Soutěž a neaktivita

  • A tak se všech ptám :D Před 13ti dny byly vyhlášeny výsledky vánoční soutěže :D Ale doteď žádná odměna , prostě nic a ta neochota aspoň odepsat ,,jdi doprdele nic nedostaneš´´ :) Aspoň třeba to :) Ale prostě k čemu jsou soutěže a výhry , když výhru nedostaneš ? :)

  • Ahoj,
    Osobně si myslím,že v tomhle problém není.Ash,zkus požádat třeba GM o info či předání info o předání odměny.Myslím že PM přes toto forum např. @Lendin určo pořeší info kde se stala chyba.
    Ale vše ve slušnosti - stačí požádat o předání dotazu někoho z týmu.Nikdy se mi nestalo,že bych do 3 dnů neobdržela odpověď.


    Jinak,v rámci odměn,by to mělo fungovat stejně jako při odpovědích na otázky:


    1.Napsat z E-mailu účtu - tzn ten ze kterého jsi odpovídala na soutěž. otázku.
    2.Napsat server - popř jméno postavy
    3.Někdy je dobré napsat i den + dobu kdy budeš na dotyčném charu k zastižení
    4.Trpělivost někdy ne vše a ne vždy funguje okamžitě


    Nejsem ta s funkcí - ale co navrhuji je využít IRC slušně oslovit např. SGA který tam bývá velmi často popř.GM a požádat ho o předání dotazu Lucce.Uvést pak nick např sem na forum,kde můžeš obdržet odpověd nebo mail.Další věcí je přes PM oslovit druhého z GA a tím je Lenda - nikdy se mi nestalo,že by neodpověděl :-)


    EDIT: Snad jeden bonmot - Když nejde o život tak jde o (dopln si sama).Není důvod se rozčulovat :-)

  • Nevím , mělo se napsat Lucyaně a tak jsem napsala. 2x a nic ... Tak nevím to jí mám zaspamovat -_- Výhra už mi je fuk , ale něříkejte mi že za -+ 2 týdny si nepřečte poštu ..

  • Souhlasím s Arch, Lucyaně jsem psal SZ sem na fórum hned druhý den po vyhlášení a ještě ten samý den jsem odměnu dostal. :)
    Možná jsi psala omylem email místo do "Conversations"

    Aura 92lvl P P P P M8 žena

    Tělo 55lvl P P M7 žena

    MODRÁ
    :-S

  • Máš pravdu poste nademnou.


    On je rozdíl mezi soutěží na foru a mezi odpovědma na ticket - zvlášt když je jasně uvedeno jak postupovat :-D


    Citace: (omlouvám se za použití citace od @Lucyana,ale je to pro dobrou věc:


    máme zde vyhlášení výsledků naší soutěže. Všem výhercům gratulujeme a prosíme o zaslání zprávy zde na foru Lucyaně.
    V předmětu zprávy uveďte "Vánoce 2017", obsahem zprávy ... V té si domluvíte předání výhry.


    Omlouvám se,měla sem to napsat polopaticky - moje chyba v postu 3 - ale vždyt mě znáte - sem omyl :-)

  • Taktež :) napsala sem lucy a bylo mi skoro hned odpovezeno i s vyhrou. :) spíš je to v nečem jinem.

    „Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy.“
    Romain Rolland

  • Posledně co jsem se zúčastnila soutěže jsem čekala asi 2 měsíce než jsem něco dostala a nebylo to ani to na čem jsme se předtím dohodli, jelikož cena nebyla pevně daná a stálo to právě na Lucyaně. Od té doby se soutěží nezúčastním, takže asi tak :thumbup: