Zpětná vazba - aktualizace (všeobecně)

  • Ahoj,nevím kam to zařadit,ale myslím si,že diskutovat a prodiskutovat různé "úpravy" ať již ty minulé nebo ty současné je na místě.


    Nejprve negativa:
    1.Opět bez možnosti diskuze - úprava skillů a dosahu skillů u šamanů - žádná kompenzace.
    2.I po úpravě charakter lykana má v rámci svých věci (výbavy) zbytečně moc velký výsledný damage.
    3.Item + tombola - neustalé banery + vyskakující stránky s reklamou na jiné hry.
    4.S přidáváním nových věcí je nasnadě nové bugy + chyby v logách apod.
    5.Eventy - nic nového,chybí atraktivita.
    6.Hra i když se tváří jako free,přesto jsou možné transkace - platby = chyby lagy ve hře,kdy uživatel mnohdy nemá možnost svůj realný peněžní vklad za item naplno zužitkovat (rozuměj - pro pády hry,nemožnost logu účtu - záseků a podobně).
    Zkuzme si uvědomit,že ne všichni rozumíme problematice systému,a že ne všichni se můžeme chlubit dospělostí.


    Balancování k jednotlivým bodům:
    1.Pokud úprava,pak ne pouze šamani (rozuměj,kritiky byly redukovány = náhrada dejmo tomu řev - ted čeká další překvapení v podobě zkrácení řevu) a tzn nehratelnost tohoto charu.U válečníků,magic sury a lykanů podobné hrubé zásahy nejsou.
    Jako odstrašující příklad slouží charakter ninji - speciálně lukařů - jejich výhoda byla vymazaná s odolností všech příšer na šípy a to mnohdy tak obrovské,že to mnohé odradilo hrát.Příkladů je více,nechci zabíhat do detailů.
    2.Ačkoliv je útok lykanů snížen,přesto se zřejmě nepočítalo s výbavou a tím bonusy pro tento charakter - je zvýhodněn ve všech směrech pokud to srovnám s ostatníma postavama ve hře.(A to včetně šerp a mazlíků)
    3.Zde je by bylo možná vhodné se zamyslet jak nakládat s reklamou - někdy to spíš odradí než naláká nové hráče.Zvlášť pokud se jedná o stejného poskytovatele.
    4.Zde je asi nasnadě se zamyslet - není toho moc? Co to nechat jak je a začít odstranovat chyby v současných (ale i těch starších) přidaných lokacích a předmětech? Ona úprava věže hovoří za vše - pokud byly souřadnice,věž byla celkem v pohodě,po odstranění souřadnic se zřejmě objevily chyby,které asi nejsou na pořadu dne odstranit což považuji (nejen věž.ale i další lokace) za velikou chybu.
    5.Nebát se,diskutovat co zajímá komunitu,jaké eventy at již to budou bojové nebo najdi,přines,hledej a třeba i na čas.
    6.Tento bod mluví za vše - hra má tolik bugů a chyb že co se týče plateb mnohé odradí - už jen chybný log,bugy,záseky chyby v úkolech.


    A kapitola chybných cookies zde na foru je také hodná k předělání.


    Osobně bych ráda napsala - stop.Není potřeba zatím zasahovat do již aktuálního stavu.Ale podle mě je a to velmi důrazně třeba zrekapitulovat veškeré chyby a problémy co jsou s klientem potažmo se objevují a to opakovaně ve hře,říci si co se vyplatí odstranit.A začít pomalu pracovat na odstranění zásasních chyb s hrou a ne s těmi,které jsou mnohdy kosmetického rázu,a my komunita je ani nepostřehneme (viz. de komunita a porty k baronce a pod,kam my nemůžeme).


    Děkuji za diskuzi a za názory pokud možno relevantní na toto téma.


    Ještě 1x děkuji.

