Skupinové hledání - 75 lvl

  • Zdravím všechny :) Nedávno se mi podařilo udělat lvl 75 :D ( Konečně .. ) A tak bych se chtěla zeptat , jestli by někdo měl zájem do nějakýho toho bludiště jít :D Jsem PvM Warka lvl 76 mentál :) Ať už dračí chrám nebo meleyno doupě :) Prostě bych si to někdy ráda prošla se skupinou a dokončila aspoň někdy nějakej takovejhle dung :D Ve skupinovým hledání mi to totiž nikdy nechce nikoho najít :(

  • Ahoj,
    jen malinký dotaz, kde hraješ (server, ríše)?

  • @Ashwilailanel - no můžeme to zkusit když častějc budeš on line v tom cechu :-)


    Je z Fenixu a zbytek je na ní aby to napsala :-)

  • Ahoj Ashwilailanel,


    tak inak, menšia rada pre Teba, nie všetci máme prehľad, kde, kto hrá,... v tvojom poste chybí server a ríše, i když by sem se Ti chtela ozvat třeba já, nebo někdo jinej, je to pro mne dost duležitá informace. A keďže si to dala i na forum, tak oslovuješ širšiu hráčsku verejnosť, nepíšem Ti do súkromnej správy, ale najskôr sem, aby po doplnení daného údaju sa mohli ovzať i iní hráči, ak budú mať záujem (ak si zo žltej a niekto treba z červenej tak zbytočne bude reagovať, prípadne Mitghard - Fenix). Ale koniec koncov, kto by chcel, môže sa Ti ozvať do súkromnej správy. Prípadne lepšie by bolo, riešiť to vstúpením do vybraného cechu a hľadať partiu tam.


    Peknú hru

  • Jen ve zkratce - když už je řeč o hře :-)


    Také nepíšu,že mám jen jeden účet.Jen jsem ti chtěla naznačit,že jsem ochotna spáchat nějakou ulítlost.Myslím,že sama víš,jak to se mnou je :-D


    Ale sem jim to nepiš,zbytečný ... :-)