Nazdar, bando, vrátil jsem se k metinu po 9. letech a mám pár otázek, na který bych rád zal odpověď. Wiki jsem četl, ano četl, přesto nemám úplně jasno.
1) Kam zmizel Žlutý duch tygra? Zkoušel jsem ho najít v Chrámu Hwang dole na louce pod věží, ale ať už jsem tam došel v kteroukoliv dobu, nikdy jsem ho nepotkal... Je možné, že byl odstaněn?
2) Mazlíčci. Moje největší neznámá. Často vidím u hráčů různé mazlíčky, přesto jsem i po přečtení wiki nepobral, jaký je vlastně mezi nimi rozdíl. Snad jen v počtu kouzel a možnosti mít další bonus jakožto výhodu. Podle všeho je snad nejideálnější červený drak. Má vůbec cenu si ho pořizovat? Myšleno jakéhokoliv mazlíčka?
3) Alchymie. Vím jak a kde padá, a jak se získává, přesto se musím zeptat, když mám na alchymii bonus Síla +1, dá se daný atribut zvyšováním stupně alchymie( Surový->Legendární) zvýšit? Tzn. z +1 se dostat na +9? Může být zvyšováním stupně alchymie přidáno více bonusů, nebo jen sloučením dvou různých alchymií získám více bonusů? Tzn. např. Onyx s bonusem Síla +3 a Onyx s bonusem VIT+3 bude mít následující stupeň bonusy SIL +3, VIT+3?
4) Nejdůležitější. Jak mám rozběhnout dva klienty Metinu2 současně? tzn. hrát dvě postavy současně? Zkoušel jsem to, ale vyskočil mi jenom jekajsi error, že to nejde. Any ideas jak to fixnout?
Vracím se po 9. letech zpět a mám otázky
-
-
1) Tygr odstraněn nebyl, jen ho hráči farmí jak diví a musíš přijít na respawn, kolikrát 5 minut po respawnu je vybitej
2) Pochopil jsi to úplně špatně, červený drak je největší odpad. Razadorem nic nezkazíš na pvm ani pvp,nejlepší volba
3) Hodnoty bonusů se zvyšujou jen stupni +0 až +6 na excelu, ideálně koukni na polskou wiki, maj tam všechny typy kamenů a všechny hodnoty. Btw je tam vysvětlena řada podstatných věcí, např že bonusy nejdou přidat ani točit, prostě padnou a nic s tím neuděláš, mění se akorát při kování na větší stupeň a čirost
4) Vypni antivir a zapneš klientů víc
-
Hoj... Takže:
1. Téměř všem bossům byl odebrán jeden bod spawnu a ti se teď spawnují údajně náhodně (myslím, že pouze přidalí více bodů pro spawn, ale jistej si tím nejsem). Žlutého tygra se to asi netýká, proto je furt vybitej.
2. Tady je více věcí... Pravděpodobně neznáš ani Khana nebo Porkyho, že? Tito dva se získávají z truhel mazlíčka z Item Shopu a dávají 1500 ZB a 15% DMG.
Pak je tu systém mazlíčků jako takovej... Je 6 druhů mazlů:
- Opice (dá se dropnout z opičího bosse v těžkým dungu, stříbrná okey truhla, novej rybářskej event)
- Pavouk (z pavoučí baronky na konci SD3, stříbrná okey truhla)
- Razador (drop z razadora v pevnosti červeného draka, zlatá okey truhla)
- Nemere (drop z nemereho v ledovém království, zlatá okey truhla)
- Modrý drak (drop ze zlaté okey truhly, nebo z tomboly - asi jednou ročně, tombola v IS za dračí známky)
- Červený drak (drop z truhly Meley - nová cechovní PVM mapa)
Každej mazel dává 3 bonusy - ZB, MB, a obranu... Čím víc dává, tím lepší mazel. Bonusy skáčou po 5 nebo 6 levelech mazla... Toho leveluješ normálně jako sebe, část BZK ovšem musí dostat sežráním věcí - zbraně, co dropneš, brnka, takovéto věci...
Co 40 lvlů musíš mazla vyvinout na další status...
Od lvl 80 může používat "kouzla". Mazel má 1 - 3 kouzla, záleží na štěstí, jak se vyvine, počet kouzel víš hned odzačátku.
Každej mazel má určitou životní dobu, pokud ho nebudeš krmit, chcípne a ty ho musíš oživit. Doba je snad od 12h po 14 dní, červenej drak snad až 4 týdny. Chcípnutí nic neznamená, jen ho musíš pak zase oživit. Ke krmení se používá protein. tyčka , k oživení taky.
Na PVM nejlepší asi Razador nebo modrej drak, na PVP nemere nebo červ. drak
V případě nejasností a pro doplnění: http://wiki.metin2.cz/index.ph…m_mazl%C3%AD%C4%8Dk%C5%AF
3. Asi lepší, když si načteš sám, kdyžtak do PM nejasnosti.
http://wiki.metin2.cz/index.php/Dra%C4%8D%C3%AD_alchymie4. Vyjímky do antivirů na celej adresář metinu, popř. pokud máš win 8 nebo 10, tak antivirus vůbec nemusíš používat, pokud nejsi hlupák popř. nelezeš na porno stránky / nepirátíš filmy, hudbu atd... Pokud ano, tak nainstaluj Aviru, ta se celkem s metinem snáší. Avast, Kaspersky Lab, AVG mi druhej metin taky zavíraly... Teď jedu akorát s WDefenderem a pohoda

-
-
Jop, koukal jsem se hned po uveřejnění na tu aktualizaci a nebyl tam,... Tak jsem to honem EDITnul

-
Červený drak může mít základní životnost až 45dní aspoň co sem tak viděl, ten můj má 37dní, a navíc vždy má 3 volné sloty pro kouzla od narození na rozdíl od ostatních mazlíčků kteří mívají od 1 až 3 slotů podle náhody

-
Mám bug a tenhle thread se mi pořád zobrazuje jako nepřečtenej. Trpí někdo podobným problémem?
Vyřešíte odpovědí na vlákno. -
Mám bug a tenhle thread se mi pořád zobrazuje jako nepřečtenej. Trpí někdo podobným problémem?
Ano, už jsem si taky říkala proč to tak mám.. Jsem ráda, že nejsem jediná.Edit: Stačilo, abych sem napsala a už to jako nepřečtené nemám.

-
Mám bug a tenhle thread se mi pořád zobrazuje jako nepřečtenej. Trpí někdo podobným problémem?
Vyřešíte odpovědí na vlákno.Vlákno se zobrazuje jako nepřečtené do chvíle, kdy se ti na obrazovce neobjeví příspěvka, které přibyly od tvojí poslední návštěvy vlákna. Tzn. že pokud jsi viděl naposled vlákno, které mělo příspěvky na polovině první stránky a od tvojí poslední návštěvy přibyly další tak, že jsou už i na druhé stránce, skočí ti vlákno po otvevření na první tebou zatím nepřečtený příspěvek. A ty když se nepodíváš i na ty ostatní, co jsou na další stránce, budeš to vlákno mít pořád jako nepřečtené.
-
-
Ahoj,
Zkus se mrknout na - General-Setting-Metin2 cz.Je to položka nastavení.U General zkus dát vše na Default vallue.Pak se podívej co vše máš odkrtlý u upozornění.Snad to pomůže.