  • Týjo, tak jsem se těšil, že si na tobě po dlouhý době zase zgustnu a ono prdlajz :D


    Jo souhlasim, chtělo by to se vykašlat na banality jako to že název stánku může bejt dvouřádkovej, ale radši řešit proč to při portování z města,změne ch a jinejch změnách lokace shazuje
    klienta. A takovejch zásadních chyb je tu celá řada. Upřímě je mi jedno, že šamanův skill jde poslat na větší dálku, ale štve mě, když si drandim po lokaci a 5x za sebou mě to lagne na tom samym místě o půl mapy zpět.
    Nebo když si jednou za uherskej rok chci naládovat děsnej balík do IS (50kč na čorky a protézu) ale místo "Díkes čeče, good luck" na mě bafne "Sorry page not found". DM nikde a prachy v kelu.
    Jasný, je to blbá 50ka nebo 100ka, ale ten kdo to nekrmí z kapesnýho, tak i ta 50ka pro něj má větší potenciální hodnotu a neni to něco nad čim by se dalo mávnout rukou a říct No a co.
    Pak se to samozřejmě řeší přes GF a atd atd, známe to asi všeci jak to chodí. A nebylo by lepší prostě tyhle cipoviny doladit aby se to nestávalo? už jen kvuli tomu si dost velký množství lidí
    nechce kupovat DM.
    Jo, Metin se tváří jako Free, ale je to stejný jako všechny jiný hry, Pay to win, což mě by osobně nevadilo, vždycky platilo avždycky platit bude, že bejt nejlepší něco stojí, ale vadí mi, že tady za to člověk platí nemalý peníze ( chce necha je to tak) ale výhody z IS jsou naprosto nulový -už jen proto, že 90% toho co je v IS je sehnatelný ve hře - a spíš to škodí než pomáhá.
    Tyjo, ohledně eventů jsem tu taky už kdysi psal Svuj názor....a dozvěděl jsem se, že když se mi to nelíbí, mám radši přestat hrát :D Jo eventů je prostě
    strašně moc, jsou nudně dlouhý a nenabízej vůbec nic novýho a ani herně žádný pořádný zážitky. netvrdim, že jsou všechny eventy špatný, ale ať se na mě nikdo nezlobí, to že event trvá 2 měsíce, to je prostě
    vrchol kretenismu. Každej event kterej je nějak skvělej, tak se okamžitě podělá tim, že trvá dlouho, nebo se opakuje 30x do roka. Jen jako ukázku toho, jak
    idiotský eventy tu jsou je letošněloňskej Vánoční event. Za 1. trval 2 měsíce, jako cože? 2měsíční event? trochu nahlavu ne? - a neni to jedinej takhle dlouhej event.
    A za 2. s Vánocema měl společnýho tak leda jen ten název. Cože je další ukázka uplně vymatlanosti. Vánoční event totálně bez vánoční atmosfery.
    Těch chyb je ovšem ale fakt celá brutálně dlouhá řada, jenže ono je asi lepší to uplně přehlížet a místo oprav se jen tvářit, že se něco opravduj a že se na tom ustavičně pracuje, a radši semtam opravit (aby se neřeklo že se nic neděje a aby vykázali nějakou činnost) něco, co nikoho netankuje.

  • Zajímalo by mě, jestli obecně někdo od předposlední a poslední aktualizace někdo vnímá změnu obecně u všech postav. Je mi totiž divný, že komplet se stejnou výbavou jsem dávala krit na setaou okolo 32k na kámen a teď jen 26k ... A výbavu jsem neměnila dobrých pár měsíců.


    Ještě dodám že ty šamani to je fakt tragický, pro buff lítat každou minutu a půl a krit naprosto minimální.

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Negativa


    U šamanů souhlasim je to tragikomedie , před update sem metinům. bosum brala 10K , ted si nepřelezu ani přes 6,5k -vybavu na pvm mam pořad stejnou. Rev nechapu vubec, proč zkracovat delku dosahu? už tahle šaman oškubany dost, dřive sem metiny bose chodila sama, ted mi stim musí help manzel, uprava vybavy nepomůze mam namax dabla,obranu magii,atd. vic uz ani v alše nejde nabrat. A kupovat pomocny berličky v is nechci teda, sice sem Itemak,ale toto fakt ne.
    Bugy neustale stejne, ruda se objevuje v mistech kam se neda dostat, metiny zabugly v mistech kam se normal hrač nedostane-pouze lukač.
    Věz ta kope furt,jen při včerejšich 8 vystupech - to vykoplo z naši partičky 6 hračů ledabile na sobe v Patrech-0- sesekal se metin, 3 sesekal se boss, kliče a 5 sesekal se boss.Při jednom vystupu to dokonce vykoplo kamoše z red všechny 4 hrače.
    Cech -doted nefunguje vkladani yang,a nemoznost uprav pozemku.


