Náramok z bieleho zlata +9 FI

  • Bonusy :
    Odolnost proti magii 10%
    Poškození 10% je absorbováno ZB
    Silný proti ďáblu +6%
    Silný proti nemrtvým +20%
    Silný proti orkum +6%


    Aká je cena tohto náramku?


    EDIT : jasné, server som zabudol :D hrám na servery Fenix

    Edited once, last by Erickk ().

  • Pokud chceš odpověď dodej hráčům ještě info na jakém serveru ho máš :D

  • Tak náramek je to max do věže nebo do katakomb - lidi, co chodí věž, většinou nemají na to, aby kupovali náramek za hromadu mega, a katakomby jsou... prostě meh - nemají co nabídnout, chodit azíka se nevyplatí, max pro srandu.


    Cena kolem 250 - 300kk max, podle stavu trhu. Já osobně bych za to víc nedal.

    Fénix

    Neverwish
    TheGodness
    Endurancee

  • Tak náramek je to max do věže nebo do katakomb - lidi, co chodí věž, většinou nemají na to, aby kupovali náramek za hromadu mega, a katakomby jsou... prostě meh - nemají co nabídnout, chodit azíka se nevyplatí, max pro srandu.


    Cena kolem 250 - 300kk max, podle stavu trhu. Já osobně bych za to víc nedal.

    Navíc každý už v dnešní době jede solo.A opravdu eventy dnes běží jak někde ve výrobním závodě,takže obstarat si věci na dotyčnou lokaci či oblast není zas takový problém.
    I když byly doby kdy ..................


    Jen reaguji na toho Azraela - je pravda,že výdělek z něho je mizivý.Není to zas tak extra bosík,mnohdy je výhodnější třeba král plamenů - kterýho najdeš dost často a nic tě nestojí.Ani tolik času k němu dojít-dojet.Takže ve výsledku - Azík se moc nevyplatí,odměna není v přímí úměře za snahu ho zdolat,někdy mi připadně že i Beran - Settaou je snažší - co se týče času i obtížnosti.Nevím no - rozhodně to je dobrý boss na sesekání ale nestojí za tu snahu :-)


    Ale - zase drahý Wend,opravdu neznám nikoho kdo by farmil Azraela - takže pokud by se chtěl stát někdo vyjímečný - může i tímhle způsobem,farmit Azu,na kterém je pořád volno :-) Což znamená,dají se nahrabat spousty věcí,které jsou "potřebné" či padají pouze o eventu - ale nevýhoda,moc lidí ve hře nenajdeš co s tebou na Azraela půjdou dobrovolně :-)

  • Jakýkoliv náramek z bílého zlata +9 má obecně cenu, protože v základu má ZB. A v dnešní době mi příjde, že právě kdejaký malý level cpe peníze do toho, aby mohl chodit věž i sám. Bonus na neu určitě smysl má. A co se týče katakomb, možná se Azrael nikdy nechodil tak hodně jako třeba ježibaba atd., ale je to hlavně dáno tím, že přišel do hry v nevhodný čas, možná bych řekl pozdě. Pamatuju si dost lidí, co tam jezdilo farmit, teď tomu už zomu třeba tak není, ale potenciál určitě furt má. Ono je totiž otázkou, co je pro koho dobrý drop. Kameny duše teď stojí málo, takže to možná není tak lukrativní, ale tohle je dost u úhlu pohledu, jestli někdo hraje metin jenom na tom, že musí vydělat hromadu virtuálních peněz a nic pod 50kk pro ně nemá význam, tak samozřejmě ten drop trapný asi je. :)

  • Tak kdejaký malý level nemá prachy na to, aby si kupoval bílý zlato +9... A level, kterej na to má, většinou radši zvolí slzák... Protože kritik.


    Azraela nemá cenu chodit. Ano, pro duše ano, jenže to má cenu v začátcích serveru, kdy jich není moc. Pak je to zbytečnost. Truhla azraela? Nechtěj mě rozesmát. Odměny jsou... No, za tu snahu je to více než nedostačující :D


    Já osobně bych Azraela šel ze dvou důvodů - buď s partou lidí kvůli tomu, že to prostě jdeme skupinově, nebo sám pro alternativní dropy - buď úlomky, nebo event dropy.


    Ale jestli se ti líbí to, že za hodinovýho Azíka dostaneš jako odměnu 200 červenejch elíků... A máš šanci na dušák... Prosím, bránit ti nebudu :D


    Každopádně na svým si stojím, víc jak 300 bych za to nedal.

    Fénix

    Neverwish
    TheGodness
    Endurancee

  • @Sibork Čas jsou peníze. Copak tobě připadá adekvátní být hodinu v katakombách a z truhly Azraela dropnout 2x bsko +3 a elíky? Po hodině práce? Daleko lepší drop mám z jedinýho metinu 120, seknutýho za minutu. Tak kdo by dobrovolně chodil katakomby :) Rozesmály mě kameny duše, existuje asi 1000 způsobů jak je dropnout jednodušejc než z Azra :-D

  • Nechcem zakladať novú tému tak sa spýtam tu. Podarilo sa mi pretočiť ebeny na tieto pvp bonusy :
    15% meč
    15% obojruč
    15% čeliste
    a 2 nepodstatné bonusy


    Server je fenix a ebeny sú +9 s 3 slotmi

  • Ty budeš bohatý určite. :D Ja sa naozaj nevyznám do cien, rád by som počkal na nejaké vyjadrenie akú by mohli mať cenu. V stánkoch sú podobné naušky dosť drahé, ale sú tam už niekoľko dní.

  • Do náramku nenatočíš obrany meče ruče čelist ;)

  • Sorry klepíku, teď ti možná zvednu plánovanou útratu, ale je to dost mastný :D


    Takových 8 - 10w bych tipl, vzhledem k tomu, že všechny jsou 15%... A jsou to 3 dost podstatné bony :D


    EDIT: Možná jsem přestřelil... Ale na tomto bych začal prodávat já :D A když nic, tak postupně snižovat :)

    Fénix

    Neverwish
    TheGodness
    Endurancee

    Edited once, last by wend ().

  • No tak ja som uvažoval že ho predám tak za 250kk. :D No uvidím teda ako sa mi ho podarí predať, ak by niekto mal záujem tak ma kontaktujte. :D