nový kanál ch4

  • Ahoj mám žádost o přidání ještě jednoho kanálu :) prosím prosím pěkně smutně koukám věřím že mnoho lidí to uvítá duvody
    1. Questy


    -například kvuli mihotavym kožešinám jsem lv 65 a prostě nepadají xD zabiju 20 tygru a padne jedna.. například a ještě horší je když jsem tam potkala kamaráda lv 82 z cechu ktery to taky ještě neměl hotové o to víc smutné to je.. :D a taky když jsem dělala ukol s jin-hee když jsou 3 chačka je to mín než 4.. :D :)


    2. Expení v jistých oblastech jako například sd2 kde jsou přetlaky hlavně v době kdy je bonus na exp % konkrétně velká místnost kde se spawnuje nejvíc pavouku.


    3. Drop metiny-bosové.


    -Pamatuju si doby kde když byl novej server taky měl 4 ch hned ze začátku tak prosím tolik nešetřete na nás na novém serveru :) prosím pěkně jsem jedna z těch co do toho dala nemalý peníz a chci aby se mi to vracelo i v této formě ne jen přidávání novych věcí které jsou ovšem také super. Doufám že toto předáte dál je tu málo lidí co to čte sice ale i těch málo se mnou určitě bude souhlasit :) nějaká anketa s ohlášením v all chatu ve hře kdyby se udělala tak věřím že dost lidi by souhlasilo když by se to udělalo jako quest na odkliknutí jestli ano nebo ne nebo je jim to jedno příklad uplně jasně.
    quest s názvem hlasování o přidání CH4
    odklikací políčka pod sebou s
    -ANO
    -NE
    -NEHLASUJI
    Něco takového aby jste viděli ohlas ale bylo by fajn tam i zmínit plusy které každy rád slyší a pak mínusy ktere jsou jen z vaší strany že budete potřebovat na to vynaložit nějaké penízky já teda nevím kolik by to stálo jeden kanál navíc ale to se vám nasype tam hnedka jak to přidáte tak si koupím ještě víc DM protože budu chtít zlodějky třetí ruku a další věci na dropování bedny za 1000 dm s 100% expákama které jsou taky hrozně moc super a knížkama :) i na mé další postavy které zatím jen rozjiždím ale chci za ně také hrát jako za hlavní postavu :) takže za mě velké ANO chci kanál na víc aspon jeden :)



    Děkuji Bejunka :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

  • + jen jsem si uvědomila další duvod proč přidat CH
    4. Kopání rud :)

  • Ahoj.
    4. CH podle mě na Mithgardu přidávat nemá smysl.
    Za 1. bylo jich původně 6, stáhly to na 3 . proč asi ...
    Za 2. viz Za 1. :D Mithgard je v podstatě mrtvej srver, takže GF asi těžko uvidí jako dobrej nápad vynaložit nějaký finance na to, co jim nic nevydělá.
    Mithgard nemá dostatečnej výdělečnej potenciál, aby se GF vyplatilo do jeho rozvoje vynakládat větší peníze. A to, že si někdo koupí za 1000kč truhličku (max 3 lidi na serveru),
    to jim opravdu ty náklady nezaplatí, natož aby to vydělalo :D

  • Mihotavá tygří kožešina se dá splnit chce se tomu jen trochu věnovat já to začal dělat na hlavní postavě asi na lv.83.jiné byly níže a tam mi to padalo častěji.
    Po čase se to dalo splnit a to i přesto že v tu dobu tento úkol začalo plnit hodně hráčů jelikož ho dostali všichni co měli lv.54 a vice ,je to totiž jeden z nových úkolů který měl zpestřit hru

  • je to totiž jeden z nových úkolů který měl zpestřit hru

    Novej? to asi těžko, já tenhle qest dělal už někdy před cca 4ma rokama ;-)


    Jo je to vopruz, to je fakt, ale udělat se dá, chce to jen trpělivost a trochju se snažit, ne hned mrmlat že je něco nesplnitelnýho, když to nedostanete hned a ideálně bez práce :)

  • 1. Questy-například kvuli mihotavym kožešinám jsem lv 65 a prostě nepadají xD zabiju 20 tygru a padne jedna.. například a ještě horší je když jsem tam potkala kamaráda lv 82 z cechu ktery to taky ještě neměl hotové o to víc smutné to je.. :D a taky když jsem dělala ukol s jin-hee když jsou 3 chačka je to mín než 4.. :D:)


    2. Expení v jistých oblastech jako například sd2 kde jsou přetlaky hlavně v době kdy je bonus na exp % konkrétně velká místnost kde se spawnuje nejvíc pavouku.


