono ouha - pád s modřinou (BSOD u XP) na ratafák.Hm,tak raději odejdu - nebo radši investuju do kompu za půl milionu,tahle hra má tak dokonalou a bezchybnou grafickou stránku,že se mi to vyplatí.


    Mám k tomu ještě něco dodat? Snad jen to,že když se zadaří,pak stát na 1 místě,a sledovat krámky - po propočtu renderu a zobrazení se to nikdy nelagne.Ale pozor,na pohyb.Nesmím se hnout a už vůbec ne mít koně nebo mounta a sedět na něm - viz např. OX - proč asi se to toliko laguje - odpověd je prostá - a myslím,že asi už každý tuší čím to je - a skutečně to není našima kompy ... :-)


    A tak by mě na závěr zajímalo - kdo testoval grafic. stránku hry?Render + kody? Kdo synchronizoval jednotlivý fronty? Větší prasárnu sem neviděla a to si o sobě často myslím že sem kráva :-)

  • @Joedo moc krásné. Už by se na to dalo sepsat i román, popis než vůbec něco koupím na ch1 v modré :D Naštěští to nemám tak tragické, ale musím mít čerstvě zaplého klienta, stíny a jména mám defaultě vypnuté, zapnutou mlhu a na blízko (dá se nastavit i oddálený pohled). Většinou se mi podaří oběhnou shopy, ale pokud je narváno, tak se dostanu asi do půlky a nazdar, mám černo 8)

  • @Archangellus možná tě překvapím, ale úplně prvotně mojí první postavou je právě WP :) na BM jsem přešla, protože mě WP nudila.

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • @wendysis Tak to moc nechápu, jak ti hned od začátku mohl WP připadat děsně snadnej oproti ostatnim. Ale asi je to čistě o subjektivnim názoru. Mě třeba uplně nejlehčí droper
    přijde war, jedno jestli aura nebo mentál, prostě war, tam se mu cpou staty do SIL, tim pádem to kosí jak golem šmouly a co si budem povídat :D pokud se někdo rozhodl udělat
    si Auru na pvm (bez zuřka) pak je to jako jít s protitankovou minou na domeček z lega :D v tomhle směru si myslim, že to ten WP má opravdu mnohem těžší ze začátku - čepel nemá skoro znatelnou sílu, absorbce je taky uplně mizivá a díky ládování statů do INT nemá ani pořádně obranu, takže nároky na zbraň a další vybavení jsou si myslim si vyšší než třeba utěch warů, čimž mi přijde, že to fakt tak lehká postava neni.


    @Joedo s tim ch1 je to peklo, ale co by s tim museli udělat aby to fungovalo? :D Já si myslim, že nejsnažší cesta k nepřetěžování jednotlivých ch by byla
    udělat omezený počet stánků na daný ch ( už tu o tom kdysi někdo psal, včetně mě), zakázat ve městech a předevšim v kruhu přivolávání mazlíků a jezdeckých zvířat, zakázat stavět stánek při aktivních skillech, a hlavně zrušit ty uplně supermegahafohustěvelkoúžasnolepý stánky z IS - ať z IS zůstanou, ale grafickej vzhled ať je normální a ne taková grafická discoteka :D
    To si myslim si, že to CH1 (konkrétně) zatěžuje nejvíc, kvili čemu je furt přetížený :)

  • @Archangellus nemyslím, že by byl problém v přeťežování jednotlivých ch, ale v tom, že klient hry není koretně nastavený a nezvládá to. To co tu navrhuješ je defakto jen ustoupení od problémů klienta a vyřešíme to přímo ve hře. Podle mě to není nejlepší postup, opět budou biti hráčí na tom, že hra nefunguje jak by měla.