Vánoční eventíček

  • Tímto bych chtěl němcům popřát krásné Vánoční svátky a poděkovat jim, že letos nám tak krásně (jak to říct slušně) no po :shit::shit::shit: event. Přecejenom ta ,jak to jen nazvat slušně :D ehm třeba "polofirma" ví, jak během Vánočních svátků zařídit aby hráči Metinu2 nehráli tuto ehm :D jak to zase říct slušně sakra :D:shit: hru a strávili Vánoce se svou rodinou u sledování TýVý Nova (budou dávat mrazíka,pelíšky a sám doma :thumbsup::thumbsup::thumbsup: ) . Takže je na čase dát poslední sbohem našim oblíbeným ponožkám,santovi a bambimu a přivítat novou tradici na Metinu 2 a to poškození schopností na PvE, ámen <3

    Ok, změněna signatura, protože to hafo let nikomu nevadí a nová podržtaška s tím má problém :-S:thumbsup:

  • Osobně mě to dost mrzí, na Bambiho jsem se fakt těšil, o ty fusky ani tak nejde, ale Santa a Bambi, to prostě k Vánocum patří :)
    A další věc, nevim jestli jste si toho všimly, ale udělali to samý, co vloni, na začátku eventu dost stahli drop....a předpokládám, že okolo Štědrýho dne ho zase vrátí na původní stav (to taky bylo vloni)
    a to bude panečku juchů, jak je luxusní drop :D :D

  • Tak alespoň je to něco nového

    Jo to jsem říkal všem těm, co to už předem oduzovali, že nejsou ponožky. Kdyby třeba z těch truhel byl i jiný drop (v což ještě tak nějak se snažim doufat) a ne jen to že dostaneš tu věc, kterou si stejně musíš kovnout přes IS :D Takže víceméně tu máme jen drop okey (aspon díky za to) a normální měsíční...Takže ty měsíční to budou asi jediný 2 dny kdy vydržim u metinu 4hodiny v kuse :D

    Ok, změněna signatura, protože to hafo let nikomu nevadí a nová podržtaška s tím má problém :-S:thumbsup:

  • Jako... taky mě to krapet zklamalo, ale beru to jak to je... těšil jsem se na víc (hlavně levný duše a třeba i trocha toho itemování od santy) ale i tak si rád zahraju v tento sváteční čas, kdy se blíží předtermíny zkoušek a nic nestíham, natož abych spal :D


    Jenom mám z těch měsíčních trochu hrůzu, protože to bude 8 hodin po 100 letech, takže s cenama se budou dít zase divy.

  • No taky něco napíšu,já dávám přednost spíš realitě Vánoc než Vánocům ve hře.


    V podstatě jsou to tři dny v roce,kdy se sejdou (nebo si aspon zatelefonují) všichni příbuzní a přejí si jen to dobré.Dalo by se říct,že v týhle době jsou lidi k sobě milejší a přátelštější a jsou víc v pohodě,včetně nevyřešených sporů v rodině.Většinou právě tyhle dny jsou těma,kdy se tohle neřeší,naopak,prostě příbuzní jsou spolu a je jim dobře.
    Škoda že to je jen na tři dny.I ve světě se občas přeruší války,právě kvůli Vánocům - což je opravdu skvělé.


    Takže pak jakýkoliv event zde ve hře nenahradí tu reálnou atmosféru vánoc u nás a v širokém našim okolí.Rádi se oddáme za ten rok pohádkám,kdy vždy dobro zvítězí nad zlem ...


    Proto i kdyby event nebyl - vůbec toho nelituji.Jediné co mě mrzí je to že prostě není Bambi.Ne kvůli fuskám,ale to zvížátko se opravdu povedlo - bylo strašně roztomilé když leželo u nohou nebo čmuchalo.Byla s ním taková ta sranda,byl to prostě bezva kámoš no :-(

  • Rádi se oddáme za ten rok pohádkám,kdy vždy dobro zvítězí nad zlem ...