    3. Drop metiny-bosové.-Pamatuju si doby kde když byl novej server taky měl 4 ch hned ze začátku tak prosím tolik nešetřete na nás na novém serveru :) prosím pěkně jsem jedna z těch co do toho dala nemalý peníz a chci aby se mi to vracelo i v této formě ne jen přidávání novych věcí které jsou ovšem také super.

    4. Kopání rud :)

    1. Tady je třeba za mě chyba v tom že existují s bossem pouze 2 tygříci.I když v Imze nebo jak se ta lokace jmenuje nebo v hadím poli existují tyhle typy příšer.Ale kožichy lze získat jen z tědlech,věčně zabugovanejch příšer.Jednoznačně opruz co vůbec neláká tohle plnit. (Navíc pro 15 lvl je z toho docela slušnej drop elíků). A s tím souvisí že si to snad každý nechává na potom - přínos úkolu = 0.1 :-(


    2.Tohle je spíš o nás.Hráčích - ale jo,zas tu máš variantu - vyšší lvl expeý menší + hodím tam lvl 120 a vyženu ostatní co my tam polezou.Nakolik je to správný netuším.(Jak se máš na ten lvl dostat,když to samo o sobě prostě odporuje)


    3.Myslím si že hra má ten podúkol nás seznámit a tak pak jako kámoši chodit po dalších oblastech.A nebo se nenávidět podle příběhu hry.Ani jedno nefunguje.Bossové sou farmeni - emoce jsou na 0.Vím kdy je tam najdu (ano je to v době od 02-04 hod.) jinak je to pasé.Nic to ve mě nevzbudí max smích jak se ti druzí dokážou hádat o nic ....


    4.Rudy jsou dobré žíly jsou pod psa - zabugovaný výskyt žil mimo obraz.Výskyt hackerů a tím odpadá jakákoliv moje snaha to těžit a hrát.Proč taky - já ta mstrávím 2-4 hodiky jen kopáním + mlácením se s těma otravama - ale hacker je tam 24 hod.Divný - ale je to tak.


    Takže co vlastně řešíme? :-)

  • Mithgard opravdu není mrtvý server, stačilo by se tam někdy přijít podívat a porovnat to s jinými "novějšími" servery podobného typu (stačí se kouknout na Globál, i ten má 4 chčka). Nevím, kdy bylo na Mithgardu 6 ch, ale dost o tom pochybuji. Pamatuji si 4, což byl pro jeden server ideální počet a opět musím podotknout, že všude jinde ve světě ty 4 chčka mají, a to jsou podle videí z těch serverů hrané o dost méně než Mithgard, který se celkem slušně rozjel. Chápu, že někdo, kdo už skoro třetím rokem hnije na Fénixu, kde je 6 serverů dohromady a i těch 6 chček je dost často málo, to asi těžko pochopí, ale 3 chčka pro takovýhle server už je vážně málo.

    :borg:

  • Mithgard opravdu není mrtvý server, stačilo by se tam někdy přijít podívat a porovnat to s jinými "novějšími" servery podobného typu (stačí se kouknout na Globál, i ten má 4 chčka). Nevím, kdy bylo na Mithgardu 6 ch, ale dost o tom pochybuji. Pamatuji si 4, což byl pro jeden server ideální počet a opět musím podotknout, že všude jinde ve světě ty 4 chčka mají, a to jsou podle videí z těch serverů hrané o dost méně než Mithgard, který se celkem slušně rozjel. Chápu, že někdo, kdo už skoro třetím rokem hnije na Fénixu, kde je 6 serverů dohromady a i těch 6 chček je dost často málo, to asi těžko pochopí, ale 3 chčka pro takovýhle server už je vážně málo.

