• Ahoj, nedá se někde najít návod na všechny ty novinky co jsou teďka ve hře ? Třeba já jsem se vrátil po cca 2 letech zpátky k metinu a je tu hromada nových věcí, ale nikde jsem nenašel jasně a stručně vysvětleno co k čemu slouží, kde to získám a jak s tím zacházet, takže v podstatě půlka hry je pro mě najednou naprosto neznámá.Třeba ta dračí alchymie s kamenama, mazlíčci, ty jezdící zvířata, nový platidlo a spousta dalšího.Začal jsem tedy hrát odznovu s tím, že ta hra mi to určitě ukáže, ale teďka jsem na lv39 a hra mi ukázala leda kulový.Jak se mám v tomhle všem zorientovat, tak abych to mohl taky začít používat ?


    Díky za Vaše rady :)

  • Systém mazlíčků, jezdeckých zvířat apod. jsou dost dobře vysvětlené na wiki. Co se týče alchymie, doporučuji tutoriál od pstruha - normálně zadej na YT pstruh alchymie, jedná se hned o první video. Když člověk bude ignorovat způsob, jakým je to řečeno, tak se tam ten základ dozví.

    :borg:

  • Základ se dozví mnohem lépe na Wiki 8) nebo od jiných hráčů ve hře 8) než sledováním videí Idiota který skončil s metinem kvůli tomu že se neudržel v TOPU :rofl:

  • Ahoj,


    úplně přesně nevím o co přesně jde.Pokud se jedná o informace,pak wiki je založená na informacích od nás.Takže přesný návod co k čemu je asi nikdy nikdo nezíská.Určitě ne od GF či programátorů hry.


    Jinak informace jsou u předmětů z IS jsou vždy uváděny s krátkým popiskem,co předmět dělá či k čemu je určen.Co se týče petů a mazlů,vcelku dobře toto objasnuje česká wikipedie hry.A co se týče novinek? A s tím spojené co bude ta a ta věc dělat?


    Chce to víc hledat tady na foru hry.Pár příkladů:
    FAQ v17.3


    zde můžeš najít info o nové měně - a vůbec veškeré info o věcech lze najít v sekci:
    Novinky ze hry - News on the game


    V mnohém ti mohou být nápomocni naši GA:


    https://board.cz.metin2.gamefo…07-Lendin/#recentActivity


    https://board.cz.metin2.gamefo…7-Lucyana/#recentActivity


    Vím,že je tam mnoho komentářů trošku více zaměřených na stížnosti,ale přesto lze i tam nalézt + přímo thread kde a kdy byla jaká novinka aplikovaná do hry.


    Příjemný den

  • Základ se dozví mnohem lépe na Wiki 8) nebo od jiných hráčů ve hře 8) než sledováním videí Idiota který skončil s metinem kvůli tomu že se neudržel v TOPU :rofl:

    no on spíš do toho dal xx tisíc prej se řiká že až přes 200 tisíc do hry dal jenom aby se udržel v topu

  • Pstruha mám rád, ale moc dobře tušil, že by se po sloučení nechytal, takže už by nemohl točit svoje boss videa, jak je nejlepší pvp hráč :D na gany to stačilo, ale u thalionu to byly průměrné věci