Price check | Predaj itemov

  • Zdravím, chcel by som sa informovať ohľadom ceny itemov. Rád by som ešte vedel, ktoré itemy má cenu držať a ktoré môžem jednoducho zahodiť. Dúfam, že sa nájde niekto, kto bude mať trpezlivosť to vyplniť. Vopred ďakujem za pomoc :beer: Ak by mal niekto záujem o niektoré veci kontaktujte ma na Mithgarde
    ██████████████████████████████████████████████████
    KNIHY:
    Náuka o chrámu
    Kniha kleteb+
    Bleskový dráp kniha schopnosti
    Kniha misí těžká
    Kniha misí expert
    Bleskový dráp kniha schopnosti
    Rána prstem Kniha schopnosti
    Kniha promen
    Slabikar ezoteriky+
    Kniha jezdeckého umení
    Smršt šípu Kniha zapomnení
    Vlčí spár kniha schopnosti
    Duše modrého vlka kniha schopnosti
    Duch plamene kniha schopnosti
    Zaludny jed kniha schopnosti
    Trojcestný strih kniha schopnosti
    Opakované výstrely
    Trojcestny strih Kniha schopnosti
    Vlčí spár Kniha schopnosti
    Vlčí dráp Kniha schopnosti
    Zamaskováni Kniha schopnosti
    Našlapovaní polehoučku Kniha schopnosti
    Jiskra Kniha schopnosti
    Vírení kordu Kniha schopnosti
    Útok+ Kniha schopnosti
    Duše purpuroveho vlka Kniha schopnosti
    Jedovatý oblak Kniha schopnosti
    Žhnouci meč Kniha schopnosti
    Síla života Kniha schopnosti
    Temná rána Kniha schopnosti
    Rána prstem Kniha schopnosti
    Zaříkat blesk Kniha schopnosti
    Rána mečem Kniha schopnosti
    Tmavý kámen Kniha schopnosti
    Temná ochrana Kniha schopnosti
    Bleskový dráp Kniha schopnosti
    Trháni Kniha schopnosti
    Strileni na draky Kniha schopnosti
    Rána ducha Kniha schopnosti
    Ohnivý šíp Kniha schopnosti
    Zrušit kouzlo Kniha schopnosti
    Prudká rána Kniha schopnosti
    Zamaskováni Kniha schopnosti
    Ošetrit Kniha schopnosti
    Léčka Kniha schopnosti
    Dračí vír Kniha schopnosti
    Řev draku Kniha schopnosti
    Strach Kniha schopnosti
    Rána plameny Kniha schopnosti
    Jazyky chunjo
    Kniha proměn pro pokročílé
    WeiLiao Zi

    ██████████████████████████████████████████████████
    KAMENY:
    Kamen nestvur +3
    Antimagicky kamen +4
    Kámen proti lycanum +3
    Kámen proti surum +3
    Antimagicky kamen +2
    Antimagicky kamen +3
    Kamen proti valečnikum +3
    Kamen návratu +0
    Kamen návratu +2
    Kámen návratu +3
    Kamen smrt. rany +4
    Kamen spechu +1
    Kamen spechu +3
    Kámen vitality +3

    ██████████████████████████████████████████████████
    ITEMY:
    Perg. proti kamenu ducha
    Neznamy talisman
    Neznamy talisman+
    Zelena drači fazole
    Pytlik s pavouč. vajičky
    Kousky kamene
    Medvedi žluč+
    Ocas štira
    Ocas štira+
    Oči pavouka
    Oko pavouka (
    vyzera to uplne rovnako ako oči pavouka. Je v tom rozdiel?)
    Jehla štira
    Neznamy lek
    Amulet orka+
    Pavoukuv pytlik s jedem
    Zub orka+
    Hadí kúže
    Hadí ocas
    Hadí ocas+
    Rybí kústky
    Kořist divochu
    Zvonek
    Kuže z medvedi tlapy+
    Houby hue
    Šperk
    Bíly prapor
    Koren gango
    Šeřík
    Broskvový květ
    Kuže z medvedi tlapy
    ShurikenBila stuha do vlasu
    Tygri drap
    Ozdobna vlasečnica
    Slza bohyně
    Část rozbitého brnení
    Kámen duše+
    Rezavá čepel kordu
    Kel divočáka
    Vlčí kožešina
    Vlčí kožešina+
    Vlčí kožešina (žltá) (nwm či je v tom rozdiel)
    Klubko
    Černá uniforma+
    Kakikvět
    Zasnubni prsten
    Prostredky na vlasy (červene, hnede...)
    Bělici prostredek na vlasy
    Bíla stuha do vlasu
    Bíla stuha do vlasu+
    Vlčí dráp+
    Medvedí žluč

    ██████████████████████████████████████████████████
    RUDY:
    Ebenova ruda
    Ruda s bilym zlatem
    Mědená ruda
    Křemenova ruda
    Zlata ruda
    Ruda s bilym zlatem
    Krištalova ruda
    Diamantovy kamen
    Kus perly
    Ruda nebeskych slz
    Stribrna ruda
    Nefritova ruda
    Fosilni kamen

    ██████████████████████████████████████████████████

  • Pokud se jedná o Mithgard, pak se o to pokusím. Jedná se pouze o mé zkušenosti, co pozoruji trh/co sám kupuji. Předem říkám, že neuznávám styl prodávání, kdy tam mají hadí ocas + za 1kk a stojí to tam 4 dny...
    Knihy: Duše modrého + purpur vlk cca 100K, trojcest do 50K, temná ochrana do 75K, průraz do 150K, strach 100K, zbytek z knih schopností co si napsal těžko prodáš za víc než 10K. Navíc ti to tam bude stát padesát let. Kniha klateb + vídám různě, odhadnul bych kolem 100 - 200K kus, kniha proměn 300K, knihy misí jsem snad jediný co dělá, vezmu od tebe kus za 50K, kdyžtak piš na Lousos jestli by si měl zájem. Jazyky 150K, proměna pro pokročilé 100K (bude ti to stát na stánku dost dlouho, málo lidí to čte), WeLiazo vůbec zatím, to si schovej na později, snad jsem tam nic nevynechal, je to dost dlouhý seznam :).
    Kameny: +3 výběrově - nestvůra 100 - 150K, spěch 250K, zbytek z vyjmenovaných ne. +4 lycana jsem prodal až za 50K. Smrtící rána +4 kolem 2,5kk.
    Itemy: Vezmu co má význam a lidé to shání - Neznámý talisman + (2 kusy 100K ideál cena aby to zmizelo), zelená dračí fazole 300 - 500K klidně, rozdíl u těch očí je myslím ten, že jedny jsou jen na quest pro Octavia, druhé jsou normálním dropem. Hadí ocas + 500 - 700K, snubák kolem 3kk, zbytek tu lidi zatím prakticky nekupují. Na pár věcí ze zbytku je potřeba najít někoho s mozkem, co za to ale teď žádný velký částky nedá. Zbytek je odpad. Medvědí žluč 70 - 100K.
    Rudy: Nevyznám se v nich, nemohu vůbec sehnat dia na sloty do věcí... - každopádně prodat se bude dát víceméně pouze přetavená - eben, bílé zlato,zlato, diamant, nebeské slzy, teoreticky i stříbro. Zbytek pochybuju, že by se v současném stavu na Mithu dokázal v nějakém normálním čase a ceně prodat. Cena za přetavenou rudu kus kolem 400 - 600K podle typu.

    :borg:

  • Lousos si veľký šéf :thumbup: Ďakujem moc, že si si našiel čas a pekne to tu rozpísal. Ak ťa zastihnem online tak ti tie knihy misií predám :thumbsup:

  • Zkusím ti sem napsat ceny tak, jak jsem to prodala já. Snad není již pozdě na radu.


    Knihy proměn jsem prodala v pohodě 300k/kus, pro pokročilé jsem zkoušela za 250k/ks a bohužel se neprodaly protože to moc lidí asi ještě číst nebude. 3 proměny pro experty byly pryč za 1kk. Jazyky v pohodě za 350k. Tedy Shinsoo a Jinno byly pryč hned, Chunjo se prodávalo o něco déle. Sun-zi jsem prodala i za 1,5kk, zbytek z vedení bohužel ještě asi moc lidí číst nebude, tudíž je škoda to prodávat a je lepší si to (tak jak napsal Lousos) schovat.
    Knihy klateb+ jsou na nějaké ty věci potřeba, ale nemyslím si, že by se kus za 100-200k prodal, jelikož to padá v chrámu/na metinech 55 celkem hodně. Slabikáře ezo+ padají také hrozně moc, tudíž cena asi moc velká nebude. Knihy misí opravdu nikdo nekupuje, takže pokud ti Lousos nabízí, že je koupí, tak mu je za rozumnou cenu určitě prodej. :) Knihy jezdeckého umění jsem celý den neprodala za 150k. Duše purpurového vlka tak 100k+-, modrého si myslím už takto neprodáš. Temné ochrany jsem neprodala ani za 40k, takže jsem je radši vyhodila, to stejné troj. střih. Strachy za 90k jsou vždy hned pryč, průrazy nesbírám. Zbytek knih snad nemá smysl ani sbírat (z těch co jsi sem napsal).


    Nestvůru+3 jsem asi po třech dnech konečně za 120k prodala, kritik +4 3kk? Nepamatuji si přesně. Spěch +3 se za těch 200k prodá. Antimagický kámen +4 nemůžu prodat ani za 300k...


    Neznámé talismany + jsem prodávala po čtyřech kusech za 90k, ale prodají se takto třeba jen dvoje za den, takže to asi nemá moc smysl. Bez plus jsou vždy za ten den 30k/kus pryč (to třeba i 20 kusů). Oči pavouka jsou potřeba ne zlepšování předmětů, prodávám 4 kusy za 80k, oko pavouka je potřeba na quest. Ocasy štíra též 4 kusy 80k, ocasy štíra + 100k/kus jelikož padají fakt málo (občas se prodají, málo kdo to shání). Pytlík s pav. vajíčky i pavoukův pytlík s jedem 40k/kus. Bylinky bych si být tebou všechny nechávala a pak si z nich dělala rosy, jinak ve stáncích moc vidět nejsou, tudíž ceny neznám. Stuh+ jsem měla asi 20, kus jsem prodala za 50k. Duše+ jsem si všechny schovala, ale vídám je tak za 200k/kus, zatím to asi nikdo shánět nebude. Vlčí kožešina (žlutá) je třeba na quest u stařenky.


    Abych se přiznala, tak netavím a rudy momentálně ani nekupuju, takže s cenama ti neporadím. Určitě se ale vyplácí nejvíc eben, popř. diamanty, bílé zlato, neb. slzy.


    To, co jsem ti sem nenapsala nemá cenu ani snad sbírat, snad jsem na nic nezapomněla.