Odhlašování ve věži

  • Zdravím, mám problém s věží. Děje se to poslední dva dny a jde o to, že buď mě to kopne po zničení metinu v 1. patře.. dobře, to se ještě přihlásím a jsem ve druhém nebo následně mě to kopne ve 3. patře a když ne tam, tak během posledních 5 minut v 5. patře. Asi 2x mě to koplo při zabíjeni bosse u kováře. Nevíte někdo, čím to může být? Restart klienta nepomáhá, víc mě nenapadlo. Předem díky za každou pomoc. S pozdravem, HráčWao.

  • Tím, že Metin2 je stará hra naprosto nedostačující veškerým počítačům :D Už rok nejezdím věž, POKAŽDÝ mě to někde kopne (a to jsem vyměnila již tři počítače). Z 10ti výjezdů polovina skončí kopancem.


    Na to se můžu vysrat.

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Ahoj,


    K tomu aby hra Metin2 aspoň trochu fungovala jak má a byla aspoň 1/2 hodky hratelná je na současných počítačích nutno udělat několik zásahů do operačního systému počínaje Windows 7 (možná Vista).
    Bohužel sama nevím proč hra sama tohle nedokáže pro sebe nastavit tak,aby to nemusel dělat sám uživatel. Což celé je amatérské a nemá nic společného s příjemným hraním hry.
    Tohle považuju za hlavní a zásadní nedostatek hry.


    Tím druhým je antivir - opět by tohle měla umět hra nastavit tak aby to nekopalo popř. aby to nemělo negativní dopad na samotnou hru - proč se toto do této doby neopravilo - netuším.
    I když je teprv 21 století,třeba za dalších 200 let,kdo ví? ..


    Ale jde to - proč nastavovat,zabránění spouštění dat,nastavovat anitiviry,nastavovat úplně nesmyslně jako správce,nastavovat jako cracknutou hru grafic. soft. To celé působí hroně zvláštně a pro mnoha budoucích hráčů to znamená - nehrát.


    A konečně - klidně at si sou bugy,hackeři - ale ať hra jede jak má,nepadá,neseká se.At item nemá tolik banerů apod.Pak bude vhodné diskutovat o padání klienta ve věži :-)

  • Ahoj,


    K tomu aby hra Metin2 aspoň trochu fungovala jak má a byla aspoň 1/2 hodky hratelná je na současných počítačích nutno udělat několik zásahů do operačního systému počínaje Windows 7 (možná Vista).

    O aké zásahy sa jedná?

  • Pokud to kope, jsou v podstatě jen 3 možnosti vezmu to od nejpravděpodobnější.


    1.) Kolize antiviru Řešení: dej celý adresář s metinem do vyjímky v antiviru
    2.) Síťové Lagy , tady je to složitější můžeš mít net co stahuje jak drak, ale pokud je dlouhá doba odezvy máš smůlu, prostě tě to občas kopne. Pokud tedy nezměníš poskytovatele :)
    3.) Kolize s jiným programem, rezidentem, virem (tady už je řešení jen v rukou odborníka)


    4.) někomu pomůže vypnout vše co zdržuje takže zásahy, jména hráčů a mobů,atd .....

  • Nakonec stačilo spustit hlavní postavu ve druhém herním okně a na prvním mít buffa - od té doby mě to nekoplo ani jednou.. Ale stále mi to přijde jako záhada :-)

  • 2.) Síťové Lagy , tady je to složitější můžeš mít net co stahuje jak drak, ale pokud je dlouhá doba odezvy máš smůlu, prostě tě to občas kopne. Pokud tedy nezměníš poskytovatele :)

    Ešte sa chcem spýtať kde sa vlastne nachádzajú servery pre Metin CZ? Dosť cítiť na tej hre, že má vysokú odozvu to znamená, že v CZ to nebude.

  • Nějaké postřehy, které MĚ aspoň trochu pomohly:
    1. odinstalovat jakýkoliv antivir (ať je to avast, avg, mcafee, eset nebo cokoliv jiného)
    2. základnímu antiviru windows defender přidat složku s metinem do výjimek (bůh ví proč ji furt skenuje, když je metin spuštěný, ale žere to dost CPU)
    3. vypnout jakékoliv jiné programy (donedávna se mi hádal metin s prohlížečem edge, teda hlavně s hackshieldem nebo tím novým guardem)


    4. hlavně do věže vypnout stíny. Jména a seky možná taky pomohou vypnout, ale je to nepatrný rozdíl.


    Server metinu nejspíš bude v německu, což je škoda (ale nemám to nijak potvrzené, bylo by dobré, kdyby se vyjádřil někdo z teamu). Ale zas to není taková dálka, aby to způsobovalo nehratelné lagy, časté pády a několika sekundové zamrzání hry (hlavně v té věži no :/ )


    Co jsem ještě zpozoroval, tak že hra mi přes steam běží lépe (opět jen pocitový dojem, nijak podrobně jsem netestoval)

  • 1. odinstalovat jakýkoliv antivir (ať je to avast, avg, mcafee, eset nebo cokoliv jiného)

    No zrovna Eset neni nutný odinstalovat, nevim jak to maj ty ostatní šitky cos vyjmenoval, ale Eset má Herní mod, takže cajk :)
    Co se týče kolidování antivirů s hrou, na to je tady už asi milion stopadesát tisíc vláken.
    Jen tak mezi náma... to Mcafee :D tohle si do kompa přeci nikdo normální dát nemůže ne? :D
    Windows Defender, kdo nemá Widle 10 - poslední Upgrade - doporučuju ho uplně vypnout, protože je to pekelná brzda, u Widlí 10 s podlenim upgradem - netušim numero, už defender vypnout nejde :-(


    Hlavní server by měl bejt v DE.

  • No zrovna Eset neni nutný odinstalovat, nevim jak to maj ty ostatní šitky cos vyjmenoval, ale Eset má Herní mod, takže cajk :) Co se týče kolidování antivirů s hrou, na to je tady už asi milion stopadesát tisíc vláken.
    Jen tak mezi náma... to Mcafee :D tohle si do kompa přeci nikdo normální dát nemůže ne? :D
    Windows Defender, kdo nemá Widle 10 - poslední Upgrade - doporučuju ho uplně vypnout, protože je to pekelná brzda, u Widlí 10 s podlenim upgradem - netušim numero, už defender vypnout nejde :-(


    Hlavní server by měl bejt v DE.

    Defender vypnout jde vždy i na nejnovějším update ;) alespon na verzi profesional.

  • Ach jo budu za šmudlu,ale jo:


    1.Windows + I
    2.Aktualizace a zabezpečení > Windows Defender.
    a)možnost je vyhledat - nastavení pro Windows Defender


    A pomocí přepínačů vypnout:

    • omezenou pravidelnou kontrolu,
    • ochranu v reálném čase,
    • cloudovou ochranu,
    • automatické odesílání ukázkových souborů.

    Od Windows 10 Creators Update pro vypnutí této součásti přejděte do Centra zabezpečení programu Windows Defender a v sekci Ochrana před viry > Nastavení ochrany před viry a hrozbami deaktivujte výše uvedené možnosti.


    Ochrana v reálném čase - vypnuto
    Cloudová ochrana - vypnuto


    Další způsob je náročnější = zásah do registrů systému:
    1.Win+R
    2.regedit
    3Registr:HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender.
    a)V hlavním menu klikněte na Úpravy > Nový > Hodnota DWORD.
    Vytvořenou hodnotu pojmenujte DisableAntiSpyware a nastavte ji na 1.
    4.Vytvořte další DWORD hodnotu. Pojmenujte ji DisableAntiVirus a nastavte ji také na 1.



    Windows Defender můžete alternativě vypnout prostřednictvím Editoru místních zásad skupin případně GPO:

    • Otevřete si editor objektů pro správu zásad skupin.
    • V editoru přejděte do sekce Konfigurace počítače > Šablony pro správu > Součásti systému Windows > Windows Defender.
    • Vyberte možnost Vypnout Windows Defender a nastavte ji hodnotu Povoleno

    (Částečně převzato ze stránek ESET)


    Nebo přes PowerrShell:
    Set-ItemProperty -Path "HKLM:\Software\Policies\Microsoft\Windows Defender"
    -Name "DisableAntiSpyware" -Type DWord -Value 1


    Pamatujte si že v systém registrech je v postatě1 aktivní (ano) a 0 zakázáno (ne). (ale to jen mimo mísu)

    Edited once, last by Joedo ().