Padání hry

  • Ahoj, mám pár problému... Mám celkem výkonný notebook, čerstvě přeinstalovaný Windows... Samozdřejmě originál win 10 a hra mi neustále padá jak jsem ve věži nebo metinech prostě nechápu smysl údržby když je to pokaždé horší a horší... Opraví se chyba a ejhle na světě je jich dalších 5 špatný respawn ve věži. Neustále nepochopící odbíhání moobu...Tim pádem se ptám opraví se to někdy nebo zlepší? Protože už mi to začíná pořádně lézt na nervy... :dash:

  • Padání hry se řeší už od roku 2010 a je to na dobrý cestě, už se toho spoustu opravilo takže si myslím že kolem roku 2135 by mělo všechno fungovat, pokud se teda bude pokračovat stejným tempem a nezpomalí se :)

  • Padání hry se řeší už od roku 2010 a je to na dobrý cestě, už se toho spoustu opravilo takže si myslím že kolem roku 2135 by mělo všechno fungovat, pokud se teda bude pokračovat stejným tempem a nezpomalí se :)

    Plus si zabudol napísať, že tento problém by mal byť už minimálne 20x opravený, podľa toho čo sľuboval Update Log :-D