    To je dost diskutabilní co je pro koho dobro a zlo..pro mě je zlo Dutch, nebo to hnusný oslizlý saranče (kdokoliv jinej) a dobro Predátor :D a Predátor vždycky prohraje, to neni fér :-( :D:D:D
    Jo a jen tak mimochodem, pohádky? to bych si dovolil doporučit jeden velkoúžasnolepej pořad na Stream.cz :D pokud máte smysl pro humor lidi a umíe se na věci dívat s nadsázkou a nadhledem, rozhodně se podivejte na Mrazivá tajemství :D žádná pohádka už pro vás nikdy nebude taková, jako dřív :D


    Ano, Vánoce by se měly trávit s těma, který máme rádi (od srdce, ne z povinosti), ale tady na metinu jsou přeci taky lidi, který má někdo (z hráčů), dalo by se říct rád, na který se těší a
    s kterýma rád tráví herní čas :) a pak jsou lidi (jako jsem býval do před 5ti lety Já), kteří Vánoce neslaví...


    Jo Joe, hele já teda nevim v jaký lokalitě žiješ (ale musí to bejt fajn, když tam na sebe v týhle psycho době nejsou lidi hnusný,uspěchaný,vystresovaný a agresivní), ale tady u nás (Praha) jsou v době předvánoční a vánoční z lidí ještě větší hovada než kdykoliv jindy :D


    Bambi mi bude chybět....bylo to takový roztomilý zviřátko, který dokázalo i zlepšit náladu...nebo vykouzlit luxusní výtlem, když nachytáte ženu na takovou kravinu, jako
    že když chvíli vydrží tak uvidí jak mu od zadečku padaj maličký bobečky :D A Santa, taky mi tu bude chybět tahle postava...Poslední roky to tu k Vánocum patřilo..byla to jejich součást...
    utvářelo to Kouzlo Vánoc (Vánoční náladu) na Metinu...

  • Ďakuji za tieto riadky. Pekne napísané. ;):thumbup: I když, malá náplasť za Bambiho, získala spm Tučňáka, (máme oba kožušinové kabátky - ladíme), to bylo radosti. Už jen chybí na metinu sníh:)

  • Tak udržbu do 14h jsem nečekal :D trochu to tím pádem nesedí:


    6. prosince
    12:30-16:30 padání Mušlí



    No jak to spustili, tak jsem byl smířenej s tím, že hold jediný co nám ted dají jako hlavní event je hodnota utoku a schopka a říkám si, tak horší už to být nemuže...no udělám ten ukol a koukám, že muže :D Jako troll od němců super, takže Vánoční event je to, že si jednou za hodku zničim 1-2 metiny s 1,2x větším dmg :D pak zase hodinu čekat? :D To jako jen doufám v to, že ty velký komunity jako němci,turci a poláci se nějak ozvou a něco s těma německýma lopatama co si říkají firma udělají a dají najevo že takhle asi ne :D


    Ponožky určitě zrušili z jednoho duvodu - ve hře je autolov který tam stejně nikdo nikdy nechtěl. Ale s ním je možnost zapnout 20 lukařů a ponožky se nafarmí samy. To samozřejmě GF nechce aby si lidi ty začarka farmili a nekupovali z IS tak radši neudělají žádný event (sorry ale tohle za mě neni event)


    Není santa,není bambi,svařák ponožky...Ale máme nějaký nesmysl k ničemu od ah yu co nemá s Vánocema společnýho ani písmeno, máme kostýmy který vypadaj jak kdybych hrál Gladiatus (opravdu skvělá volba na Vánoční event) a máme okey, který kvuli hackerům padaj tak jak padaj :D


    Takže at si ta rádoby firma z Německa s tímhle vytře svoje čoko díry. Takovej propadák jsem nečekal...ale aspon se tím ty košťata potopěj ještě víc a rychleji.


    Cs

    Ok, změněna signatura, protože to hafo let nikomu nevadí a nová podržtaška s tím má problém :-S:thumbsup:

    Edited once, last by Dzohny ().

  • Dobře,dovolím si zareagovat,a opravdu @Archangellus a já nejsme tatáž osoba :-)


    K tomu co psal Arch se mi nechce vyjadřovat- jen by to znamenalo to potvrzovat,a taková nejsem :-) Ale v postu padla otázka odkud že to jsem? Zde si dovolím napsat- bohužel osobní info zde nikdy uvádět nehodlám.Ale mám celkem dobře sjetou celou ČR,včetně památek.Ale - nemůžu si pomoct,ale lidí na jižní moravě jsou prostě jako z jinýho světa.Myslím tím oblast třeba Kroměříže - neuvěřitelný lidé tam jsou.Přátelští,nezkazí žádnou srandu,ukecaný a prostě je s nima sranda.A navíc rády zpívají - a třeba i při předávání slivovice ... :-) Prostě je to úplně jinej svět než třeba Praha nebo Liberec - dá se tam v klidu rozjímat-kecat s lidma i v hospodách jsou prostě milejší a ochotnější a pokud je člověk požádá o laskavost,vždy se snaží vyjít vstříc a nikdy neodmítnou - opravdu,pokud někdo máte na jižní moravě známé,není lepších lidí než tam :-)


    Jinak většinou vstupuju do vláken kde je bud zřejmá chyba - nebo pokud se jedná o nesourodé informace.Bohužel jak zde mnozí píší - vánoce jsou jednou za rok.Jsou to uznávané svátky po celém světě.(I když v Rusku mají jolku - nebo jak se to tam říká - a maj vánoce + silvestra dohromady - ale slaví to taktéž).A srdce mi pláče bolestí,když zruší Bambíka a dají tam něco jiného - to co s vánoci nemusí až tolik souviset - je to tak no :-)


    A konečně - já osobně si myslím,že je velice neštastný překlad Avalonská zbroj-meč-prostě přeměty.Už jsem o tom psala,jednak je to část anglické historie - což je tenký led to takhle použít ve hře a navíc se obávám,že jakousi ochranou známku na brnění,meče apod z avalonů měla hra Brány Skeldalu.Ačkoliv prodkuce (jméno si doplnte,i kluky co tuhle hru "oživili") neexistuje přesto si myslím,že ochrana stále platí. :-)


    EDIT: Trošku jinak - osobně bych stála za tím - změnit Avalonskou/ký na Antický/á.Na to nic snad neexistuje (ochranná známka nebo bůh ví co - ale takhle fakt nevím no).

    Edited once, last by Joedo ().

  • K tomu co psal Arch se mi nechce vyjadřovat- jen by to znamenalo to potvrzovat,a taková nejsem Ale v postu padla otázka odkud že to jsem? Zde si dovolím napsat- bohužel osobní info zde nikdy uvádět nehodlám.Ale mám celkem dobře sjetou celou ČR,včetně památek.Ale - nemůžu si pomoct,ale lidí na jižní moravě jsou prostě jako z jinýho světa.Myslím tím oblast třeba Kroměříže - neuvěřitelný lidé tam jsou.Přátelští,nezkazí žádnou srandu,ukecaný a prostě je s nima sranda.A navíc rády zpívají - a třeba i při předávání slivovice ... Prostě je to úplně jinej svět než třeba Praha nebo Liberec - dá se tam v klidu rozjímat-kecat s lidma i v hospodách jsou prostě milejší a ochotnější a pokud je člověk požádá o laskavost,vždy se snaží vyjít vstříc a nikdy neodmítnou - opravdu,pokud někdo máte na jižní moravě známé,není lepších lidí než tam

    Jo to můžu potvrdit..Lidi na Jižní morave, to je jiná liga :) Mám část příbuzenstva v UherskoHradišťskym kraji, celkově tam jsou skvělý lidi..A můžu říct, že i (až na pár výjimek) Brňáci jsou uplně super. Prostě ta Jižní morava...to je jinej svět :)

  • Takže ideální vánoční event by měl vypadat tak , že 23.12 gameforge vypne metin a 2.1 ho opět zapne :)

    Ninja Archer LV 115
    Otrávený: P(33) Opakované: P(36) Ohnivý: P(36) Smršť šípů: P(28 ) Našlapování: P(36) Jiskra P Proměna: P Kůň 4 x M1 - přijde hned (100%) Těžba M1 Vedení: G9 , Jazyky M1 Obrana : 940+- :)
    Zabiják s dýkama LV56: Léčka: P(33) Blesk: P(34) Víření: P(36 ) a chcíplej kůn
    Malá dračice LV42: Talisman: P Střílení : P
    Malinký Aurák LV54 Aura P Pádit P Smršt P

  • Takže ideální vánoční event by měl vypadat tak , že 23.12 gameforge vypne metin a 2.1 ho opět zapne :)

    Obávám se,že tohle co "někdo" napsal má víc do sebe než to vypadá - ano.Pak je o to víc na co se těšit ve hře,a co se týče rodiny,udržby apod. souhlasím :-D I tak by mohl občas vypadat event.