Event 17 listopad nebo jiný

  • Ahoj,zdravím,privět,Hello,Gutten tag,


    Doufám že v tomhle snad nebudu sama a svýma komenty - souhlasím/nesouhlasím (zdržte se prosím čehokoliv jineho) dáte vědět svůj postoj na tohle:


    Co místo eventu - BZK + předmětů + bůh ví čeho udělat event nejen české herní komunity - a to ve nějaké scénky nebo ještě lépe diskuze k svátku popř. nějaký šílenosti - třeba dramatu s herníma postavama - prostě zábavu - trdlování s GA či GM.Vždyt může jít o srandu - nevím změnit se v příšeru a zkoušet nějakým vtipem rozesmát ostatní.Prostě jen sranda.A to taková že pro úplně všechny - aby se mohli právě i bavit GMka a tak.Dřív to byl čajový dýchanek ............. A ještě k tomu přidám,právě proto že tu jsme 3 říše,(neplést si to s třetí - fůůůj,ne ne ne) pak i zábava by mohla bejt se dorozumnět.Ne každý umí anglicky či německy - a tím ukázat že prostě at jsou věci jak chtěj,at nám je kdokoliv a jakkoliv nabízí - my prostě držíme pči sobě a když na to přijde,vystačíme si sami.Včetně zábavy - co vy na to + týme? Je to špatnej nápad/není?

  • Ahoj Joe,


    "trdlování s GA/GM" zní sice fajn ale není to pro všechny "hráčské kategorie".
    Nicméně už je to stanovené a pochybuju, že to bude někdo měnit.

  • Ahoj,


    právě s eventem jakej pro nás pripravili na 17. listopad , (je to náš svátek, nevim kdo ho teda navrhoval, sem velice velice spokojená a jestli vyšel z nášho teamu, tak dik. Je to přesne to, co k hraní pre svuj lvl potrebuji, mesíční pokladnice (k vylepšování) a bzk je taky super.

  • No,mimo tema - ale očividně a veřejně:


    Názory v postech 3 a 4 mě mile překvapily.Oni se tu najdou i rozumní lidé? To teda zírám :-) A dokonce se i uvědomuje,že bez týmu mnohé nejde? Že by přeci jen byla naděje? ....


    Myslím si,že i když je to mimo,tak právě tot si uznání i pochvalu zaslouží - možná je to jen nic,ale z toho co pro jiné je nic většinou vznikne velmi ale velmi zdařilá věc/zábava.


    Takže děkuji prozatím Vám oběma - za tyto vaše postoje a názory.Potěšili jste mě a to zcela upřímně.A samozřejmě že děkuji i vyjádření Vašich postojů.


    O @Fufath psát nechci - protože by to mohl vzít osobně - stejně jako ostatní,ale i jemu patří dík za vyjádření i když tak trochu negativní - ale chápu a respektuji to.Děkuji ti,že tu jsi s námi.


    (Tento koment se obsahově neslučuje s tématem.Jedná se pouze o vzádní jakési pocty těm,co si jí v tomto vlákně zaslouží - myslím,že právě proto nic neporušuje - proč také trestat lidskost a pochopení,že? .-) ).

  • Mám pocit, vzhledem k počtu hodin na drop,že budou padat metiny/bose.

    Nikdy není pozde :). Škoda, že si mal pravdu. Moja naivita je někdy nekonečná no :). K téme: Eventy nám zariadi život sám. Ale fajn.

  • Jooo uděláme event že se Lucyana schová a kdo ji první najde pujde s ní na večeři.

    Ok, změněna signatura, protože to hafo let nikomu nevadí a nová podržtaška s tím má problém :-S:thumbsup:

  • Klidně - ale tady na foru - ne ve hře,z logických důvodů by to asi neprošlo. :-)

  • Tak jo,


    sice do tohodle mi nic není - což je pravda.Ale prostě tohle je strašně nefér at si říká kdo chce co chce - o co jde?


    Každou chvíli event - ale to co mi opravdu vadí je to,že se u nich nebaví všichni.Jak to myslím - a co tým - jsou to lidé jako my.Proč prostě neexistuje event kdebychom se mohli bavit úplně všichni,tohle je tak sobecký :-(


    A aby se to nebralo jinak - to že se bavíme my,komunita,to je asi v pořádku.Ale proč se s náma hrou nemohou bavit GA,SGM,GM,TGM moderatori fora - pokud jsem na někoho zapomněla pak se omlouvám - neříkejte mi,že tohle je nesmysl - ne není.Není to v pořádku.Proč se mají starat o spuštěný event - nic z toho nemít (nemyslím odměnu materiální (fiktivní předměty yangy) jediný co z toho mohou získat je stres a špatná nálada - a k tomuhle mi stačí reálnej život.


    Tak sakryš proč tohle nejde právě proto že to je event skloubit dohromady a aspon jednou v roce se bavit - a to úplně všichni.


    Přeberte si to každý jak chcete,ale dobře mít nějaký kupony - to není absolutně nic - bez nich tahle hra fungovala dřív a klidně by se bez nich obešla i ted.Podstatný je zábava,zvlášť o vánocích,veselí a prostě bejt aspon jednou v roce spolu.


    Proto eventy mě nikdy nebrali a brát nebudou - pokud se tenhle "císařský zákon" nějak neupraví s možností volby o vánocích.Přeci na vánoce maj bejt lidi na sebe hodný a srandovat né se cpát yangy a jinou veteší - a také je to asi jediná možnost v roce,kdy by se nemuselo až tolik dbát na to jestli mám tuhle zodpovědnost nebo ne.Vždyt se jde vždy dohodnout - a vánoce jsou třídenní.Nejde o dropy - ale o legraci a lidskost vždyt je to společenská hra - a to pro všechny.Vím že ted asi nikdo nebudete souhlasit.A já právě z tohodle důvody nikdy nebudu souhlasit s eventy na vánoce. :P

  • Víš jak :D levnější je lepší :D

    Nikdo z nás není dost bohatý na to,aby si kupoval levné věci - promiň @Dracone,ale tohle mi nedalo,chtěla jsem to napsat :P