• Ahoj všichni,
    chtěl bych v tomhle vlákně řešit to, kdy hrajete. Z pro mě záhadného důvodu je totiž dropování certifikátů a mnohý event mezi 19 a 21 hodinou. Nevím jak vám, ale mě do tohohle času většinou vychází večeře, návrat z města, čas s rodinou a podobné věci, které jsou pro mě důležitější než Metin a tak jsem kolikrát bez certifikátu.


    Takže bych chtěl navrhnout rozdělení času dropování certifikátů na denní/večerní směnu a noční směnu. Pokaždý třeba hodina


    Co si o tom myslíte, kdy hrajete, co vás štve na načasování v Metinu?


    Díky za vaše názory.


    PS: Ještě jsem měl jeden konstruktivní návrh, ale nějak jsem ho zapomněl... takže až si vzpomenu, tak se těšte.

  • Je fakt že mezi 19 - 21 hodinou též trávím večer s rodinou :D Avšak je na každém jak si udělá na metin čas :D Ale ranní ,,směna´´ by nebyla vůbec špatná :) Pro mnohé by to bylo určitě též přínosné :)

  • Za mě si myslím že je to supr nápad... už něco podobného udělaly s pvp zonou tak proč by ne i s certifikáty... :-)

  • Oni jsou docela často takové ty náhlé eventy, kdy jsou různé časy pro drop certifikátů mimo klasickou dobu, a vzhledem k tomu, že jsou min. jednou za měsíc, si myslím, že by to neprošlo, vždy si můžeš nadropovat certifikáty dopředu / případně pečetě (mě padal muffin na 4 hodiny, taky to mám na skladě, černých koní máme teď po rybářském eventu snad všichni naprostý doživotní zásoby, navíc máš v základu koně, který na jízdu a boj stačit musí), ber to tak, že těch výhod je víc, než aby se nadstandart opět přizpůsoboval. Mě osobně se to nedotýká, jezdim na slonu, na všech postavách mám černé koně, certifikáty pro případ nouze mám nadropovaný dopředu jak na sobě, tak na manželovo postavě. Spíš než čas pro drop certifikátů mě vysloveně štve doba, kdy certifikát vydrží + doba, kterou připíše, když jí prodloužíš (max. tři dny a to málokdy je pro mě celkem hodně málo).

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Něco podobného jsem kdysi navrhovala také.Neprošlo to.Možná když se najde víc lidí ochotných to odsouhlasit,pak to třeba projde.Určo jako překvápko v nějakým jiným čase by se hodilo.


    No asi obvyklá doba bude:


    5:00 - 9:00;12:00 - 20:00;22:00 - 00:00.Přes noc tu je sice dost lidí ale ne dost aby to asi prošlo.Druhá relace:
    6:00-7:30;12:00-15:00;17:00-22:00.Tyhle doby jsou nejfrektovanější - vyjma prázdnin a svátků.(Soboty a neděle).

  • Hádám,že zas nějaký klasický průzkum,jako například pro TV a podobně kvůli programové skladbě.Ono se tu můžem přít,kdo kdy a jak dlouho,ale ve výsledku na jednoho přispivatele připadne třeba 10 dalších,co se neozvou a hrají v tomhle čase.Ono to je víceméně i docela rozumný čas,jak to mají nastavené.Ale když už chceš vědět i čas kdy hraji,tak kdykoliv,kdy mám náladu :)

    Bída a hlad na světě není pro to, že bychom nedokázali nakrmit chudé, ale proto, že nedokážeme uživit bohaté


    Náboženství vzniklo tehdy, když první podvodník potkal prvního hlupáka


    Náboženství láme charakter dřív, než se v dětství zformuje, a to učením lží ještě před tím, než je dítě schopné lež rozeznat, odepřením zvyku myslet před tím, než se myslet naučí a vytvořením pokrytce z dítěte dřív než může poznat jiný postoj k životu

    Ayn Rand

  • Já v tuto hodinu také většinou na pc nebývám, ale nějak extra mi to nevadí. Stejně ty certifikáty nepoužívám. Zase na druhou stranu by bylo asi dobré, kdyby to padalo třeba hodinku/dvě ráno/dopoledne a hodinku/dvě večer, aby si mohli zadropovat i ti, kteří to třeba zrovna v ten večer nestíhají. Ale zase že by to bylo nějak potřeba.. To si nemyslím. :)

  • Já na pečetích na obranu +150 drtím SD. Je to taková moje lowcost varianta existence v oněch krajích, nespotřebovávam elíky a jenom plášťuju, expim a vynášim alchu. Docela je užiju a mívám problém nasoukat dropování certíků do denního programu :/


    Díky všem za názory.

  • Nápad to zlej není, vyhovělo by se více skupinám hráčů. Na druhou stranu já zase dolezu domů, a je třeba šest... Ten večer mi vyhovuje (ne, že bych ty certy používal...)

    Fénix

    Neverwish
    TheGodness
    Endurancee

  • V hre stíham tu hodinku dropu certifikátu od 20:00 – 21:00, i keď ich cielene nedropujem. O pár ľuďoch, viem, že tiež ten čas nestíhajú a certifikát mávajú zriedka. V týždni by som ho asi ponechala, ale o víkendu by mohol byť viackrát za deň, predpokladám, že je viac času i možností na hru.