    Čeče je to asi 3 měsíce co jsem hodil očkem na Mithgardu a když vynechám multiúčty stánků, multiúčty ve hře, tak tam bylo asi tak živo jako na Fenixu na CH5...tzn tak maximálně 200lidí....což je, ať se ti to líbí nebo ne, mrtvej server. No já mám takovej pocit že ze začátku těch ch bylo 6 stejně jako na Fenixu....ale klidně to mohly bejt i ty 4, možná jsem si to popletl :)
    No, ale nesmíš taky zapomenout na to, že oproti jinejm komunitám je ta Česká setsakramensty malá, polákomaďary nepočítám, a moc GF asi nedává, takže proč by nám měly dávat stejný "výsady" jako
    maj ty komunity, který jsou 4x takový jako naše a ládujou IS skoro i na dluh :D
    Tyjo, nemůžu se nějak ubránit dojmu,podle toho jak píšeš, že se tě muj komentář ohledně mrtvýho Mithgardu dotknul :D
    Já teda nevim, ale neni náhodou Metin2 Global privát? nemyslim si, že je vhodný přirovnávat globální privát k našemu maličkýmu offiku :)

  • Globál je oficiální server, International je privát. A na globálu je daleko víc mrtvo než na Mithgardu a má 4 chčka. A co vím, tak to tam někteří z nás dotují taky celkem slušně. Každopádně chápu, před třemi měsíci jsem si i já říkal, jestli to nezabalit, protože tam nehrál skoro nikdo. Naštěstí se zvedla nějaká nová vlna hlavně díky umrtvení jistého jiného privátu AKA "offik jako v roce 2009". Navíc i na začátku toho července, kdy to čtvrté cháčko ubrali, to byl celkem problém v těch lokacích pro menší level. Dneska je na Mithu prakticky nemožný sehnat místo v SDčku nebo na jiných mapách pod level 90 (mimo jeskyni, tam snad nikdo s místem nikdy neměl - kromě draka, o něj se hádáme celkem slušně :D). Mithgard má větší hráčskou základnu než měly servery od Siony dolů před Fénixem. A ty všechny 4 chčka měly. Popravdě jsem nenašel jiný oficiální server, který by neměl 4 chčka.

    :borg:

  • Já nevím jestli tam někdo dá peníze nebo ne to nikomu nemužu slíbit jen co vím tak to že my věrní metinaři za to budem rádi když nam tam přibyde a Joedo k těm bosum.. ono je sice fakt že na metiny taky chodim tak jednou za tyden a jen mezi pul noci až 4-5 ráno protože jinak tam byvaj lidi ale dokud je nepotkam tak dropuju a večer ty přetlaky na metinech v bakře například? chtěla jsem si na surku lv 33 dropnout certifikat zapnu to ve středu že tam nebude tolik lidí a potkala jsem jich tak 8 co měli jak certifikaty tak ty černé koně z rybek a stejně šli a museli mít všechno .. a pak podívam odbyje 19:00 a ejhle tak tenhle tyden si vlka nedropnu protože někdo nezapne drop skrz IS nebo Udržbu? je mi jedno skrz co ale myslím si že si zasloužíme další ch a znovu opakuju vždycky bylo víc cháček co si pamatuju z thalionu draxie ganymede aj heliosu.. já nevím kde jste přišli na to někteří že tohle je ok ale já například hraju metin od svych 11ti let a mezi 17 kdy se mi znechutilo to že přidali nové mapy lykana a další věci jsem nehrála asi do 20-21 tak jinak pohoda ale dost věcí se změnilo a hlavně na mithu se drží nějaká komunita a za tu jsem ráda aLousosi ty vubec nehraješ a uplně na nás kašleš :D

  • Požádám opět vedení, zda má nějaký náhled na počet lidí online (bez multi).


    Jinak, teď nevím kdo to psal, ale Mith měl původně 6 CH a překvapuje mě, že si to někdo nepamatuje, když ten server pokud dobře počítám není ani rok starý. 6 CH stáhli právě kvůli malému počtu lidí na 3 CH.


    A jak to známe, když jsme se na Mith šli s mužem jako malincí podívat, kolik je tam stánků apod. na modré, připomínalo mi to těžce Gany před sloučením.