    Pozitiva
    Lycan je uz doškubany taky dost ten se aspon + - vyrovna ostatnim char.
    eventy mi nevadi, i kdyz se opakuji ale aspon je co dělat spíš by to chcelo ještě oživit, přidat nové.A ani ne tak atraktivitu,ale při vymyšleni eventu fakt zapojit
    Fantasii. tahle hra ma neskutečne moznosti, akorat lidi pořad přemyšli ve stejnem modu a nekoukaj co by se dalo :)
    Novinky sou fajn, akorat by to chcelo dat uz upravene ,zpravene, aby se zpetne nemuseli dodelavat nebo minimalne upravy.
    Lukač mi nepřijde oškubany :) tolik aby to bylo znát :)

    „Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy.“
    Romain Rolland

  • Výjimečně musím uznat existenci Joedo a podpořit její názor. Ačkoliv tato sekce má v názvu "talking non-Metin issues seriously" jsem stejně rád, že se tu tohle vyskytlo a řeší se to. Teď jen doufám, že se tu staví i někdo z dobrovolnické organizace KeepCZMetin2Alive známé jako tým, nedej bože její placený vrchní velitel.


    O většině těch pálivých bugů, které se vyskytují a je třeba je opravovat se dozvídám až z update logu, takže tolik k jejich závažnosti...


    Body 2, 3, 4 a 6 mě nijak nepálí, reklamy zavřu a kašlu na ně, updaty holt bugují, ale mohou být i co k čemu, lycani ať si hrají, mě nevadí a 432play hry už jsou holt takové.


    Zato 1 mě štve hrozně. Buffku poslední dobou používám minimálně, zaprvé mě nebaví ji pořád zvedat( každých 150s, Lucyana se nezatěžovala ani s odpovědí na mail, aby se to natáhlo na násobek 90 jako všechny ostatní normální skilly), zadruhé její kvality klesly tak moc, že na místa, kde to ustojím sám (kterých je s WP poměrně požehnaně) ji skoro ani neberu.Navíc bych ji chtěl v dohledné době začít hrát jako hlavní a zatim neudělali jedinou věc, která by mě k tomu nějak přitáhla.


    A bod 5 - eventy mají světlé chvilky (protože Superstone, BossReaper a Bashidoo fakt není o farmení, ale o té výzvě), ale celkově mi přijde, že farmičky typu rybek nebo okeyek, které jsou prosáklé hackery prostě nejsou to, co by mělo probíhat. K rybkám by se dalo přidat třeba to, že se bude muset k nahodile vybranému rybáři (jen jednomu, ne že jako u začátečnického questu bliká jeden ale stačí zajít za kterýmkoliv) a hrát to u něj nebo nějak omezit čas.


    Cejtil jsem na WPčku nějakej pokles ale bylo to zrovna v době, kdy jsem měnil výbavu a skilly šly nahoru, takže to nebylo nijak extrémě drastický. Co jsem tak zaznamenal, tak přitvrdili věž, jinak moc nevím.

  • Ještě abych teda dodala, díky tomu buffíkovi si hledáme s mužem záminky, jak neexpit třetí postavu ve waterce :D ten buff je na tom tak hrozně, že ani jednomu se nám tam nechce lítat expit a to varuju, že zvedáme třetí postavu z 79 na 80, postava má 60% a za boha to nechceme dodělat dobrý dva týdny :D muž si jako záminku bere i to, že se mu dvakrát lagne postava, umře, buff umře nebo mu to spadne. Chtěli jsme buffa zvedat z 81 na 90 kvůli mapám (hlavně vývoz úlomků a skladování když jdem dropit, máme rozšíření ale nestačí nám to). Po update ani omylem, šamani to odnesli víc, než jsem si původně myslela.


    Za mě R.I.P.



    Btw. díky tomu poklesu, co způsobil snížení kritu na těch setau z 32 na 26k si myslím, že je to kurevský rozdíl, když vezmu v potaz, že mě těch chybějících 6k vždycky zachránilo zadek. Teď bez kostýmu s abs a zb to tam prostě na rudých moc dobře nedávám, což je pro mě smutný.