  • Ja je nepoužívám a tak mi sedí že vím kdy si mám dávat pozor at je nevložím do invenáře i tak jsem jich tam dost omylem dostal
    Spíš bych uvítal aby se jich dalo nějak zbavit,třeba aby se po 14 dnech vymazaly a nebo aby šly prodat u NPC

  • Tak zbavit se jich nedá tolik práce, prostě je vyměníš a uložíš přes sklad na postavu, kterou moc nepoužíváš. Za týden jsou pryč a je klid.

  • Doba pečete je 7dní trvání, tak mi vysvětli že není nikdo schopnej si během týdne aspon 1 certoš dropnout :D Práci sem netahej to je nutnost a ne volnočasová aktivita :D A společnost to myslíš co, hospodu nebo diskotéku kde to inteligencí přímo překypuje :D ?? Tam se žádný normální člověk nevyskytuje :rofl:

  • Čas padání certifikátů není navždy a pokud se komunita (celosvětově) shodne na lepších časech, může dojít ke změně. Ale uvědomte si, že tady na fóru přispívá pouze malý zlomek aktivních hráčů, takže i kdyby se všichni tady shodli na jiném čase, nemusí to znamenat vůbec nic. Podstatné jsou pouze údaje GF o počtu hráčů online v různou denní dobu.

  • Stejně nechápu co tu řeší :D Noví hráči tu mají přeci pečet Appaloosy :D a ostatní tu mají přece možnost si pořídit klasického koně a toho mít v záloze když zrovna ten čertoš nedropnou ne :D ??

  • Stejně nechápu co tu řeší :D Noví hráči tu mají přeci pečet Appaloosy :D a ostatní tu mají přece možnost si pořídit klasického koně a toho mít v záloze když zrovna ten čertoš nedropnou ne :D ??


    Tyvole.. Ty jsi fakt magor. Taky jsem se při čtení tvých příspěvků v tomto vlákně pobavila. :)

  • Doba pečete je 7dní trvání, tak mi vysvětli že není nikdo schopnej si během týdne aspon 1 certoš dropnout :D Práci sem netahej to je nutnost a ne volnočasová aktivita :D A společnost to myslíš co, hospodu nebo diskotéku kde to inteligencí přímo překypuje :D ?? Tam se žádný normální člověk nevyskytuje :rofl:

    Pouze píšu názor na tvůj koment.I když tuším že to může vypadat nějak jinak,třeba urážlivě - i když ve skutečnosti je to názor nikoho na obsah tvého komentu.Ne na tebe ani na jiné.A uvádí se v mojím předešlém komentu v čem vidím chybu.Nic víc.To jak kdo k tomu přistoupí je už na něm samotným :-)


    Ještě uvedu,že se mi opravdu teď nechce odbočovat od celkem užitečnýho tématu,berte to jako poslední věc,která s nadpisem nesouvisí.Pak bych byla ráda,kdybychom se mohli aspon trochu věnovat času a problémům s tím spojených při dropech pečetí.Snad se to dá pochopit.Děkuji.


    A poslední částí je to co jsem postla.7 dní - bez návštevi holomka je natrvalo dokud GA či GF toto neodstraní.Pokud doběhneš za pacholkem a z certifikátu uděláš pečeť je to jiné.
    Ale dle toho jak se tu píše mám dojem že píšete o certifikátech ne o pečetích. Já odpovídám na tvůj přechozí koment.I práce je pro někoho hobby.Neber jim to :-) Ale takový lidé sem moc nepřijdou se svýma názory - bohužel.Možná to chce se změnit a ne změnit někoho :-)


    Společnost? Co třeba jízda na kole? Vyrazit s přázeli do přírody,koupaliště.S příbuznýma k moři.Existují karaoke kluby,ale i přímo herní kluby kde si pařani mohou za menší či větší obnos peněz zapařit např. Country strike.Ale ano i vyrazit si na drink s přáteli se počítá.Včetně veselí a tance.Nemusí se ani pít - stačí si jít sednout na jídlo.Pak divadlo kno,koncerty,těch využití je mnoho.Pak tohle - hra,bude čím má být,zábavou a odreagováním se.A věř,že pak by se tu nerejpalo a lidi by se začali víc chovat jako lidi.Ale to chce čas.


    Prosím věnujme se ale tématu.Děkuji za pochopení. :-)

  • Já jim to neberu, když sem dělal sklenáře, lakýrníka nebo na pile tak mě to taky bavilo ta práce, samozřejmě že jinné volnočasové aktivity mám také například čtení knih, procházky se psy, občas v tv kouknu na nějaký pěkný film zvláště horror, a vyrazit na zábavu někam tomu se nebráním pokud se jedná o zábavu kde hraje Country nebo Metal :D

  • To umím, závidíš snad?
    Bohužel, když se chováš jak magor, tak s tebou tak budou i ostatní jednat, nic horšího jsem ti nikde neřekla. :) A ano, normálně se dostávají za to tresty, ale to už dávno bohužel tady na tom foru nefunguje, jestli sis nevšiml.


    Dále se k tomu nebudu vyjadřovat, svůj názor na tebe jsem již řekla, nic jiného jsem sem psát nechtěla.

    dá se to... ale musíš dotyčného nahlásit