• ahoj, neuvazuje se o predmetu zmeny bonusu u alchy? Zacinaji se mi hromadit excelentni sutry bez bonusu. Je to celkem drbani a pak zadnej bonus :-/

  • Doufám že neplánuje, pohřbilo by to alchu definitivně. Každej by z shit šutrů natočil skvělý bonusy co se mu hodí

  • Za mě rozhodně ne... Udělal bych možnost třeba skovnout pět excelentních do jednoho... To by se určitě dalo

    Fénix

    Neverwish
    TheGodness
    Endurancee

  • No,tak zrovna točky a začarka na alchu mi tu neschází,ale nebyl bych proti "nekonečnému" protáčení alchy :) Takže klidně skovat 2 šutry dohromady s nějakým mírným bonusem k získání další schopnosti...Ale zase jen tím stylem,skovat 2 šutry stejné kvality a se stejným počtem bonusů.Možná je to ve hře aplikováno,takže nekamenovat,já osobně jsem se na alchu už vykakal,protože s nějakým dropem a 3k DM mám jen po jednom legendárním kamínku,kterej beztak nestojí ani za vyhožení z invu... :) Takže k nějaké vyšší kvalitě se dopracuji tak za 500 let a to ještě možná :D

    Bída a hlad na světě není pro to, že bychom nedokázali nakrmit chudé, ale proto, že nedokážeme uživit bohaté


    Náboženství vzniklo tehdy, když první podvodník potkal prvního hlupáka


    Náboženství láme charakter dřív, než se v dětství zformuje, a to učením lží ještě před tím, než je dítě schopné lež rozeznat, odepřením zvyku myslet před tím, než se myslet naučí a vytvořením pokrytce z dítěte dřív než může poznat jiný postoj k životu

    Ayn Rand

  • Slušná alcha se dělá buď za kopu DM nebo megakopu Yangů, sám ji uděláš jen pokud jsi do toho opravdu magor - štěstí na kování+ denně nadropovat úlomky tak na 25 postav. Z doposud navržených se mi asi líbí nejvíc ta možnost, že by se dva excelentní kovaly v jeden s jiným počtem bonů. 100% úspěch a bylo by.

  • @Sunday Každej kdo kove alchu ví že je to risk. Můžeš vykovat excel rubín útok průmka odolnost s obrovskou cenou, nebo bezcennej excel bez bonusu. S tímhle rizikem do toho jde každej a o tom ta alchymie je ;)