    Btw. 2 stále jsem pro, aby se udělala nějaká neodolatelná akce v IS, která by měla za úkol vybrat prachy speciálně jen na úpravu grafiky a všech těch sraček, co metin způsobuje. Evidentně je v penězích ze strany GF problém. Hlavně že šahaj na šamany, který fungují dovolím si říct u víc jak poloviny metinu jako druhá postava - levoboček aktivní, asi tak bych to přesně popsala.


    O tom, že věž přiostřili, slyším prvně, pokud ano, myslím, že je to dobře, záleží, která patra. Hned jak to půjde, zkusím to :) :) :)

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Kdyby jste nebyli hnusný modrásci, tak vám tu 79 na 80 vytáhnu :D


    Já tam tuhle expil s partou žluťáků. Bylo nás 6 ve skupině, ale ze 75 na 76 to bylo hotový za 3 hodiny, což je sice celkem doba, ale na to, že nás bylo 6 a měl jsem jen 50% na exp mi to nepřijde tak zlý.


    To zkrácení buffu je prostě špatný hlavně kvůli tomu, že je to o takový zlý malý kousek (30s) kratší než ostatní skilly (případně jejich násobky, žejo 90-ti vteřinová auro). Na hlavní vedení nečtu, takže ani přes blokátora to nepovzbudim.


    Těch 6 k bude asi tou změnou výpočtu kouzelnýho kritiku, to byla taky dobrá hovadina.


    Na sračky bych vybíral, těch je tam plno, grafiku bych nechal, přeci jenom je skoro tradiční :D


    Hlavně mi přijde, že zesílili hnusáky, 5 patro mě jednu dobu fakt dost trápilo, ale nwm kde je pravda.

  • Zajímalo by mě, jestli obecně někdo od předposlední a poslední aktualizace někdo vnímá změnu obecně u všech postav. Je mi totiž divný, že komplet se stejnou výbavou jsem dávala krit na setaou okolo 32k na kámen a teď jen 26k ... A výbavu jsem neměnila dobrých pár měsíců.


    Ještě dodám že ty šamani to je fakt tragický, pro buff lítat každou minutu a půl a krit naprosto minimální.

    Kamenem bereš míň proto že upravovali antimagičáky..



    Dračí šamani... No pro většinu komunity nepřekonatelné téma.. Jestli že se budu bavit o buffech, tak musím říct, dobře vám tak! :D Aspoň se furt všude nebudete srát s buffkama a místo investování yangů a času do buffek můžete investovat do vlastních postav a můžete taky za něco stát :D co se týká pvp je mi to jedno páč kritiky v pvp jsou aktuálně bezvýznamné což je taky dobře, aspoň se pvp nebudou vyhrávat na kritiky.. co se týká pvm, už jsem to psal hodně krát kritik se dá nahonit i jinýma cestama a opět se nebudete všude cpát s buffama co se týká samotných hráčů za šamana tak ano, je to problém, faktem je jak už jsem taky jednou psal šaman sám má kritik asi 37% kdež to buff pro ostatní je jen 25% ale furt je to jen pár % který nijak extra nepomůžou, chtělo by to v pvp nějak pomoc šamanům co se týká dmg a to jednak odstraněním obran na vějíře a zvony, ale stejně ten dmg je slabej, druhá věc co je hodně velký - aspoň co jsem testoval na healerovi tak status síla kterej by měl pomoc do zaříkat a tomu druhýmu skillu jehož už si nepomatuju název je uplně k ničemu.. Zkoušel jsem sundat 90 pohyb a dát místo toho 90 sílu a vysledek byl takovej že se sílou to dávalo mnohem ale mnohem míň (PS není to bug že by síla nic nedávala, síla skutečně do těch skillů přidává ale přidává minimum oproti POH která by němala přidávat vůbec) ideální řešení pro šamany by asi bylo kdyby síla přidávala skutečně dosti dmg do seků a naopak poh do kouzel pak by si šaman mohl vybrat zda chce dělat pvp a tak si dá status do poh a nebo pvm a tak si dá status do síly..


