• :D Těch mám hafec nafasovanejch z metinů do věže - když se poštěstí a věž nekopne :D

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Připojím též svoji zkušenost. Na mapách 90+ jsou na drop metiny a bossové, nic jiného. Pokud tě zrovna tohle neláká, tak doporučím buď to zmíněné watery nebo naexpit 95 a jít do zakletého lesa, tam padají solidní věci i pokud pouze sekáš se země a metiny ignoruješ :)

  • Já měl za to že tam bude padat i při normálním expení lítat po metinech a neustále přepínat kanály to mě nebaví sekám ze země v vždy někam dojdu a pak jdu zase na jiné místo a to co je přede mnou vybíjím a jediné co dropnu jsou věci na vylepšování a občas zbraň a 36 lv jelikož zatím nevím co je vzácné tak to skladuji na dalším učte

    Na to 90tky moc nejsou... ale asi se ti bude líbit v lese (mapa od lv95), tam to takto funguje velmi dobře :)


    Jen abych se ještě zastavil u toho vašeho herního stylu - jistě, aura M3 na levelu 90 to je vcelku k pobavení :D ale na druhou stranu je to naprosto každého věc :) pokud to tak někdo chce, tak proč ne. Stejně tak jako jemu zase může připadat vtipný tvůj pohled na věc. Je to hodně individuální.