    Takže jsem si na 100000000000%%%%% jistá, že za rok, dva, prostě někdy brzo už relativně, to buď spojí, či vypnou, ale spíše spojí.


    (A pak se zase doma budeme smát) :D

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Mithgard hraju od konce června. Byl spuštěn v půlce května cca. Pokud tehdy měl 6 ch, pak ok, nicméně pak bylo období minimálně třech týdnů, kdy měl 4 cháčka. Za tím si stojím, tehdy jsem to začínal hrát. Poté se otevíral nový server u Němců a v tu chvíli to stáhli na 3 chčka. Jako jediný server ze všech, protože stále nemohu najít jiný se třemi.
    Co se sloučení týče, GF na zahraničním fóru prohlásilo, že nové servery bude slučovat dohromady s novými, tudíž se nestane, že se nový server sloučí s těmi nejstaršími (v jiných zemí je totiž druhá vlna serverů typu Mithgard, kterých je tam víc). A vzhledem k tomu, že pochybuji, že by se po Mithgardu otevřel další server, tak bude Mithgard pravděpodobně stát samostatně.


    EDIT: A promiň Beju, ale mám pololetí před maturitou, tak toho mám ještě s tréninky až nad hlavu :).

    :borg:

  • @Lousos 4 CH to mělo, protože mi to těžce připomínalo servery před sloučením. Víš co, já nevidím důvod, proč by se jedno CH mělo přidat, ale zároveň nevidím problém v tom, proč by se jedno CH nemohlo přidat. Tam jde asi spíše o to, jak nákladné je další CH, zda to něco stojí, je to jako když napojuješ další uzel, taky připlácíš, jak velký je obrat. Možná mají na to nějakou tabulku, myslím, že tyhle věci nikdo z českého teamu neví.

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • @Archangellus - post8 - njn - přesně takhle - uděláme další cháčka - ale co dál(?) Hře to nepomůže,naopak - kdaždej si bude hamtat,nebude časem o co hrát :-) Ta myšlenka mi je jasná.Na druhou stranu ale chybí to hlavní - odladěnost jednotlivejch cháček - poznáš to na rybaření,kdy jednotlvý vteřiny se "počítaj" na každém CH jinak.Takže není to to samé i když to to samé je.To celý jako komplec je nedovařený už od roku 2006.Ale to je jedno .... :-)


    Hm,nesouhlasím s tím že jsme malá komunita.Malá ke pro mě do 100 hráčů/hráček - ostatní je průměr tak do 10/20 tisíc.A myslím že registrovanejch účtů tu je víc než těch deset tisíc :-) Jinak,mám pocit že např. CoM Caedriel pocházel z maďarska.A že maďarsko-slovenská komunita není vůbec malá.Ale můžu se plést - opět jak mají např. HU (hungari) hrát cz metin? Anglicky se tu nepíše,nebo málo a že by jim hodili 1 cháčko(?) pro mě by to byl třeba přínos.Ale zas problémy s překladem apod.Ono je to těžký soudit - jak tu psal @Lousos ono to asi opravdu spěje k jistému sloučení na 1 server pro post východní část Evropy.


    A odpovím,a zas opakuju - na co opravovat bugy ve hře - to je jako bumerang - ale co je trvalé je udělat hru takovou aby nepadala a nenutila ostaní nastavovat kvůli ní systém.Bejt pprostě odladěná - XPčka má už jen málo lidí.Dá se to přeci odladit.Pak at se řešej bugy - ale to hlavní je hratelnost a ta je daná převážně tím,jestli tu hru spustím a jak dlouho vydrží v hratelném stavu.Což je v dnešní době u metina opravdovej problém.Ne hackeři a ne bugy - ale tohle :-) Pak tadle hra bude hrou a bude možný jí odbugovávat ve smyslu bugů přímo ve hře - ale ne to dělat obráceně :-)


    Přidávat Cháčka? - ale pak se stáhne cena - navíc přibudou hackeři - spíš bych byla opravdu pro placený Cháčko - prostě si to zaplatíš + oblast třeba na 2 hodky.Ale najdi mi takovou oblast hry,která funguje jak má ... :-) Takže ne nejsem pro aby se ch přidávali.To na samotný hře nic nezmění.A navíc bude nuda - s nikým si pak člověk nepokecá .. :-) A konečně - promin,ale v to v čem s tebou nesouhlasím je - my jsme češi - je tak vedena naše komunita - a ostatní mě nezajímají - at si řeší své komunitní problémy.Ale zde se jedná přímo o nás - ne o němce,angličany .... :-)


    @wendysis - ale já to vidím takhle - na serveru s metinem je víc her - ne jen metin2.A když máme sdílený serves s němci (asi).To v čem vidím přínos by mohlo být,aby každé cháčko bylo jiné.Vždy nějakou obměnou na jednotlivých chčkách pozměnovat třeba drop rate - nebo prostě třeba na některých mít spuštěný časový úkoly - tím se zvedna popularita jednotlivých a odlehčí se třeba i tomu proklinanýmu ch1 :-)
    A přidat - myslím že ne - pokud se jendou ubere,pak se bud bude ubírat dál,nebo to tak zůstane,ale většinou se nikdy nic už nepřidá - tak to chodí snad všude.
    A na závěr - osobně by mě zajímala BETA - protože chyb ve hře se našla spousta - včetně těch s yangy - takže by mě zajímalo,jestli se to ukončilo - což je běžný postup,a pracuje se na opravách.Nikde po infu k tomuto ani vidu ani slechu.


    Příjemný den

  • Udělám si průzkum a zjistím, jak moc je to s tím "nalidnění" na třech CH špatný, mě se to totiž nezdá, nějaký drama tady kolem toho nebylo a jen protože by to ulehčilo jeden úkol je přidávání HODNĚ zbytečný, to by mohli na Fenix přidat taky jedno CH protože mám o poznámku víc díky tomu že v mapách vyzabíjím víc bossů. To je zas chujovina.


    Tak doplňuji:


    Na modré stánky na CH1 mají podobný počet, jako rudý na CH1 na Fénixu, údajně co se týče zalidněnosti, červený les furt obsazený a problém s CH je totožný, jako na Fénixu.



    Takže ok, pokud přidávat, tak CH na obou serverech nebo nikde. I na Fénixus se bez toho přežít dá, jen to chce víc snahy.

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

    Edited once, last by wendysis ().

  • Hm,nesouhlasím s tím že jsme malá komunita

    No, Joe oproti (a přesně tak to bylo myšleno ) DE,UK,FR jsme malá komunita... i kdyby bylo aktivních 10tisíc hrůčů ( o čemž dost pochybuju, maximálně 2000 bych typoval a to jsem ještě hodně přestřelil :D ) furt je to prdlajz oproti komunítám který maj 500 tisíc a víc. Takže Jo, jsme malá a bezvýznamná komunitka, kvuli který v GF na zadel fakt nepadnou :)



    Jinak,mám pocit že např. CoM Caedriel pocházel z maďarska.A že maďarsko-slovenská komunita není vůbec malá

    Já tim myslel slováky :D




    Na modré stánky na CH1 mají podobný počet, jako rudý na CH1 na Fénixu,

    Tak to maj fakt mrtvo, protože podle mojí poslední výpravy na ch1 do rudý na Fenixu, tam maj asi tak mezi 40 - 70 stánkama :D

  • Fénix je 6 serverů dohromady, z nichž je většina nebo dokonce všechny víc než 5 let stará (Thal i 10 ne?). Tak co čekáte? Jděte na jakýkoli NESLOUČENÝ server a pak ten začněte porovnávat s Mithgardem, jinak se bavíme jeden o voze a druhý o koze. Pak vám bude připadat logické, proč tady nadáváme, že máme 3 chčka a né 4 jako všechny ty ostatní nesloučené servery, i když je na nich daleko víc mrtvo (globál).

    :borg:

  • Mě nezajímá, zda je sloučený či ne, aktivita tam je podobná jako na Fénixu, k přidání CH není absolutně žádný důvod. Zatím jsem tu neviděla jediný problém s tím, že by tady řvali z Fénixu, že chtějí o jedno CH více, protože je to věčně všude ucpaný, a že to je na hodně lokacích ucpaný. Tak to nehraj a je to.


    Vy byste si furt chtěli free něco usnadňovat.

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity