• Zdravím :D Jen jakýsi rychlý dotaz tu na vás mám :D Jak a kde seženu nějakej ten amulet nebo co to je ? :D Každej se tu hádá a nikdo nepomáhá :) Tak bych ráda nějakou normální odpověď jestli teda někdo ví ^^ :)

  • Byl bych vděčnej kdyby se k tomu vyjádřil i někdo kdo se probojoval skrz všechny ty bugy a lagy k nějakýmu výsledku. Můj dosavadní poznatek je ten, že mi mnich dal za úkol probojovat se prvním patrem- odměna- krystaly na oživení, další úkol od něj je znič 10 metinů krysy nebo tak nějak, mám za to, že ty úkoly pokračujou až k odměnám v podobě těch amuletů, ví někdo víc?

  • Zkoušel jsem to včera - bohužel bez většího úspěchu. Když už mám to "štěstí", že se dostanu do patra s těmi metiny, tak mě to po zničení prvního okamžitě vykopne ze hry. Ještě 7x mi to spadne a snad se pohnu dál...
    EDIT: Obecně ta hra teď dost často padá do login screenu, skoro nemá smysl dělat stánek na delší dobu, když to po pár hodinách stejně spadne.

    :borg:

  • Ako som to pochopil ja. Je tam 12 bossikov. A mozu sa objavit nahodne roznych urovniach. Mne sa objavil uz aj v druhom. No urcite sa objavy v rozmedzi 5 urovny. Ono tam pada z neho tie vecicky modre kolieska a tie zvieratka v kolieskach na tu hru ,no tie vecicky sa daju aj kupit ked sa tam objavi obchodnik samozrejme ze az na konci. Ked kuknete na ten obrazok dole v pravo je truhla. Tak ked to dohrate tak ako mate dostanete truhlu. A tam je nejaka sanca ze vam vypadne ten amulet. Netvrdim ze to tak je, no tak to chapem ja.





    Kazdy den su otvorene dva porty, kazdy port sa vola inak, vymislim si... zin, win, pin, Babiš, fin do kopy 12
    takze to vychadza 6 parov + nedela, takze asi s kazdeho portu padaju iba specificke vecicky kedže ich tam je tiez tolko.

    Edited 2 times, last by Riad ().

  • dalsia vec ktoru som ja nevedel ta prva uloha co dostanes tych 200ks na ozivenie. TAk dalej to funguje takto:

    • 1quest od NPC- 200 vzkriesených kameňov
    • Po tom, čo znova das dole 10 Metinov, môžeš získať každý deň iba 20 Vzkriesení.
    • Potrebuješ ich na oživenie seba alebo iných ľudí.

      • prvý oživenie = 1 kameň
      • druhé = 2 kamene
      • tretie = 4 kamene
      • štvrté = 8 kameňov
      • viac ako štyrikrát = 10 kameňov
  • Ahoj nedal som ho, kedže ma moja otravovala ze sa mam ist bleskom najest, tak som chytil nervy a Ctrl+alt+delete
    Bossov tam mas viacero typov:



    • Šéf, ktorý obnovuje Metiny
    • Šéf, ktorý vás môže premeniť na divokého psa
    • Šéf, ktorý vás môže premeniť na sochu
    • Šéf, ktorý nemá žiadne zvláštnosti



    1 - Pokiaľ je Metin na mape, nemôžete poškodiť šéfa


    • 2 -Šéf vás môže premeniť na psa so zručnosťou
    • Zatiaľ čo ste pes, môžete sa zaoberať len 1 DMG
    • Po chvíli budete premenení
    • Existujú 2 rozdielne šéfovia, ktorí to dokážu
      1. Musíte uniknúť jeho transformačnej zručnosti / kúzla ------------------------------------Kvôli problémom typu Lagy nemôžete včas dosiahnuť bezpečnú zónu (uniknúť zručnosti)
      2. Musíte sa dostať do bezpečnej zóny

    3-Šéf ta može premenit na sochu ----------------------------------Kvôli problémom typu Lagy nemôžete včas dosiahnuť bezpečnú zónu (uniknúť zručnosti)

    • Môžete sa dostať zo sochy iba vtedy, ak do teba narazi sekne spoluhrac
    • Ak sú všetci hráči v sochách, tak je koniec



    4-Šef ma iba vyšie DMG

  • Co se chrámu týče - těch bugů tam asi zas až tolik nebude. To shazování ze zvířete není bug, ale nový efekt - všimněte si, že když vás to vyhodí ze zvířete, tak se nahoře jak jsou bonusy z IS objeví taková červená blbost, kde je napsáno - Pád z jezdeckého zvířete. Jinak na bosse sedí to, co psal kolega nahoře. Denně se můžou 2 runy (jednu animasféru máte za hodinu, tudíž 24 za den, s tím že to skladuje až na 36). Jediný problém tak zůstává, co se získává z těch truhel (to bude trochu na dýl zjistit). Pokud přetáhnete 10 insignií na mnicha, tak vám dám vybrat věci, které jsou potom potřeba na vylepšování toho nového equipu.
    Pak jde tady o levely monster. Zkusím to později na postavě s malým level, jak to tam bude dávat. Je možné, že scalují pouze staty monster a né levely. Což je na druhou stranu škoda, protože to tam tím pádem neexpí. Případně mě ještě napadá, že vyšší levely budou až v těch vyšších patrech (což by možná i sedělo, když v prvním mají level 20 a v pátém klidně 45). Bohužel tohle asi těžko z Mithgardu odzkouším, když je pro nás aktuálně STOPkou jakýkoli boss, protože vždycky nějaký FayZah umře :lol: .

    :borg:

  • Jo, musím přidat svůj poznatek. Dnes jsme zkoušeli trochu kooperace a musím ti dát za pravdu že to shození z koně není bug, je to o načasování... tzn ty metiny jdou sundat úplně v klidu, stačí jen v pravou chvíli utéct, nechat mobky odběhnout a šutr dosekat. Ono to bude celý o kooperaci a různorodosti postav a skillů, což je zatim minimálně pro mne, u bossů otázkou... Jediný co mě mrzí je to, že při pohledu na dnešní žebříček zjišťuji, že jsme se všichni dostali nanejvýš do 5. patra, ale máme mezi sebou partu co to jediná zvládla do 25 patra. Ten chrám neni od 20 lvlu jen tak, neni to o tom kdo má super top skilly a alchu, ale o kooperaci a vědomostech co kde funguje. Takže mi přijde líto, že se zrovna tato parta se o vědomosti nepodělí. Zároveň bych rád našel důvod.. Opovrhuje ta partička celou komunitou? Díky které zase ale získává spoustu věcí a surovin potřebných ke všemu co dělají? Nebo jde zase o mezinárodní prsení se v tom kdo to dal dřív? Myslím si že tady jde právě ta solo stránka stranou, a němci tu na naše info určitě nečekaj.

  • U těch bossů to není o ničem jiném než o tom, mít na ně dmg a neumřít u nich. Bohužel jediný problém vidím u toho, co proměňuje na pejsky. Pokud vás shodí z koně, nesnažte se sesedat/nasedat - pouze se vám to vybuguje a pravděpodobně umřete. Jinak je možné, že to opravdu scaluje s levelem, protože pokud vy na Fénixu až na jednu partu končíte v pátém patře (a pochybuji, že by to na Fénixu až na jednu výjimku zkoušely levely 80), tak bychom se my na Mithgardu (ve složení 2x 90, 2x 80 a 2x 78 levely, z nichž polovina jede PvP nebo nemají výbavu a s biologem jsem nejdál já u tabulek obrů) neměli dostat nad druhé patro, což se nestalo. Po pravdě jsem se první den dostal do pátého patra sám s buffkou i skrze metiny, můj ubohý život byl ukončen až tím, že se z obou postav stal kámen).
    Jinak u těch metinů není ani potřeba utíkat, stačí, když to bude sekat jeden průměrný aurák bez alchy po jednom a jste za dvě minuty ve vyšším patře.

    :borg: