Aktualizace GPU driver a pád FPS

  • Ahoj, dneska jsem aktualizoval ovladače své AMD RX480 8GB na verzi 17.8.2 a ve hře jsem zaznamenal velký pád FPS na náměstí ch1, dříve v pohodě 60+FPS a teďka je to 10-20FPS.Zkusil jsem ovladače vrátit na předchozí verzi 17.7.2, ale problém přetrval, tak jsem kompletně smazal grafické ovladače přes utilitku přímo od AMD a odznovu jsem je zase nainstaloval na verzi 17.8.2.Problém mám ale pořád.Tušíte prosím někdo co mám ještě zkusit ?

  • Nemusí to být hned ovladačema, nezapnul sis např názvy stánků? To kolikrát shodí FPS i se sebelepší grafikou

  • Kde najdu tu možnost těch názvů stánků ? Nastavení jsem myslím neměnil ale kouknu na to.
    EDIT: Tak už jsem to našel, vypnul jsem to a dostal jsem se na cca 40-55 FPS.Něco je zkrátka špatně když předtím jsem i se zapnutýma názvama apod měl vždy 60FPS.

  • Nastavení hry nebo systému a je tam kolonka zobrazit názvy stánků nebo nějak tak se to jmenuje, nejsem teď u hry tak ti nepošlu screen

  • Jojo, tak aspoň že se to vrátilo na těch 40-55. Špatně nemusí být vůbec nic, stačí že je víc hráčů, máš třeba puštěný vedle nějaký program, stahování, aktualizaci nebo něco, co systém brzdí. Kolikrát se stává i mně, že mám na ch1 míň FPS když se tam něco děje (hráči píšou do chatu, mají pvp, do toho třeba otvírají měsíční, je to jedno s druhým). Nicméně se 40-55 FPS bych už chybu nehledal, přijde mi to naprosto v pohodě :)

  • Já bych teda chybu hledal dost, předtím při max nastaveních se to ze 60FPS nehlo, teďka to vlítne na 60FPS jen když odjedu někam daleko.Když mi PC v pohodě dává GTA V na 80-90 FPS na max nastavení a BF4 na 100FPS a metin mi pojede na 20FPS ? S tím se teda rozhodně nesmířím.Zvlášť když předtím v pohodě a problém je až po aktualizaci GPU ovladače.

  • No když jsi ovladače vracel pak zpátky na původní tak teda nechápu jak to můžou dělat ovladače, když máš ty, který jsi měl na 60 FPS. Nicméně to přenechám nějakým IT odborníkům, třeba ti někdo řekne co se mohlo stát. Ať se daří