    Každopádně mě to přivádí k další věci.. Kdy konečně se opraví statusy... jako že max lv 120 a statusy se zaseknou na lv 91? To má být vtip? xD takže by bylo fajn kdyby ty statusy už konečně pustili + by je klidně mohli navýšit jako že třeba max 100 nebo víc né jen 90


    Poslední věc taky lycani.. hej už je dosti ořezali, nemaj žádnou výhodu, že jste neschopní si udělat na lycana obrany je váš problém, je to to samé jak kdybych si stěžoval že war je moc silnej bere mě kotel jen skrz to že na něj nemám obrany .. zkuste si někdy sundat obrany na wara a jít s ním pvp dostanete takovej kotel že ještě si budete říkat zlatej lycan.. :D

    DonKatto
    BlackStarX
    BlackKillerX
    jarinac

  • Antimagičem to fakt nebude, ten je upravenej už fakt hoooooooodně dlouho.


    Jinak co se týče buffek... není to jednoduchá postava na rozdíl od aury, mentála, WP nebo lycana. Je potřeba na něm celkem dost makat, shánět dobrou výbavu a ani pak to není takovej vejvar. Není jich tolik a když si to člověk tak přebere, tak udělat buffíka je o dost levnější a efektivnější způsob, jak se zvednout. M1 buff je otázka tak 4 hodin u počítače a rázem mám 10% do kritiku a díky požehnání ustojím celkem rozumně mobek. Buffeři jsou naprosto logická volba a je škoda, že je GF nechalo tak mocně rozjet a teď za jejich existenci bije šamany - hráče. Staty po 90 lvl a po 90ti bodech jsou totálně mimo, už vidím, co by to udělalo. Nabušení dropíci by ještě přitlačili, všechny spelly by se vytáhly na závratnou výši a max ve všech statech by je ještě povzbudilo.


    O lycanech vím s prominutím nic, to je k diskuzi s vrchním lycanem Joedo.


    Nevidím důvod, proč by se měly dávat pryč obrany na šamany, stejně snad na tomhle světě není jediný člověk, který by je měl ve výbavě z jiného důvodu, než jako přebytek při točení užitečných bonusů. Spíš by se mohla dát do pryč rosa na magii, vždyť rosa na meče atp taky neexistuje.

  • @Dracone na skype ve skupě přece Fufath psal, že snad dokonce ty antimagičáky dali zpět na %, co dávat mají? O Antimagičácích jsem nic u aktualizace neslyšela.

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • No antimagičáky naposledy upravili s posledním updatem což bylo vyrovnávání postav xD takže nwm jestli je to podle tebe dlouho, jakým stylem je upravili na to jsem sám nepřišel dřív fungovali stylem že pokud máš 50% obranu a šaman 50% antimagii tak máš 0%obranu dnes tomu tak není a i když je 50obrana a 50 antimagie stále furt má obrana nějakou účinost, bohužel jsem nepřišel jak se to počítá.. + ktomu ten 50% effekt surům byl zrušenej


    A co se týká těch obran na šamana tak jsem to samozřejmě nemyslel ve výbavě ale pvm.. neboť všechny mostra mají nebo můžou mít uplně stejné bonusy jak hráč jako že např tenhle boss má 30% obranu mečem 25% obouruč 35% dýky, 20% zvon... takže jsem to myslel tak že by se mohli odstranit obrany zvonům a vějířům právě monstrům aby měli proti nim šamani aspoň nějakou výhodu

    DonKatto
    BlackStarX
    BlackKillerX
    jarinac

  • BM měli antimagičáky snížený na polovinu a stále dle mého mají, pokles je podle mě způsoben nějakou tou změnou výpočtu pronikavých zásahů či co, těžko říct (nevim přesně jak to psali).


    A bavím se o aktualizaci poslední, ne o aktualizaci X měsíců zpět roku nebreč.

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Nevím že by mobky krom želvy, něco takového měly, ale je to celkem dobrej a celkem zvláštní nápad s tím hýbat.


    Výpočty v Metinu jsou asi tak přesná věc jako loterie :D Myslel jsem, že průnik kouzla dělá to, co klasický průnik, ale funguje jen na kouzla a odčítá se od kouzla jen odolnost, ale upřímně řečeno, nemám nejmenší tušení, kde je realita

  • Jen technická k postu 9 od @Dracone :


    Mě zde vůbec nejde o to co jsem psala,ale jde my o vaše názory na hru.Nechci a nebudu je svýma komentáři ovlivnovat.Ať každý napíše svůj postřeh,to co ho "pálí".Já tu jsem ted zbytečná :-D


    Jinak tedy když jsi mě oslovil v tom postu,byla bych ráda kdybychom prostě mohli duskuzi rozdělit do 2 bodů:


    1.Je to základní jako je nefunkčnost klienta + plateb,zasekávání apod, - prostě to všeobecně nejdůležitější pro hru.
    2.Jsou detaily - je to neméně důležitý prodiskutovat - tak aby hra byla hrou - a ne že když pojedu šamana pak to rovnou balím.Nemá smysl tento charakter.A důležitý je to v tom,že nás se nikdy nikdo neptal na náš názor a to v čem my vidíme chyby a co nás pálí a brání nám hru hrát.Zde je to ode mě myšleno na GF jako negativní postup v jednání.Ale tímhle se nenechte zatěžovat.


    Prostě nějak sesumírat v rámco nás všech,co my všichni považujeme za stále se opakující a neopravené.To co nám prostě překáží při platbách,při hraní hry apod.Vím,že podobně si myslíme že konají na ticketech,ale prosím,zkusme táhnout za jeden provaz a ne psát tisíce ticketů - na "prkotiny".Zkusme jednoznačně si tu napsat - co opravit,protože nás to 10 let štve.A proto odcházíme jinam :-) Tickety právě proto že je jich moc se stávají nepřehledné (dle mě) ale tady máme šanci si napsat co nám skutečně na hře vadí a přeposlat to (možná) těm z GF.Klidně to udělám sama,když by šlo do tuhýho.Ale není se prostě čeho chytit :-)


    A proto bych ráda znala vaše názory - co nás pálí - a ne to,že bylo opraveno ... což my ani mnohdy nevíme že to u jiných komunit byl takový problém ...

    Edited once, last by Joedo ().

  • Co do hratelnosti lagy, ale to je možná mým netem. Grafický lagy na který tu mám samostatný therad.


    Co do herní části mě trápí 150s požehnání místo 180 s a to že za buffery bijou normální drakaře.


    To jsou nejžhavější problémy dle mého názoru.

  • BM měli antimagičáky snížený na polovinu a stále dle mého mají, pokles je podle mě způsoben nějakou tou změnou výpočtu pronikavých zásahů či co, těžko říct (nevim přesně jak to psali).


    A bavím se o aktualizaci poslední, ne o aktualizaci X měsíců zpět roku nebreč.


    Ale no tak.... Slova "podle mě" a "nevím přesně" je hodně daleko od toho co ve skutečnosti je.. nechápu jak někdo tu může tahat tyhle svoje pochybny informace.. a hlavně nevím proč sakra nejdou lidi do hry si to vyzkoušet
    Dál nevím o jaké aktualizaci se bavíš ale já reaguju na to si psal/a
    "Je mi totiž divný, že komplet se stejnou výbavou jsem dávala krit na setaou okolo 32k na kámen a teď jen 26k ... A výbavu jsem neměnila dobrých pár měsíců."
    Psal/a si dobrých pár měsíců a aktualizace o které mluvím byla někdy v říjnu/listopadu a jelikož nevíš přesně tady jsem ti i našel o co go..

    Odolnosti a Odolnost proti magii

    • Byl změněn způsob, jakým se vypočítává odolnost a Ochrana proti magii, aby se zabránilo imunitě proti poškození
    • Efektivita Odolnosti proti magii byla snížena
    • Omezení Odolnosti proti magii u Sury bylo odstraněno
    • Byla přidána nová Odolnost proti pololidem
    • Výpočet odolnosti podle typu postavy byl změněn, aby se odolnost snížila

    DonKatto
    BlackStarX
    BlackKillerX
    jarinac

  • Ale no tak.... Slova "podle mě" a "nevím přesně" je hodně daleko od toho co ve skutečnosti je

    Fakt? v tom případě máš asi víc informací než 99% nás hráčů, když si dovolíš tvrdit něco takovýho.
    Ty slova "Podle mě" a "nevim přesně" jsou naprosto běžný větný fráze...Podle mě, se do nich může navážet jen někdo, kdo se chce povyšovat nad druhý a hrát si na Něco víc.
    Vysvětlim ti to tak, aby jsi to pochopil. "Podle mě" - Podle mýho Názoru - získanejch zkušeností - poznatků.
    "Nevim přesně" - nejsem si jistej jak to přesně je - nepamatuju si přesný fráze (pro příklad) .
    Pokud máš hošíku problém s tim, že tu někdo píše takhle, radši sem nelez ;-)


    Co se mě týče, muj názor na šamany a lukaře tu je dost znáímej troufám si tvrdit, takže k tomu se radši vyjadřovat nebudu :D


    @Dracone jo jo s tim souhlasim :D veškerý výpočty hodnot a pravděpodobností jsou neskutečně šejdrem :D jako krásnej příklad mi stačí kování věcí. Z 0 na +1 je to na 100% úspěch. Fakt? Vážně? :D :D
    nejednou už mi mraky věcí porupaly z 0 na +1 :D

  • Zajímavé že se naváží někdo, kdo tu nehrál nějakou dobu :D A ano, výbavu jsem neměnila dobrých pár měsíců, což může být jako standart bráno více jak 3 měsíce, v mém případě 6.


    Kde v tvé citaci @BlackStarX vidíš změnu výpočtu? Já tam nevidím nic o průnicích ani kritiku, nechápu, proč to sem cpeš, baví se o odolnosti, já se bavím o tom, že kouzlo, CO DÁVALO DŘÍVE VÍCE, nedává tolik teď, ne o tom, že mi berou více, berou mi stejně, ale tím, že nechcípají tak rychle, jako dříve jen kvůli pitomejm kritikům, tak dostávám na prdel akorát já (samozřejmě se dá ta tvoje odolnost pochopit tak, že mobka je více vůči mě odolná, pak je tedy více odolný každý uživatel na PVP a vlastně veškeré metiny apod.) A o mě se rozhodně nepokoušej otírat, jsem za posledních 6 měsíců i s pauzou aktivnější, jak ty, jak zde, tak na hře. Pokud to chceš do puntíku, hledej, něco o změně výpočtu jsem skutečně před Vánoci roku 2017 (aby sis mohl hledat do aleluja) zde na boardu něco četla, nevidím důvod ale, proč bych si měla ukládat veškeré příspěvky na boardu do záložek "co kdyby to nějaký trapáček na boardu" chtěl vidět. A teď si mě nakrkl tyvole, až budeš mít konstruktivní reakce, budeme se bavit. Když píšu NEVÍM PŘESNĚ tak NEVÍM PŘESNĚ a sama si nejsem jistá, zda to skutečně proběhlo.


    Btw. včera jsem se poprvé do aktualizace dostala do chrámu, celkem zajímavé. Toho, koho napadlo shazování ze zvířete, bych zabila. Pro mě je v chrámu duch plamene naprosto k ničemu v kombinaci se zvířetem, na koni mi duch může běžet dál, v chrámu ne, celkem sranda, vztekala jsem se dost. :) Ale jo, ve více lidech to může být hodně dobré, my tam jeli dva.


    @Archangellus s těmi lukaři to těžce nechápu, speciálně když stojim na námku a běhá tam nějaký mamrd, kterýho baví chodit do agresu a dost z velké dálky furt po někom střílet, než za ním doběhnu nebo namířím kámen, zdrhne blbeček, a ještě s náskokem :D (na to nepomáhá ani bonusový fialový a mamut naráz).

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • @Archangellus s těmi lukaři to těžce nechápu, speciálně když stojim na námku a běhá tam nějaký mamrd, kterýho baví chodit do agresu a dost z velké dálky furt po někom střílet, než za ním doběhnu nebo namířím kámen, zdrhne blbeček, a ještě s náskokem (na to nepomáhá ani bonusový fialový a mamut naráz).

    Jo to je masakr no :D tohle s tim střílenim v podstatě z neomezený vzdálenosti je takový nedomyšlený.
    Mě by ani tak nevadilo, že zdrhne srábek :D , mě nejvíc vaděj ty rádobi silácký kecy který u toho maj :D

  • @Archangellus to myslim že na modrý dělá snad jeden člověk, furt ten samej na několika postavách :D řeči mě nezajímají, vadí mi to ve chvíli, kdy po deseti minutách přijdu a jsem buď odkopaná v rohu nebo mrtvá :D Proto mám zaplé zvuky, jakmile něco slyšim, běžim odhlašovat.

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity